Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562042 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3045 -: Октомври 20, 2020, 09:11:03 pm »
Сол.асц в скорпион,6ти натален съвпад Плутон.По 6ти дом е ежедневието,лели/чичовци,домашни животни/любимци,здраве,работа........всичко това през скорпионската енергия ,действаш,влагаш ревност,манипулации,дълбоки чувства,отмъстителност,властност,сексуалност...скорпион е знак ,който управлява данъци,такси,завещания,чужди пари,смърт,инциденти,раждане,секс и т.н.И така всичко по 6ти дом може да го свържем със скорпионските потайности,например:Ако имаш приятелка,може да забременее,или твоя работа да е свързана с нещо по скорпион,пластмаси,боклуци,твой колега може да пострада ,или да видиш неприятна случка като инцидент например.Подчертан е 2ри дом,здраве и ресурси,мисля придобивки някакви ще има,материални постъпления Плутон у1сол е съвпад с Юпитер във 2ри сол.Марс у1 сол е в 5ти сол дом,страст,любов,хазарт,.....и все пак внимание за здравето,меркурий по транзит е точно на к6 натален,Уран на к6 сол.Работа,здраве,изненади........и другото по 6ти дом,по-горе написано.
Луната е подчертана,жена,майка,нужди.........Транзитен Нептун опозиция Луна,Сол Луна квадрат Плутон.........някоя жена ще ражда ми се струва.
Възможно ли е да работиш нещо по Плутон в тази ти година?
Слънцето е в 12дом-някой по 9ти дом може би ще има проблеми,болници,арест?По 9ти дом са далечни роднини,като мъж на сестра ти(ако имаш),или жена на брат ти(ако имаш).
Сол 8ми дом е съвпад асц ,внимавай при пътуване,комуникации,спорове,крайници са по близнаци,но и бели дробове.Може някой твой приятел да пострада.Може да испитваш страх при всички тези неща ,които се говорят и пишат по медиите за вирус,ковид ,може твои близки,или познати да го преболедуват.Али общо взето напрегната година,както за повечето хора.Желая ти здраве преди всичко,другото ще се подреди.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3046 -: Октомври 21, 2020, 07:26:41 am »
Сол.асц в скорпион,6ти натален съвпад Плутон.По 6ти дом е ежедневието,лели/чичовци,домашни животни/любимци,здраве,работа........всичко това през скорпионската енергия ,действаш,влагаш ревност,манипулации,дълбоки чувства,отмъстителност,властност,сексуалност...скорпион е знак ,който управлява данъци,такси,завещания,чужди пари,смърт,инциденти,раждане,секс и т.н.И така всичко по 6ти дом може да го свържем със скорпионските потайности,например:Ако имаш приятелка,може да забременее,или твоя работа да е свързана с нещо по скорпион,пластмаси,боклуци,твой колега може да пострада ,или да видиш неприятна случка като инцидент например.Подчертан е 2ри дом,здраве и ресурси,мисля придобивки някакви ще има,материални постъпления Плутон у1сол е съвпад с Юпитер във 2ри сол.Марс у1 сол е в 5ти сол дом,страст,любов,хазарт,.....и все пак внимание за здравето,меркурий по транзит е точно на к6 натален,Уран на к6 сол.Работа,здраве,изненади........и другото по 6ти дом,по-горе написано.
Луната е подчертана,жена,майка,нужди.........Транзитен Нептун опозиция Луна,Сол Луна квадрат Плутон.........някоя жена ще ражда ми се струва.
Възможно ли е да работиш нещо по Плутон в тази ти година?
Слънцето е в 12дом-някой по 9ти дом може би ще има проблеми,болници,арест?По 9ти дом са далечни роднини,като мъж на сестра ти(ако имаш),или жена на брат ти(ако имаш).
Сол 8ми дом е съвпад асц ,внимавай при пътуване,комуникации,спорове,крайници са по близнаци,но и бели дробове.Може някой твой приятел да пострада.Може да испитваш страх при всички тези неща ,които се говорят и пишат по медиите за вирус,ковид ,може твои близки,или познати да го преболедуват.Али общо взето напрегната година,както за повечето хора.Желая ти здраве преди всичко,другото ще се подреди.

Благодаря ти,за коментара,Сафо!

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3047 -: Октомври 21, 2020, 11:15:20 am »
gioia, акцентът е върху темите по 2 и 5 домове. Сатурн у. нат. АСЦ в 5 сол/ 12 нат-тук ще са ситуациите, а пък ще бъдат разрешени по Меркурий у сол. АСц върху Венера/ Плутон. Меркурий, Слънце във 2 сол.8 нат, тук  е интереса. Времевите управители са Слънце, Марс, Венера. В солара се повтаря Слънце-Юпитер, Слънце-Марс знаково, Марс- Сатурн. Отнпсно заболяванията-сол6 е съвпад АСЦ, Сатурн е на к12, квадрат Марс- САтурн по-леко ще "бие шамари> но Марс е топ- по-щадящо ежедневие, няма да се размине без обостряне на това, което е започнало. Марс винаги върви със 'скалпела " и ако е заедно с Плутон, както тук, реже гнилото, може да си го тълкуваш и в пряк, и в преносен смисъл. Марс у2 -ресурси на тялото като физика е в квадрат със Сатурн у 1, самото тяло и у 12 , онова , от което трябва да пречистиш тялото или да отделиш ангажиментите от физическия свят, които пречат/ разболяват душата.
Главните оси в подвижни знаци обещават много промени, в ъглови натални- активна година, активиран е триъгълника 1-5-9- онова, за което си призвана е това, което ще  поддържа духа ти жив и вдъхновява, стига само да направиш избора.
Юпитер в солара е в дом, противоположен на наталния, а е у10-сол МЦ в 4-ти, сол ИЦ в 10-ти, обърнати и АСЦ/ДСЦ- статус, взаимоотношения е много вероятно да не останат същите. у сол 8 Марс е в 8 ми ретрограден, във2 -ри натален, тук също има обръщане. За да се справиш с кризите, пестиш сили, може малко да ограничиш амбициите в професионален план, да не си толкова чуствителна към критика. Гневен човек си, а пък ти му викаш страст- сега ще провериш каква е разликата ? :)

Рени, много благодаря!
Ще дам обратна връзка след известно време!

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3048 -: Октомври 23, 2020, 10:14:05 am »
Здравейте, утре съм рожденичка, а това е солара ми за тази година. Някои може ли да каже няколко думи по него, ще съм благодарна  :-*
С риск да нахалствам, ще помоля някои да каже нещо ипо моя солар ...нещата не започнаха много добре. От 19.10 съм под карантина 14 дни на лице положително за ковид. Аз също не съм много добре здравословно...изобщо ...моля, да ми кажете няколко думи, какво да очаквам  :'(

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3049 -: Ноември 09, 2020, 03:55:12 pm »
Ето го и моят нов солар,не разбирам много,но съвпада на соларен Асц със натален Плутон ме притеснява...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3050 -: Ноември 09, 2020, 05:09:53 pm »
Ето го и моят нов солар,не разбирам много,но съвпада на соларен Асц със натален Плутон ме притеснява...

Ще станеш президент ! ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3051 -: Ноември 09, 2020, 05:46:10 pm »
Здравейте, утре съм рожденичка, а това е солара ми за тази година. Някои може ли да каже няколко думи по него, ще съм благодарна
С риск да нахалствам, ще помоля някои да каже нещо ипо моя солар ...нещата не започнаха много добре. От 19.10 съм под карантина 14 дни на лице положително за ковид. Аз също не съм много добре здравословно...изобщо ...моля, да ми кажете няколко думи, какво да очаквам 
сол АС в 12д, Слънцето в 4д в солара, изолация и ще си повече у дома активна, което не е фатално
няма да боледуваш, ще си здрава

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3052 -: Ноември 09, 2020, 07:16:40 pm »
Ето го и моят нов солар,не разбирам много,но съвпада на соларен Асц със натален Плутон ме притеснява...
е,какво?да не си с Вирус с корона?

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3053 -: Ноември 09, 2020, 07:53:04 pm »
Ето го и моят нов солар,не разбирам много,но съвпада на соларен Асц със натален Плутон ме притеснява...
е,какво?да не си с Вирус с корона?

Не,просто,актуализирам. От днеска е в сила официално - новият ми солар.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3054 -: Ноември 10, 2020, 05:52:13 am »
Ето го и моят нов солар,не разбирам много,но съвпада на соларен Асц със натален Плутон ме притеснява...
е,какво?да не си с Вирус с корона?

Не,просто,актуализирам. От днеска е в сила официално - новият ми солар.
О, честит рожден ден, на патерица🎂🎉🎁

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3055 -: Ноември 10, 2020, 07:19:19 am »
Ето го и моят нов солар,не разбирам много,но съвпада на соларен Асц със натален Плутон ме притеснява...
е,какво?да не си с Вирус с корона?

Не,просто,актуализирам. От днеска е в сила официално - новият ми солар.
О, честит рожден ден, на патерица🎂🎉🎁

Мерси!

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3056 -: Ноември 11, 2020, 04:00:21 pm »
Здравейте, утре съм рожденичка, а това е солара ми за тази година. Някои може ли да каже няколко думи по него, ще съм благодарна
С риск да нахалствам, ще помоля някои да каже нещо ипо моя солар ...нещата не започнаха много добре. От 19.10 съм под карантина 14 дни на лице положително за ковид. Аз също не съм много добре здравословно...изобщо ...моля, да ми кажете няколко думи, какво да очаквам 
сол АС в 12д, Слънцето в 4д в солара, изолация и ще си повече у дома активна, което не е фатално
няма да боледуваш, ще си здрава
Благодаря, за отговора, изкарахме карантината, за щастие без особени усложнения. За РД ми подариха спинер (нещо като велоаргометър) и си го карам в къщи доста често  ;)

LNA

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3057 -: Ноември 14, 2020, 05:35:36 pm »
Здравейте!Преди около месец имах рожден ден и понеже имаше доста непредвидени събития/свъразани с работа,финанси/ за този месец,се надявам да помогнете с няколко думи за важните акценти.Благодаря предварително  <3

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3058 -: Ноември 16, 2020, 04:24:31 pm »
Здравейте!Преди около месец имах рожден ден и понеже имаше доста непредвидени събития/свъразани с работа,финанси/ за този месец,се надявам да помогнете с няколко думи за важните акценти.Благодаря предварително  <3
Меркурий е спрял стационарно ретрограден съвпад с наталния, а е у6, у9 домове. Сол асц е в лъв, 8 натален. Слънце във везни, падение. Внимание през зимните месеци. Кредити, чужди пари, банки, раждане и подобни осмодомни теми ще са фокус през годината.Сатурн е на к6 сол. в 1ви натален дом. Натоварено ежедневие, работа и здраве като основни теми, домашни любимци, кости, стави, зъби са уязвими, уши.
.
« Последна редакция: Ноември 16, 2020, 04:28:02 pm от Сафо »

avonita12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3059 -: Ноември 19, 2020, 12:52:07 pm »
Здравейте, това е соларът на мъжа ми. Много съм притеснена за здравето, гледайки струпването на планети в 12-ти и 8-ми дом. Дали има все пак нещо положително във връзка със здравето?
Благодаря!