Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583342 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2790 -: Януари 31, 2020, 02:37:07 pm »
Това е новия ми солар. Ако някой има време и желание ще бъда много благодарна да ми каже какви са тенденциите и по-важните събития за този солар!
Слънцето в 12-ти соларен, който попада в 1д, през годината ще имаш по-изолиран живот, в служба на другите. Сатурн/Плутон в сол. 11д, както и Юпитер- разширения по отношение на приятелства, групова дейност, където ще има промени и утвърждаване. През цялата година, а и през следващата, Юпитер ще пребивава в твоя 1д и ще имаш подкрепата му, особено в началото на следващата година, когато ще се съедини с твоето Слънце. Венера в солара в 1д носи промени на външния вид, на гардероба, подаръци и други радости. Слънцето У7 в 12д - сексуална връзка, която няма да е явна? А може постоянният партньор да постъпи в болница и да се грижиш за него, по-добре първия вариант  :) Ако имаш второ дете може да те направи баба и там да полагаш грижи.

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2791 -: Януари 31, 2020, 06:07:14 pm »
Това е новия ми солар. Ако някой има време и желание ще бъда много благодарна да ми каже какви са тенденциите и по-важните събития за този солар!
Слънцето в 12-ти соларен, който попада в 1д, през годината ще имаш по-изолиран живот, в служба на другите. Сатурн/Плутон в сол. 11д, както и Юпитер- разширения по отношение на приятелства, групова дейност, където ще има промени и утвърждаване. През цялата година, а и през следващата, Юпитер ще пребивава в твоя 1д и ще имаш подкрепата му, особено в началото на следващата година, когато ще се съедини с твоето Слънце. Венера в солара в 1д носи промени на външния вид, на гардероба, подаръци и други радости. Слънцето У7 в 12д - сексуална връзка, която няма да е явна? А може постоянният партньор да постъпи в болница и да се грижиш за него, по-добре първия вариант  :) Ако имаш второ дете може да те направи баба и там да полагаш грижи.

Хиляди благодарности,Akruks  :-*   Като цяло имам позитивна  нагласа ,пък ако ме направят и баба,най-щастливата  ;)  Прекрасна вечер от мен  :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2792 -: Февруари 01, 2020, 06:29:54 pm »
Uran, с какво те стресна соларната карта ?
При теб Слънце, макари ъглово, е в 7-ми дом, не е така силно поставено, т.е. соларната карта няма да дава чак толкова важна за теб информация. Главният ти период е Меркурий- той е ъглов, в 7-ми, но в собствен триплицитет, и е в период на Меркурий. Пусни картата на възврата на Меркурий и виж, дали от тази карта се повтарят теми в соларната карта. По профекция е интересна картата. Какви радикални събития е имало през 2008 г за теб ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2793 -: Февруари 03, 2020, 02:01:17 pm »
//2019 беше много тежка за мен и към този момент 2020 продължава същата линия. Не съм добре здравословно, лекарите, на които попадам, не са ок (като хора, като лекари, изобщо), "лечението" на автоимунните ми заболявания има(ше) страшни странични ефекти, от които на моменти едва функционирам. Чувствам, че тялото ми умира, а тр. Плутон-Сатурн върху Слънцето ми от цяла вечност не помагат, нямам дух (лъжа, имам, но батерията ми е на последната си чертичка, а по принцип нат. ми съвпад Мерк/Нептун ме държат над земята, в облаците с дъгите и еднорозите, но сега съм съкрушена, изпитвам недостиг на вяра/мечтателност/живец). И знам, че всичко е психосоматично и болестите ми са от липсата на обич, но животът ме затиска и съм уморена, чувствам, че това са последните ми моменти в това тяло. Честно казано, притеснявам се от транзита на Юпитер през стелиума и Слънцето ми, ако го преживея, не мога да си представя каква/къде ще съм.
...............................................................................

Това е новият му солар, който не ми се струва зле, даже съм оптимистична. Виждам, че всичко ще е съсредоточено в творчеството ми и навярно ще съм въобразено влюбена/заблудена/излъгана в/от някого (или всички?) и неприятно показно свръхчувствителна:Д

Орисайте ме с нещо позитивно, моля, имам нужда!:Д

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2794 -: Февруари 03, 2020, 05:18:45 pm »
//2019 беше много тежка за мен и към този момент 2020 продължава същата линия. Не съм добре здравословно, лекарите, на които попадам, не са ок (като хора, като лекари, изобщо), "лечението" на автоимунните ми заболявания има(ше) страшни странични ефекти, от които на моменти едва функционирам. Чувствам, че тялото ми умира, а тр. Плутон-Сатурн върху Слънцето ми от цяла вечност не помагат, нямам дух (лъжа, имам, но батерията ми е на последната си чертичка, а по принцип нат. ми съвпад Мерк/Нептун ме държат над земята, в облаците с дъгите и еднорозите, но сега съм съкрушена, изпитвам недостиг на вяра/мечтателност/живец). И знам, че всичко е психосоматично и болестите ми са от липсата на обич, но животът ме затиска и съм уморена, чувствам, че това са последните ми моменти в това тяло. Честно казано, притеснявам се от транзита на Юпитер през стелиума и Слънцето ми, ако го преживея, не мога да си представя каква/къде ще съм.
...............................................................................

Това е новият му солар, който не ми се струва зле, даже съм оптимистична. Виждам, че всичко ще е съсредоточено в творчеството ми и навярно ще съм въобразено влюбена/заблудена/излъгана в/от някого (или всички?) и неприятно показно свръхчувствителна:Д

Орисайте ме с нещо позитивно, моля, имам нужда!:Д
Луната в дева е много несигурна,в този солар попада в 1ви дом опозиция Нептун.Нужда от внимание,жените в живота ти-майка,баба ще са важни по-някакъв начин за теб.Сол.асц в дева 4 ти дом-ще оставаш често у дома,промяна на външния вид,отслабване .Меркурий е в 5 ти сол,но в този дом той не се чувства добре.Слушай музика.Дирекция асц е някъде съвпад нат.Юпитер,у7,у8,у11 домове-вероятно подсилва/разширява това което е.Сол/асц е опозиция Венера-липса на любов може би от тук е породено това чувство.Емоционално чувствителна година ще бъде,грижи около здравето.Мисля има възможност за посещение на санаториум,водни бани,плуване,процедури с вода ще са ти в помощ.Ще твориш разбира се с пълен 5 ти дом.Възможно е и влюбване.Пожелавам ти го!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2795 -: Февруари 03, 2020, 08:09:49 pm »
Орисайте ме с нещо позитивно, моля, имам нужда!:Д

След трудното идва и хубавото, ще видиш... Пожелавам ти много красива и вдъхновяваща Любов...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2796 -: Февруари 04, 2020, 09:33:31 am »
Бихте ли хвърлили по едно оЧо на моя солар? Гледам го от няколко месеца и все ме притеснява. Само Венерата малко олекотява пейзажа.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2797 -: Февруари 04, 2020, 11:06:55 am »
Бихте ли хвърлили по едно оЧо на моя солар? Гледам го от няколко месеца и все ме притеснява. Само Венерата малко олекотява пейзажа.
Еха.......много планети в 6 дом,Асц на МЦ.Възврат на Венера!Да не се жениш/омъжваш?
Операция при някой планувана има ли?Леля.Домашни любимци имаш ли?Слънцето в 9 дом-чужбина,курсове,обучения,договори.Сделките са по 9 ти.Луна съвпад Юпитер в 6ти-много натоварено ежедневие.Интересен солар......ще разгледам по-късно отново.Смяна на статус при родител също.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2798 -: Февруари 04, 2020, 11:20:20 am »
Еха.......много планети в 6 дом,Асц на МЦ.Възврат на Венера!Да не се жениш/омъжваш?
Операция при някой планувана има ли?Леля.Домашни любимци имаш ли?Слънцето в 9 дом-чужбина,курсове,обучения,договори.Сделките са по 9 ти.Луна съвпад Юпитер в 6ти-много натоварено ежедневие.Интересен солар......ще разгледам по-късно отново.Смяна на статус при родител също.

Възможно е пътуване в чужбина, възможно е учене по курсове, гадно е, че натоварения 6д ми е в квадрат с Луната :)
За брак - не знам, Сатурн е точно на К7.
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 12:00:05 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2799 -: Февруари 04, 2020, 01:38:56 pm »
Луната в дева е много несигурна,в този солар попада в 1ви дом опозиция Нептун.Нужда от внимание,жените в живота ти-майка,баба ще са важни по-някакъв начин за теб.Сол.асц в дева 4 ти дом-ще оставаш често у дома,промяна на външния вид,отслабване .Меркурий е в 5 ти сол,но в този дом той не се чувства добре.Слушай музика.Дирекция асц е някъде съвпад нат.Юпитер,у7,у8,у11 домове-вероятно подсилва/разширява това което е.Сол/асц е опозиция Венера-липса на любов може би от тук е породено това чувство.Емоционално чувствителна година ще бъде,грижи около здравето.Мисля има възможност за посещение на санаториум,водни бани,плуване,процедури с вода ще са ти в помощ.Ще твориш разбира се с пълен 5 ти дом.Възможно е и влюбване.Пожелавам ти го!
Мерси, Сафо!)
Да, подозирам, че скоро ще се разделим с баба ми //Плутон отдавна гази луната на майка ми и баба от години оцелява на косъм и се връща към живота, само благодарение на скорпионската си устойчивост.
Това, което виждаш като вода, мисля, че ще е музика. Искам да извадя EP, работя в тази посока. И илюстрациите ми се харесват и на тях им предстоят неща.)

Благодаря ти много за включването и анализа!) //рядко моля за помощ и внимание към себе си в живота и още по-рядко някой се отзовава, оценявам го!

romantica, благодаря ти, да ти се връща!)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2800 -: Февруари 04, 2020, 08:50:36 pm »
Арт,
Слънце ти е Хилег и по натал е хванато от Сатурн, у1 е в нещастен дом, 8 дом, пак съвпад със Сатурн, Сатурн е първи управител на АСЦ, к6 , Поставен добре есенциално, но в падащ дом, което не е така лошо, така че, колкото и да те мори няма да те умори, стига да следваш заръките му, а те са винаги свързани с градеж, "пост и молитва" или както се казва, когато и по транзит е натиснал чувствителна точка :' не се отчайвате , предстоят нови трудности " :)
У12 , Марс не е ок в картата ти- извън секта, неаспектиран, в ъглов дом- а , сега Марс е много ярък и вдига градуса, правейки поразии, ако в картата не е с добър статус. При теб Сатурн е изсушил достатъчно, Марс добавя още сухота, но пък мунданната рецепция Юпитер-Марс, може да ползваш по предназначение, защото Юпитер дава благословията си върху к12 и Скорпион, интерсептиран в 6-ти, ето го моментът да откриеш, наистина кои са причините за здравословните ти неразположения. Може да се наложи за по-дъго време да се изолираш, отдръпнеш, усамотиш и да се посветиш наистина на някаква тип молитва(аз не ги разбирам тези неща, но схвана каквоимах предвид), но Марс дава влиянието си върху 9 и 7 домове-там , пък не си получила желаното или прекалено натискаш за нещо, което е  просто плод на страсти,иначе, самообразовай се по отношение на болестта. Марс , 7-ми дом са водещи теми тази година. Профекционен Марс не е ли върху стелиума в Козирог , Юпитер срещу Венера у6 ? СЗ от 26.12. 2019 г  е точно срещу Юпитер у8, сега тр. Марс, около 21.02. ще направи съвпад с точката на СЗ и ще го задейства. Венера и тя е неаспектирана, е първи упр. на Слънце, с диспозитор пак Сатурн. Но, пък вече си в период на Луна,ПР Луна , нали направи възврат и сега би трябвало  да е с тригон към стелиума в Козирог. Преди 2 дни си имала възврат на Марс, нормално е последните 6 месеца да ти е лиспвала енергия, сега ще започнеш лека полека да усещаш глътка свеж въздух. Пусни карта на възврата на Марс. Сатурн тези дни също изгря.. :)
« Последна редакция: Февруари 08, 2020, 08:28:52 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2801 -: Февруари 05, 2020, 12:26:03 am »
Ще може ли и моя солар :) След 2 дена ставам на 35 години , за съжаление , майка ми си замина от този свят миналата година ... Първия ми рожден ден без нея :(

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2802 -: Февруари 05, 2020, 07:46:16 am »
Бихте ли хвърлили по едно оЧо на моя солар? Гледам го от няколко месеца и все ме притеснява. Само Венерата малко олекотява пейзажа.
Сатурн на к7 сол,к4 нат.събитие при роднина-дядо/баба,първи братовчеди,племенници.Но с този натоварен 6 дом,здравословни проблеми са възможни при жена вероятно,козирог е женски знак ,Луната там не се чувства добре,нито Юпитер.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2803 -: Февруари 05, 2020, 08:22:04 am »
Uran, с какво те стресна соларната карта ?
При теб Слънце, макари ъглово, е в 7-ми дом, не е така силно поставено, т.е. соларната карта няма да дава чак толкова важна за теб информация. Главният ти период е Меркурий- той е ъглов, в 7-ми, но в собствен триплицитет, и е в период на Меркурий. Пусни картата на възврата на Меркурий и виж, дали от тази карта се повтарят теми в соларната карта. По профекция е интересна картата. Какви радикални събития е имало през 2008 г за теб ?
Акцент върху домовете на края.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2804 -: Февруари 05, 2020, 08:50:41 am »
Бихте ли хвърлили по едно оЧо на моя солар? Гледам го от няколко месеца и все ме притеснява. Само Венерата малко олекотява пейзажа.
Сатурн на к7 сол,к4 нат.събитие при роднина-дядо/баба,първи братовчеди,племенници.Но с този натоварен 6 дом,здравословни проблеми са възможни при жена вероятно,козирог е женски знак ,Луната там не се чувства добре,нито Юпитер.

Мерси, Сафо! :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински