Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582030 пъти)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1980 -: Април 25, 2017, 01:08:19 am »
Всеки ден ! А ти Месалина риторика при Аристотел и мадам Помпадур ли сте учил а -отговаряте винаги на въпроса с въпрос, избягвате отговор приплъзвайки се в сенките на анонимността. Питате, но не казвате- месианска мания ли имате или сте на тайна мисия? Все пак ,въпреки, че доста Ви харесвам енергийно, изотзадзе скритият Ви образ, не мислете, че не ви забелязвам как дебните и се криете в сенките и отговаряте на въпроса с въпрос, като уж оставате в центъра, но сте прикрити  :012: Поздрави на вашият Плутончу- то сигурну нямате такъв в картата а  :D

 :D :38: , за родину за сталину :D

Мерси , мерси казва Плутончо. Имам и е силен според модерната школа. :D

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1981 -: Април 27, 2017, 09:52:32 am »
Здравейте,
качвам един солар на моята сестричка. Който има желание да погледне и коментира  :)
Това, което тя иска е мъж :D Това, което аз виждам е възможност за връзка, но укривана и не се знае дали би прераснала в нещо по-сериозно.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1982 -: Април 27, 2017, 11:24:03 am »
Може, да - със старо гадже, по-голям от нея :)
Над силата е само умението да я владеем!

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1983 -: Април 27, 2017, 12:17:14 pm »
Да, по-голям е, но не е старо гадже. Познават се от две години, но сега имат по-общи срещи и т.н. Въпросът е, че той е във връзка и то дългогодишна. Интересно по Солар, този Сатурн, който ще закръжи по пети натален дом, може и да доведе до сериозна връзка, а като стигне до 7-ми до втори брак. Ще наблюдавам и ще дам ОВ.
А някой нещо за работа вижда ли? Надявам се на издигане на работно място, принзипно 10-ти соларен е доста натоварен, а и има основа да се мисли в тази посока.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1984 -: Април 27, 2017, 02:04:15 pm »
Е, значи е старо гадже - идеята ми беше, че е човек, когото познава, а не да срещне някой нов, който сега все още не познава :)

За работа - този 10 дом може да е и промяна на общ статус - омъжена.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1985 -: Април 27, 2017, 04:25:22 pm »
Здравейте,
качвам един солар на моята сестричка. Който има желание да погледне и коментира  :)
Това, което тя иска е мъж. Това, което аз виждам е възможност за връзка, но укривана и не се знае дали би прераснала в нещо по-сериозно.
Това, че сол. АСЦ е в 12д не означава тайна връзка, а че през годината самата тя ще води по-изолиран живот по една или друга причина и дано е хубава причината.
На нея по натал е заложено да има проблем в създаване и задържане на постоянна, продължителна връзка, заради опозицията на Слънце У1 с Уран У7. В текущия солар сол. 8д попада на ДСЦ, което сочи промяна и обновление в партньорството, като например раздяла и нова връзка или засилване на сексуалността в настоящата. Годината ще е важна за нея по отношение на кариерата, където може да има покровителство както от страна на мъж, така и на жени. Планирано пътуване зад граница може да се провали, а също така може да започне сексуална връзка с чужденец, заради сол. 9д в 8д. Материалните проблеми и тяхното разрешаване ще са водещи през годината, в това отношение не може да разчита на друг, а само на себе си- сол. 2д в 1-ви нат. дом
« Последна редакция: Април 27, 2017, 04:30:07 pm от akruks »

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1986 -: Април 27, 2017, 07:21:51 pm »
Здравейте, утре тръгва новия ми солар, ако ви се занимава ... благодаря за отзивите ;)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1987 -: Април 28, 2017, 09:31:39 am »
Благодаря Ви момичета  :58: Ще дам със сигурност ОБ :)
Тук чужбината всъщност се явява преместване в друг град заради работа, което се случи вече. Интересно дали ще се има дълготрайна връзка. При всичко положения, ще дам ОВ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1988 -: Април 28, 2017, 03:53:34 pm »
Здравейте, утре тръгва новия ми солар, ако ви се занимава ...
  :birthday:

Успешна година ти желая!

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1989 -: Април 28, 2017, 06:41:30 pm »
Благодаря :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1990 -: Май 05, 2017, 09:03:48 pm »
Малко обратна връзка - все още съм безработна, за съжаление, но пък със съпруга ми се разведохме. Не знам дали ще се хармонизират отношенията ни, но поне изчистихме документите, което ме успокоява малко. Мерси, Акрукс!
жалко, че са се развили така нещата с брака, но сол. Уран У1 опозиция на Слънце У7 в солара

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1991 -: Май 06, 2017, 09:12:49 am »
Малко обратна връзка - все още съм безработна, за съжаление, но пък със съпруга ми се разведохме. Не знам дали ще се хармонизират отношенията ни, но поне изчистихме документите, което ме успокоява малко. Мерси, Акрукс!

за развода с мъжа ти-сигнф на съпруг са Слънце,Марс,У7 Меркурий

основния виновник е била квадратурата на СД УРАН/Слънцето+ тр.Уран опозе Марс +прогр.Луна възврат в 8 д. каре Слънце/класика за развод

сега СД Уран е в анаретен ,критичен градус,свързан У3-всички документи,договори,ако имате офиц.брак,той ще го развали
проследи ингреса му в новия знак - козирог и когато застане  1,47 козирог в тригон К6 /може да ти донесе добра работа/квинконс към К7,уран е часовникар,ако е точен часа ти на раждане-тогава ще получиш развод и ще върнеш свободата си
тр.Уран е в разх.опозе Марс ,това са преки сблъсъци и раздяла с любим човек
от 29 май 2017 до 25 април 2018 тр.Уран опозе Слънце
точните опозета са
24 /06 2017 първа точна опозиция ,директен ход
12 /09 2017 втора точна опозиция ,ретро ход
08/04 2018 трета точна ,директен ход
от май тази година до края на април 2018 ще са бурни и неприятни комуникации,разногласия ще ескалират достигайки св.край с края на периода-до м.май2018 ще финализирате документално развода
тр.Юпитер  У1 ретро ще е съвпад в У7 Меркурий в 10 д. от 15/05-27/05 2017,така,Юпитер започва,Уран продължава и финализира нещата с развод и промяна на статуса
докато е ретро Юпитер не подавай молба за развод,той упр.съд.дела и твоя асц.
проследи кога пр.Меркурий  У7,който в момента е анаретен ,критичен,последен крадус ще ингресира в Стрелец  ще удари с опозе К7 това ще е окончателно напускане на съпругът ти и край на тормоза свързан със скорпи,в стрелец  ще е на асц. -дава освобождение от неприятно партньорство,ще ти олекне
СД Меркурий е на К12,предстой му съвпад с Плутон,твоя съпруг действа като скрит враг,подмолно,манипулативно и болезнено,по натал у1 и у7 са в т-каре с нептун,не преценяваш добре партньорите,предоверяваш им се ,качваш ги на пиадестал и сама се вкарваш в разочарования,сега това  нат.т-каре Нептун-Юпитер-Меркурий е активирано от тр.Юпитер
СД Луната е в 9 дом /ако си в чужбина ,същото на бракоразводните дела/ съвпад ЮЛВ,чувсваш се като обезглавена,не можеш да мислиш реално и избираш правилно,емоционално и болезнено е като период още поне година ще е там върху нодалната,чистиш минали грешки,лични,луната е диспозитор на У1
месеците 03,04 ще са напрегнати с ретроградието на венера и слънце,мерк и уран в овен в опозе на планетите във везни+СЛ.з на 26.02 в тригон Юпитер ще активира за 6 месеца тау карето ти през който  искова молба е възможно да подадеш,след края на ретро юпитер,след 9 юни -средата на август

относно -работа

СД Венера У6/2 дом  сходящ тригон К6,тази година и 2018 на разходящ,т.е 2017-2018  до края е твърде вероятно да си намериш любима работа,която ти харесва и вършиш с желание и да печелиш самостоятелно
тр.Плутон от 2 д прави тригон К10,ако работата е свързана с кариерен възход,то той го подкрепя до м.02 2018
Сол.асц. е Везни -пак Венера

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1992 -: Май 06, 2017, 09:25:59 am »
Днес ми започва новия солар... Кажете ми, че ще имам повече време с малката ми, че имам нужда от нея.. :58:

ЧРД , Gerivas!Здраве, щастие и благополучие в семейството! :08:[

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1993 -: Май 06, 2017, 09:45:22 am »
Честит рожден ден, Gerivas! Желая ти много здраве, щастие и успех във всичко!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1994 -: Май 06, 2017, 07:40:31 pm »
Днес ми започва новия солар... Кажете ми, че ще имам повече време с малката ми, че имам нужда от нея.. :58:
Напълно възможно е - с този Юпитер в 5 соларен дом/5 натален дом, който е в тригон с натална Венера У5 в 1 дом.