Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582370 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2175 -: Декември 13, 2017, 09:44:24 am »
Марс ще се обърне ретрограден върху натален асц.,у на соларен.Баби,дядовци имаш ли?Пътешествия,общуване,но 3/9ти дом са братя/сестри и техните партньори.Соларен мц в лъв,слънцето в 4соларен да не се наложи да останеш в къщи поради някаква причина.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2176 -: Декември 13, 2017, 09:50:31 am »
Здравейте,
знам, че е много рано, за да питам за солара си (2 месеца остават до РД), но този път се налага да знам по-рано.
Ако някой има желание да погледне и напише няколко думи, му благодаря за отзивчивостта и добротата.

Извинявам се, че съм затрила личните си данни от картата.
Уф, за втори път сега ще го пиша, че преди малко ми се затри някъде отговора.
Писах, че наскоро си имала юпитеров възврат и е добре да направиш и за него карта.
Солара ти съвпада със СЗ в нат. 1д/сол. 4-ти, Слънцето У10 с Луната У9 в 4-ти дом, Слънцето натално е У7, сол МС в нат 7д- да не се задомиш покрай новия дом, новостите ще са в тази сфера- дом/семейство/партньорства и личен напредък, като Юпитер в 1д ще те подкрепя през годината, Марс във 2д дава активност по отношение изкарване на пари, Сатурн във 2д носи стабилни и постоянни доходи.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2177 -: Декември 13, 2017, 06:04:53 pm »
За моят също е раншко, но установих, че почва да действа около месец предварително.
Ошашках се с онзи руски сайт, който ми даде грешен солар и тълкуване .
Горе- долу виждам накъде ще духа вятърът , но ще ми е интересно и чуждо мнение.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2178 -: Декември 13, 2017, 07:17:27 pm »
За моят също е раншко, но установих, че почва да действа около месец предварително.
Ошашках се с онзи руски сайт, който ми даде грешен солар и тълкуване .
Горе- долу виждам накъде ще духа вятърът , но ще ми е интересно и чуждо мнение.
Ежедневието ти ще бъде натоварено с работа,ще изникват неочаквани ,непредвидени ангажименти,но поне няма да е скучно.Ще общуваш ,ще се вълнуваш,възможно е да разбереш нещо важно,или да прозреш.МЦ,ИЦ ще сменя знак ,промени в дома,при роднини,леки битови неуредици.Срещи с приятели и групи.Може да има случка при партньор/ка на твоя приятел/ка.Натоварен соларен д5 ,в натален 7.Някакви деца на познати,непознати емоционално ще те вълнуват.
Сънища-прозрения.
« Последна редакция: Декември 13, 2017, 07:22:44 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2179 -: Декември 13, 2017, 07:31:26 pm »
За моят също е раншко, но установих, че почва да действа около месец предварително.
Ошашках се с онзи руски сайт, който ми даде грешен солар и тълкуване .
Горе- долу виждам накъде ще духа вятърът , но ще ми е интересно и чуждо мнение.
Любов на работното място, пази се от интриги сред колегите, да не пострада репутацията, както и от измами по отношение на чуждите пари- кредит, наследство, парите на партньора. Може да предприемеш лечение, свързано с това да имаш дете, или ако работиш с деца да има трансформация в творческия подход.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2180 -: Декември 14, 2017, 08:43:29 pm »
Вероятно предстоящото затъмнение във водолей ни активира така.Който има желание,време,ще го прочета с интерес.Благодаря.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2181 -: Декември 14, 2017, 11:03:57 pm »
Нови запознанства, разширение на приятелския кръг. Пази се от лъжливи съседи/ роднини! Колебливост във финансите, ще ти трябва повече труд да полагаш за изкарването им. Възможни са и непредвидени харчове, свързани с дом/ близък. Имаш ли деца?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2182 -: Декември 15, 2017, 08:50:14 am »
Нови запознанства, разширение на приятелския кръг. Пази се от лъжливи съседи/ роднини! Колебливост във финансите, ще ти трябва повече труд да полагаш за изкарването им. Възможни са и непредвидени харчове, свързани с дом/ близък. Имаш ли деца?
Имам син на 21години.Благодаря Веселин.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2183 -: Декември 15, 2017, 09:59:51 am »
Имам син на 21години.Благодаря Веселин.
Възможна е тогава някаква криза в отношенията с него или с половинката (заради сол. К5 върху нат. Сатурн).

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2184 -: Декември 15, 2017, 02:05:04 pm »
Сафо, мисля, че ще създадеш някакви по-близки отношения  на работно място или по интернет/телефон покрай работа, или да преоткриеш и да се сближиш с някой, който познаваш вече.
За работата си мисля, че ще се занимаваш с нещо, което ти доставя удоволствие, може и работа с деца да е, и от което ще изкарваш добри пари. Но е вероятно и да имаш повече харчове (може би свързани с дома, както и покупти за себе си) или просто да си с по- широки пръсти  :) Сега видях, че освен всичко друго, сол МЦ е тригон с натално - дали пък няма да откриеш твоето поприще, призвание в живота сега, и да направиш рязък завой?


« Последна редакция: Декември 15, 2017, 02:08:01 pm от irko_birko »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2185 -: Декември 15, 2017, 07:52:15 pm »
Сафо, мисля, че ще създадеш някакви по-близки отношения  на работно място или по интернет/телефон покрай работа, или да преоткриеш и да се сближиш с някой, който познаваш вече.
За работата си мисля, че ще се занимаваш с нещо, което ти доставя удоволствие, може и работа с деца да е, и от което ще изкарваш добри пари. Но е вероятно и да имаш повече харчове (може би свързани с дома, както и покупти за себе си) или просто да си с по- широки пръсти  :) Сега видях, че освен всичко друго, сол МЦ е тригон с натално - дали пък няма да откриеш твоето поприще, призвание в живота сега, и да направиш рязък завой?
Ще се занимавам с нещо,което ми доставя удоволствие,да.Астрология.Затъмненията са на ИЦ/МЦ натални,соларни 8/2 домове.5 и 11домове са подчертани,но това са и 8ми домове на моите родители.Благодаря за отделеното време irko_birko.Видяла си доста неща в солара ми. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2186 -: Декември 15, 2017, 07:54:35 pm »
Възможна е тогава някаква криза в отношенията с него или с половинката (заради сол. К5 върху нат. Сатурн).
Кризата е факт и с двамата мъже в живота ми. :08:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2187 -: Декември 15, 2017, 09:13:12 pm »
Много ви благодаря за помощта, приятели!

Корея, права си за наследствения имот - пари от продажба на такъв имот са използвани за покупката на новото жилище.

Сафо, нямам живи баби и дядовци. Нямам братя и сестри. Дано да са пътувания. Но от друга страна и да остана да си почивам вкъщи няма да откажа.

Акрукс, благодаря ти, че ми подсказа за възвратната карта на Юпитер. Ще си я разгледам. Дано си права в прогнозите си - много са хубави.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2188 -: Декември 15, 2017, 11:09:58 pm »
Здравейте,
Моя рожден ден наближава и ме притеснява съвпада на слънце и сатурн....вече втора година съм в Америката....
Имам си моите филми....
Ще съм ви благодарна ако кажете нещо за учене, работа и love естествено или каквото видите :)

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2189 -: Декември 16, 2017, 01:49:47 am »
Ще се занимавам с нещо,което ми доставя удоволствие,да.Астрология.Затъмненията са на ИЦ/МЦ натални,соларни 8/2 домове.5 и 11домове са подчертани,но това са и 8ми домове на моите родители.Благодаря за отделеното време irko_birko.Видяла си доста неща в солара ми. :)
Смятах да пиша Астрология, но реших, че си въобразявам  :) Успех в начинанието! А за затъмненията, дано не са нещо лошо с родителите. Може пък и нещо по дома да е. Пожелавам ти само хубави събития през идния солар  :72: