Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582973 пъти)

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2100 -: Септември 17, 2017, 12:19:11 am »
Здравейте, бихте ли погледнали и моя Солар ?
Ще съм ви безкрайно благодарна :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2101 -: Септември 17, 2017, 01:03:38 am »
Според мен промяна в работата ти , значима , възможно е и обучение ,което ще подкрепи тази промяна ...

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2102 -: Септември 18, 2017, 04:20:06 pm »
А моооже ли някой да каже нещо и за моя? Мноооого, много моля  :38:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2103 -: Септември 18, 2017, 05:41:14 pm »
А моооже ли някой да каже нещо и за моя? Мноооого, много моля  :38:
Можеш ли да качиш пак солара, защото файла не се отваря. Сега видях , че имам съобщение от теб в един друг форум, не бях влизала там отдавна. Ще погледна новия солар, като имам време.  :)

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2104 -: Септември 18, 2017, 06:04:48 pm »
Ето тук ми е солара. Нямам търпение  :) Ще бъда много благодарна :58:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2105 -: Септември 19, 2017, 02:16:59 pm »
Ето тук ми е солара. Нямам търпение  :) Ще бъда много благодарна :58:
Vivi, през новата ти соларна година ще поставиш началото на нещо принципно ново, може би нова връзка. Нова ориентация, обрат на нещата. Най-активна ще е темата за партньорствата, възможно влюбване. Очаквай промяна в общественото и служебно поведение. Нови шансове за дългоочаквани реализации. Всичко това ще зависи от активността и енергията ти. Ще има промени, касаещи твоите родители (баби/дядовци дано са добре). Ще те занимават отношенията с родителите, с високо поставени личности и началници и властимащи организации. Внимавай тези високо поставени личности да не ти станат неприятели. Имаш възможност да блеснеш с най-добрата си светлина, показвайки или творейки начини за изкарване на пари, с отношението ти към твоите доходи. Може да се появят нови източници. Би следвало енергията ти да бъде насочена към печеленето на средства, към поддържане на физическата ти енергия, здраве. Общо взето и мислите ти, и успехите ти ще са насочени към тази тема, финанси, пари, доходи, вещи, покупки, материални придобивки. Не изключвам и забременяване. Щастлива и благополучна година с придобивки от хората. Успех от мен. :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2106 -: Септември 19, 2017, 06:55:13 pm »
Според мен, основният акцент в солара са финанси и работа/ кариера. Внимавай с колега/жка да не те заблуди/измами! Може да получиш подкрепа от приятел/и. Възможно отдръпване в контактите с близък човек/роднина. Сол. ИЦ върху натален Уран - възможно промяна в местоживеенето, и тъй като Уран в натала е У3, може да е в съседно/близко селище.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2107 -: Септември 19, 2017, 10:06:10 pm »
Според мен промяна в работата ти , значима , възможно е и обучение ,което ще подкрепи тази промяна ...

Greg07, това за мен ли беше?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2108 -: Октомври 04, 2017, 01:34:24 pm »
Пускам отново солара си, понеже не съм сигурен дали наистина показва, че ще имам работа през следващата соларна година. Като гледам, имам Нептун в 10 сол/1 нат дом, а соларната Луна У2 е в 8 сол дом и е в квадрат с нат Венера У8 - това не показва ли спирането на приходите? За сол. К5 върху Марс У2 си мислех дали не показва спиране на фитнеса и уроците по пиано поради паричен недостиг, а те са много важни за мен.
По принцип, за оставане без работа и пари трябва ли да се търсят категорични аспекти при дирекциите?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2109 -: Октомври 04, 2017, 08:40:19 pm »
Благодаря много, акрукс!!!

Snow

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2110 -: Октомври 05, 2017, 02:33:19 pm »
Здравейте, бихте ли  погледнали и този солар. Благодаря предварително

Snow

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2111 -: Октомври 05, 2017, 02:34:57 pm »
ето този  :)

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2112 -: Октомври 05, 2017, 06:43:22 pm »
Покрай тревогите на Веско относно солара и притеснението му за оставане без работа, реших да погледна и моя солар и направо се втрещих!
АЦ козирог в 3 нат.дом- У1 в 12 соларен дом
Плутон в 12 на АЦ
Сол 8 в 10 натален
Сол 6 в 8 натален, луна в 6 соларен
Притеснявам се да не остана без работа, а и този претъпкан 12 дом да не засегне здравето ми.
Моля за вашето мнение.
« Последна редакция: Октомври 05, 2017, 06:45:27 pm от Strelec »

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2113 -: Октомври 05, 2017, 07:10:27 pm »
Знам, че сам по себе си солара не е предсказателна техника, затова прилагам прогресии и дирекции

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2114 -: Октомври 05, 2017, 08:14:55 pm »
Аспект на възлите с дир. планета и обратно показват събитие, в картата СД Сатурн е опозе на СЛВ в 8д, не знам обаче какво ще е, може да е събитие от последната година, че нали аспектите са +/- градус=година.
СД Нептун доближава ДС - разочарование, прекратяване на партньорски взаимоотношения по вина на партньора, а може да е търсене на идеална духона връзка.
Много ти Благодаря Акрукс
Но това в червеното не е така СД Нептун след няколко години ще доближи ИЦ