Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582133 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1815 -: Февруари 09, 2017, 08:09:13 pm »
Не спя, щото преди да напиша станах в 3 имах задължение за пари, и успях, слава Богу, и получих парите, които очакват от труда. После отидох на работа, където ми плащат осигуровките. ти ко праИ с луната в дева в този отрязък от време?
Ти се променяш, пука ти за Папи, а тя те търпи от години,  ма стават чудеса......или си лицемерен.
В споровете ти си ми категория комар, нищо лично! :57:
Ай -който откъдето, не хаби енергия и мастило, затворена страница в общуването си за мен!!!

Абе.. Аланкулу - зададох ти въпрос,ти за какво ми говориш? Аз да съм лицемер,по какво съдиш - по себе си ли? Освен това кой спори? За какво спори? Трудна е за разгадаване Близнашката... - Душа.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1816 -: Февруари 10, 2017, 09:29:39 pm »
Някой ще погадае ли и по моя солар? :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1817 -: Февруари 10, 2017, 09:57:31 pm »
Парични въпроси ще те вълнуват - вземане на кредит, заем от роднини или приятели, ако имаш намерение за собствен бизнес или самостоятелна дейност и идея да установиш работното си място у дома. А с Нептун на К4 соларен в 5 натален дом ща проявяваш творческите си заложби. :)
Темите на Венера ще са ти много важни, а при теб тя управлява АСЦ и 8 дом. Самоусещането и заявяването ти ще станат по-добри, промяната във взаимоотношенията ще те накара да действаш - опозицията УРан/Юпитер е в съвпад с оста АСЦ/ДСЦ и в квадратура към Луната на МЦ натален в 8 соларен.

Предполагам засилена комуникация, подписане на договор или работа с документи, а защо не и пътуване с този меркурий на К3 соларен дом.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1818 -: Февруари 10, 2017, 10:34:12 pm »
Някой ще погадае ли и по моя солар? :)
пази дома си от кражба и наводняване
сол Сатурн в 1д- ще ти е тегава годината, но така се израства

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1819 -: Февруари 11, 2017, 05:18:09 pm »
Слагам си тук солара, отдавна не съм имала такъв противоречив солар- изолиран изглежда ок, наложен върху наталната карта ми е притеснителен.
В интерес на истината, последните няколко не са ми особено показателни и реално случили се.
http://prikachi.com/images.php?images/754/8644754N.gif
Напук на злите пророчества, беше година без особени сътресения и проблеми.
Ще я запомня с неидентифицираната загуба на зрение и опасенията ми за сериозно заболяване , което не се потвърди, възраждането на мигренозните пристъпи, опънати отношения с шефката, изобщо негативите бяха изцяло по 6- ти дом.
Хубави прояви по 3-ти и 9-ти дом, прекратена връзка, за което се радвам , защото толкова време го обмислях и се отказвах впоследствие.
« Последна редакция: Февруари 11, 2017, 05:28:21 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1820 -: Февруари 11, 2017, 05:25:36 pm »
Някой ще погадае ли и по моя солар? :)
Харесва ми.
Не знам на колко години си, но ми бие на промяна в статуса, брак или обвързване, нова любов , възможна промяна на работата и даже раждане .
С Юпитер на АЦ ще е хубава година, възможно е да сбъднеш своя мечта.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1821 -: Февруари 11, 2017, 07:52:47 pm »
Много ви благодаря!С нетърпение чакам да видя дали ще е така. Даже някои неща вече започнаха да се усещат :)
« Последна редакция: Февруари 11, 2017, 07:55:13 pm от Aquarius »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1822 -: Февруари 11, 2017, 09:31:35 pm »
Даже някои неща вече започнаха да се усещат :)
Кои например?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1823 -: Февруари 12, 2017, 09:00:40 am »
Много ви благодаря!С нетърпение чакам да видя дали ще е така. Даже някои неща вече започнаха да се усещат :)

Сол. год.2017-2018 е с асц.Скорпион,година на съдбовни промени в живота ти,в карта на жена се среща често в година на бременост,майчинство,брак,за това говорят
Усол.асц. –Плутон съвпад Венера,обвързва дълготрайно,сол.Уран 5сол. на Дсц.,същия у5 в нат.-ще узакони връзка с любим човек,
Юпитер диспозитора на У7 Марс и във взаимна рецепция ти минава през асц. везни,знак свързан с партньорствата, В солара изгрява Сатурн У4,5 в 3-преместване,нов дом,по-голям отговорности,задължения,грижи,Сатурн е диспозиторна У1  Венера и е на асц.
сол.Луна У МС  е на МС-смяна на статус чрез брак,майчинство
За последното  сол Асц.Скорпион и сол Луна  в 8 сол на МС в тригон сол.асц,каре нат., сол.юпитер на асц.+ сол.Луна на МС+ у5 Уран на Дсц,в т-каре  с връх Луна,
 сол.МС в 11 дом в тригон Сатурн У 5+С.слв в 11
 сол.Плутон върху У1,8 бременост и болничен престой заради това сол.у12 Мерка върху съ у5 Нептун ,сол.Нептун  на сол К4 в 5 нат.съвпад Меркурий сол.МС в 11 дом+С.слв в 11,сол.Венера У1 в 4 сол-6 нат-промяна на ежедневието

кое се усеща,мърда ли вече :38:

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1824 -: Февруари 12, 2017, 09:04:14 am »
Картата е на човек ,който е на не повече от 16-17 години :29:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1825 -: Февруари 12, 2017, 09:26:35 am »
има първо ураново каре -20-21 г.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1826 -: Февруари 12, 2017, 01:55:59 pm »
Кои например?
Себеусещането и желанието за промяна.
Сол. год.2017-2018 е с асц.Скорпион,година на съдбовни промени в живота ти,в карта на жена се среща често в година на бременост,майчинство,брак,за това говорят
Усол.асц. –Плутон съвпад Венера,обвързва дълготрайно,сол.Уран 5сол. на Дсц.,същия у5 в нат.-ще узакони връзка с любим човек,
Юпитер диспозитора на У7 Марс и във взаимна рецепция ти минава през асц. везни,знак свързан с партньорствата, В солара изгрява Сатурн У4,5 в 3-преместване,нов дом,по-голям отговорности,задължения,грижи,Сатурн е диспозиторна У1  Венера и е на асц.
сол.Луна У МС  е на МС-смяна на статус чрез брак,майчинство
За последното  сол Асц.Скорпион и сол Луна  в 8 сол на МС в тригон сол.асц,каре нат., сол.юпитер на асц.+ сол.Луна на МС+ у5 Уран на Дсц,в т-каре  с връх Луна,
 сол.МС в 11 дом в тригон Сатурн У 5+С.слв в 11
 сол.Плутон върху У1,8 бременост и болничен престой заради това сол.у12 Мерка върху съ у5 Нептун ,сол.Нептун  на сол К4 в 5 нат.съвпад Меркурий сол.МС в 11 дом+С.слв в 11,сол.Венера У1 в 4 сол-6 нат-промяна на ежедневието

кое се усеща,мърда ли вече :38:
Много благодаря, но не си мислете глупости. Както е написала julia - да на 17 съм ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1827 -: Февруари 12, 2017, 01:59:21 pm »
Както е написала julia - да на 17 съм -Чудесна циганска възраст да станеш  баба за сефте  :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1828 -: Февруари 12, 2017, 02:43:40 pm »
има първо ураново каре -20-21 г.
сори ,объркала съм се секстил,не каре, ;)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1829 -: Февруари 12, 2017, 02:51:28 pm »
Не виждам какъв е смисълът от затриване на данни, едва ли някой има свободно време да върти карти, та да познава възрастта на питащия.
Голяма анонимност, голямо нещо. И без това " гаданията" са от пръв поглед, за 2-3 минути.
Един въпрос- има ли значение, когато соларната Луна е в по- специфичен градус, конкретно съвпад с Регул , или това е от значение само за натала?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...