Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583512 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2055 -: Август 03, 2017, 12:14:56 pm »
За да използваш дирекции, трябва да ти е ректифициран часът. А ти нали се съмняваше дали това е точният час и дали това е Асцендентът?
В асцендента не се съмнявам, тук във форума някои се съмнявате (вероятно смятате, че асц. Водолей трябва да се обличат в розово и жълто и да носят дрехи от сурово месо  :012:), за точния час се съмнявам, но въпреки това някои планети не се променят особено, а заедно с това и дирекционните планети.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2056 -: Август 03, 2017, 12:36:45 pm »
Осми дом, особено с Луна и Плутон там, може е индикация за преработване на някакви лични тревоги, страхове, обсесии. Друг вариант - заеми, кредити. Понеже Луната е у2, внимавай на кого даваш пари и от кого взимаш пари. Акцентиран 6-ти дом - натоварване с работа, ежедневни грижи или пък означава, че ще се погрижиш повече за себе си, здравето, външния вид (понеже и Венерка е там).

Лили е права. Огледай транзити и дирекции и виж кое припокрива темите от солара.
Заеми и кредити досега не съм взимал. По принцип в натала Сатурн в 8 дом показва, че човек по-скоро не е склонен на такива действия. За подобни неща трябва ли да търся индикации при транзити, дирекции?
Гледам, че соларната Луна е в квадрат с натална Венера У3 и У8 - може би печалбата от франчайза ще е много малка и няма да си струва и пак ще се наложи да живея в лишения.  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2057 -: Август 03, 2017, 12:51:20 pm »
Осми дом може да има различни проявления, и аз имам такъв акцент в тазгодишния солар. Но попада в наталния пети. Преди 8 години имах соларно новолуние в 8 соларен/5 натален – родиха се котета и по цял ден, през цялото си свободно време, с това се занимавах. Изкарах едно символично "майчинство". Имаше и аналогични грижи у дома, разменени роли майка/дете. Останалото няма да коментирам, то е по други астрологични техники.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2058 -: Август 03, 2017, 09:55:41 pm »
Осми дом може да има различни проявления, и аз имам такъв акцент в тазгодишния солар. Но попада в наталния пети. Преди 8 години имах соларно новолуние в 8 соларен/5 натален – родиха се котета и по цял ден, през цялото си свободно време, с това се занимавах. Изкарах едно символично "майчинство". Имаше и аналогични грижи у дома, разменени роли майка/дете. Останалото няма да коментирам, то е по други астрологични техники.
Освен ако и аз не намеря някое малко кученце (а може сол. Венера в 6 дом да показва точно това).  :012:
Ти какви планети в 8 дом имаш в тазгодишния солар, ако не е тайна?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2059 -: Август 03, 2017, 10:13:35 pm »
Разгледай го, само ако ти искаш. Няма да те карам да правиш неща насила.
В моя солар пък К8 сол попада в 11 нат дом, но аз нямам вече приятелства, които да прекъсвам, те бяха прекъснати през тази година, когато сол. Луна беше в 7 сол/7 нат дом.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2060 -: Август 04, 2017, 12:06:15 am »
Като гледам, в руските сайтове, отново фаталистично прогнозиране за такова положение:

8 дом соляра в 11 доме радикса

Объявляет о возможной смерти кого-то из друзей. При неблагоприятных планетах знак "смерти планов". С Плутоном указывает на большие изменения в планах и устремлениях субъекта под влиянием событий и условий, которые произойдут или сложатся в течении года.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2061 -: Август 04, 2017, 09:20:38 am »
Разгледай го, само ако ти искаш. Няма да те карам да правиш неща насила.
В моя солар пък К8 сол попада в 11 нат дом, но аз нямам вече приятелства, които да прекъсвам, те бяха прекъснати през тази година, когато сол. Луна беше в 7 сол/7 нат дом.

Веско, стига се филмира ..... може пък това да е просто трансформация на твоите желания, на обществото, в което се движиш ... може и да ти хареса да работиш на франчайз. Плутон не е само смърт на физическо ниво.

Моята майка почина когато в 8 дом беше У4 и Луна + Слънце, което по принцип в натала е в 4 дом, а и сол К8 май беше в 4 дом.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2062 -: Август 04, 2017, 09:33:05 am »
Веско, стига се филмира ..... може пък това да е просто трансформация на твоите желания, на оществото, в което се движиш ... може и да ти хареса да работиш на франчайз. Плутон не е само смърт на физическо ниво.
Добре, ще видим. Но засега в сметките, които счетоводителката ни направи, излиза по-ниско заплащане от сегашното.
Ти иначе, какво би казала по солара ми? Или пък нещо нумерологично за новата предстояща соларна година?

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2063 -: Август 04, 2017, 12:38:28 pm »
Добре, ще видим. Но засега в сметките, които счетоводителката ни направи, излиза по-ниско заплащане от сегашното.
Ти иначе, какво би казала по солара ми? Или пък нещо нумерологично за новата предстояща соларна година?

тези дни ще погледна .... все пак имаш време :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2064 -: Август 04, 2017, 12:55:21 pm »
тези дни ще погледна .... все пак имаш време :)
Знам, но гледам да съм подготвен, ако случайно има вероятност да се случи нещо лошо.
Все очаквам нещата да се променят в положителна посока, но въпреки някои усилия, нещата си остават непроменени.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2065 -: Август 04, 2017, 01:59:40 pm »
И аз разгледах долара. Весо- човек колкото и да иска да се подготви, никога не е готов. Не си тормози душата от сега. Подобен солар съм виждала преди години на колежка. Това, което се случи беше, че леля й постъпи в болница със заболяване, но се оправи, а тя самата имаше гинекологични проблеми- Плутон като управител на Скорпион отговаря за половата система. Според мен се пази по тази линия, но акцентът на Солара не е здраве(според мен). Не се страхувай от Сатурн-управлява ти все пак Асц.  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2066 -: Август 04, 2017, 09:59:17 pm »
Добре, благодаря много, rodopis!  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2067 -: Август 07, 2017, 06:06:05 pm »
Здравейте!
Какво ще кажете за предстоящия ми солар? Има ли индикации за промяна по отношение на любов, финанси, семейство?
Сатурн пък ми е точно на К7, а соларната Луна в 7 или в 8 дом да я отчитам?
Благодаря предварително на всеки отзовал се!
сол Плутон У6 в 8д, сол Венера У5 в 6д- на мен ми прилича на секс и любов на работното място
Слънцето У3 в 6д където е сол Меркурий У1- най-вероятно ще продължиш да работиш в сферата на търговията и хазарта (Слънцето е естествен У5)
сол Сатурн на К7- по-възрастен, по-зрял партньор, било в работата или в личен план, който ще ти помогне да осъществиш нестандартните си копнежи- в тригон е с Уран в 11д.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2068 -: Август 07, 2017, 07:06:48 pm »
Благодаря много, akruks!
Значи не виждаш нищо опасно в това лунар за семейството ми и болестта на баща ми?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2069 -: Август 07, 2017, 09:38:28 pm »
Весо, ама нали това е солар, който ще започне в края на ноември? Докато започне е активен текущия солар, виж в него дали е отразено боледуването на баща ти.
Добре.