Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583148 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2130 -: Ноември 04, 2017, 10:33:49 pm »
Извиняви но аз адски много уважавам твоето мнение

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2131 -: Ноември 04, 2017, 11:07:03 pm »
Това е което искам за нея,но искам и баща й до нея той не е лош човек независимо кой ,какво мисли за това пуснах хорара.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2132 -: Ноември 05, 2017, 10:00:58 am »
В астрокома има две  безплатни прогнози за предстоящите 6 месеца - единият е достъпен за дете над 7 г., другият -над 14 г.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2133 -: Ноември 05, 2017, 11:09:19 am »
Благодаря на всички ви така или иначе аз в крайна сметка му теглих майните и отидох на рождения ден на детето си пък той да си се цупи колкото иска.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2134 -: Ноември 05, 2017, 11:48:50 am »
Аделина, много се радвам, че си прекарала рождения ден на дъщеричката си с нея. Няма нищо по-хубаво от това.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2135 -: Ноември 05, 2017, 11:59:14 am »
Едно на пръв поглед простичко нещо може да бъде голяма крачка напред. В случая е така.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2136 -: Ноември 06, 2017, 01:22:17 pm »
Картата на дете до 7 г е желателно да се разглежда паралелно с тази на майката, защото същото все още не е обособена индивидуална личност, егото се гради в/с годините. Мама е светът на детето и какво, както тя изживява, реагира на случващото се в тези години, детето реагира също , но по начинът показан в неговата карта. Една точна прогностика на майката е по-вероятно да отразява "какво ще се случва " с детето до тази възраст и един по-задълбочен анализ на картата на детето с акцент върху Луна, 4-ти, АСЦ ще е полезно за родителите при отглеждане на детето. Отговорността, съображението, да се разглежда хороскоп на дете пада върху родителя/-ите и астрологът, без същата да е с фатален оттенък. В наталната карта се вижда какво (ще) се случи след 15 г. примерно, когато има 14-15* аспект между Венера- Марс в техните сфери, важното е как тази информация ще бъде разчетена и поднесена, останалото е суеверие. Венера и Марс ще продължат своя цикъл , там, горе в небесата, като се срещат отдалечават, а тук, долу ще се раждат хора в определен момент от техния цикъл- нищо фатално няма  в това. Астрологията не забранява или не чертае човешкия живот, нито се меси в същия, но дава възможност на човек да проследи, кое след кое следва, кое от къде идва и накъде продължава, като примерен образец, както прави физиката със законите обяснявайки неслучайностите. Иначе всеки астролог си е в правото да тълкува онова, което може и разбира, всеки родител е в правото си да "тълкува" и разбира детето си колкото може. Даже и да не е правилно разчетен един хороскоп, същия прочит не може да навреди на дете, по-възрастен, защото 'топката" остава в четеца, не в  читателя ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2137 -: Ноември 07, 2017, 06:14:13 pm »
Как бихте тълкували тези обратни съвпади по оста IC/MC.  Направо се стреснах, друг път е имало подобни съвпади, но чак толкова точни не са били.

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2138 -: Ноември 12, 2017, 02:29:39 am »
Как бихте тълкували тези обратни съвпади по оста IC/MC.  Направо се стреснах, друг път е имало подобни съвпади, но чак толкова точни не са били.

Поразрових се и намерих информация, че този съвпад означава промени в дома, смяна на дом. Лично мен ме съмнява, понеже преди около 2 години си купих жилище и се нанесох в него, но след около година ще дам ОВ.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2139 -: Ноември 12, 2017, 12:27:03 pm »
Как бихте тълкували тези обратни съвпади по оста IC/MC.  Направо се стреснах, друг път е имало подобни съвпади, но чак толкова точни не са били.

Не бихме ги тълкували,защото тука всеки е ориентиран към себе си,така че си стягай мозъка и чети - каквото прочетеш,каквото разбереш си е за тебе,пробвай,тествай и виж колко е вярно и колко не,прочети ако имаш времето - назад в тази тема какво е писано,трябва да се спре разчитането на други хора,ти си най-важната,после обвинявай себе си,защото ти си сгрешила или благодари на себе си,защото ти си причина за постигнатото,другите са пейзаж,ти си главната роля,ти носиш отговорността за живота си,ти си царят в твоя живот,а царската корона тежи.
Този пост е за мен и за всички други,които задават въпроси в този форум.Вземете се в своите ръце,иначе няма да има облага,вие създавате съдбата си...
От тук казвам едно здравей на Дракониада... Мъдра е била тази жена...

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2140 -: Ноември 12, 2017, 03:54:31 pm »
Поразрових се и намерих информация, че този съвпад означава промени в дома, смяна на дом. Лично мен ме съмнява, понеже преди около 2 години си купих жилище и се нанесох в него, но след около година ще дам ОВ.

Имаш тр Уран, У4, въртящ се около десц - няма начин да не се случи нещо в дома ти и то на база партньорство.
В солара СЛВ е съвпад със Слънцето, заедно в 4 сол дом.
Сол У1 венера е в 3 дом (преместване в рамките на град или близо около него) и опозиция сол Плутон, У7.

има още доста неща по солара - интересно ще ти бъде тази година - или поне няма да е скучно.

Как стои въпроса с децата при теб? Замисли се и за тези възможности - има предпоставки.

Предполагам, че когато си купувала жилището, тр Уран е правил тригон със себе си :)
« Последна редакция: Ноември 12, 2017, 03:57:22 pm от Happy58 »

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2141 -: Ноември 12, 2017, 08:03:48 pm »
Имаш тр Уран, У4, въртящ се около десц - няма начин да не се случи нещо в дома ти и то на база партньорство.
В солара СЛВ е съвпад със Слънцето, заедно в 4 сол дом.
Сол У1 венера е в 3 дом (преместване в рамките на град или близо около него) и опозиция сол Плутон, У7.

има още доста неща по солара - интересно ще ти бъде тази година - или поне няма да е скучно.

Как стои въпроса с децата при теб? Замисли се и за тези възможности - има предпоставки.

Предполагам, че когато си купувала жилището, тр Уран е правил тригон със себе си :)

Когато си купих апартмента освен тригонът беше налице и съвпад на прогресивна Луна с натален IC, абсолютна класика в жанра.
Иначе горещо се надявам да се окажеш права за всичко написано, много искам да имам дете, но нямам сериозен приятел и на този етап  то е просто една несбъдната мечта. Искрено ти благодаря за милите и окуражителни думи, Хепи. Очаквам ингресът на прогресивна Луна в 5 дом, дано и тя да подбутне малко закучената ситуация. Ще пиша, ако се случи нещо интересно и залсужаващо да бъде споделено.

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2142 -: Ноември 12, 2017, 08:04:35 pm »
Защо трябва да е стряскащо това, че домът и семейството ще са важни за теб през годината? Ще си активна в тази област от живота, с цел подобрение, поява на нов член у дома- мъж, дете.

Акрукс, благодаря ти много, дано от твоята уста това отиде в Божиите уши.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2143 -: Ноември 26, 2017, 12:53:55 pm »
Приятели може ли да ми помогнете с идния ми солар. Скоро си смених работата , но никак не ми харесва ... според идния солар отново ще има някакви възможности или така ми се струва. Много ще се радвам ако се включите.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2144 -: Ноември 26, 2017, 02:38:10 pm »
Приятели може ли да ми помогнете с идния ми солар. Скоро си смених работата , но никак не ми харесва ... според идния солар отново ще има някакви възможности или така ми се струва. Много ще се радвам ако се включите.
Не разбирам какво не харесваш, работата или Солара.
Профекция по Риби, знак на МС , упр. Юпитер на годината. Юпитер вижда знака на профекцията, Благодетел е освен това
в дирекциите е на МС. Не мисля, че ще смениш работата, по-скоро заради работата може да се чувстваш
по-ограничен, или уморен, да нямаш много свободно време.Сол. МС в 12знак от профекцията.
По-скоро бих казала, че ще бъдеш много ангажиран.