Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583022 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1680 -: Октомври 28, 2016, 09:25:55 pm »
Не е задължутелно. Моята 33-годишнина не се отличи с нищо запомнящо се и значимо. Не съм проследявала дали на всеки 33 само се случва това. Друг някой изследвал ли го е това?

При мен имаше кардинални промени и ново начало, нов живот, нов свят  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1681 -: Октомври 28, 2016, 09:37:07 pm »
При мен имаше кардинални промени и ново начало, нов живот, нов свят  :)

При половинката също.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1682 -: Октомври 28, 2016, 10:30:03 pm »
При мен имаше кардинални промени и ново начало, нов живот, нов свят  :)

Вероятно има други причини, предпоставки по дирекции, например, профекции също и други предиктивн методи, и разбира се, заложени в натала. Търсила ли си връзка между тях?
« Последна редакция: Октомври 28, 2016, 10:33:24 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1683 -: Октомври 28, 2016, 11:39:26 pm »
Да - и по дирекции и по прогресии - засечки.

А солара за това време дори не го бях гледала, но сега, като попита - сол.Уран на сол.АС, сол.Сатурн на сол.ДС   :o Сол.Плутон в съвпад със Слънцата, сол.Венера в точен квадрат към наталната и опозиция на Луната. По прогресии - пр.Венера в съвпад с нат.Слънце и пр.Луна в съвпад с нат.Венера. СД Венера на МС.
« Последна редакция: Октомври 28, 2016, 11:41:58 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1684 -: Октомври 29, 2016, 12:53:42 pm »
Нали го наричат - "Христовата възраст", сигурно има защо :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1685 -: Ноември 01, 2016, 03:30:40 pm »
Наближава времето и за моя нов солар. До сега целенасочено не го гледала, но започвам да го обмисля. Вие как го виждате?

Над силата е само умението да я владеем!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1686 -: Ноември 01, 2016, 04:12:35 pm »
Наближава времето и за моя нов солар. До сега целенасочено не го гледала, но започвам да го обмисля. Вие как го виждате?

Много ми се иска да кажа нещо стойностно,но... не знак как се тълкува.
Пак искам да призова знаещите да помогнат...
Оставам с надежда! :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1687 -: Ноември 01, 2016, 04:21:58 pm »
Ali, юпитер скоро ще ти разшири мирогледа, ще имаш възврат, може да се появят интересни предложения, дори желание за брак. Юпко като лупа ще уголеми *ма само ако позволиш* мислене възприятия, оттам и възможностите, Ако си позволиш да вкараш умерен оптимизъм, може и д аПРОвидиш отвъд тесногръдия консерватизъм-шанс за реализации. Но това по-вероятно ще е догодина. Сега си в някакъв вид *чистилище*

И се запитах отгде толкова песимизъм при наличието на тригони, съвпад венера-юпитер натално? АМи-от квадрата на сатурн, да,,,,,,мисли за работа и реализция, времето лети, ще дойде сатурнов възврат,  а този дедо е бирник, може да поиска и лихвите.....Управителят на асц. ти е ретрограден, колебаш се и се мотаеш, но е в дома на работата. В астрологията работа и здраве са свързани, направи си извода.

PS Нека не общуваме под формата на безкрайни спорове, проявих любопитство към картата, ма пък чак лоша не е.




И още нещо, преди 2 дни новолунието е било в съвпад с твой У на асцендента близнаци, е, не ти ли светна някаква интуитивна мъдрост за житейския ти път?
А иначе относно релацията 6-12 домове на натал-солар, знаеш ли че вътрешния емоционален фон и начина на мислене на човека могат да го оздравят, но и да го разболеят?
« Последна редакция: Ноември 01, 2016, 04:34:43 pm от enigma »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1688 -: Ноември 01, 2016, 04:37:50 pm »
Ali, юпитер скоро ще ти разшири мирогледа, ще имаш възврат, може да се появят интересни предложения, дори желание за брак. Юпко като лупа ще уголеми *ма само ако позволиш* мислене възприятия, оттам и възможностите, Ако си позволиш да вкараш умерен оптимизъм, може и д аПРОвидиш отвъд тесногръдия консерватизъм-шанс за реализации. Но това по-вероятно ще е догодина. Сега си в някакъв вид *чистилище*

И се запитах отгде толкова песимизъм при наличието на тригони, съвпад венера-юпитер натално? АМи-от квадрата на сатурн, да,,,,,,мисли за работа и реализция, времето лети, ще дойде сатурнов възврат,  а този дедо е бирник, може да поиска и лихвите.....Управителят на асц. ти е ретрограден, колебаш се и се мотаеш, но е в дома на работата. В астрологията работа и здраве са свързани, направи си извода.

PS Нека не общуваме под формата на безкрайни спорове, проявих любопитство към картата, ма пък чак лоша не е.




И още нещо, преди 2 дни новолунието е било в съвпад с твой У на асцендента близнаци, е, не ти ли светна някаква интуитивна мъдрост за житейския ти път?
А иначе относно релацията 6-12 домове на натал-солар, знаеш ли че вътрешния емоционален фон и начина на мислене на човека могат да го оздравят, но и да го разболеят?

Не,не ми светна.
Благодаря за коментара - исках го,продължавам да го искам от знаещите.
Бях помолил за още нещо - не може ли някой или някои(знаещите) да обясянт в някакъв свой текст на незнаещите - как се тълкува солар,за да може да се  извлече каквото трябва,аз съм в неясност... правя си свободни съчинения,не вярвам да са стойностни...

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1689 -: Ноември 02, 2016, 08:59:41 am »
Наближава времето и за моя нов солар. До сега целенасочено не го гледала, но започвам да го обмисля. Вие как го виждате?

Аз не съм много добра тук, но ще напиша, това, което ми се наби на очи - бъди внимателна с диагнозите, ако предстоят пак операции - сол Венера, У3,8 на Асц, но откъм 12 дом.
сол Асц е в 12 дом - давай си почивка
сол Десц е в/у Луната, У5, в 6 дом + сол Сатурн, от 5 дом, У11, навлиза в сол 10 дом - някаква промяна в работата, която би могла да ти донесе признание или осъществяване на някаква твоя мечта (или поне желание) и това ще стане заедно с някой (заради сол Десц). Или може би тази промяна ще донесе някакви изменения с партньора, или пък заради него ще я направиш - сол Луна също е с акцент 7 дом. А, има и друго - сол МСИЦ е в квадрат със соларната нодална ос, чийто СЛВ е в 7 дом и Дева - пак акцент на 7дом+Дева. Има много показатели за 6+7, или дева+Везни - помисли го ....

Нумерологично - можеш да имаш някакъв професионален възход, ако подхождаш прагматично, не с емоциите напред. И второто значение - отново предупреждение за неправилна диагноза или неподходяща упойка. Бъди внимателна.


a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1690 -: Ноември 02, 2016, 09:05:48 am »
Хепи, сърдечно благодаря  :38: :-* :58: Много ми е полезно  :08:
Над силата е само умението да я владеем!

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1691 -: Ноември 14, 2016, 03:10:20 pm »
Сатурн не е над всичко, а се е кротнал във 2д- и транзитен, и соларен, което предполага финансова дисциплина, нужда от икономии, но Слънцето във 2д е в хармонични аспекти в солара с Луната, с Марс и най-вече с Юпитер, ще имаш големи финансови възможности, но ще е нужно да проявиш активност. Повече внимание в дома- възможност от интриги, заплетена ситуация, кражба.
Акрукс У2 е в 12 дом и У6 е в 4 дом , тези позиции не са ли предпоставка за безработица и безпаричие?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1692 -: Ноември 18, 2016, 09:38:54 am »
Как бихте тълкували сол К8 върху Венера в нат 7 и У8 натален, всичко в Телец?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1693 -: Ноември 18, 2016, 09:50:46 am »
Алена, сега виждам, че си пуснала солар, ако искаш пусни и само солара, без натал.

По този наложен с натала мога да кажа някакво професионално осъществяване, успех, заради сол. 11ти върху натален 10ти и слънцето в 11ти почти на неговата куспида.

Все още ще трябва да влагаш повече усилия без да виждаш конкретен резултат (а такъв може да има, но ти да не можеш да го видиш) в личните взаимоотношения - интерсептирана дева в 7ми соларен, който обхваща и натален десцедент,  сол. луна в 7ми дом, сол. десцедент върху натална луна и сол. венера в опозиция с нея.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1694 -: Ноември 18, 2016, 10:33:25 am »
Тери, много благодаря  :08:

Ето и само солара, без натал  :) Коментарът ти е много на място. И сол.Марс е в зоната на взаимоотношенията,  в 1 сол. дом, анаретен, навлизащ в Риби, където е Марса на ММ в натала. Виждам нищожно малък напредък, наистина - но го има  :) и няма да бъде бързо, в никакъв случай. Основният ми фокус на този етап е да му помогна да се научи да се владее - да преброи до три, преди да стреля. Убедена съм, че е възможно, аз бях същата, научих се ...

Професионално - ха дано, въртят ми се разни неща и за друг бизнес - 11 домен, а и Венера по Дирекции ще направи точен съвпад с нат.Слънце в 10 дом. Може да движа паралелно двата проекта - ще видим, не бързам :) Но е факт, че все повече мисля за утвърждаване и промяна :)
« Последна редакция: Ноември 18, 2016, 10:35:22 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!