Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582369 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1740 -: Декември 30, 2016, 10:45:59 pm »
...но транзитът е тежък и най-малкото ще ти бие един...осезателен до към доста силен шут, за да се променяш.

Божке... :( Толкова се промених в последните 5 години, какво ли още трябва да променям чак толкова драстично...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1741 -: Декември 30, 2016, 10:48:32 pm »
Грижата за себе си, здравословни навици, хранене, спорт, профилактики - помисли в тази посока.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1742 -: Декември 30, 2016, 10:51:20 pm »
Ако управляват соларния асцендент - година на застой. Без особени постижения, нищо важно не се случва. От онези години, които може и да не помниш. Но това е съвсем общо.
Защо не пуснеш солар с натала? Важното е къде попадат тези ретро планети. Дали са в съвпад с натални планети, в каква фаза са ретро.

Не съм го качила, щото още е рано за него, но пък ми правят впечатление доста неща в транзитите за 2017 и си ровя и в солара, респективно.
АЦ Везни с ретро Венера и съвпад на финансова куспида върху нея.
АЦ в 12 натален и изгряващ ретро Юпитер върху У2 натален - май ще е доста безпарична година.
Изобщо, съвпадите: Юпитер-Плутон, Сатурн-Нептун и Уран-Луна ще ме гонят цяла година. И пр. Луна влиза в 11д.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1743 -: Декември 30, 2016, 10:59:26 pm »
Грижата за себе си, здравословни навици, хранене, спорт, профилактики - помисли в тази посока.

Благодаря, The One. Точно в такава посока големи експерименти падат, в последната 1 година особено. Но ако трябва още, ще го мъчим. Да не заработя в някое здравно учреждение си мисля. Както и за промени в комуникацията, поизнервила съм се. 

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1744 -: Декември 30, 2016, 11:08:29 pm »
Яя, освен всичко друго У1 и У7 са в рецепция. Според мен ще се занимаваш със стари партньорства - работни, лични. Луната прави хармонични аспекти и към диспозитора си, и към Венера. В солар независимо от останалите показатели за мен това е показател, че дори да имаш грижи - ще се справиш, изходът за теб ще е добър.
Квадрата на Сатурн към нат. Сатурн и към Слънцето ще те поизмъчи другата зима. Съвпадите на външни планети една с друга не са фактор. Само Юпитер около асцендента и Плутон може да ти донесе възможност за не много честни, но добри печалби. Добре обмисли нещата, защото Сатурн в квадрат към себе си ще раздаде присъдите, а и Юпитер ще е в опозиция на Луната ти. С две думи - не си в съвсем изгодна позиция.
Уран върху Луната е нестабилност на всички нива. От година съм с този аспект. Но те наелектризира, енергизира, дава ти порив да се пораздвижиш. Не е аспект от който да се тревожиш, напротив.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1745 -: Декември 30, 2016, 11:19:55 pm »
The_One, мерси!
Да ти кажа, повече ме притеснява тройния транзит на Сатурн върху Нептун за цялата година. Луната във 2д ми сочи важните теми за годината. Не знам за Сатурн - при горен квадрат си бях стегнала д-то и завърших висшето ударно. Много не ме притеснява, защото имам натална опозиция и на нея разчитам. А и Сатурн ми е в тригон със стелиума в 10д - сигурно ще даде отражение.
Колкото до Уран и Луната - така ще е в следващите 2 солара заради ретроградието. Понеже Уран е У4, Луната е муданен на 4д, вероятно промените ще идват към 4д откъм някакво партньорство. Поне не е ретрограден и той :)))

-------------------------

Боболина, по твоя солар си мисля, че стабилната Луна в Телец ще ти помогне за промяната по Слънце-Плутон - проямната ще дойде отвътре, не отвън. Но при съвпадите винаги има изненади. Въпреки това, смятам, че ще ти е за добро. Ще я искаш  и търсиш.
Виж, ако беше квадрат, щеше да работиш на ишлеме - с каквото ти стовари съдбата :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1746 -: Декември 31, 2016, 12:58:05 am »
Боболина, по твоя солар си мисля, че стабилната Луна в Телец ще ти помогне за промяната по Слънце-Плутон - проямната ще дойде отвътре, не отвън. Но при съвпадите винаги има изненади. Въпреки това, смятам, че ще ти е за добро. Ще я искаш  и търсиш.
Виж, ако беше квадрат, щеше да работиш на ишлеме - с каквото ти стовари съдбата :)

Мерси, Яя, звучи обнадеждаващо. :08:


aquarius6

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1747 -: Декември 31, 2016, 04:56:06 am »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1748 -: Декември 31, 2016, 02:25:48 pm »
Какво е мнението ви за ретроградните планети в солара?
Предстои ми ретро Венера и Юпитер, пък ще са ми важни за годината, та се зачудих... :lol_hitting:

Яя, в изминалия солар имах 4 ретропланети ... ами, да ти кажа, особено притеснение или забавяне, или невървеж по темите им не съм имала. Единият е У7, намиращ се на К9, демек, връща се в 8 дом, и връх на тао-квадрат с други две ретро планети - ами поднових връзка с бившо гадже, чужденец, много отговарящ на планетата.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1749 -: Декември 31, 2016, 03:31:53 pm »
Хепи, връщането към кой дом е - натален или соларен?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1750 -: Декември 31, 2016, 03:44:00 pm »
Хепи, връщането към кой дом е - натален или соларен?

в соларната карта

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1751 -: Декември 31, 2016, 04:28:28 pm »

Поправено! Извинявам се

Така:

За Соларният ти Асц във 2-ри натален дом се пише,че годината ще бъде главно свързана с пари - прилив или отлив на суми пари,тъй че внимавай. Също така пише за промяна на външния ти вид - например тегло,коса,дължина на коса,цвят на коса и така нататък.

За Луната в 12-ти Соларен дом се пише,че годината ще бъде прекарана(изживяна) в изолация,медитация,някаква криза,която ще те накара да останеш в изолация,при която ще пораснеш духовно,освен това се пише за грижа за близки хора,които преживяват някакъв вид криза - било духовна или физическа(болници).

За Уран в 12-ти Соларен дом се пише,че ще имаш трудности в борбата си за свобода и независимост,възможно е да разбереш за заговори,тайни планове,организирани хора против теб.

За Венера в 11-ти Соларен дом се пише накратко,че през идната година ще имаш неочаквани съдействия,сближавания с приятели.

За Марс в 11-ти Соларен дом се пише отново,че ще имаш важни случаи свързани с понятието приятелство и близки хора,освен това се пише за плануване на дългосрочни проекти и успехи.

За Нептун в 11-ти Соларен дом отново се пише за отношенията с близки хора,приятели - 11-ти Дом като цяло е свързан с това,тоест с приятелите. Нептун тук подсказва за мечти за бъдещето,планове,освен това страх да не се изгуби близък приятел,който е много ценен. Нептун също отговаря и за артистизма и музиката,така че през годината може да има и включване в артистичните полета.

За Слъцне в 10-ти Соларен дом се пише,че предстоящата година може да бъде годината на живота ви,пише се че това е моментът за жънене на посятото,за жънене на успех,за преодоляване на всякакви страхове,годината е време за блясък,за блестене,за награди,успехи,придобиване на свобода и независимост.

За Меркурий в 9-ти Соларен дом се пише,че годината ще бъде много подходяща за учене,главно на чужди езици,също така и за пътуване в чужбина и то не в една,а в редица държави,среща с много и различни хора,националности,народи,личности.

За Плутон в 8-ми Соларен дом се пише,че през настоящата година темата за парите ще е от голямо значение и от положителна и от отрицателна гледна точка,първо може да се придобият много пари - от наследство или от хазарт,второ - точно обратното,могат да се загубят много пари вследствие на хазарт,така че трябва много да се внимава и да се действа благоразумно.И понеже 8-ми дом се свързва и със смъртта,може да се появят страхове от смъртта и още нещо - 8-ми дом е и дом свързан със сексуалността - тоест,силно проявена сексуалност през годината също е възможна.

За Сатурн в 7-ми Соларен Дом или с други думи за Сатурн на Соларният ти Дсц се пише,че годината ще донесе проблеми свързани със партньори,било брачни,било колеги в работата,или проблеми в бизнеса на партньора ви. Също така може да има проблеми с полицията и съда.

За Юпитер в 6-ти Соларен дом се пише,че през годината нативът(човекът,за когото се отнася Соларната карта) ще подобри здравословното си състояние,ще върне работният си ритъм,ще заздрави връзките си с колеги,работодатели или работници. Като цяло през тази година нативът ще стъпи здраво на крака!


Толкова от мен,надявам се съм помогнал с нещо!


« Последна редакция: Декември 31, 2016, 04:34:01 pm от Ali_Lun »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1752 -: Декември 31, 2016, 05:29:29 pm »
Сегашния ми солар е с Луна в 12 сол.д. и няма нищо такова. Дори не съм ангажирана с изолация, чужденци, болести....
Луна в Лъв, 10 натален.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1753 -: Декември 31, 2016, 06:45:04 pm »
Сегашния ми солар е с Луна в 12 сол.д. и няма нищо такова. Дори не съм ангажирана с изолация, чужденци, болести....
Луна в Лъв, 10 натален.

Ами... Какво да кажа аз сега?

Така пише,влез прочети - поправи,помогни. :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1754 -: Януари 03, 2017, 08:29:53 pm »
Ето го и моят Солар... :)

За съжаление... мое,а най-вероятно и ваше,ще попитам отново за Солара си...
Понеже.. още от началото на годината(2017) ме гонят тревоги и съм потиснат(без да пояснявам точно какво е и що е)

Благодаря на всички ви!