Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583321 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1860 -: Февруари 16, 2017, 06:19:21 pm »
И не само..
Луната на възлово място, Плутон на К8 , У 4 Мерк съвпад Юпитер в 8- ми дом, Сатурн на сол. К 12.
Правилно си концентрирал енергията си, но само с твоята няма да стане, опиатай се да убедиш и майка ти да се бори.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1861 -: Февруари 16, 2017, 06:25:29 pm »
Значи и Солара го показва ... мисля , че ще успея да я убедя за операцията ... започна да се съгласява ... а и лекарите казват , че ще й спаси живота ...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1862 -: Февруари 17, 2017, 09:10:22 am »
Много ще съм благодарна да ми погледнете солара за тази година, който почва от другия месец. Както писах в друга тема изкарах много тежък грип, сега пак имам едни здравословни притеснения и отдавна го гледам този солар с пълнолунието в 6-12 соларни домове, което всъщност е тао със Сатурн. Транзитно Сатурн съвпад луна е на практика съвпад на У6 с У12 ::)

Освен това тр. плутон вече е в 6ти дом окончателно и се усещам как почва да ме гони страхотна хипохондрия и страх от умирачка.

Пускам само солар, и солар с натал.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1863 -: Февруари 17, 2017, 11:08:18 am »
Много ще съм благодарна да ми погледнете солара за тази година, който почва от другия месец. Както писах в друга тема изкарах много тежък грип, сега пак имам едни здравословни притеснения и отдавна го гледам този солар с пълнолунието в 6-12 соларни домове, което всъщност е тао със Сатурн. Транзитно Сатурн съвпад луна е на практика съвпад на У6 с У12 ::)

Освен това тр. плутон вече е в 6ти дом окончателно и се усещам как почва да ме гони страхотна хипохондрия и страх от умирачка.

Пускам само солар, и солар с натал.

Извинявам се за спама,но на колко години си,че мислиш за умиране?
И освен това - какво работиш с този Юпитер в 10-дом? Педиатър,педагог?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1864 -: Февруари 17, 2017, 11:29:11 am »
Що бе, Али, ти да не би да имаш някаква табличка кога се умира? :012:

Иначе добро предположение за педиатър или педагог, но доста често в натала, а и по транзити, планетите дават ефект по естествената си сигнификация. Все пак обърни внимание къде е у10, т.е. има повторение.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1865 -: Февруари 17, 2017, 12:40:03 pm »
Умирачка само по солар - едва ли :) Но по квадратиращия Сатурн от 9 сол. дом - може би се виждат страховете, за които пишеш, като дискомфорт, камъче в обувката, което убива.

Според мен е възможно да задълбаеш в окултното - по местата на соларно и натално Слънце - 12/8 дом, както и да имаш освобождаване по ЮЛВ. Не съм обърнала внимание, че имаш заточена Венера в съвпад с ЮЛВ (при мен ли е същата, но със СЛВ). Та в случая - там ляга соларния АС с прохождащ в заточение Марс - диспозитор на Венера и възела по натал и на сол.АС. И Марс и Венера са във взаимна заточена рецепция. Там някъде трябва да е и Овчото пълнолуние - около Уран беше :)

Сол. Плутон на К6 (ако те приетснява) в 10 сол. дом и в секстил с нат.Меркурий в 8 дом - дали няма да донесе пари по-скоро :)
Над силата е само умението да я владеем!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1866 -: Февруари 17, 2017, 12:51:38 pm »
Що бе, Али, ти да не би да имаш някаква табличка кога се умира? :012:

Иначе добро предположение за педиатър или педагог, но доста често в натала, а и по транзити, планетите дават ефект по естествената си сигнификация. Все пак обърни внимание къде е у10, т.е. има повторение.

Е,какво? Учител,екскурзовод?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1867 -: Февруари 17, 2017, 12:56:49 pm »
Алена, благодаря за включването. Не мисля, че умирачка по солар, но болести - с тази сол. луна в 6ти дом? За марс в първи дом пък какви страхотии четох...Абе сдухала съм се на тема здраве сериозно.

Иначе си права за тр. плутон в аспект с Меркурий, носи пари, по различни начини, вече 2 години.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1868 -: Февруари 17, 2017, 01:01:01 pm »
Аз ще погледна по-внимателно вкъщи как е и по прогресии и дирекции, ако ти имам данните. Май ги нямам, всъщност, но ще пробвам в ЗЕТ - там ми е по-прегледно :)

П.П. Луната в е дева, все пак - може да преминеш към по-здраволовен живот :) и да ти е терсене при прехода (квадрата със Сатурн) :)

Моята натална е в 6 дом и боледувам свръх рядко - като дете изобщо.
« Последна редакция: Февруари 17, 2017, 01:03:05 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1869 -: Февруари 17, 2017, 01:05:27 pm »
Аз ще погледна по-внимателно вкъщи как е и по прогресии и дирекции, ако ти имам данните. Май ги нямам, всъщност, но ще пробвам в ЗЕТ - там ми е по-прегледно :)

П.П. Луната в е дева, все пак - може да преминеш към по-здраволовен живот :) и да ти е терсене при прехода (квадрата със Сатурн) :)

Моята натална е в 6 дом и боледувам свръх рядко - като дете изобщо.

Да, може луната да показва промени на работното място (за каквито се говори, не задължително лоши обаче). Мога да пусна карти в съответните теми за прогресии и дирекции, но няма нещо кой знае какво тази година - пр- слънце вече е в първи градус на телец без аспекти, пр. луна има хубави аспекти, освен опозиция с Нептун.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1870 -: Февруари 17, 2017, 01:15:08 pm »
И според мен акцентът е върху работата- 6-ти соларен  е върху куспидата на 2-ри натален, с Луна и Юпитер в него- много работа, обаче със съмнителни приходи или недостиг. 10-ти соларен на 6-ти натален с Плутон вътре- промени външни, независещи от теб, може би смяна на началства.
По натал според мен, след като 6-ти дом ти е в Козирог не трябва да се притесняваш- това е един от най-дълголетните знаци. Може да има вероятност да страдаш от водни задръжки или отичане на крака, разширени вени и прочие, защото Сатурн е в 12-ти дом Лъв, а Слънце е в свъпад с Меркурий в Риби, Мерка ти е управител на 2-ри дом, здравето, освен всичко останало. Понеже Сатурн ти е в 12-ти натален дом, вероятно тези процеси протичат незабелязано и е добре да имаш превенция.
Марс в Соларен първи дом, но на куспидата на 9-ти в Овен- това по-скоро означава, че ще си много дейна и ангажирана. Виж ако соларния АЦ с Марс в него, беше на натален АЦ, можеше да се направи хипотеза за някаква хирургическа интервенция.
Натоварен 12-ти дом върху 8-ми и част от 9-ти, показва, че ще искаш и ще вложиш усилия да приключваш с висящи пари, транзакции, с две думи оправяне на сметки с партньори. Това си мисля аз.  :)
« Последна редакция: Февруари 17, 2017, 01:16:53 pm от rodopis »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1871 -: Февруари 17, 2017, 01:20:40 pm »
Благодаря! Знаеш ли това е много вярно

Натоварен 12-ти дом върху 8-ми и част от 9-ти, показва, че ще искаш и ще вложиш усилия да приключваш с висящи пари, транзакции, с две думи оправяне на сметки с партньори. Това си мисля аз.  :)

Точно оправяме един кредит!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1872 -: Февруари 17, 2017, 06:56:54 pm »
понеже питаш конкретно за работата- в солара има указания за нарастване на задълженията- работни и ежедневни, поемане на отговорност в работата, но и измами, интриги на професионалното поприще
извън работата- сбъдване на мечти и идеи, нови приятелства, ще действаш в екип през годината, която ще е значима и запомняща се със събитие, което ще чертае пътя занапред-
дали няма да е поява на дете и/или брак със сол Юпитер У7 съУ10 в сол 5д.?
Акрукс... На 14,02,2017 получих предложение за брак  :012: Но в момента ми се случват такива гадории, че бившият ми заплашва годеника... Пък и всичко това със сватбата,  ми се струва мираж.. Изобщо.... турски сериал.. Би ли ми погледнала в темата Синастрии да видиш дали сме един за друг... Или за пореден път правя грешка...
« Последна редакция: Февруари 17, 2017, 08:00:22 pm от gerivas »

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1873 -: Февруари 18, 2017, 11:43:20 am »
Цитат
профекционен у на годината е  Марс у9 +
Сега се зачетох в темата с профекциите и имам питане. Щом работим по равнодомна система, тогава не съм ли с профекционен у на годината Венера, а не марс у9??

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1874 -: Февруари 18, 2017, 12:01:13 pm »
Да, профекционен АСЦ в Телец, управител Венера.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми