Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582221 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1920 -: Април 08, 2017, 10:39:20 am »
Напротив,аз мисля обратното - Управител на Сол Асц е Юпитер и е в Десети дом,защо това да е лошо?
Ако искаш прочети това:
https://www.astrologyonline.eu/Active_Astrology/Solar-Return/Solar-Return-interpretation.asp


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1921 -: Април 08, 2017, 04:56:46 pm »
Започна новата соларна година на мъжа ми. Изглежда ще е много напрегната. Съдя по таото - опозиция на ретро Юпитер от 10 дом към Слънце в 4 дом и връх - Плутон във 2 дом. Предполагам ще имат обемна работа по стари договори, което ще го напряга у дома, а може да доведе и до материални загуби.

По транзити Плутон е на МС и ще се задържи да дълбае там.
Плутон във 2д- пари от наследство, сол АСЦ в 8д- едва ли ще се занимава с астрология, по-скоро с пари- кредити, наследства, Сатурн в 1д си го отчела вече, че ще е трудна година, но професионално не мисля, че ще е зле, все пак Юпитер в 10д, макар да е ретро, ще му помага.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1922 -: Април 08, 2017, 05:11:10 pm »
Акрукс, тревожи ме това, че Плутон от 2 соларен квадратира Юпитер в 10 дом и Слънцето в 4 дом - дано са трудно изкарани пари.

Леко ме тревожи и р.Венера/Хирон на ИС в квадрат със Сатурн. Мисля, че няма да сме аз и майка му, сестра му е в тежък период. Зет ми (мъжа на сестра му) е с рак на панкреаса - трета година. Много е тежко положението. Да не пророкувам, но така го виждам от сега.
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1923 -: Април 08, 2017, 05:52:31 pm »
Ти, майка му и сестра му не сте по Венера. Потърси друго обяснение на връзката Венера/Сатурн.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1924 -: Април 08, 2017, 05:56:21 pm »
Акрукс, тревожи ме това, че Плутон от 2 соларен квадратира Юпитер в 10 дом и Слънцето в 4 дом - дано са трудно изкарани пари.

Леко ме тревожи и р.Венера/Хирон на ИС в квадрат със Сатурн. Мисля, че няма да сме аз и майка му, сестра му е в тежък период. Зет ми (мъжа на сестра му) е с рак на панкреаса - трета година. Много е тежко положението. Да не пророкувам, но така го виждам от сега.

карето юпитер у8 -плутон,да не тегли никакъв кредит/заем ,крупен, асп.носи възможност за фалит ,поради надскачане на възможности
плуто понеже у7- т.е - същото важи и за теб

юпитер е у8,9/ 9 е 7 от 3-/-зет му ,съпруг на сестра му,каре плутон -тежката болест

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1925 -: Април 08, 2017, 06:49:20 pm »
Акрукс, тревожи ме това, че Плутон от 2 соларен квадратира Юпитер в 10 дом и Слънцето в 4 дом - дано са трудно изкарани пари.

Леко ме тревожи и р.Венера/Хирон на ИС в квадрат със Сатурн. Мисля, че няма да сме аз и майка му, сестра му е в тежък период. Зет ми (мъжа на сестра му) е с рак на панкреаса - трета година. Много е тежко положението. Да не пророкувам, но така го виждам от сега.

Слънце в 4 ти соларен дом носи трудности през соларната година. Плутон във 2 ри дом неприятности със собствени средства . Възможни са дела и неприятности със закона през годината.

Съжалявам Алена , дано не съм права. :58:

п.п. Видях , че 5ти соларен е в 12ти натален.
Дръж го под око , да мине просто с флирт .  :) Да не завърти някоя тайна любовна връзка ,която може да продължи с години . Съдя по транзита на Сатурн от Козирог към Слънцето в Овен.
« Последна редакция: Април 08, 2017, 07:06:13 pm от месалина »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1926 -: Април 08, 2017, 10:38:35 pm »
Благодаря Ви :)  :08:
Над силата е само умението да я владеем!

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1927 -: Април 18, 2017, 11:46:55 am »
Детето стана на една година и малко преди да я навърши стана злояда. Една година се хранеше с апетит и удоволствие, а сега не мога да я накарам да хапне почти нищо. Само мляко пие. Отказва даже любими неща, опитва и не иска. Спи лошо, отдавам го на нова порция зъби, които обаче засега не изникват. Това ме накара да погледна солара. Има точен съвпад на соларната Луна с наталния Сатурн. Цяла година ли ще е така или ще отмине? Знам, че соларите имат прогноза във времето по седмици.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1928 -: Април 18, 2017, 03:38:37 pm »
Луна и Сатурн в 1д на солара показват проблема с хранене и зъби, през кой месец ще е по-засилена тенденцията може да се проследи в месечния солар.
По профекция АСЦ му е във везни, в 11-ти соларен дом, с управител Венера в нат. 7д, където е част от тригон, включващ Луната и Сатурн,така че ще мине леко и благоприятно втората му годинка.
В солара Венера е екзалтирана и в секстил с Марс в 6д, във взаимна рецепция със сол. Юпитер У1- повече да внимава да не си нарани кожата по време на игра, то е ясно, че без падане няма да мине на тази възраст, но да внимава къде пада- едно е на мека тревичка или постелка, друго е на пясъка.
 

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1929 -: Април 18, 2017, 04:13:47 pm »
Честита годинка, как мина времето, помня, когато очакваше раждането. За храненето и аз бих гледала Луната, от към транзити тази година май само куинконса от Нептун от шести дом ще е валиден, бихме могли да го тълкуваме като дискомфорт с предлаганата грижа. Направи ми и впечатление, че върхът на лунния четвърти соларен дом съвпада с натален Хирон. Всъщност, само влязох да ти пиша, че е напълно типично поведение за дете на тази възраст. По-важно е как ти ще реагираш, за да не го превърнеш в истински проблем. Вярно е, че децата са захранени с почти всичко вече, но основните им нужди все още се покриват от млякото. Нека си пие млякото, а вие се хранете в нейно присъствие, без да настоявате.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1930 -: Април 18, 2017, 10:45:39 pm »
Акрукс, благодаря! Досега главата го отнасяше първата година. Добре, че няма по-сериозни поражения. Сега се учи да ходи и предполагам, че лятото ще трябва да внимавам за предупреждението ти с ожулванията.

Сириус,  благодаря и на теб! Приемам го спокойно, защото млякото е хубаво с добавки (отби се преди месец), но ми е напрежение да реве от глад и да бяга от лъжицата в същото време. Не е в комфорт детето, по принцип не е толкова ревлива, колкото в момента, но какво да се прави, период е. Надявам се да мине бързо, а не да се точи цялата година.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1931 -: Април 22, 2017, 11:23:54 am »
Здравейте! Скоро имам РД и си гледах солара отново...ще съм благодарна, ако някой се включи накратко. Какъв е акцента според вас и какво се набива на очи на пръв поглед? Соларните домове съвпадат с наталните, явно ще е важна година във всички области.
Според мен ще е силна година за кариера и личностни промени в мен самата. Около любовта и приятелството ми е интересно има ли нещо...

П.С. В миналия солар много се бях уплашила от Плутон в 9Д, но нямаше защо. Излизах 5 пъти в чужбина и винаги изкарвах страхотно,зареждах се с положителна енергия. Бяхме коментирали тук, че и някаква чужбинска любов може да се случи. Горе-долу така стана - за кратко виждане с чужденец. Със Сатурн в 8д пък голям разход ми се наложи.
Сол.Асц и Нептун в 11д - развалих си най- дългото приятелство, но се сближих и с много нови хора.

Първата карта е натал + солар, втората само солара.
« Последна редакция: Април 22, 2017, 11:33:04 am от 666 »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1932 -: Април 22, 2017, 11:30:17 am »
Можеш да качиш само солар и отделно солар+натал с домовете.
Над силата е само умението да я владеем!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1933 -: Април 22, 2017, 11:33:39 am »
Готово, качих и само солара, така е по- прегледно :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1934 -: Април 22, 2017, 11:47:31 am »
Дай карта с домове  :)


В моя солар тази година имам сол Плутон и Сатурн в 1-ви сол, сол Асц съвпад нат Уран, сол К12 съвпад нат Сатурн, сол Луна в 8-ми сол /че и в Лъв, за да е на ниво драматизацията/ и сол Марс в 4-ти сол опозиция нат Луна/Плутон
Много яко  ;D