Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582967 пъти)

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2925 -: Май 13, 2020, 10:04:10 pm »
Венера ми е в първи дом, което предполага бенки на лицето. Слънце и Луна в първи дом отново предполагат някактв проблем със зрението. :) Нося лещи, както казах.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2926 -: Май 13, 2020, 10:06:49 pm »
Сафо, бенките на лицето, цайса и бенката до сърцето, къде ги гледаш?
Планети в 1ви дом,натален.Слънце/Луна нали са очи,очила,Слънцето-стъкла.....Меркурий -лунички,петънца,Венера-бенка.......Първи дом е тялото,планети близо до асц е лицето,а лъв управлява сърцето. ;)
Аз имам Луна в 1ви,но близнаци.Имам белег по ръката,от рамото се спуска надолу,трудно забележим(по Луна)малки петна,които изпъкват при топло,или студено.Асц ми е в 3-4*,а Луната е в 21*,тоест далече от асц,или от лицето...Слава Богу :)

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2927 -: Май 13, 2020, 10:11:21 pm »
Хм нямам никакви петна нито лунички, нито по лицето, нито по тялото. :)  Всъщност имам много здрава кожа и чиста. Бенката на лицето е доста хубава, а тази до сърцето още повече, защото ми е на гръдта, всъщност  :-*


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2928 -: Май 13, 2020, 10:19:41 pm »
Хм нямам никакви петна нито лунички, нито по лицето, нито по тялото. :)  Всъщност имам много здрава кожа и чиста. Бенката на лицето е доста хубава, а тази до сърцето още повече, защото ми е на гръдта, всъщност  :-*
Ха,кога успя да махнеш картата........абе не всичко ,което пиша се отнася за теб.А и млада си още....има време.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2929 -: Май 13, 2020, 10:48:25 pm »
И аз съм цайсата, без Слънце/ Луна в първи  ;D  ,бенките все мислех че са по Плутон, а трапчинките по Венера .А ти  новоизмисленогероййче Хепи ,като питаш- ще си оставяш и картата, иначе се изплюваш върху труда на хората ,дето ти обръщат внимание и отговорите им зависват във въздуха. Или я връщай или питай на лични съобщения, защото ако се държиш така ще държа под око -ЦАЙСАТО при това.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2930 -: Май 14, 2020, 08:50:38 am »
Аз с Луна в 1 съм с орлово зрение и без нито една бенка по лице и тяло доскоро, вече имам три- четири дребни по ръцете от слънцето.
Нито съм кръглолика, нито заоблена.
Сатурновата Венера повече се е погрижила за мен.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2931 -: Май 14, 2020, 10:23:17 am »
Аз с Луна в 1 съм с орлово зрение и без нито една бенка по лице и тяло доскоро, вече имам три- четири дребни по ръцете от слънцето.
Нито съм кръглолика, нито заоблена.
Сатурновата Венера повече се е погрижила за мен.
Корея, Луната не прави бенки, а Венера.... Освен това има специфика. При теб е на трон, нали? Рак е знак, който управлява гърдите, гръдния кош и всичко под него, вътре в него. И аз незнаех, че имам кистички на вътрешни органи.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2932 -: Май 14, 2020, 10:36:14 am »
Аз с Луна в 1 съм с орлово зрение и без нито една бенка по лице и тяло доскоро, вече имам три- четири дребни по ръцете от слънцето.
Нито съм кръглолика, нито заоблена.
Сатурновата Венера повече се е погрижила за мен.
Корея, Луната не прави бенки, а Венера.... Освен това има специфика. При теб е на трон, нали? Рак е знак, който управлява гърдите, гръдния кош и всичко под него, вътре в него. И аз незнаех, че имам кистички на вътрешни органи.
Сафо ,а твоята Луна е в Близнаци -какво общо има с кисти на вътрешни органи, че съвсем се обърках  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2933 -: Май 14, 2020, 10:46:20 am »
Аз с Луна в 1 съм с орлово зрение и без нито една бенка по лице и тяло доскоро, вече имам три- четири дребни по ръцете от слънцето.
Нито съм кръглолика, нито заоблена.
Сатурновата Венера повече се е погрижила за мен.
Корея, Луната не прави бенки, а Венера.... Освен това има специфика. При теб е на трон, нали? Рак е знак, който управлява гърдите, гръдния кош и всичко под него, вътре в него. И аз незнаех, че имам кистички на вътрешни органи.
Сафо ,а твоята Луна е в Близнаци -какво общо има с кисти на вътрешни органи, че съвсем се обърках  :)
Нали 1ви дом е външен вид, тяло. Моята Луна е в квадрат с Плутон. Разбира се, че се разглежда и Меркурий като у1. Но планета в 1ви дом винаги ще даде, или донесе нещо на тялото. Зависи от знака и аспектите. При някои големи гърди, пълни със силикон😊. Ребека, не съм убедена на 100%,но всеки хороскоп, който разглеждам и в който има планета в 1ви дом в някакъв момент от живота се отразява на тялото, и или външния вид. Баща ми е асц. Скорпион с Юпитер в 1ви дом. Има голям родилен белег на дупето, черно петно, но не гадно, голямо колкото слива.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2934 -: Май 14, 2020, 11:15:39 am »
 
Луната не прави бенки, а Венера.... Освен това има специфика. При теб е на трон, нали? Рак е знак, който управлява гърдите, гръдния кош и всичко под него, вътре в него. И аз незнаех, че имам кистички на вътрешни органи.
Гръдният кош и сърцето под него са по Лъв
дъщерята е с Юпитер в 1д в Рак, няма големи гърди, средни към малки са, но АС Близнаци с Меркурий Водолей в 9д- висока, слаба, с дълги крайници, теменужено сини очи и като се разучи, няма спиране (Мерка е на няколко градуса от СЛВ в 9д)
АС Дева с Меркурий в 1д Дева- с дълги крайници съм, бях висока и слаба допреди АС да прогресира във Везни  :)

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2935 -: Май 14, 2020, 11:28:25 am »
Защо прогресивен асцедент във везни е обърнало "висока и слаба"?
M+A=VE/NE=JU/AD

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2936 -: Май 14, 2020, 11:45:21 am »
Благодаря, Сафо :)


Подариха ми кафе машина, защото много обичам кафе - нов уред. Най-добрата ми приятелка забременя без да е планувано, в началото беше в шок и искаше аборт, но приятелят й е много добър и внимателен и я убеди да го оставят. :) Трябва да се роди около моя рожден ден  ;)
Нося лещи :) и имам бенка на лицето- да, както и една близо до сърцето  ;)

Работата -  предвид ситуацията с извънредното положение и едни други промени в самата работа, не лично с мен, се бях стреснала и пуснах хорар и беше излезнал, че ще съм без работа и бях в шок, но в крайна сметка ми увеличиха заплатата. И по време на извънредното положение се обаждаха с предложения за работа от другаде, които отказвах.
Не съм имала никакви здравословни проблеми, нито съм посещавала лекари, но разбрира се, съм пътувала в провинцията при роднини, като майка ми се занимава с медицина, ако това може да се нарече посещение при лекари хаха

Благодаря, Сафо :) мисля, че е по добре така с минали карти да се гледа, защото ако това беше за бъдещата ми година щях много да се напрегна и да се настроя по определен негативен начин :)
който го е страх от мечки, да не ходи в гората! Като не съм познала нищо, защо си написала това? Не ми пиши на лични, не ми е приятно.

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2937 -: Май 14, 2020, 11:58:08 am »
Аз по картата видях изневяра.
M+A=VE/NE=JU/AD

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2938 -: Май 14, 2020, 02:14:44 pm »
Като не съм познала нищо, защо си написала това? Не ми пиши на лични, не ми е приятно.
блокираш и няма да получаваш съобщения
енергийни вампири бол

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2939 -: Май 14, 2020, 04:43:43 pm »
Без да политизирам, имаме ли карта на Бойко? Много му дойде, в тройно критична фаза е и зле му се отразява ретроградната Венера в неговия знак, вчера го джоросваха, снощи дядо обра точките, днес протест, за да портрети незавършен мандат.
Ако съм на него, си хващам шапката към Барселоната и отивам да оправя Мис Дупе. Ми няма да вдигам кръвно тука, я!
Ако имате карта с час, дайте да му видим соларчето, че засяга цялата Родина.