Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582852 пъти)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1575 -: Август 18, 2016, 08:47:57 pm »
Благодаря от сърце, Акрукс.  :)

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1576 -: Септември 06, 2016, 04:30:08 pm »
Ще кача моя солар за настоящата година, положението е такова, че има вероятност да ми съкратят групата.
« Последна редакция: Април 14, 2018, 09:32:48 pm от Samoella »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1577 -: Септември 06, 2016, 05:00:58 pm »
Самоела, ако знаеш каква синастрия можем да заформим ние с теб двете .....  :57: как ме захващаш отвсякъде като ти гледам картата .... :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1578 -: Септември 06, 2016, 05:25:47 pm »
Ха така и други се взеха, шегувам се, временен спам, тук мечетата са забранени. :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1579 -: Септември 06, 2016, 09:45:56 pm »
Ще кача моя солар за настоящата година, положението е такова, че има вероятност да ми съкратят групата, защото няма деца- работя като учител, но там е работата,че съм още по майчинство. Просто как ще е не зная, в този солар какво виждате, аз колкото и да гледам нищо за себе си не мога да прогнозирам. Дали има вероятност от промени в работата?

Затруднявам се - само по солар да дам еднозначен отговор. Може би е хубаво да се види и с други прогностични техники

По солара - гледам нат.АС цепи 5 сол. дом, сол.Венера и СЛВ съвпадат в 5 сол. дом, но от към 12 нат.дом - мисля си, че дълбоко в себе си ще си убедена, че дължиш още време на твоето детенце. От друга страна - пак в 5 сол. дом, но от към 1 нат дом са Меркурий и Юпитер - свързвам ги с комуниакция и покровителстване - би следвало да се грижиш за деца по този начин, каквато е работата ти и да се върнеп, защото Меркурий е в ретроградната си сянка, т.е. връщане към нещо оа преди.

Да видим и светилата къде са. Сол.Слънце е в 4 сол. дом - приземяване. Тъй като наталното е в 12 дом, може би ще имаш усещане, че си изолирана у дома. Сол.Луна пък е в 9 сол. дом почти на нат.СЛВ - емоционално ще искаш да се посветиш на призванието си.

Да видим ежедневието и работенето по 6 сол. дом - хваща нат. Уран и 2 нат. дом. Ще имаш нужда от ресурси и може това да те пронуди да вземеш решения, които ще изненадат и теб самата, да има обрати Сол.Уран е в 12 сол. дом - да - бих казала, че ще се вдигнеш на бунт срещу уединението :) Сол.МС се управлява от Уран, но е в 5 нат.Дом и не мога да разгранича - дали ще гледаш своето или чужди деца. Вероятно и двете.

Може би по другите методи може да излезе нещо повече :)

Гледам, че новият цикъл на Марс и Сатурн започва в тригон с твоя 11 домен ретро Меркурий, а и в Солара меркурий е засенчен Вероятно ще започне нов етап в проф. ти сфера. Хубави земни тригони се заформят  в солара :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1580 -: Септември 06, 2016, 10:13:17 pm »
Ще кача моя солар за настоящата година, положението е такова, че има вероятност да ми съкратят групата, защото няма деца- работя като учител, но там е работата,че съм още по майчинство. Просто как ще е не зная, в този солар какво виждате, аз колкото и да гледам нищо за себе си не мога да прогнозирам. Дали има вероятност от промени в работата?
сол Венера У1, У6 в сол 5д, където е сол. Меркурий У2, У5 и сол Юпитер съУ11, сол МС в нат 5д, сол 3д в 10д- всичко това показва, че ще имаш работата си с децата- 3д е учителстването, а 5д децата. Каква възрастова група са? А самата ти учиш ли още, че ще си активна и по 9д, където ще ти е тегаво- сол Луна У3 в сол 9д и сол Плутон там, твоя да не се кани да заминава за чужбина?
« Последна редакция: Септември 06, 2016, 10:56:12 pm от akruks »

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1581 -: Септември 06, 2016, 10:32:14 pm »
 Благодаря Алена и Акрукс, децата  са 5 и 6 годишни и аз продължавам да уча иначе за чужбина засега няма намерения.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1582 -: Септември 11, 2016, 04:17:30 pm »
След няколко дни и аз ще имам нов солар. Нещо хубаво очаква ли ме през предстоящата ми година относно любовта, че вече съм тотално отчаяна  ??? Благодаря предварително за отделеното време

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1583 -: Септември 14, 2016, 08:17:53 am »
това е моят нов солар. пълният 6ти дом може би ще е свързан с битовизми, поне по предварителни планове,т.к най-накрая би трябвало да се преместим с детето. не виждам някакви други значими събития. единствено ме притеснява пълният 6ти да не показва здравословни проблеми заради квадрата със сатурн и опозицията с нептун.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1584 -: Септември 14, 2016, 09:03:50 am »
Преместването няма да е зад граница?
Над силата е само умението да я владеем!

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1585 -: Септември 14, 2016, 09:09:37 am »
не, в рамките на града ще е

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1586 -: Септември 14, 2016, 09:45:22 am »
не, в рамките на града ще е

С партньора? - имаш сол Десц в/у У4, Плутон в/у К4, У4 сменя дом. Но и 9-ти дом е активен - Алена е права да пита.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1587 -: Септември 14, 2016, 09:49:01 am »
да, с партньора. 9ти...може би ще се запиша на курс по астрология. евентуално с това да е свързан.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1588 -: Септември 14, 2016, 10:40:24 am »
При соларите е добре да се покаже къде е вертекс-проверих,показва главния акцент в годината,допълнение на Асц и МЦ и у-те им ,ето моя нов солар .Предполагам Слънце на Асц е по-особена година,осите не се повтарят обаче май ще е по-важна :017:И то у10 на асц.Иначе Асц на 8 натален,подкрепено от вертекс в 8 соларен-година на трансформациии мхм .
« Последна редакция: Септември 14, 2016, 10:45:27 am от Bin »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1589 -: Септември 14, 2016, 11:45:40 am »
Бин, нещо се заблуждаваш - Вертекс може да бъде само от 5 до 9 дом, защото се отнася за взаимоотношения .... провери си няколко години подред