Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582313 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1890 -: Март 04, 2017, 10:12:11 pm »
Качвам започналия солар за 2017 г. Според мен е малко тежък. Такова припокриване с наталните оси имах през 2013 г., която беше много трудна, но и с изстрадани позитивни промени. Марса в сходящ тригон с У1 - Сатурн, и в съвпад с Луната ми харесва. Ще имам хъс и усилията ми ще дадат плодове.

Внимавай да не се претоварваш-психически и физически. Може да има повече напрежение през тази година, също ми се струва че ще е доста емоционална. Възможни професионални успехи, ама не без усилия.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1891 -: Март 07, 2017, 11:08:04 am »
 Благодаря ви, момичета  :-*
Имам идеи за тотална промяна, да видим какви ще ги свърша.
И мен малко ме тревожи Сатурн (У1) в 12 дом. Подложила съм се на доброволна, дори търсена и желана изолация. Животът ми сега е само работа, тренировки и сън. Почти не излизам. Може би това отразява позицията на Сатурн в солара - затваряне и работа върху себе си.

За харченето - това си го имам заради Луна-Венера в натала. Уча се да се удържам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1892 -: Март 19, 2017, 01:16:49 pm »
Привет! Вчера започна новият ми солар.
Надявам се на Стрелчешката Луна, на Венера с Меркурий У9 и У12, пък макар и ретроградна (ще я развивам на вътрешно ниво ;)), пък макар и да нямам никакви изгледи да пътувам навън. Все пак е във взаимна рецепция с Юпитер (ретрограден, изгряващ, в 12 натален.... ще цъфна и ще вържа :) ) Плутон е на ИЦ, надявам се да донесе 2-домни теми, а не да взривява същетвуващото по 4д...
Искаше ми се сол К8 върху Венера да донесе не край на венерини теми, а повече 7-домен секс, ама...
Транзитите допълнително утежняват пейзажа.

Ако някой иска, може да се упражни върху картата, ще се радвам :)
« Последна редакция: Март 19, 2017, 03:31:46 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1893 -: Март 19, 2017, 08:01:39 pm »

Искаше ми се сол К8 върху Венера да донесе не край на венерини теми, а повече 7-домен секс, ама...

  :happybirthday3:


Така си го написала за К8 и Венера, все едно говориш за миналогодишен солар, а не за настоящия.
сол К8 в 7д може да е обновление на партньорските взаимоотношения, актуални стават сексуалните отношения с партньорите- активира се интимната страна на брака или встъпване в интимни отношения с партньор по бизнес, сътрудник.
Плутон на Иц- голяма енергия ще отделяш за домашни дела, промяна на дома, покупка на недвижимост, понеже има връзка с 2д, натрупване на нужната сума
сол Венера У1, У8 в сол 6д- служебен роман :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1894 -: Март 19, 2017, 11:51:23 pm »
Акрукс, благодарско :) отчиташ ли ретроградието на планетите?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1895 -: Март 20, 2017, 01:29:03 pm »
Акрукс, благодарско :) отчиташ ли ретроградието на планетите?
Слънчевият възврат е само фон, на който ще се разиграят събитията през годината, а за по-конкретно предвиждане на самите събития се позлват другите техники, където вече се отчита ретроградие. Ако се разгледа слънчевия възврат поетапно , тогава планети, които в годишния солар са ретроградни, в месечния солар след някой друг месец ще са директни.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1896 -: Март 24, 2017, 09:54:53 pm »
Ето че се сдобих с нов солар :)

Управител на соларен АСЦ ретро Юпитер, такъв какъво е и в натала, сега в 10 дом. Соларен Муркурий, управител на натален АСЦ, заедно със сол.ИЦ са застанали върху натална Венера. Соларна Венера пък е точно върху натален Хирон в 8 натален/ 3 соларен дом и застава в точна опозиция с натален Уран, а соларен Хирон е в съвпад с К8 - домът, където натално се намира.
Нодална соларна ос е в съвпад с натална АСЦ/ДСЦ, Марс е на МП Марс/Сатурн, а Уран застава на К9.
Соларен 8 дом върху първи натален доста ми се набива в очи. Другият акцент  е присъствието на Луната - в критичен градус на Козирог. Плутон и Сатурн в 1 соларен дом....

Не ми се струва да е от лесните и скучни години.  ;D

Ако някой има желание да коментира, бих се радвала да чуя мнения :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1897 -: Март 25, 2017, 09:10:00 am »
Ето че се сдобих с нов солар :)


Не ми се струва да е от лесните и скучни години.  ;D

Ако някой има желание да коментира, бих се радвала да чуя мнения :)

Настоящият солар 2017-2018 е професионално/обществено ориентиран,Усол.1 на МС- Юпитер е ретро,както и наталният,Юпитер е диспозитор на СЛВ,имала си обрат на възлите 1-7 дом,в солара –СЛВ е на асц.идва от 7 дом,значи ще имаш успех,растеж ,развитие по темите на 3-4-7-8 дом,.с които е свързан в натала.Сол.асц. в 4 дом- завършек на определено начинание,стрелеца се свързва с учение, пътуван е,перспективи,чужбина.
Възлите се свързват с нашите срещи и раздели по оста на партньорствата,както и сатурн у5 на сол.асц.- ще срещнеш човек,съдбовна връзка,партньор-по-мъдър,по-зрял,нещо като учител,ментор,тр.нептун е на слв в 7,сол.съвпад венера/слънце,енергийно зареждаш с хубави емоции ще е този човек,с неустоимо привличане,но ти ще си дистацирана,поне в началото.Обрата на нодалната е период на жътва,всичко идва лесно,скрита подкрепа от невидими източници,пречистване на миналото,да се върнеш към нещо пропуснато по оста,която астивират,ако до сега не си изживяла платоническа връзка,може и да ти се случи,възлите ни изправят пред избор-решение и резултат според асп. и знака.
Сатурн в натала У5,6,така,че изборите може да са свързани и професионално с работата,промени там,у10 венера е активиран в солара от уран и меркурий,сатурн е на сол.асц.,неудоволетвореност от настоящото възнаграждение,може да е мотив за промени в работата,всичко това може да доведе до преквалификация,качване на ниво- сол.юпитер на мс,тр.на юпитер през луната носи същите позитивни промени в дългосрочен план.Сатурн в натала е позициониран в 9,сол.марс у9 е върху него-грижите ,може да са свързани и с образованието на дете,изборите-къде да продължи
Подвижни 1-7,кардинални 4-10 в солара-ще бъдеш много активна, ще постигаш постижими цели с чужда помощ ш съдействие ,изгряващия сол.Сатурн- повечко грижи и отговорности свързани със семейството,дом,деца,освежаване/подновяване на  интериора у дома/сол.луна тригон плутон у4/ .сол.асц стрелец в 4 ,интерсептиран,ако си имала/имаш правни проблеми ,свързани с недвижима собственост може през тази година  изненадващо да приключат/сол.уран на к9,сол.юпитер на мс, у9-възврат в 9/или изненадващо пътуване,свързано с работата да остане незабравимо :)
права си няма да е лесна и скучна година,но ще е запомняща се  :08:

пожелавам ти късмет  :38:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1898 -: Март 25, 2017, 07:44:57 pm »
Благодаря ти, Стреличка  :38:

Съгласна съм с теб. В професионално отношение очаквам промени, още повече че виси на косъм голяма реорганизация във фирмата, в която работя. Има вариант да не съм доволна от новото положение или да бъда натоварена с още отговорности – Сатурн в първи соларен дом, ако тя се се случи, и да започна да търся нещо ново, като този път наистина ще бъде ново. Меркурий, който е управител на наталния АСЦ е в съвпад с Венера, управляваща натални 3 и 10 домове и с присъствието на соларен ИЦ там може да даде завършек на един етап в кариерата ми.
Соларен втори дом покрива натален шести, а соларен шести е в натален десети и заедно с Юпитер показват тенденцията, която вече се очерта – да търся по-високи доходи.

Като видях акцентирания трети дом, соларен върху натален 8-ми, се разсмях – в момента гореща тема е точно придобивка по тези домове. :)
Плутон в първи соларен дом се надявам да не ми създаде неприятности – все пак повтаря наталното си положение.

Венера в опозиция с натален Уран ми напомня на момент отпреди три години, когато транзитната Венера беше в съпад с него и ми донесе човек, точно отговарящ на общата им енергия. :)  Сега се включва и нодалната ос, и Вертекс - сол.Луна е в съвпад с него, и съм любопитна да разбера какъв човек ще влезе в живота ми този път :) Ще бъде запомнящо се и няма как, при участието на Плутон :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1899 -: Март 25, 2017, 11:21:14 pm »
Ето че се сдобих с нов солар :)

Не ми се струва да е от лесните и скучни години.  ;D

Ако някой има желание да коментира, бих се радвала да чуя мнения :)
Да си го ползваш със здраве!
Сол. Юпитер У1 близо до МС, а негов управител Венера У5 в съвпад със Слънце в 3д- да не се бракуваш по любов? Луната в сол. 1д за жените често показва зачеване или раждане на дете през годината, а сол. Слънце У8 заедно с Венера У5 попадат в нат. 8д и благоприятстват делата му, сред които са зачеване и раждане.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1900 -: Март 26, 2017, 09:17:31 am »

Луната в сол. 1д за жените често показва зачеване или раждане на дете през годината, .

или начало на менопауза  ;)

плутон си го знаеш,той е там в 1 за да оцеляваме,каквото и да ни се случи,често показва година ,в която правиш нещо за първи път в живота си,което като емоция е толкова дълбоко,че го помниш дълго,петодомно

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1901 -: Март 26, 2017, 11:07:24 am »
И първото не е изключено  :), но по-скоро второто  ;D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1902 -: Март 26, 2017, 01:49:19 pm »
През 2016 имах соларна Луна в съвпад с наталния Асцендент. Така и не разбрах посланието. На соларния АС в 7 дом и на Марс/Сатурн в соларния 7 дом също.  :017:

По седми дом може да се отчете по-голяма публична активност, изведнъж се отпуши в две важни за мен направления. А в личен план нищо.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1903 -: Март 26, 2017, 01:59:25 pm »
Да де, само за Луната и Марс/Сатурн не ми е ясно какво са искали да ми кажат. Годината не беше проблематична, за разлика от 2015. За мен е преминала положително, независимо от някои дребни простотийки в близкото обкръжение, но то е такова и не може да се промени. Дистанцирах се и се чувствам добре в кожата си. Да, всъщност имаше и разочарование, но нещата следват своя естествен ход, не съм била изненадана, тук това се случва тенденциозно с "приятелствата".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1904 -: Март 26, 2017, 03:22:35 pm »
Средата може да е способствала, да е дала едно рамо и да те е изръчкала да задвижиш някои въпроси.

Средата никога не е способствала. Всичко става с личен принос и усилия. В тази "среда" живея като сянка, не усещам принадлежност. Все едно ме няма. Но като цяло имаш доста точни попадения.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui