Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582733 пъти)

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2220 -: Януари 31, 2018, 09:00:19 pm »
Много ми е интересно какво според вас се очертава в солара ми за следващата година?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2221 -: Януари 31, 2018, 09:32:20 pm »
Качи нат + солар + домофикация. Тази карта сама по себе си нищо не значи.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2222 -: Януари 31, 2018, 10:51:43 pm »
Ето:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2223 -: Февруари 01, 2018, 09:19:34 am »
Ето:
Любов, тайни връзки,възможна бременност,хирургическа интервенция,секс.
« Последна редакция: Февруари 01, 2018, 09:54:15 am от Сафо »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2224 -: Февруари 01, 2018, 09:53:06 pm »
Защо? Вярно, че Слънцето У7 е в 12д, но сол. Сатурн У1 е в 11д. в съпад с Меркурий У5, там също е Луната в тригон с Уран У1, освен това сол Юпитер У10, У11 в 9д съвпад с Марс У9
Всичко това, заедно с изброените в първия ми коментар показатели говори за промяна в социалния статус (при жени- брак) и рожба ( дете или на изкуството). Независимо дали в личен план или в професионален, годината ще е добра за теб.
А Слънчо, Венера и Плутон в 12д- може да имаш тайна сексуална връзка, да укриваш плановете и намеренията си през годината, действията си, което за човек творец е нормално.
да, по-скоро творческо го виждам проявлението, познавайки се))
//възможно е пак да поуча, много го искам, стига да си намеря смислена програма някъде. а АСЦ на МЦ силно се надявам да ми "помогне" в кариера(та), 'щото непотизмът и всички др. порочни практики у нас са стагнирали професионалното ми  развитие от години и откачам вече.

пак ти благодаря за включването, оценявам го!)

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2225 -: Февруари 02, 2018, 03:58:40 pm »
Любов, тайни връзки,възможна бременност,хирургическа интервенция,секс.
Благодаря, че се включи, но ако част от тези неща ги гледаш по 5д то мисля, че проявленията от този дом ще са по-скоро творчески.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2226 -: Февруари 02, 2018, 04:07:31 pm »
Благодаря, че се включи, но ако част от тези неща ги гледаш по 5д то мисля, че проявленията от този дом ще са по-скоро творчески.
Да,извини ме,вероятно ще са творчески.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2227 -: Февруари 04, 2018, 06:51:18 pm »
Може да харчиш пари за жилище или ремонти. Възможни служебни романси. Ще сбъднеш някакво желание вързано с професионалната ти сфера. Може да постъпиш на работа в по- голяма организация.

И мнението на Акрукс/ не успях да се справя с два цитата/
разликата е, че в предишния солар Плутон беше в 12д, а тук сол. АСЦ- каквото и да е имало по 12д преди е било следствие от външни обстоятелства, а в настоящия случай ще е твой избор да бъдеш по-прикрита, водиш изолиран живот, а може просто да показва дейност, свързана с чужбина, с морска страна, дори да е пътуване за развлечение, това ще е акцентирано , друг акцент е домът- разходи, грижи - сол. Луна У2 на сол. Иц опозиция на Слънце У4- ще има някакво приключване, може да смениш дом, населено място

Всичките неща, които сте посочили за вече изтичащия солар ми бяха на дневен ред, имах реална възможност да ги осъществя, но с изключение на няколко морски приключения, нищо от тях не се случи.И генералните ремонти, смяна на дом  и намиране на друга работа  ми бяха основни желания през годината,обаче се разминах с тях, по- точно появиха се възможности в неподходящ момент , а мине ли ми меракът за нещо, го подминавам.
През годината освен тези пътешествия, бих отчела и активност по 5/8 дом.
За следващия пак сте ми предрекли служебен романс - изключена е тази опция :57:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2228 -: Февруари 07, 2018, 09:10:18 am »
Днес имам рожден ден Новия солар идва  :-* дано всичко е по-джцро и лошото остане в миналото   ;) Много благодаря за всичките солари които сте ми тълкували до сега вече 7 години съм част от астроклуба.
« Последна редакция: Февруари 07, 2018, 09:28:12 am от greg07 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2229 -: Февруари 07, 2018, 05:57:40 pm »
Здравейте, скоро започва новия ми солар. Интерсува ме главно работата, У1 Плутон и У10 Слънце за в секстил, но Слънцето е в съвпад с Нептун...пак ли ще има неясни ситуации?  Какво мислите за акцентите ми тази година?
Работата гледам по 6 дом.Сол.Асц.е в 6 натален.

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2230 -: Февруари 08, 2018, 10:51:27 am »
Работата гледам по 6 дом.Сол.Асц.е в 6 натален.

Благодаря, Сафо! Т.е предполгам, че след като сол. АС е в 6ти натален, акцент ще ми е работата тази година (дано не е здравето )
Ако гледаме сол. 6ти дом, там е Уран, трябва да очаквам неочакваното, също така е в 12ти натален.
Някой имал ли е такова положене в солара?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2231 -: Февруари 08, 2018, 11:50:42 am »
Здравейте, скоро започва новия ми солар. Интерсува ме главно работата, У1 Плутон и У10 Слънце за в секстил, но Слънцето е в съвпад с Нептун...пак ли ще има неясни ситуации?  Какво мислите за акцентите ми тази година?
Възможни са промени в работата/смяна на работа, да. Но също така мисля, че е възможно и смяна на статус, грижи за дете, бременност, майчинство, акцент и в здравето.

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2232 -: Февруари 16, 2018, 02:34:33 pm »
Здравейте, качвам соларът ми, който започва утре. Смятам, че е редно да дам ОВ по стария, който коментирахме тук миналата година и всеки може да види в темата.
Основната тема беше сол АЦ в 9 дом, но смятам че АЦ се прояви и като съвпад с МЦ. Както и да е. Годината беше богата на събития:
1. Синът ми (тогава новоприет студент) изведнъж реши, че му е по-важно да си изкарва пари и след много сукни и премятания ми съобщи, че няма никакво намерение да учи за изпитите. Това по 5 сол. в 12 натален вероятно
2. Почина баща ми- имаше доста показания за това по други методи, но сол АЦ в съвпад с нат. МЦ и квадрат слънце, сол. сатурн в 8 дом
3. Разводът ми започна миналия месец. Не го стартирах аз, изпревариха ме. В новия солар имам интересен двоен съвпад на венера и ДЦ. Смятам, че това е продължението на развода, който се очаква да бъде по споразумение и фиктивно явяване в съда.
4. Финансово годината беше добра
Ще бъда щастлива ако коментирате новия солар!!!....или стария


vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2233 -: Февруари 16, 2018, 05:33:09 pm »
Здравейте, в този солар (на мъж) има ли аспекти, които да подсказват възможни промени на работното място. Той е на текущата си работа от около 6 години но има желание за промяна. Благодаря  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2234 -: Февруари 16, 2018, 05:44:41 pm »
Здравейте, в този солар (на мъж) има ли аспекти, които да подсказват възможни промени на работното място. Той е на текущата си работа от около 6 години но има желание за промяна.
по-скоро ще е натоварен с ежедневна, рутинна дейност, нека отделя повече време за релакс и да избягва съмнителни дейности