Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582811 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3075 -: Ноември 28, 2020, 04:58:25 am »
рано е още ,има няма 2/3 месеца,но съм любопитна какво предстои като теми лично за мен и около мен.Соларът ми за 21г.
Много акцентиран 5 дом. Сол Асцендент в 5 нат, стелиум в 5 соларен и куспидата на 5 соларен съвпад с нат Меркурий управител и на сол. И нат. Асцендент . Деца забавления, творчество , някоя любов.
Клео,благодаря много за коментара!
Наумила съм си още някой и друг татос да си правя,5 ти дом е 8ми на родител и винаги съм нащрек,когато е активен.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3076 -: Ноември 28, 2020, 05:25:18 am »
Здравейте, това е предстоящият ми след няколко дни солар. Ще съм благодарна на всеки, който ми посочи по-важните акценти :)
Както се вижда в соларът се получава малко изкривена домофикация, защото се строи в северните ширини.
Смяна на статус е възможна,промени във външен вид,финансови въпроси,раздяла с партн.може и бизнес парт.,приключване на сделка,соларът ти е пълнолунен,важна година,Слънце на МЦ,събитие при родител и/или шеф,пътуване,напрегнато общуване,родител да се пенсионира е възможно.Марс е на нат.асц,сол 2ри.Интервенция е възможна при някой.Много голям 1ви сол-промени и финансови и в личен план.Финализиране на сделка е възможно.
Костни,зъбни и ставни проблеми,използване на билки,хомеопатия,чайове,занимания с йога или друго по Нептун,като срещи с врачки,баячки и подобни.

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3077 -: Ноември 28, 2020, 11:38:41 am »
Здравейте, това е предстоящият ми след няколко дни солар. Ще съм благодарна на всеки, който ми посочи по-важните акценти :)
Както се вижда в соларът се получава малко изкривена домофикация, защото се строи в северните ширини.
Смяна на статус е възможна,промени във външен вид,финансови въпроси,раздяла с партн.може и бизнес парт.,приключване на сделка,соларът ти е пълнолунен,важна година,Слънце на МЦ,събитие при родител и/или шеф,пътуване,напрегнато общуване,родител да се пенсионира е възможно.Марс е на нат.асц,сол 2ри.Интервенция е възможна при някой.Много голям 1ви сол-промени и финансови и в личен план.Финализиране на сделка е възможно.
Костни,зъбни и ставни проблеми,използване на билки,хомеопатия,чайове,занимания с йога или друго по Нептун,като срещи с врачки,баячки и подобни.

Сафо, много благодаря за коментара по солара ми!
Раздяла с партньор се случи през изминалия солар.
Направих солар в астро, но никъде, никъде не виждам как мога да си сваля/download/ солара?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3078 -: Ноември 28, 2020, 05:53:11 pm »
Не знам с коя друга програма да направя солар? astro-seek съм използвала.
в astro.com  солар заедно с натал и соларните домове в натала, виж на сафо картата, така трябва да изглежда

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3079 -: Декември 08, 2020, 07:01:41 pm »
Здравейте,
Това е новия ми солар, съвсем скоро бях рожденичка.
Ако някой има желание да погледне какво ме очаква ще съм благодарна.
За съжаление останах сама,нямам мъж до себе си, нямам и дечица...
По предния солар много точно почти половината година правих дентални корекции,точно както Сафо беше видяла.
Спокойна вечер!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3080 -: Декември 10, 2020, 05:51:52 pm »
Здравейте,
Това е новия ми солар, съвсем скоро бях рожденичка.
Ако някой има желание да погледне какво ме очаква ще съм благодарна.
За съжаление останах сама,нямам мъж до себе си, нямам и дечица...
По предния солар много точно почти половината година правих дентални корекции,точно както Сафо беше видяла.
Спокойна вечер!
Асц сол в 12 дом,Луната също-сам в къщи.Нещо като усамотение,дом,уединение,майка,жилище,корени ,роднини,майчинство........ще си Луна-сензитивна,водна,ревлива,сънена,мечтателна.Венера на к5-показва нещо.указва,какво?Деца,любов,секс,пари при родител.Юпитер е на к7-срещи с хора,юпитерианци,като учители,професори,чужденци,туристи,бежанци,нотариуси,адвокати,попове........Слънце и Меркурий в 5 ти дом.Родител е възможно да има някаква интервенция......А ти да се забавляваш на моменти,влюбваш и разлюбваш.......пари за подаръци,път и разкрасяване.
« Последна редакция: Декември 10, 2020, 05:54:00 pm от Сафо »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3081 -: Декември 10, 2020, 06:46:19 pm »
рано е още ,има няма 2/3 месеца,но съм любопитна какво предстои като теми лично за мен и около мен.Соларът ми за 21г.
Ти как го виждаш?
С този сол. АСЦ върху нат. Плутон и Плутон в 4д (в тригон с наталния) - вътрешни/основни/екзистенциални трансформации вътре в теб и/ли в дома/семейството, битови, ежедневни, свързани с работа, здраве.
С този Сатурн върху Меркурий (и повтарящите се обърнати 5+9д), ще разширяваш ли астрологията или някое друго хоби, ще го сатурнизираш/осериозностиш (здравейте универсистетски преподаватели мои:Д) ли, или ще се проявява при сина ти (сериозна връзка? татко? знам ли...)? Или най-сериозно ще учиш нещо ново? Хм, и имаш опозиция нат. Сатурн-Юпитер, която квадратира Меркурий, а скорошният им съвпад ще е върху Мерка. Интересно!)  //Малко напосоки гледам днес, не съм систематизирана, извинявам се.

Работа с партньор(а/и), но ще ти дразни/ще е в противовес с личните ти професионални амбиции/желания/представи/идеализъм.
Не ми се смей на следващото, интуитивно е (хрумна ми, преди да започна да се чудя как се проявява при теб Сатурн у9 в 12 и как би му подействал сол. Уран в 8д. Мислех си, че може да е сензуално, "скрити"/трансцендентални/сексуални практики, но защо да не са масажи, защо да не е духовна/лечителска практика, знам ли и аз - хипноза? Но ти имаш ръце за масажи по принцип, нали? //Какво направи Уран върху Сатурн досега?

Сол. Мерк в съвпад със сол. Юпитер в сол. 5д, нат. 10д. СЛВ в сол.9д в нат. 1д, сол. МЦ на К2... 100 неща ми крещят, че ще е година на професионално заявяване, интелектуално разширяване и успехи, вкл. финансови (Венера при двамцата, к2, етц.), сериозна работа.
Единственото, което би ме притеснило в този солар, биха били партньорствата - освен казаното по-горе, Уран е срещу нат. Юпитер у7, сол.у10 - млада овенска Луна в сол. 7 и с възвърнал се Хирон там. //Хироновото възвръщане много ме интересува тук, надявам се да споделиш как се е проявило.

Разсеях се, затова спирам. Винаги, когато пиша нещо по някоя карта, имам чувството, че говоря пълни глупости, но видях, че никой не е разгледал солара ти, а трябва да има баланс:Д
Ключови думи: разширение, хоби->кариера, професионални партньорства->дразнят те->бунтуваш се(стимулират те?), духовни/сензуални практики, дете с дете, трансформация на дом, семейство, същество. Здраве.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3082 -: Декември 10, 2020, 07:15:48 pm »
Art,благодаря и зная колко е трудно да се прогнозира нещо само по солар ,без да познаваш човека и живота му.Първо на въпросът ти за Хирон.Болка, и телесна, и душевна.В опозиция е с Луната на Мъжа ми.Уран съвпад Сатурн-болка,физическа,причинена от Мм,травма.Преглед,рентгенови снимки.Баща ми-инвалид.Сатурн е у9,у10 домове.Уран идва от 5ти дом.
Надявам се да стана баба,все пак разгледах и картата на приятелката на сина ми.
В солара сол.МЦ е съвпад Бетелгейзе,тук съм любопитна!?По натал имам Луна съвпад Капела.
Не работя в стандартния смисъл,тоест не съм професионално ангажирана от години.Домакинската работа никой не зачита.Масажи правя на мъжа ми от известно време,други хора не пипам.Не обичам да докосвам хората.
Само мисли съм,връщам миналото непрестанно,това,че съм живяла измислен живот.
Мисля при родител ще има събитие,негативно.
Здравето ми до сега железно,може би ще се влоши.Луната в 7ми е интерсна,да..нещо при ММ,грижи около /с жени.Забелязала съм ,че сол асц в 5ти нат,а к7 сол в 11 нат-Изневери.
ако се случи(отново)то съвпадът Меркурий/Юпитер ще се изрази буквално-договори,бракоразводни.....засега ще са сключване на друг вид договори,между мен и дружества ел,тец,води и т.н.
Арт,благодаря! :-*









« Последна редакция: Декември 10, 2020, 07:27:17 pm от Сафо »

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3083 -: Декември 10, 2020, 07:23:45 pm »
Здравейте,
Това е новия ми солар, съвсем скоро бях рожденичка.
Ако някой има желание да погледне какво ме очаква ще съм благодарна.
За съжаление останах сама,нямам мъж до себе си, нямам и дечица...
По предния солар много точно почти половината година правих дентални корекции,точно както Сафо беше видяла.
Спокойна вечер!
Асц сол в 12 дом,Луната също-сам в къщи.Нещо като усамотение,дом,уединение,майка,жилище,корени ,роднини,майчинство........ще си Луна-сензитивна,водна,ревлива,сънена,мечтателна.Венера на к5-показва нещо.указва,какво?Деца,любов,секс,пари при родител.Юпитер е на к7-срещи с хора,юпитерианци,като учители,професори,чужденци,туристи,бежанци,нотариуси,адвокати,попове........Слънце и Меркурий в 5 ти дом.Родител е възможно да има някаква интервенция......А ти да се забавляваш на моменти,влюбваш и разлюбваш.......пари за подаръци,път и разкрасяване.

Благодаря,Сафо!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3084 -: Декември 10, 2020, 08:05:51 pm »
Art,благодаря и зная колко е трудно да се прогнозира нещо само по солар ,без да познаваш човека и живота му.Първо на въпросът ти за Хирон.Болка, и телесна, и душевна.В опозиция е с Луната на Мъжа ми.Уран съвпад Сатурн-болка,физическа,причинена от Мм,травма.Преглед,рентгенови снимки.Баща ми-инвалид.Сатурн е у9,у10 домове.Уран идва от 5ти дом.
Надявам се да стана баба,все пак разгледах и картата на приятелката на сина ми.
В солара сол.МЦ е съвпад Бетелгейзе,тук съм любопитна!?По натал имам Луна съвпад Капела.
Не работя в стандартния смисъл,тоест не съм професионално ангажирана от години.Домакинската работа никой не зачита.Масажи правя на мъжа ми от известно време,други хора не пипам.Не обичам да докосвам хората.
Само мисли съм,връщам миналото непрестанно,това,че съм живяла измислен живот.
Мисля при родител ще има събитие,негативно.
Здравето ми до сега железно,може би ще се влоши.Луната в 7ми е интерсна,да..нещо при ММ,грижи около /с жени.Забелязала съм ,че сол асц в 5ти нат,а к7 сол в 11 нат-Изневери.
ако се случи(отново)то съвпадът Меркурий/Юпитер ще се изрази буквално-договори,бракоразводни.....засега ще са сключване на друг вид договори,между мен и дружества ел,тец,води и т.н.
Арт,благодаря! :-*
това с мъжа ти се вижда, но си замълчах.
тогава цялото това "бунтуване", което усещам спрямо партньорствата, може да е в този контекст, някаква форма на еманципация и самостоятелност. аз все пак си мисля, че ще се изненадаш сама тази година и ще бъде професионално/публично/сериозно. ще видим)
//съжалявам за болката ти, но знаеш, всичко минава и ставаме Волтрони) (виртуална постковид прегръдка:Д)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3085 -: Декември 10, 2020, 08:20:43 pm »
Аз не се справям добре със соларите/ виж в лунник.ру май беше сайта/ и избягвам да ги гледам.
По твоя, Сафо, първото, което видях , беше сол АЦ съвпад Плутон в твой пети и пълен соларен пети.
Честно, първото, което ми хрумна/ не съм чела другите мнения за солара ти/ беше, че ще имаш флирт или връзка с някого .
Възможно е да си впрегнеш силите в някаква творческа дейност, пък току виж и почнеш да печелиш от това.
Луната е в 7- ми дом- ще имаш приливи и отливи в партньорствата .
« Последна редакция: Декември 11, 2020, 06:54:48 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3086 -: Декември 11, 2020, 06:50:34 pm »
Kорея ,благодаря! :) :-*
Ще трябва да вложа творчество за обзавеждане на новото жилище.
« Последна редакция: Декември 12, 2020, 03:41:17 pm от Сафо »

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3087 -: Декември 12, 2020, 03:28:23 am »
Това е соларът на мъжа ми. Фокусът са финансите. Само че Венера и Меркурий са в разходящ секстил вече. Сол. АЦ е квадрат Луна у10/Сатурн У4,съУ5. Сол МЦ върху Сатурн. Промяна в социалното положение, но май няма да е толкова свързана с пари, колкото със семейните ни отношения. Особено и с Плутон на IC. Като добавка и Лунното затъмнение върху Сатурн/Луна. Уран тригон АЦ, Юпитер тригон Слънце ще му помага.
От всякъде бие на очи 5 сол дом в комбинация с АЦ в 11 нат. Направо ми изглежда на нова връзка. Другото което се чудя дали може да е - някакви лесни пари. Това основно заради времевите управители и сол МЦ върху Сатурн съУ5, правейки тригон към сол. У1,10.

Профекционният управител е Марс У2,7. Лошото е, че Лунното затъмнение прави тригон към него.
Намира се в главен период на Сатурн и подпериод  на Меркурий. На 13.02.2021 влиза в подпериод на Луната. Малко преди това Венера и Юпитер минават през Марс и активират въздушния тригон. Според вас има ли възможност за финансов рефреш? Или гладна кокошка, просо сънува  :)

Предвид депресията и отчаянието, които са го налегнали, не ми се струва реално да си насочи вниманието в посока нова връзка, но знае ли човек.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3088 -: Декември 12, 2020, 10:26:27 am »
Здравейте, много ще съм благодарна, ако погледнете соларът ми. Много съм объркана и загубила центъра си. Какво бихте ме посъветвали?

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3089 -: Декември 12, 2020, 01:01:28 pm »
Алена, може ли да качиш натал със солар с домове?