Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582167 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1800 -: Януари 20, 2017, 02:50:18 am »
Искам да ви попитам от вашия личен опит, ако сол. АС е точен съвпад с К6, значи ли непременно здравословни проблеми?
Направих си труда сега да проверя отминали солари за сол АСЦ съвпад с К6, имала съм такъв солар, като сол АСЦ попада в нат. 6д, а сол ДСЦ в 12д и точно в деня и часа, когато е стартирал, моят мъж си отряза на машина показалеца до първа фаланга, понеже е бързал да изкара една поръчка и вземе парите , за да ми купи подарък за рождения ден на другия ден. Не са успели да му спасят пръстта, възстановяването след травмата продължи няколко месеца, а на мен в този период ми приключи майчинството и ме съкратиха от фирмата, като ми изплатиха платените годишни отпуски за 4г. и с част от тези пари заминах на курс в спортната академия, после през годината получавах 10мес обезщетение, като съкратена, отделно заплата от фитнеса, в който работех без договор; здравословно не съм имала проблеми, пазех 3 месеца строга диета заради първото си състезание по бодибилдинг и за пръв път (и последен досега) си бях стопила сланинките на дупето така, че имах няколко пръста луфт, но за сметка на това ми се стопи и балкона, което не се понрави на седмодомието  :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1801 -: Януари 20, 2017, 09:10:01 am »
Направих си труда сега да проверя отминали солари за сол АСЦ съвпад с К6, имала съм такъв солар, като сол АСЦ попада в нат. 6д, а сол ДСЦ в 12д и точно в деня и часа, когато е стартирал, моят мъж си отряза на машина показалеца до първа фаланга, понеже е бързал да изкара една поръчка и вземе парите , за да ми купи подарък за рождения ден на другия ден. Не са успели да му спасят пръстта, възстановяването след травмата продължи няколко месеца, а на мен в този период ми приключи майчинството и ме съкратиха от фирмата, като ми изплатиха платените годишни отпуски за 4г. и с част от тези пари заминах на курс в спортната академия, после през годината получавах 10мес обезщетение, като съкратена, отделно заплата от фитнеса, в който работех без договор; здравословно не съм имала проблеми, пазех 3 месеца строга диета заради първото си състезание по бодибилдинг и за пръв път (и последен досега) си бях стопила сланинките на дупето така, че имах няколко пръста луфт, но за сметка на това ми се стопи и балкона, което не се понрави на седмодомието  :)

 :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1802 -: Януари 20, 2017, 10:30:11 am »
Искам да ви попитам от вашия личен опит, ако сол. АС е точен съвпад с К6, значи ли непременно здравословни проблеми? Преди да ми почне солара ме зачегърта нуждата да живея по-здравословно. Започнах редовни ежедневни упражнения. Предстои и промяна на храненето.

Smarta,да не би да си 93-ти набор? Имаме почти еднакъв Солар,да не сме родени в една и съща година и ден? Скорпион ли си?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1803 -: Февруари 07, 2017, 12:20:30 pm »
И така още една година от живота ми се изтъркули , днес е Рождения ми ден :) ставам на 32 :) Толкова се радвах снощи , че едвам съм заспал дори  :58:

P.S. После ще дам feedback и на стария солар , беше пълен със събития.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1804 -: Февруари 07, 2017, 01:15:20 pm »
Smarta,да не би да си 93-ти набор? Имаме почти еднакъв Солар,да не сме родени в една и съща година и ден? Скорпион ли си?
Здравей,
Преди няколко години имах  сол. АС е точен съвпад с К6 и всъщност имах много работа, но не съм имала някакви притеснителни здравословни проблеми. Може би все пак зависи и от останалите акценти в хороскопа.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1805 -: Февруари 07, 2017, 02:54:23 pm »
Ето и виртуална почерпка за рожденият ми ден :) Тортата на работа :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1806 -: Февруари 07, 2017, 03:22:34 pm »
Жив и здрав да си , Грег! Слънце да изгрее и на твоята улица, идва пролетта!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1807 -: Февруари 07, 2017, 06:34:59 pm »
Момичета , ще може ли да си кажете мнението по Солара, аз имам мое мнение , но по-добре да не го казвам. Ако може някой да се включи с безпристрастен коментар. Много ще съм ви благодарен.  :58:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1808 -: Февруари 07, 2017, 07:00:06 pm »
Жив и здрав да си , Грег! Слънце да изгрее и на твоята улица, идва пролетта!

Сори,но трябваше да поправиш и да насочиш към подходящата тема... Защото(пак се извинявам) има си тема за тези неща,с цялото ми уважение.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1809 -: Февруари 07, 2017, 07:10:54 pm »
Юпитер- Плутон е финансов аспект, за какво безпаричие говориш?  сол Плутон У2 на сол Иц- ще вложиш пари за промени в дома, закупуване на недвижимо имущество, от тоя род...

Акрукс, мерси за коментара. Чак сега го виждам!
Тоест, смяташ, че ретроградието в соларната карта няма да доведе до трудности, а по-скоро до придобивки?
Имам предвид аспектите - сол К8 върху Венера, ретроВенера в 6д и ретро Юпитер в съвпад с Плутон
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1810 -: Февруари 07, 2017, 08:05:10 pm »
Много паричен солар, Грег. Имаш венерин възврат малко след чрд.
Да не харчиш пари по жилища в чужбинско?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1811 -: Февруари 07, 2017, 08:10:59 pm »
Момичета , ще може ли да си кажете мнението по Солара, аз имам мое мнение , но по-добре да не го казвам. Ако може някой да се включи с безпристрастен коментар. Много ще съм ви благодарен.  :58:

Честитих празника в другата тема. Тук се въздържах да пиша, но след като  настояваш - изглежда ще си угрижен около майка си - опозицията на соларните Луна/Сатурн от соларни К6/К12. Сол К8 върху нат.Луна. Не си спомням - тя оперира ли се, отказа ли (май през декември имаше случка). Още повече, че нодалната ос ляга на родителската и квадратира Хирон в 12 дом.

Иначе - извън тези треоги - много голям 1 сол. дом - започващ от 7 натален до 9 натален - с хубави съвпади - сол.Меркурий с нат.Юпитер от 1 сол дом към 8 нат дом - възможно е да имаш приятен душеприказчик, покровител. Изява на Аз-а и утвърждаване зад граница (мястото на Слънцето). Заради квадрата към сол.МС - вероятно ще нарушиш комфорта да бъдеш в сянка, ще ти се наложат изяви.

Соларни Венера и Марс реципрочни в съвпад с наталните от 2 сол. дом към К11 - може да имаш повече изяви в соц. кръгове.

По дирекции оста на взаимоотношенията прави ингрес в Лъв/Водоелй и съвпад с нат.Юпитер - потвърждава промяната по отношение на взаимоотношенията. СД МС съвпада с нат.Марс/Венера - ще има раздвижване - определено -  по отношение на това как взаимодействаш с другите и как заявяваш себе си.

Това ми се набива на очи на пръв поглед - без да се задълбочавам много :)
Над силата е само умението да я владеем!

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1812 -: Февруари 07, 2017, 10:35:38 pm »
Сори,но трябваше да поправиш и да насочиш към подходящата тема... Защото(пак се извинявам) има си тема за тези неща,с цялото ми уважение.
Благодаря за вметката, правя си каквото искам, без да нарушавам моите си  и форумни морални норми. Баш най-видният спамър на ачика ми говори, щот му е скучно.
Ама как ще ти се включи девата на луната инак, ей на-събудих те ,черпи едно турско кафе, аз съм ценител. :D
Нищо не поправям, докато не изпаднеш в нервна криза. :d030:


 Ти сега към Папи ли си толерантен откъм чистка на стомашната тънкочревна флора на форума, или си беден откъм внимание?
« Последна редакция: Февруари 07, 2017, 10:57:39 pm от enigma »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1813 -: Февруари 08, 2017, 09:55:26 am »
Благодаря за вметката, правя си каквото искам, без да нарушавам моите си  и форумни морални норми. Баш най-видният спамър на ачика ми говори, щот му е скучно.
Ама как ще ти се включи девата на луната инак, ей на-събудих те ,черпи едно турско кафе, аз съм ценител. :D
Нищо не поправям, докато не изпаднеш в нервна криза. :d030:


 Ти сега към Папи ли си толерантен откъм чистка на стомашната тънкочревна флора на форума, или си беден откъм внимание?

Хм,глупости на колелета...
Ти хубаво си подчертала Девата.. - ами спри до там,какво продължаваш. Просто ми стана криво - торти и пожелания в тема За Солари,че то си има тема за тая работа.. И ти нищо не съобразяваш - веднага с пожеланията... Явно наистина спиш,и какво е това спане,то в тоя час нормалните хора се подготвят за лягане,а ти се събуждаш...

А,какво съм аз ли? Аз съм вся и всё! :)
''Аз съм пътят,истината и светлината!''  - това кой го е казал?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1814 -: Февруари 09, 2017, 07:05:50 pm »
Не спя, щото преди да напиша станах в 3 имах задължение за пари, и успях, слава Богу, и получих парите, които очакват от труда. После отидох на работа, където ми плащат осигуровките. ти ко праИ с луната в дева в този отрязък от време?
Ти се променяш, пука ти за Папи, а тя те търпи от години,  ма стават чудеса......или си лицемерен.
В споровете ти си ми категория комар, нищо лично! :57:
Ай -който откъдето, не хаби енергия и мастило, затворена страница в общуването си за мен!!!
« Последна редакция: Февруари 09, 2017, 07:16:53 pm от enigma »