Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582949 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2865 -: Март 27, 2020, 05:04:43 am »
Сафо, месечен, годишен, дневен, каквито и други да са прогностичните техники без наталните предпоставки ?
Различни поколения хора са със Слънце в 23 *, това как е записано в натала им, че ще са обект на масова психоза или пандемия ?  :)
Мда........като чета и препрочитам твоя анализ за Полусенчестото Лунно затъмнение от 10.01.20г и все повече мисля,че масовата психоза се дължи на това и колко цикли са задействани.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2866 -: Март 27, 2020, 05:09:25 am »
Като гледам, имам наистина много гадни дирекции:
Дир. Марс върху нат. Сатурн, дир. Плутон на МЦ, дир. Сатурн върху нат. Юпитер, дир. Уран квадрат нат. Венера.
Транзитен Нептун в 1ви ти мъти главата и квадратира стелиума в стрелец.Дирекциите са активни ,но ти знаеш,че оста 10/4 е родителска и няма какво да се изненадваш ,или стресираш.Асц е в скорпион и ти направо психясваш с Марс в 12 сол.Я се успокой и се дръж мъжки.Ако беше война и трябва да се грижиш за жена и деца?
А ти самата би ли приела да живееш цял живот в страх затворена вкъщи без да излизаш никъде и да нямаш право нищо да правиш?
За да живее някой цял живот в изолация и страх,нали трябва да е указано в натала?При теб има ли такива указания?Аз имам Сатурн в 12 дом и Марс на к12.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2867 -: Март 27, 2020, 06:53:12 am »
Соларът следва някакъв математически модел на развитие. През времето. Като последователно разположение на Слънцето в домовете от соларната карта и по отношение на соларен асцендент и медиум цели. Период от време, в което примерно соларното Слънце попада само в кардинални домове, сладващи или падащи. Гали беше писала нещо по въпроса, ако намеря статията ще пусна линка.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2868 -: Март 27, 2020, 08:01:02 am »
Като гледам, имам наистина много гадни дирекции:
Дир. Марс върху нат. Сатурн, дир. Плутон на МЦ, дир. Сатурн върху нат. Юпитер, дир. Уран квадрат нат. Венера.
Транзитен Нептун в 1ви ти мъти главата и квадратира стелиума в стрелец.Дирекциите са активни ,но ти знаеш,че оста 10/4 е родителска и няма какво да се изненадваш ,или стресираш.Асц е в скорпион и ти направо психясваш с Марс в 12 сол.Я се успокой и се дръж мъжки.Ако беше война и трябва да се грижиш за жена и деца?
А ти самата би ли приела да живееш цял живот в страх затворена вкъщи без да излизаш никъде и да нямаш право нищо да правиш?
За да живее някой цял живот в изолация и страх,нали трябва да е указано в натала?При теб има ли такива указания?Аз имам Сатурн в 12 дом и Марс на к12.
Имам Сатурн у12 и съу1 в 8 дом. 8 дом също е толкова лош като 12 дом.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2869 -: Март 27, 2020, 10:02:27 am »
Веско, да, имаш Сатурн в 8дом,което може би означава, че имаш страх от смъртта, от инциденти, от секса, от насилието като цяло. Но може също да е указание за дълъг живот, изпълнен със страх. Защо не погледнеш към Уран на МС, към Нептун и Юпитер в стрелец, които също са съуп. на 1ви дом. Къде е стрелешкият оптимизъм? Странна птица си ти. Два живота в един.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2870 -: Март 27, 2020, 10:23:54 am »
Ааа не, Сатурн в 8ми не е палячо ,дето да се страхува от смъртта, насилие и прочие ..Това да не ви е някоя Луна трепетлика бе, това е Сатурн -ще стигне дъното на проблема ,ще дълбае, докато го разбере и понесе с достойнство, ако го има проблема и ще го трансформира в сила за оцеляване .Това е голяма сила ,недейте така  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2871 -: Март 27, 2020, 10:27:20 am »
Е, да😁дълбае ли, дълбае....  :-*

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2872 -: Март 27, 2020, 10:32:54 am »
Гробове копае  ;D гробове на страха ,гробове на съперниците, злато копае, диаманти също  :D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2873 -: Март 27, 2020, 12:41:38 pm »
Беко, твоя солар пускала ли си? Как е или не му се впрягаш?

Сафо, месечен, годишен, дневен, каквито и други да са прогностичните техники без наталните предпоставки ?
Различни поколения хора са със Слънце в 23 *, това как е записано в натала им, че ще са обект на масова психоза или пандемия ?  :)

А не зависи ли и дали аспекта е тригон, секстил или опозиция към слънцето на 23 градус?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2874 -: Март 27, 2020, 01:36:39 pm »
Беко, твоя солар пускала ли си? Как е или не му се впрягаш?

Сафо, месечен, годишен, дневен, каквито и други да са прогностичните техники без наталните предпоставки ?
Различни поколения хора са със Слънце в 23 *, това как е записано в натала им, че ще са обект на масова психоза или пандемия ?  :)

А не зависи ли и дали аспекта е тригон, секстил или опозиция към слънцето на 23 градус?

Да.
Както зависи и в натала какво се случва. Но въпреки, различните аспекти всички със Слънце на 23 * се озовават в месец на карантина, както и онези, които нямат Слънце в този градус, тогава  ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2875 -: Март 27, 2020, 01:43:16 pm »
На този ден е обявено. Всички огнени и водни имат декади на марс и Юпитер. Марс тогава е в 17*на козирог, но с прецесия е все още в стрелец-23* и квадрат към слънце в риби. Всички са засегнати вероятно повече подвижния кръст, но и други планети в него. Кой роптае най-много тук?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2876 -: Март 27, 2020, 01:46:45 pm »
И колко са хората, които нямат планети в огнени и водни знаци? Не съм убедена в това, разсъждавам си на глас🙄

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2877 -: Март 27, 2020, 02:23:16 pm »
 Сафо, Птолемей :" В случаите на големи катастрофи винаги общите условия надделяват над индивидуалните съдби . Нека не вярваме, че всичко, което се случва на хората, е последица от причина, дошла от горе. " :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2878 -: Март 27, 2020, 03:40:37 pm »
Podvizniqt kryst pylnolunen i slynceto w ribi e vryh na tao kwadrat na Detroniran Tron,ako e zahvyrlil svoqta korona,to ViP vladetelq ste znae.Ot Borbi za vlast. :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2879 -: Март 27, 2020, 03:41:56 pm »
Сафо, по-скоро индивидуалните карти - солари, месечни солари са индивидуалната призма кой как възприема глобалното. В картите на хората по целия свят "пише" само това. Едва ли всички под общ знаменател, имат едни и същи показатели в тази насока, въпреки, че си седят в къщи. Значи ни трябва астрологичен метод, чрез който се анализира глобалното в цялост и как то евентуално може да рефлектира на индивидуалното. Къде и как най-силно му се отразяват  ограниченията. Такъв са геодезичните карти.
За софиянци тези ограничителни зони, може да са домовете в личната рождена карта, на чиито куспиди се намират мутабелните и фиксираните знаци. По конкретно на 10-12-ия градус на мутабелния и 2 - 4-ия на фиксирания кръст.