Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582297 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2805 -: Февруари 05, 2020, 01:51:15 pm »
Ще може ли и моя солар :) След 2 дена ставам на 35 години , за съжаление , майка ми си замина от този свят миналата година ... Първия ми рожден ден без нея :(

Много съжалявам, Грег, не почина ли и баща ти наскоро?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2806 -: Февруари 05, 2020, 03:08:30 pm »
Да с Плами (сестра ми ) останахме съвсем сами , трудно се справяме ... Майка ми беше упората в живота, тя беше много умна , красива жена , замина си много внезапно :( аз на 34 , а Плами на 29 без никой , не съм си представял , че така ще се случи ...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2807 -: Февруари 05, 2020, 08:23:08 pm »
Uran, с какво те стресна соларната карта ?
При теб Слънце, макари ъглово, е в 7-ми дом, не е така силно поставено, т.е. соларната карта няма да дава чак толкова важна за теб информация. Главният ти период е Меркурий- той е ъглов, в 7-ми, но в собствен триплицитет, и е в период на Меркурий. Пусни картата на възврата на Меркурий и виж, дали от тази карта се повтарят теми в соларната карта. По профекция е интересна картата. Какви радикални събития е имало през 2008 г за теб ?
Акцент върху домовете на края.

Но и върху следващите, материално домове. :)
Меркурий води парада и е ориентиран към семейството, партньора...Може ти да изживяваш емоционалните ситуации на другите около теб. Струпването на планетите е 3 и 4 сол. домове, АСЦ в 4-ти нат.  По дирекция Слънце е в аспект с Меркурий, СД 3/9 също. Анаретен Меркурий, по-скоро завършване, но неуспешно на някакво твое започнато занимание с образоване или частно професионално ангажиране на семеен бизнес или такъв на партньора.
Виж колко натални теми се повтарят в солара: Слънце/Луна,Слънце/Марс-добра, Луна/Сатурн, Луна/Марс-тази е по-обезпокоителна, Меркурий-Уран...виж, в картата на възврата на Марс, какво повтаря в солара ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2808 -: Февруари 05, 2020, 11:50:50 pm »
Ще може ли и моя солар :) След 2 дена ставам на 35 години , за съжаление , майка ми си замина от този свят миналата година ... Първия ми рожден ден без нея :(
Много съжалявам, Грег! Помня за баща ти, че скоро беше починал и разглеждахме картата ти, дали е показвала подобен развой, а сега и майка ти- съболезнования!
Соларен К9 на АС и сол IC на К9 имах в годината, когато за пръв път заминах в Испания при мъжа си, тогава само за 3м, понеже не бяхме в съюза, а и нямаше кой да ни гледа децата в България. Може би ще решиш да устроиш дома си зад граница, ти си с 9-тодомно Слънце, добре се чувстваш сред чужденци. 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2809 -: Февруари 06, 2020, 07:16:48 am »
Ще може ли и моя солар :) След 2 дена ставам на 35 години , за съжаление , майка ми си замина от този свят миналата година ... Първия ми рожден ден без нея :(
Според мен взаимоотношения и любовни теми ще бъдат на преден план.Ще пътуваш,договори,обучения...може да има приключване на нещо,смяна на статус.Доходи от работа и чрез партньорство.Ще си купиш нещо,ново притежание.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2810 -: Февруари 06, 2020, 10:32:08 am »
Аз не съм писал отдавна защото беше много болезнено за мен. Мислех да сложа солара за миналата година , но просто не мога , защото ужасно ме боли, Имаше индикации по 5-ти дом, Венера, Сатурн и Плутон , мислех си , че ще е някаква нова любов, но уви това е било загубата, защото майка беше най-обичаното от мен същество ... Майка беше изключителна жена ...

« Последна редакция: Февруари 07, 2020, 09:14:27 am от greg07 »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2811 -: Февруари 06, 2020, 11:31:22 am »
Грег, желая ти да имаш прекрасна година след всичко това  :-*
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2812 -: Февруари 07, 2020, 01:37:27 am »
greg07,
5д е производен 8-ми от 10-ти, по който е майката, това във връзка със стария солар, за който споменаваш.
До Белгия не съм имала път, на моя мъж първи братовчед живее там със семейството си от години, сега само с жена си, сина им се установил в София и чака бебе. Испания е хубава страна, като туристическа дестинация, но от ден на ден животът става по-труден и скъп, годините и стажа за пенсии растат като в България. Преди 16г не можеле да се види испанец в Лидл, там пазаруваха само емигранти, а сега пазаруват испанци, жените с израснали корени, а преди не можеше да се види жена без фризура, особено възрастните. Тока поскъпна, водата поскъпна, интернета поскъпна, данъци данъци данъци такси макси- край нямат!
« Последна редакция: Февруари 07, 2020, 01:39:14 am от akruks »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2813 -: Февруари 07, 2020, 09:13:56 am »
на всякъде в западна Европа им пада стандарта. цялата индустрия се премести в Азия. Много малко вече се произвежда. Много бедност ми се видя в Испания и другото е липса на вода! Много сухо място. Дано и България не стане така.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2814 -: Февруари 07, 2020, 08:49:46 pm »
на всякъде в западна Европа им пада стандарта. цялата индустрия се премести в Азия. Много малко вече се произвежда. Много бедност ми се видя в Испания и другото е липса на вода! Много сухо място. Дано и България не стане така.
Да, няма чешми, които да шуртят постоянно, като в България и в Тирол, но все пак имат чешми с бутонче- натискаш го и ти пуска вода- в паркове, квартални градинки, в широката алея между леви и десни платна на булеварда, който отвежда от гарата до стадион Бернадеу също има пейки и такива чешмички, само дето е шумно от трафика. У дома само веднъж е спирала водата- миналата година когато подмениха водомерите и монтираха с дистанционно отчитане- натресоха ни над 4€ такси всеки месец за отчета.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2815 -: Февруари 08, 2020, 03:38:46 pm »
Ще може ли и моя солар :) След 2 дена ставам на 35 години , за съжаление , майка ми си замина от този свят миналата година ... Първия ми рожден ден без нея :(
Грег, според мен акцентът ще бъде върху партньорство, договори или премествания. Възможно е да купиш или продадеш имот, уреждане на отношения чрез договори. Очертава ти се една активна и добра, според мен, венерино-марсова година. Брак? Съдружия?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2816 -: Февруари 08, 2020, 10:36:04 pm »
Има предвид , че района около Мадрид е много сух. Полу-пустиня ми се видя. Всичко в парковете се поливаше , но беше много приятно. Тази година пак ще идвам.

Дано Уран! И аз така мисля. дано се появи нещо сериозно на хоризонта. 

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2817 -: Февруари 14, 2020, 01:00:08 pm »
Здравейте :) Толкова отдавна не съм писала, че направо ме е срам. Няма да се оправдавам, но какъв по-добър ден от днешния празник да се включа. ;) Желая ви много любов във вас и навсякъде около вас!

Пиша с молба, ако имате възможност да погледнете новия ми солар, който стартира след около месец. Време ми е да започвам да се подготвям психически за него.
Този път Асц е на купсидата на 8-ми дом (надграждам от миналата година, когато беше на купсидата на 6-ти). Доста планети в първи дом, последния път, когато първи дом ми е бил така пълен беше в годината на раждане на първата ми дъщеря. Но сега ще видим накъде ще избие. Венериният възврат дали ще успее да олекоти акцентирания 8-ми дом? Притеснява ме и купсидата на 8 соларен дом, че съвпада с тази на 4-ти натален дом.
Ще съм благодарна на всякакви странични гледни точки.

Serve, love, give

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2818 -: Февруари 15, 2020, 02:39:00 pm »
Здравейте :) Толкова отдавна не съм писала, че направо ме е срам. Няма да се оправдавам, но какъв по-добър ден от днешния празник да се включа. ;) Желая ви много любов във вас и навсякъде около вас!

Пиша с молба, ако имате възможност да погледнете новия ми солар, който стартира след около месец. Време ми е да започвам да се подготвям психически за него.
Този път Асц е на купсидата на 8-ми дом (надграждам от миналата година, когато беше на купсидата на 6-ти). Доста планети в първи дом, последния път, когато първи дом ми е бил така пълен беше в годината на раждане на първата ми дъщеря. Но сега ще видим накъде ще избие. Венериният възврат дали ще успее да олекоти акцентирания 8-ми дом? Притеснява ме и купсидата на 8 соларен дом, че съвпада с тази на 4-ти натален дом.
Ще съм благодарна на всякакви странични гледни точки.
Ще си купиш нов уред за дома.Очаква ли се раждане при някой роднина,племенница,братовчедка.....Кредит обмисляш ли да теглиш?Луна съвпад Марс -интервенция .Как си със зъбите?Да не вадиш мъдрец?През годината ще си инициативна,честа смяна на настроенията..........Ще държиш кормилото образно казано.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2819 -: Февруари 15, 2020, 06:00:02 pm »
Ще си купиш нов уред за дома.Очаква ли се раждане при някой роднина,племенница,братовчедка.....Кредит обмисляш ли да теглиш?Луна съвпад Марс -интервенция .Как си със зъбите?Да не вадиш мъдрец?През годината ще си инициативна,честа смяна на настроенията..........Ще държиш кормилото образно казано.

Сафо, много ти благодаря за насоките!  :-*

Мисля, че има шанс да се реализират повечето от тях. Уреди за дома планираме да купуваме тамън 2 след някой и друг месец, че сме новодомци от скоро. ;)

За раждане, засега не знам. Брат ми има едно детенце, току-виж ни изненада тази година.
 
А за зъбите, имам само един проблемен зъб от край време и все мъчим да го закрепим, отлагайки слагането на имплант, така че ще го видим дали ще сдаде багажа тази година.

Ще дам обратна връзка после. :)
Serve, love, give