Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582205 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2745 -: Ноември 26, 2019, 05:40:05 am »
Не е проблем Ели,а относно солара:Силен 3 дом-пътуване в чужбина,поне два пъти през годината,общуване,договори,курсове и обучения.Материални придобивки.Силен Нептун на к6 натален,неяснотии,проблеми,промени в работа,ежедневие,здравословни проблеми,възможни са алергии........събития при брат/сестра.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2746 -: Ноември 26, 2019, 11:47:40 am »
Не е проблем Ели,а относно солара:Силен 3 дом-пътуване в чужбина,поне два пъти през годината,общуване,договори,курсове и обучения.Материални придобивки.Силен Нептун на к6 натален,неяснотии,проблеми,промени в работа,ежедневие,здравословни проблеми,възможни са алергии........събития при брат/сестра.
Благодаря ти Сафо за отделеното време.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2747 -: Ноември 30, 2019, 11:55:42 am »
От днес започва новия ми солар.Ще ми бъде интересен коментара ви по него.


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2748 -: Ноември 30, 2019, 04:00:02 pm »
От днес започва новия ми солар.Ще ми бъде интересен коментара ви по него.
Магика,честит рожден ден!Успешна година ,много здраве и радостни моменти ти желая!
По солара:АС сол. на к9 риби,пътувания,в чужбина ,на море,изследвания,договори,обучения,курсове,квалификации,възможно е интерес към психология,интернет и форумите също са по 9 дом.Нептун на сол.асц е много интуитивен,но и разсеян,унесен,сънен.....прозрения,алергии.Юпитер у1,у10 дом в 10 стрелец-чужбина,Слънце у6 сол.в 9 дом,стрелец-чужбина.Много подчертано,възможност за работа в чужбина.
Овен в 1 ви сол.,Марс в 8 дом,скорпион съвпад нат.Луна ,възможна интервенция на някакъв етап от годината.Комуникации с приятели/роднини на "болни теми".Цикъл Венера/Юпитер е зашпочнал на твое к6 почти,отново акцент на работа,ежедневие свързано с чужденци/чужбина,обучение в опозиция натален Марс,за теб е важен този цикъл.Лели/чичовци по 6 дом.В 11 сол Луна,Сатурн ,Плутон-там е проблемно,студено,трудно,събитие при приятел..........Уран във втори може неочаквани приходи,придобивка ,уред за дома.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2749 -: Декември 08, 2019, 12:06:33 pm »
Ако е точен часът ти на раждане,има някои аспекти,по-скоро съвпади,които подчертават определени теми в натала.Асц.скорпион си,сол.Венера съвпад Плутон,Марс съвпад Нептун на к5 нат.,там е стационарната фаза на Нептун,квадрат към Слънцето ти.Сатурн е бил стационарен в/у Луна/Меркурий.Задействани са планети,които управлявят главните оси,ъглите,така че при всички случаи мисля,че годината,ще е много важна за теб.Родителски дом,статус,домът ти,взаимоотношения,партньорства,и като включим производни домове.........баби/дядовци,племенници,братовчеди и т.н.
В солара:родитеска ос е активирана,край,начало,промяна в статус при теб,при партньор,при родител.Сол.ац.в близнаци,в 8 дом,внимание от инциденти при пътуване,Меркурий ретр.в скорпион съвпад Луна,заради разсеяност,или разговори по телефона.Меркурий е в 6сол.,но 1 нат.дом.здравословни проблеми са възможни,в работата също,пътуване по работа,внимание при шофиране.Бременност е възможна,заради задействани 8,5,домове и асц.Мислите ти определено ще са с такава насоченост,по скорпион,секс,смърт,раждане,банки,чужди пари,или работата ти да е свързана по някакъв начин с тези теми,като застраховки,данъци,погр.агенции,болници,аптеки...При партньор е възможно повишение.И  все пак си мисля,че предстоят събития по 5 дом,любов,дете,спорт,бременност,творчество,заради съвпада Марс/Нептун на к5 нат.11сол дом.Събитие при родител.Близнаци,знакът в който ще бъде сол.ти асц.се свързва с говорене,комуникации,пътувания,крайници,ръце по-скоро,изпити,телефони,всичко това ще бъде важно през годината,обръщай внимание на ретро фазите на Меркурий.Успех!
Здравейте, давам обратна връзка относно изминалият солар.
Нептун квадрат Слънце- появи ми се алергия, която в продължение на месеци не можеше да се установи от какво е.Спрях всякакви изписани лекарства, изчезна от само себе си.
В работата дойде нов колега (скорпион), който постоянно ми къса нервите.Вдигнаха ми малко заплатата. Кандидатствах за друга работа, но безуспешно.
Баща ми оперираха от тазобедрена става, грижи около него. Получих малка сума пари от родители си, с които погасих предсрочно лизинговия си телефон.
Мисли около детето,заради външното оценяване,но всичко мина успешно. С много усилия от моя страна,най-накрая се разровиха в архивите на болницата и разбрах в колко часа съм записана.
Благодаря още веднъж Сафо :58:
Прикачам новия солар, дирекции и прогресии. Пр.марс ингресира в скорпион,където ще е на трон.Юни пр.меркурий става директен. Дир. АЦ съвпад Слънце, ако някои е имал подобни аспекти,нека сподели как са се отразили.
Благодаря предварително на всички включили се с коментар по новия ми солар.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2750 -: Декември 08, 2019, 12:09:03 pm »
солар

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2751 -: Декември 08, 2019, 03:11:17 pm »
Дир. АЦ съвпад Слънце, ако някои е имал подобни аспекти,нека сподели как са се отразили

Дир. АС на Слънце в самото начало на 2д съм имала на 25г когато се омъжих и заминах в столицата да следвам редовно.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2752 -: Декември 08, 2019, 04:31:49 pm »

Дир. АС на Слънце в самото начало на 2д съм имала на 25г когато се омъжих и заминах в столицата да следвам редовно.
Благодаря за споделеното Акрукс

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2753 -: Декември 10, 2019, 07:34:28 am »
Strelec,Много силен 2ри в натала.Какви таланти имаш?Съвпадът Луна/Меркурий как ти влияе,как го чувстваш?Какво правиш с ръцете?Грънчарство?
Транзитен Уран ще мине през Дц.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2754 -: Декември 12, 2019, 04:42:14 am »
Strelec,Много силен 2ри в натала.Какви таланти имаш?Какво правиш с ръцете?
брои на хората парите :)
Книжните пари са по Меркурий, който управлява неин 8д.
Луната е заточена в Козирог, устремена е повече към кариера зад бюро, да ръководи.



Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2755 -: Декември 12, 2019, 06:33:30 am »
Соларът ми за 2020г.К8 сол.на МЦ.Луна у1сол.в 5сол.скорпион.Пак смърт,погребения...........нещо позитивно да виждате?!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2756 -: Декември 12, 2019, 09:33:12 am »
Соларът ми за 2020г.К8 сол.на МЦ.Луна у1сол.в 5сол.скорпион.Пак смърт,погребения...........нещо позитивно да виждате?!
спокойно, никой няма да мре :) сол. К8 на МС и в 10д показват приключване на работа, при други неблагоприятни показатели, а ти имаш Уран в 10д, който показва неочаквани промени, но имаш Юпитер в 6д, който да те подкрепя, както и Венера в 10д- подкрепа от жена.  Слънцето у2 в 8д, както и Сатурн/Плутон в 7д показват финансови проблеми, ще му е тегаво на мъжа ти, а на теб в отношенията с другите, като цяло.
Луната У1 в 5д и сол АС в 3 д- акцент ще са творчество и сина ти, писане, комуникация, разходки; да не издадеш книжка с поезия- Меркурий с Нептун в 9д.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2757 -: Декември 12, 2019, 02:59:56 pm »
Соларът ми за 2020г.К8 сол.на МЦ.Луна у1сол.в 5сол.скорпион.Пак смърт,погребения...........нещо позитивно да виждате?!

Здравей Сафо,
не съм много добра със соларите, но съм ти задължена за моя :012:
Не е нужно да ми вярваш ;D
Та по твоя солар има голям акцент на 3 дом и меркурий -упр.и на рождения асцендент в 9 натален дом, а в солара Меркурий пак е в 9 соларен дом съвпад с Нептун. Солар.АС е в Рак и принципно ще те направи по възприемчива към средата в която се движиш.През годината ще пътуваш ,ще срещаш хора, ще ходиш на семинари, възможни са проблеми с роднини или съседи.В случай , че се наложи да подписваш договори е добре да се прочетат внимателно.
Това,което ми прави впечатление е съвпада на тр.Уран със Сатурн в солара, което от своя страна задвижва рождената ти т-кадратура в която участва меркурий и юпитер - акцентирани са 6-9-12 дом . През годината сатурн и плутон ще минат през нат.Меркурий и пак подчертава всички области в картата който управлява.Позицията на сол.слънце в 8 дом е сигнал за трансформации както от професионално естество така и лични такива - солар.луна в скорпион в 6 дом в точнен 150 гр.аспект с нат.луна в 1 дом.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2758 -: Декември 12, 2019, 06:52:38 pm »
Акрукс,Ели....много ви благодаря!Ще давам ОВ да сме живи и здрави. :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2759 -: Декември 12, 2019, 09:01:28 pm »
Сафо, малко лаишки и аз ще се пробвам по твоята карта, ако бъркам, моля, извини ме  :)

Възможен ли е брак при сина ти - сол.У5 в сол.7 дом? Бъдещата съпруга чужденка ли е или от др. религия? Възможно ли е да решиш да посещаваш някакъв курс - Нептун/Меркурий в 9 дом, К9 съвпад Венера/У6, инсептиран 12 д.?
Прогр. Новолуние на твоя К12 в съвпад с Марс/У12 в опозиция с ретро Уран/У10 - очертава ли се да даде някаква промяна в кариера, работа или връщане към старо занимание?
Според мен с тр. Юпитер през 8 дом не е добър вариант да се тегли кредит, ако е необходимо за нещо. Възможно ли е затруднена комуникация с чужбина, както и пътувания там - тр. Сатурн в 9-ти дом?