Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583242 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2115 -: Ноември 04, 2017, 09:28:37 am »
Ето и сценария за предстоящия филм през тази години,в главната роля съм аз... Само че не разбирам астрологичните термини... Ще се радвам и ще съм благодарен на всеки помогнал.. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2116 -: Ноември 04, 2017, 11:19:41 am »
Ти си започнал добре тълкуването ...ще си и в главната роля, и сценариста, и режисьора, но се пита в задачката, с кой ще споделиш филма си и кой ще го спонсорира ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2117 -: Ноември 04, 2017, 12:53:25 pm »
Ти си започнал добре тълкуването ...ще си и в главната роля, и сценариста, и режисьора, но се пита в задачката, с кой ще споделиш филма си и кой ще го спонсорира ? :)

Това не бе тълкуване,не знам защо така ми дойде отвътре - по този начин да задам въпроса.
Иначе честно казано снощи преди да си легна си гледах солара,четох в едни сайтове за позициите,но защо все лоши неща пишеше,например за Марс в седми соларен дом... Та питам и вас сега,но явно накрая пак ще си остана само с питането. :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2118 -: Ноември 04, 2017, 01:02:22 pm »
Ако сайтовете са били руски, нищо чудно, че за позициите е пишело предимно лоши неща.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2119 -: Ноември 04, 2017, 01:54:08 pm »
Извинявайте някой може ли да направи солар на малката незнам как да го направя нито да го разчета много ви моля.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2120 -: Ноември 04, 2017, 01:59:20 pm »
Не се гледат солари на бебета и малки деца, и не им се прави прогностика.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2121 -: Ноември 04, 2017, 02:05:42 pm »
Съжалявам не знаех .А за хорара ми можеш ли да кажеш нещо днес малката има рожден ден,но тъй като не се понася с никои от семейството ми не ми дава даже да отида да я видя и почвам да си мисля , че изобщо няма да я приеме обратно.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2122 -: Ноември 04, 2017, 02:38:31 pm »
Ама ти пак ли си се събрала с този нехранимайко? Кой е той, че да не ти разрешава да се виждаш с детето си и то баш на първия й рожден ден? Ти си свободна личност, тя е твое дете. Ако той обичаше дъщеричката си, никаква вражда със семейството ти нямаше да му попречи да се види с нея.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2123 -: Ноември 04, 2017, 02:45:32 pm »
Той си въобразяваше че утре ще му я дадат за няколко часа , обаче сестра ми няма да позволи детето да иде където и да било без нея и сега едва ли не обвинява мен за цялата ситуация .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2124 -: Ноември 04, 2017, 02:54:53 pm »
Вече съм на път да полудея , чудя се как да угодя на всички .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2125 -: Ноември 04, 2017, 03:23:45 pm »
Akruks можеш ли да погледнеш на малката такъв , ако не е много нахално.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2126 -: Ноември 04, 2017, 03:34:16 pm »
Незнам как да я построя.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2127 -: Ноември 04, 2017, 04:59:00 pm »
Незнам как да я построя.
Влизаш в http://www.astro.com , след това тук https://www.astro.com/cgi/genchart.cgi и четеш.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2128 -: Ноември 04, 2017, 05:38:24 pm »
Що пък да не се гледат, в древността на царчетата са им гледали още като се родят.

Защото освен астрология има и метафизика, езотерика, в която сфера тук знанията са нулеви, както виждам. Затова и подходът е такъв, какъвто го виждаме.

В древността са правили натали на царете, владетелите, не знам обаче дали за невръстни деца са се правили прогнози. Може би в контекста на продължителността на живота след раждането, тогава смъртността е била много висока.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2129 -: Ноември 04, 2017, 08:33:53 pm »
Ако трябва някак да го обясня, за да бъде разбрано и да няма опити за изопачаване на казаното, мога да дам пример.

Можеш да гледаш в прогностичен план хороскопа на внучето си, но е желателно такива "прогностики" ти да ги правиш, поради силната ви кръвна и енергийна връзка. Не бих препоръчала да пльоснеш картата на бебока в някой форум или социална мрежа и всякакви хора да се упражняват да "прогнозират" по нея. В такъв случай вредата ще е по-голяма от ползите.

Като малко поотрасне, може да се разгледа наталът на детето от гледна точка на рождените заложби, способности, евентуални таланти. Но това е съвсем друг тип анализ. Форумни прогностики по детски карти, особено на деца преди 7-годишна възраст, не са препоръчителни.

Разбира се всяка майка може да действа по свое усмотрение. Щом Аделина е решила, че в хороскопа на детето може да се търси ключът за нейните проблеми с мъжа, нека се прогнозира. Да прави каквото ще. Мен и без това малко хора ще ме "чуят", а и от какви да са не държа да бъда чута и разбрана.

Това, което се случва между майката и бащата в момента, детето на Аделина изживява несъзнателно, то изобщо не го разбира. А и на тази възраст повечето деца нямат почти никакви спомени. Вероятно при всеки е индивидуално, при мен първите съзнателни спомени датират едва от 3-годишна възраст.



« Последна редакция: Ноември 04, 2017, 08:37:44 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui