Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 561945 пъти)

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3225 -: Септември 29, 2021, 10:20:07 pm »
не съм чела по-горе....и не съм по правилата
картата е доста активирана с три възврата(почти),Марс,Слънце,Венера.Луната е съвпад нат.Меркурий.Упр.сол асц е в 9ти дом ,скорпион.Договори,сделки,завещания,ритуали,работа,образование и пътуване по разни скорпионски дела.Венера е в 1ви дом,промяна на външен вид,боя,имидж.Скандали няма да липсват.Пътуване и общуване.Зависимости .Силен 11 сол.Акцентът е там.ОЛявото око при някой може да има интервенция.Групи,приятели,сбирки и разтурки.Събитие при приятел е възможно,по-генерално.Ще разбереш за раждане,операция,или смърт на някой.

Сърдечно ти благодаря. По принцип работата ми е свързана с много срещи, преговори и пътувания, но заради Ковид бях доста възпрепятствана, надявам се да се пооправят нещата и годината да е по-силна от предишната. Относно събитието с приятел - сега организираме сватбата на най-добрата ми приятелка и е голямо вълнение. Имам няколко операции на лявото око, но не успяха да го спасят…

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3226 -: Септември 29, 2021, 10:21:44 pm »
Любовен ми се вижда този солар, интересен е съвпада на Марс /Слънце върху наталния ти такъв. Родена си в началото на техния цикъл и сега това се повтаря. Но да кажа, че не съм веща в занаята :-*

Много ти благодаря! Аз също не съм от най-вещите :) уча всеки ден и се радвам, че ви има, за да можем да обменяме опит и мнения.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3227 -: Септември 30, 2021, 10:02:52 pm »
Благодаря, не бях забелязала в бързината.
акцент- задгранични пътувания, връзка с чужденци, с юридически институции, издателска дейност, може да показва и работа онлайн; също групова дейност, стремеж към лидерство в колектива, помощ от жена в кариерата. Тайна, секретна комуникация, кратки пътувания до морски град, промяна на визията- разкрасителни процедури, подмяна на гардероба, подаръци

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3228 -: Септември 30, 2021, 11:23:42 pm »
Благодаря, не бях забелязала в бързината.
акцент- задгранични пътувания, връзка с чужденци, с юридически институции, издателска дейност, може да показва и работа онлайн; също групова дейност, стремеж към лидерство в колектива, помощ от жена в кариерата. Тайна, секретна комуникация, кратки пътувания до морски град, промяна на визията- разкрасителни процедури, подмяна на гардероба, подаръци

Много ти благодаря за отделеното време и прогноза. :) Ще споделя след време как са нещата и дали са успешни пътуванията.  :-*

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3229 -: Октомври 05, 2021, 10:38:58 am »
Здравейте  :) след няколко дни мой близък има Рд. Отдавна ме подпитва що е то астрология, и като че ли му стана интересно. Искам да му направя нещо като изненада и да му кажа нещичко по солара. Още повече го е обзела депресия и искам да го зарадвам с нещо положително. Бихте ли казали какво ви прави впечатление в солара му, някакво важно събитие и тн? Предпочитам да му кажа 2,3 неща, но съгласувани с вас с по-голяма достоверност, отколкото да му пиша мои си глупости, които само аз си мисля, че виждам... Много благодаря!

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3230 -: Октомври 14, 2021, 10:33:30 am »
Здравейте,
Днес започва новия ми солар. Ще се радвам, да кажете няколко думи като прогнози и теми за годината. Интересно, прави ми впечатление, че т.нар. сатурнови дупки не ги усещам, напротив около рожденния ми ден винаги имам значими положителни събития. Така съм забелязала или така съм си решила да бъде не знам  ;), ама така се случва, чакам си ги и винаги  идват  :-*
Благодаря!
« Последна редакция: Октомври 14, 2021, 10:35:41 am от Kleo »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3231 -: Октомври 15, 2021, 07:00:21 am »
Здравейте,
Днес започва новия ми солар. Ще се радвам, да кажете няколко думи като прогнози и теми за годината. Интересно, прави ми впечатление, че т.нар. сатурнови дупки не ги усещам, напротив около рожденния ми ден винаги имам значими положителни събития. Така съм забелязала или така съм си решила да бъде не знам  ;), ама така се случва, чакам си ги и винаги  идват  :-*
Благодаря!
Kleo,Честит рожден ден!Соларният асц е в дева ,8ми нат.дом-финанси,здраве,психика,са на фокус.Меркурий е ретро във 2ри сол.Получаваш,но и даваш.Притежания,застраховки,осигуровки,Слънце е на к3,у12 сол.Комуникации,пътувания,съседи -проблеми в тези сфери.Сол.Луна на к6,водолей тригон нат.Меркурий.В 6ти сол е Сатурн,работа,здраве,домашни любимци,лели и чичовци,пътуване.Венера у10 сол е в 4ти дом-родителската ос,дом,нещо ново за дома-няколко неща,стрелец е двоен знак,но и здравословни проблеми при родител са възможни.Грижи за някой,Луната на к6.Притеснения.Край на приятелство е възможно.Сключване на договори,нотариуси,адвокати-консултации.Възможно е да се срещаш с хора по Нептун,врачки,баячки,хомеопати.Нептун е в 7ми сол,почти на к8.Напрегната година според мен,неспокойна.Слънце на к3,писах съседи,комуникации,пътувания,но и сделки,договори,покупко/продажби на коли.Слънцето в падение,така че внимание да не пропадне някоя сделка,или да не претърпиш загуби .
« Последна редакция: Октомври 15, 2021, 07:05:28 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3232 -: Октомври 15, 2021, 01:34:52 pm »
Здравейте,
Днес започва новия ми солар. Ще се радвам, да кажете няколко думи като прогнози и теми за годината.
Честито на патеричка!
Няколко думи- ще си активна по отношение изкарване на пари и мисля, че през годината ще успееш да печелиш повече; ще купуваш красиви предмети за дома, разкрасяване, козметичен ремонт на дома, работа и кариера от дома;

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3233 -: Октомври 18, 2021, 09:22:08 am »
Благодаря, Сафо, Акрукс :-*. Вече започнах с козметичните ремонти. Всичко което сте коментирали вече стартира. Надявам се здравословно всичко да е наред при всички, защото последните 2 год. родителската ос беше много активна в негативен аспект.

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3234 -: Ноември 06, 2021, 03:07:23 pm »
Здравейте, мили хора бихте ли ми помогнали с този солар! Благодаря ви!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3235 -: Ноември 06, 2021, 04:44:09 pm »
Faith,соларът е за 22г.Пише раждане?Заченала ли сте вече?Не се ориентирам с тази карта,няма табличка с градуси на планети.Погледнете назад какви карти са нужни,от astrocom за по-прегледно.Сол.асц в 9ти дом,риби.Марс в 1ви ,у8 сол.дом и опозиция нат.Луна.Сол.Луна опозиция нат.Венера,сол.Иц съвпад Слънце.Възможно е да има някаква интервенция,ако заченете-секцио?По 9ти дом-договори,пътуване,обучения и всички тесни специалисти.Промяна на външен вид,заради планетите в 1ви-Нептун на асц-може да се наложи някакво лечение,витамини.Юпитер в 1ви също.Разширява.
« Последна редакция: Ноември 06, 2021, 04:47:53 pm от Сафо »

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3236 -: Ноември 06, 2021, 05:21:55 pm »
Сафо, да това ми е солар за 2022, престоят ми опити за зачеване, но ме притеснява стелиума в 1ви дом и в частност Нептун с асцендент  върху нат. Юпитер и иц. ННа съвпад Слънце и по скоро здравословното състояние, дали подсказва за някаква сериозна болест,! Ще опитам да кача от astro.com!

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3237 -: Ноември 06, 2021, 05:34:34 pm »
Пише раждане защото е превод от слънце по натал, сега включих!  Прикачвам карта с транзити!

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3238 -: Ноември 06, 2021, 05:55:58 pm »
Извинявам се за трето публикуване, но докато се ориентирам! Прикачвам и карта с транзити и прогресия и солар за 2022! Здраве и бременност, като цяло това са темите!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3239 -: Ноември 06, 2021, 06:51:19 pm »
Извинявам се за трето публикуване, но докато се ориентирам! Прикачвам и карта с транзити и прогресия и солар за 2022! Здраве и бременност, като цяло това са темите!
Темата е за солар (възврат на Слънцето), за транзити и прогресии си има отделни теми.
Желателно е тук да публикуваш карта натал+солар+домове, в астро.ком ще я видиш тази опция на английски.