Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582055 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1905 -: Март 26, 2017, 04:37:18 pm »
През 2016 имах соларна Луна в съвпад с наталния Асцендент.
става дума за 1-ви соларен дом, а не натален
щом сол. АСЦ е бил в нат. 7д, то сол Дсц. е бил в нат. 1д и сол. Луна е била в сол. 6д, която предполага смяна на месторабота или характера на трудовата дейност, изменение на служебното положение. Причината за тези изменения може да се определят според диспозитора на Луната в солара. На кои сфери от живота ще окажат влияние тези промени, показва домът, който управлява Луната в солара. Ако е аспектирана хармонично, човек чувства прилив на работоспособност, работа с публика, с масите или обществена деятелност.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1906 -: Март 26, 2017, 04:50:09 pm »
Тук мога до споделя малко личен опит.
В годината, в която започнах първата си работа (на граждански договор), имах соларни Луна и Марс върху натални МС/Луна.
В годината, в която ме назначиха на настоящата ми работа (срочен договор), имах соларна Луна на натален АС.
В годината, в която си повиших образователната степен, имах соларен Меркурий на натален АС.
На следващата година подписах постоянен трудов договор за по-висока длъжност - соларни Марс, СЛВ и Юпитер върху натален АС.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1907 -: Март 26, 2017, 04:55:48 pm »
това което написах се отнася за соларна Луна в соларен 6-ти дом

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1908 -: Март 26, 2017, 05:28:53 pm »
Да, между другото за сол. Луна в сол. 6 дом /върху нат. АС/ мога да кажа, че е донесла нагласа към повече работа. До степен на жив мазохизъм. Всъщност не помня вече кога съм имала лежерна година, в която да не съм с такава нагласа и да не се налага да бачкам яко. Да си позволя повече почивка, да не говорим за пътувания и удоволствия. Така че нищо по-различно няма като тенденция, познатото старо усещане да си работна пчеличка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1909 -: Март 26, 2017, 09:03:42 pm »
Ами да, някакъв отклик отвън трябва да има. Иначе каквито и сигнали да изпращаш, те все няма да резонират. Но нека да кажем, че средата е откликнала на моите усилия, макар че по принцип не е особено благосклонна към мен, от гледна точка на хора и обстоятелства. Не го отчитам като късмет и лекота, повечето ми сигнали са потънали в празно пространство. Но от две-три места се е върнало, макар и да не очаквах точно от там. А иначе с търсене на постоянна работа нацелих греда и тази година, макар че не спирах да кандидатствам. В един момент се смирих, че може би за мен е по-добре да съм фрийлансър. Това също е вид зависимост от средата, не си автономен. Но имаш повече свобода сам да си определяш заетостта и режима на работа. В рамките на изтеклата година получавах подкрепа от виртуални приятели. Много по-реална, отколкото при повечето реални, т.е. от заобикалящата среда, близкото обкръжение. Там има много слаб резонанс. Ако трябва да обобщим, по-висока степен на удовлетвореност регистрирам по 11 дом, отколкото по 3ти и 7ми.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1910 -: Март 26, 2017, 09:56:18 pm »
За кариера в политикана още не съм се замисляла. За там имам твърде честен Меркурий.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1911 -: Март 27, 2017, 04:20:08 pm »
Здравейте, слагам един отдавна започнал солар.
Ако някой има желание да коментира значението на Марс и Венера в 12 ти дом на солара.
Мерси предварително!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1912 -: Март 27, 2017, 05:49:11 pm »
От каква космическа перспектива е започнал отдавна  :017: При теб времето не е линейно май и как тече от бъдеще към минало, от 2018 към 2017/ 16  :012:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1913 -: Март 27, 2017, 07:13:42 pm »
От каква космическа перспектива е започнал отдавна  :017: При теб времето не е линейно май и как тече от бъдеще към минало, от 2018 към 2017/ 16  :012:
Хахахах, леле, много съм смотана :) Объркала съм картата  :19: Вървя си с година напред :)))))
И се чудя какви са тея неща. Слагам актуалната. Картата не е моя - на приятел е. Има проблем с алкохола.. не си признава естествено. Всеки коментар независимо от аспекта, ще е полезен :) Мерси, че забеляза грешката ми  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1914 -: Март 27, 2017, 10:35:10 pm »
Картата не е моя - на приятел е. Има проблем с алкохола.. не си признава естествено. Всеки коментар независимо от аспекта, ще е полезен
заложено му е по натал, това не е проблем започнал вчера, че да се търси в годишния слънчев възврат
да се пази през август, че затъмненията тогава може да му засегнат на здравето, по-точно сърцето

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1915 -: Март 28, 2017, 06:30:31 am »
заложено му е по натал, това не е проблем започнал вчера, че да се търси в годишния слънчев възврат
да се пази през август, че затъмненията тогава може да му засегнат на здравето, по-точно сърцето
Така е. Отдавна е. Алкохол, трева и дори по-силни наркотици. И средата му е такава. Явно трябва да си научи уроците. Благодаря :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1916 -: Март 31, 2017, 09:12:15 pm »
Асц Лъв съвпад Регул/власт и сила да избираш сама/  В 1 д.,с изгряващ У5 Юпитер +сол.К5 върху Уран в 5,У7 +сол.Венера върху Уран/ще го срещнеш на път,състудент,с по-висок от твоя статус/сол.Слънце съвпад Меркурий/Венера- любов,от пръв поглед,неочаквано и за теб самата, сериозна партньорска връзка
Сол.асц в 1 –съдбоносна година на личностно израстване, съзряване, усъвършенстване, У Асц в 10 съвпад Меркурий,ретро,много пътувания,недовършени /невзети изпити, учение ще  завършиш с успех,У2+ СОЛ.Юпитер близо до К2 тригон към Слънцето- разстеж във финансовите дела,нещата ще се случват с лекота,ще имаш подкрепата и на родителите
Сатурнов възврат У6,работа и здраве на фокус,с Луна У12,соларната на К12- възм.е хронифициране на здр.проблем на теб или майка ти,или преместване,раздяла със семейството и партньорско съжителство „
сол.тронова Венера на К10,У3,10 – промяна на статус,кариерен възход,ще хармонизира, балансира напрегнатата ситуация у дома,ще тушира конфликтите идващи от сол.Марс,Сатурн в 4 опозе нат.Марс,
сол.Юпитер  У7 ,фокусна точка на т-карето сол.Марс У9/СатурнУ6 и нат.Марс- ще ти напрегнтато ,трудно да съвместяваш работа –учене- партньорство,но пък ще евълнуващо и запомняща се опитност за неподозирана сила и издържливост да се справиш
успех и късмет ти желая


 :38: Като цяло, отново трудна година, но се справям! Доставя ми удоволствие да съм свръх ангажирана. Всичко това ме остави без сили - университета, детето първи клас и с него работя след училище, работата и вкъщи. И това в един момент изби - скъсаха ме за първи път и го изживях като пубертет.  :012: След това се стегнах и повиших успеха.
В работата - изведнъж осъзнах, че това не е моето място и започнах да търся ново. Шефовете ме разочароваха и това ме подтикна. И реших, за да избивам нервите, да започна да спортувам. Благодарение на спорта се чувствам добре.
Добре че поне вкъщи разправиите минаваха бързо и по ръба.  :012: Че може би щях тотално да откача в противен случай.
Изживях, разбрах, поумнях...горда съм със себе си - мога да се справя с всичко.

Поствам и новия солар.

« Последна редакция: Април 29, 2017, 01:56:27 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1917 -: Април 01, 2017, 02:12:40 pm »
Акрукс... На 14,02,2017 получих предложение за брак  :012: Но в момента ми се случват такива гадории, че бившият ми заплашва годеника... Пък и всичко това със сватбата,  ми се струва мираж.. Изобщо.... турски сериал.. Би ли ми погледнала в темата Синастрии да видиш дали сме един за друг... Или за пореден път правя грешка...
Акрукс, а има ли вариант да започна работа свързано с програмиране... Въобще ще ми потръгне ли отнякъде изобщо... Че вече от 5г. стоя на едно място...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1918 -: Април 01, 2017, 03:50:04 pm »
Акрукс, а има ли вариант да започна работа свързано с програмиране... Въобще ще ми потръгне ли отнякъде изобщо... Че вече от 5г. стоя на едно място...

все пак новият ти солар започва през месец май, а сега каквото ти се случва е по солара, започнал миналта година

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1919 -: Април 08, 2017, 09:17:09 am »
Започна новата соларна година на мъжа ми. Изглежда ще е много напрегната. Съдя по таото - опозиция на ретро Юпитер от 10 дом към Слънце в 4 дом и връх - Плутон във 2 дом. Предполагам ще имат обемна работа по стари договори, което ще го напряга у дома, а може да доведе и до материални загуби.

По транзити Плутон е на МС и ще се задържи да дълбае там.

Мунданният квадрат Венера - Сатурн - и двамата ъглови - тя на ИЦ той в 1 дом  :( никак не е обдадеждаващ. Трудна година ще бъде :( И за двама ни, всичко, което става с него - минава и през мен, макар и по друг начин.

Качвам двете карти - само солар и солар към натал и ще съм благодарна на коментари. Аз ще разгледам по-внимателно също.

« Последна редакция: Април 08, 2017, 09:51:37 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!