Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583383 пъти)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3165 -: Май 04, 2021, 08:13:07 am »
Сатурн ще спре в квадрат с нат.Юпитер у7,у11 домове.Ами крайно време да вземеш тези изпити.Възврат на Меркурий около рожденият ти ден.У1,у5 в 12 дом-залягай над учебниците вече не е актуално,но е нормално да се случи тази ти година.Поликлиники ще посещаваш,болнични,ваксини,нали имаш деца,то си е в реда на нещата.
Възможно е да пътуваш също.И 10 е активен,родители,статус.
Марс в 1ви отново-енергия е възможно да имаш за определени неща в изобилие,а за други-да не си помръдваш ....и винаги едно на ум с Марс в 1ви.Но ако се ваксинираш ,това ще е . :)

Благодаря ти много  :-* Има ли вариант Марс в 1ви да се отнася и отслабване и стягане?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3166 -: Май 04, 2021, 04:17:38 pm »
Сатурн ще спре в квадрат с нат.Юпитер у7,у11 домове.Ами крайно време да вземеш тези изпити.Възврат на Меркурий около рожденият ти ден.У1,у5 в 12 дом-залягай над учебниците вече не е актуално,но е нормално да се случи тази ти година.Поликлиники ще посещаваш,болнични,ваксини,нали имаш деца,то си е в реда на нещата.
Възможно е да пътуваш също.И 10 е активен,родители,статус.
Марс в 1ви отново-енергия е възможно да имаш за определени неща в изобилие,а за други-да не си помръдваш ....и винаги едно на ум с Марс в 1ви.Но ако се ваксинираш ,това ще е . :)
Разбира се,напълно възможно.

Благодаря ти много  :-* Има ли вариант Марс в 1ви да се отнася и отслабване и стягане?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3167 -: Май 05, 2021, 06:19:40 am »
Не ми се иска да качвам карта,но някакви мнения/идеи:Сол.асц в телец 5ти нат.,но близо до к6.Венера в скорпион на к7сол.,12 натален.И съвпад нат.Венера.Тоест ,възврат на Венера на Р.Д.Картата е на мъж.Ще е обсебен от жени май. ???

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3168 -: Май 07, 2021, 07:29:38 pm »
много емоционална година ти предстои,Луна и Марс в 1ви дом.Венера на к4 съвпад нат.Марс.Изследвания,интервенции,страсти.С Марс у8 сол в 1ви сол дом-ще си избухлива,може да правиш опити за зачеване.

ОВ по настоящия ми солар, който все още не е изтекъл - да, до момента доста изследвания, пункция на киста в гърдата, страсти също не липсват. Неврна съм, избухлива, паля от половин оборот + доста ревлива. Надявам се към лятото да не стане по-зле, защото последните месеци преди РД ме тревожат доста. Оправих си пролактина, но ми откриха висок кортизол и инсулин, има някакви проблеми с кръвта и предразположение към тромбози, отделно не се знае все още дали нямам аденом на надбъбречна жлеза или проблем с костен мозък.

До новия ми солар има 3 месеца, но понеже сън не спя заради него, го качвам по-рано. Ще се радвам на мнения дали виждате нещо положително в него все пак.
Не е, като да съм нямала солар със Сатурн в 8-ми, но нещата никога не са изглеждали по този начин с опозиция към натален и соларен управител (съответно Венера и Луна). Знам, че това е и финансова ос, оста на желанията, но когато 8-ми попада на MC, веднага ми минават мисли за родител, а и за мен самата, особено след като управителят на Асцендента е ударен, пък и натално е У4. Сатурн е в опозиция и на соларно Слънце У2, У3, което е в съвпад с Луната във 2-ри, явно ще имам финансов фокус. С луна към 4-ти натален може би грижите и нестабилността ще са у дома. Възлите са в квадратура към наталните, но поне са в тригон и секстил към Сатурн и Луната. Церера е в съвпад с Лилит в 11-ти соларен, а Юнона в съвпад с ЮЛВ в 5-ти. Разположени там пак ми навяват мисли за родител или дете, а и 5-ти е в Скорпион и дали не е аборт.  ::) За Уран в 11-ти четох по руски сайтове, че обикновено се помни като една от най-злополучните години. У5 Марс е в 3-ти в съвпад с натални СЛВ и Лилит, а Плутон е в 7-ми. Освен да се задействам сериозно за дете, но да не ми се получи заради лошия късмет на Черната луна. Партньорството пак ще е на дневен ред, но У7 Сатурн в 8-ми в опозиция У1 сякаш ми говори за това, че няма да са ок нещата. От друга страна не знам дали тълкувам правилно, но възможен ли е инцидент по вина на партньор? Толкова почна да ме е страх, че не смея да се кача в колата на приятеля ми. Управителят на IC и той е във втори в съвпад с натален Юпитер У8 натален, 6-ти соларен, а самият Юпитер е в съвпад с натална Луна У4 и се намира в 9-ти (едно дъъъъълго пътуване за мен или онази, дето ме е родила). Не знам как да разчета Палада на МC и Веста в 4-ти. Нептун е управител MC и е в 9-ти също. Виждам възврат на Селена в 6-ти соларен, дано поне болестите да са лечими. С Асцендент Рак сигурно ще е емоционално, ревливо и свързано със семейството, попадащ в 3-ти натален, може и да пошавам доста из страната, но се боя от катастрофи.
От друга страна мой 7-ми е 4-ти на майка ми, а с този Плутон там не ми се мисли. 11-ти с Уран пък е неин 8-ми и се боя да не е нещо внезапно. :( Луната, макар и управител на Асцендент, все пак си остава и сигнификатор на родителя от женски пол. Не знам дали съм права, но възможно ли е, въпреки че е във 2-ри соларен, да означава майчинство, трудно раждане със секцио предвид положението на Сатурн и Марс в картата или проблем с износването?
Уреждаме документи за строеж и вече сме почти на финалната права, та се чудя дали няма да има раздвижване и там.
Не знам точен час на сестра ми, знам, че е родена следобед между 14:30 и 16:30ч. и както и да го нагласям, соларът й, който започва в един ден с моя, има в 3-ти дом Сатурн и Плутон, та явно аз като нейна сестра ще съм потърпевша.
Скоро ми започва фирдарий Слънце У5/Меркурий У2, профекцията ще е скорпион, ЛГ ще бъде 4 и всичко сякаш показва работа, работа, работа, пари и смърт.
« Последна редакция: Май 07, 2021, 07:38:55 pm от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3169 -: Май 08, 2021, 06:23:05 am »
Диана,не виждам нищо трагично в солара ти.Асц сол в рак,3ти нат.дом-ще си като Луната,променлива,ще си под влияние на нейните фази ,ще пътуваш,ще общуваш ,нужда от семейство,от семейно гнездо.Имоти ,сделки.Натоварен 2ри дом.Таланти.Юпитер в 9ти-срещи с тесни специалисти,лекари,нотариуси,адвокати.Сатурн в 8ми -възможно е да имаш страхове,да придобиеш имот,да разбереш за смъртта,или раждането на някой.Плутон в 7ми дом предполага срещи с плутонианци.Хора с власт,манипулативни.Лъвска Луна драматизира повече от нужното,но и има нужда от изява,показност.Луната във втори дом-екзалтация по дом.Придобивки.Нептун на к10,при родител е възможно да има промени,на външен вид,примерно.Изкуствата са по Нептун.Възможно е при теб изява.Сатурн в 8ми дом -партиди,откриване/закриване(ток,вода)-банки,чужди пари,бюрокрация.Договорите са по 3ти дом също-подписи.Възможни събития при сестра ти.Твой 9ти е нейн 7ми дом.
« Последна редакция: Май 08, 2021, 06:25:32 am от Сафо »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3170 -: Май 09, 2021, 11:45:44 am »
Благодаря ви много! Успяхте леко да ме успокоите.  :) Живот и здраве ще докладвам какви са били случките.
А добре ли е това, че соларът ще стартира с новолунието на 08.08., което е в съвпад със стелиума ми в лъв?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3171 -: Май 10, 2021, 09:35:16 pm »
Благодаря ви много! Успяхте леко да ме успокоите.  :) Живот и здраве ще докладвам какви са били случките.
А добре ли е това, че соларът ще стартира с новолунието на 08.08., което е в съвпад със стелиума ми в лъв?
Не е точно новолунен солар.

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3172 -: Май 21, 2021, 04:19:20 pm »
Имам усещането, че тази соларна година ще е изключително важна за мен, ще има трансформации, както е видно от планетите в първи соларен дом. Живот и здраве и леля ще ставам, което предполагам се вижда от сол. асцендент в 3 дом(събития, свързани с брат ми, поне аз така си го тълкувам). Струва ми се, че и дома ще сменям, иска ми се и второ висше да запиша. Дано да е късметлийски, защото последните години предимно  негативни неща се случваха.

Здравейте! Да дам обратна връзка по солара, той не е изтекъл всъщност, но действително животът ми се обърна. Много събития се случиха  - започнах връзка, която е изключително сериозна, започнах на малко стари години да уча нещо, което е коренно различно от текущото ми занимание, живот и здраве догодина по това време трябва да съм  на финалната права. Станах леля на момченце. Благодаря на всички, които се включиха тогава.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3173 -: Май 25, 2021, 06:25:28 pm »
Natal + Solar return chart, with houses
Благодаря ти, irko_birko! Дано сега да съм го построила правилно
За мен сол асц е на к10 натално.Луна на к7сол/к4 натал.Тотална промяна ,насоченост към печелене на пари,обрати в партньорствата,събитие при родител,племенници.Край на нещо.Уран е опозиция на съвпадът Луна/Сатурн в 1ви-не е лек аспект.Луна в 7ми дом-срещи с хора ,консултации,възможно е да посетиш астролог.Събитие при родител.
Алена,това ли имаш предвид?Събитие не означава проблем.Мисля някъде беше писала за болнични неволи при баща ти.

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3174 -: Юли 14, 2021, 10:44:48 am »

Здравейте, това е новият солар на приятел.Бих се радвала, ако някой сподели мнение за него .
От предишните Ви тълкувания, всичко беше 1:1. Благодаря на всички отзовали се!💖
Прекрасен ден на цялата група😘😘😘

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3175 -: Юли 14, 2021, 02:05:04 pm »

Здравейте, това е новият солар на приятел.Бих се радвала, ако някой сподели мнение за него .
От предишните Ви тълкувания, всичко беше 1:1. Благодаря на всички отзовали се!💖
Прекрасен ден на цялата група😘😘😘
без много да се вглеждам, акцентира на е оста на взаимоотношенията, партньорства бизнес и брачни, ритуали, кръщенето, сватби, любов, хобита, спорт, раждане на дете при някой е възможно,ако има племенници, или да стане дядо. Събитие при приятел.
Човекът е представен от Венера в този солар, да следи планетата през годината и да действа, когато е силна. В лъв не е, може да чувства дискомфорт на моменти, но все пак Венера е съвпад с Юпитер, което е чудесно. Може да придобие нещо, наследство, печалби.

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3176 -: Юли 14, 2021, 02:18:01 pm »
Много точно Сафо,както винажи много точна☺ На път е да стане дядо,но в личен план не е много ок.
Благодаря за отделеното време💖
« Последна редакция: Юли 14, 2021, 02:21:50 pm от shic90 »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3177 -: Юли 19, 2021, 11:05:36 am »
Здравейте,

Според вас, този човек дали има шанс да работи в предстоящия солар? Нещо друго важно прави ли ви впечатление?

Благодаря!

PS. Картата е на близък мой човек и не искам да се включвам с коментар.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3178 -: Юли 19, 2021, 04:21:57 pm »
Романтика, мисля човекът има шанс да работи, възела на к6, Меркурий е на к10, вижда 6/7домове.Соларът припокрива натала, това се случва около 33годишбина,66годишнина и т. н. Асц е стрелец, юпитер във втори дом, Сатурн също, финансово ориентиран солар, печалби/загуби, притежания. Може да има раздяла с партньор, бизнес партньор например. Но е възможно и работа в партньорство. Слънцето в 9 дом, Марс у4, у 11 домове в критичен градус. Нещо ще приключи. Свързано с дом, корени.луната в 12дом,но скорпион ми е интересна, като тайни, свързани с жени, чужди пари, банки, заеми, вноски. Възможно ли е да се пенсионира човека по някакъв начин, телк?! Ще пътува,ще се среща с тесни специалисти. Промяна в статуса, ако са налице дирекции.
« Последна редакция: Юли 19, 2021, 04:36:28 pm от Сафо »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3179 -: Юли 19, 2021, 04:42:38 pm »
Сафо, благодаря!

Човекът живот и здраве ще стане на 62 г. Пенсиониране - да, въпреки че не достига 1 г. трудов стаж. Няма телк. Няма заеми, не изплаща кредит. Всичките роднини/братовчеди по пряка линия са само жени, с които не поддържа връзка.
В работата си работеше само с жени, благодарение, на които го отстраниха от работа предсрочно.