Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582694 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3285 -: Декември 29, 2021, 03:28:26 pm »
Тери, особени градуси с неподвижни звезди, МС, като статус, възможно е човекът да смени статус, позиция, да се пенсионира, да стане от момиче жена, да роди и т. н. Ще има приключване, важна година. Възможно е издигане професионално, но и обратното.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3286 -: Декември 29, 2021, 11:32:23 pm »
Днес е Рождения Ден на мъжа. Аз се чувствам изключително боса в соларите, имам доста да почета за тях преди да мога да правя някакви заключения. Ако пусна соларна карта, домовете са едни, а когато е натал+солар се разместват според началните и се обърквам. Единственото нещо, което ми прави впечатление е съвпада на МС със слънце? Естествено ни интересуват възможности за смяна на работа, местоживеене или собствен бизнес. Такъв съвпад ми изглежда обещаващ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3287 -: Декември 30, 2021, 01:23:55 am »
Някой има ли наблюдения за критичен градус на соларен асцедент?
Проверих сега и имам соларен АС на 29*28' Близнаци през годината, когато месец и половина след началото му загубих важна за мене работа, седмица след това ме скъсаха на градско и не взех книжка, а за финал нещо ми стана и колабирах (цяла нощ ме разкарваха с една линейка и навсякъде ме изкараха здрава, а аз не бях добре, може да е било нервен срив) ; все пак същата соларна година, като я преполових, спечелих два медала от републиканско по бодибилдинг, въпреки гладната и безпарична първа половина на солара. Юпитер в Стрелец тогава ми е точно на IC, Меркурий ретрограден на средната точка на четирите ми конфигурации Йод, на които връх е Юпитер, а соларната Венера е върху наталната във 2д. Сатурн е ретро в 7д, в Риби- работата си загубих заради приятелка- предателка, пусках я без пари да тренира в залата, моя шеф я беше харесал и я сваляше, после като ми се оплака от него, че я бил олигавил, как не го било срам, като имал жена и бебе, аз се изпуснах и го нарекох "лайно" пред нея, тя му е предала, а той закри залата, в която работех, защото и без това я държеше за престиж, никаква печалба нямаше- парите стигаха колкото за наема, моята заплата и тази на колегата от втора смяна.
МС 29*12' в Скорпион- годината, когато се разведох и върнах бащиното име, а на работата имах проблеми и спад на заплащането, пак благодарение на жена- комшийка и колежка, която беше приятелка с шефката, а нейният брат работеше при мъжа ми, по-скоро получаваше заплата за нищо правене, докато на мъжа ми му писна и го остави сам да  работи и довърши една поръчка и накрая да си прибере парите от клиента, а той естествено нищо не свърши за няколко месеца и в резултат- щом той не взема заплата при мъжа ми и аз не трябва да вземам във фирмата, където беше сестра му...
Уау, какъв солар си открих - АС/ДС  и оста 3-9 на 29* , Това беше много щура година в личен план, изкарах с отличие два последователни курса, работих на морето, а накрая почивахме цялото семейство на море (за първи път) и имах много подаръци, нови мебели, черна техника, все пак сол. АС е Везни в натален 2д.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3288 -: Декември 30, 2021, 06:37:51 am »
Лисана,направи карта натал+солар.Да се виждат куспиди освен на натални и на соларни домове.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3289 -: Декември 30, 2021, 12:04:51 pm »
Днес е Рождения Ден на мъжа. Аз се чувствам изключително боса в соларите, имам доста да почета за тях преди да мога да правя някакви заключения. Ако пусна соларна карта, домовете са едни, а когато е натал+солар се разместват според началните и се обърквам. Единственото нещо, което ми прави впечатление е съвпада на МС със слънце? Естествено ни интересуват възможности за смяна на работа, местоживеене или собствен бизнес. Такъв съвпад ми изглежда обещаващ.
Няма разминаване, така ти се струва...
Слънцето е на соларен МС, но откъм 9д. , има значение в кой дом попада
АС на солара съвпада с натален Марс в 1д.
И в солара Юпитер е минал в нов знак, хармоничен с неговите Слънце, Сатурн, Уран и Нептун, освен това е на Северния възел в натала, а соларен северен възел на натален Юпитер във 2д.-  би трябвало да вещаят успешна година за мъжа ти и добри приходи.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3290 -: Декември 30, 2021, 06:50:23 pm »
Благодаря, akruks. Знам, че програмата е точна и объркването  е от моя приемник. Звучи доста добре, време е усилията, които толкова полага да дадат видими резултати  :-* Ето я и картата, както поиска Сафо. С този козирошки стелиум в 10 дом няма нужда да казвам колко насериозно се взима в работна атмосфера.
« Последна редакция: Декември 30, 2021, 11:41:04 pm от Лисана »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3291 -: Декември 31, 2021, 06:53:16 am »
Слънцето на МЦ в хармоничен аспект с Луната в 7ми,партньорските отношения са на фокус,ще има изява,видимост.По нат.той има много силен Марс в 1ви дом,сега сол.асц отново е в овен,но сол.Марс в 8ми дом съвпад Венера.По 8ми дом са чуждите пари,банките,интервенции,инциденти,смърт,секс.Всичко това,ще присъства в живота му за тази сол.година,но като положителна изява.Ще инвестира в нещо,покупка на кола,жилище,или бизнес инвестиция.Ще сключи договор,срещи с лица юристи,нотариуси.Има възврат на Меркурий,упр.на 3ти дом и в 10д,активиран от Венера/Плутон.Комуникации,сделки и договори,братя/сестри ,пътувания ,ще има активност и видимост по тези теми.При съседи,брат/сестра-интервенция.Родителската ос е активна,домът,статусът,смяна в положителна посока,има шанс да стане родител според мен.
Уран в 1ви сол.дом -зъбни снимки,рентгенови,или ехогравски прегледи.Нервност.Прибързаност,здарвосливни проблеми,в работата издигане.Марс е в чудесен аспект със Сатурн от 11сол,групи,приятели ,ще съдействат в някакво начинание,но 11дом е 2/8 на родител.Проблем с очите.Юпитер в 12дом,в 0*,упр.на 9ти-някой по 9ти дом-далечен/некръвен роднина ще започне нещо ново,или ще приключи нещо.
« Последна редакция: Декември 31, 2021, 04:25:32 pm от Сафо »

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3292 -: Януари 01, 2022, 12:02:22 pm »
Цитат на: akruks lin ;)dk=topic=92.msg194521#msg194521 date=1616672994
Здравейте! Соларът ми, започнал преди дни.Проф.Ац в 9 дом - УМарс в 4 соларен съвпад слв,  но квадрат н. Сатурн. в 8.!! Главен период по фирдар - Юпитер, подпериод Слънце, от 5.05.подпериод Венера,  прог. Венера сменя знак  към близнаци..,а Дир. Слънце съвпад Юпитер, Пр. к7 съвпад  н. Слънце и опозиция н. Луна.  - всички пр. ъглови  оси в точен квадрат. . Сол.  к2 в 8 нат - парични проблеми. Сол. Ац  - интрига или събитие неочаквано с мен или близка жена. Събития при родители.
Според вас какъв е акцентът в тази карта? Благодаря на който я погледне.
Акцент са ежедневие, работа и здраве. К2 в 8д не са проблеми с парите, а ще разчиташ на парите но съпруга, може да получаваш помощи покрай пандемията. Годината на моменти ще е трудна, но като цяло ще е добра. Интриги не знам къде видя, аз виждам заблуда от твоя страна, пази дома си от кражба, а себе си от заблуди. Набор си на мъжа ми :)
Има още 2, 5 месеца до РД, но да дам обратна връзка. Основни тенденции - здраве и грижа за родители, мн. критичен  период при майка ми,  начало на доброволна делба за наследствен имот,  помощите покрай пандемията бяха единствено  за моя работодател, заблуди имах наистина, които се разкриват покрай имотната делба.
Акцентът наистина беше като цяло - само работа, здраве, ежедневие.
Здрава и щастлива Нова година за всички! ❤️

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3293 -: Януари 01, 2022, 10:51:59 pm »
Сафо, благодаря за подробното тълкуване на солара - така е супер разбираемо и като насоки за мен как да го разглеждам. Първа обратна връзка - движение при брат му - ще се жени :)

П.п. Честита Нова Година! :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3294 -: Януари 08, 2022, 06:07:51 am »
Соларът ми за 2022г.Луната е в 8ми сол.на к4 натално.Сол.асц в стрелец,7ми нат.дом и в опозиция прогресивен Марс.Юпитер в риби върху възела,но пък в слаб дом.Активни 2/8ми домове,като съвпадът Венера/Марс е квадрат нат.Марс.Меркурий в критичен градус.Фирдарий на Юпитер съм.МЦ в 5ти нат.съвпад Плутон.Възврат на Меркурий не точен,но ще окаже влияние.Пътуване,договори,подписи,сделки(продажби на коли/покупки),имотни,притежания и разговори едни безкрайни....с този Юпитер в 3ти.Събития при роднини,съседи,брат.Луната в 8ми,дали ще сменям жилище,жена в семейството се претърпи интервенция,ще си замине.Имам покана за сватба на близка,Юпитер е по ритуалите,дано няма спънки.Делата,разводите,съдилищата,нотариусите ....не ми харесва този Юпитер воден там.Упр.и 4ти сол.Трябва да почиствам една малка река,която е до имота ни.Ще плача сигурно,дано не напълнея .Имам намерение да ходя на рафтинг,сигурно ще се осъществи.Искам да летя с балон и други подобни неща-по екстремни.
Асц/Дсц соларни върху оста на катастрофите.Няма планети на главни оси,картата е нощна,всичко е под хоризонта.
Споделете нещо,ако ви прави впечатление,ще съм благодарна.....
« Последна редакция: Януари 08, 2022, 06:34:06 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3295 -: Януари 08, 2022, 10:11:22 am »
Сафо, подреди по важност нещата: годишен управител/- и, как са поставени в картата, могат ли да действат, да дадат събитие; фирдар Юпитер, кой е подпериода, важни ли са за теб. И тогава същите в солара. Ти сис Слънчев Водолей, възврата на слънце не е толкова значим за теб, само като основен фон. Гледаш възврата на най-значимата планета/-и в натала си.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3296 -: Януари 08, 2022, 11:27:43 am »
Добра идея за почистването на реката на сели с тези акценти по 6 дом. Темите за парите и привличането им може да не минават чак толкова гладко и това да спъва плановете за реализацията им, възможно вие да се уплашите с какво се нагърбвате, да премисляте и преосмисляте, тежки кредити да искат от вас твърде голяма дисциплина, много ограничения, мислене за алтернативни варианти, да искате парите да дойдат от другаде, тайно. Сделки на ръба на закона може да не минат. Луната е в квадратура с у8, Сатурн в 2 при 3, по-скоро тежки банкови условия. Добра възможност вече да станеш бабата, за която говорим от толкова време и малко късно да научиш за това, уран в 5-12, управителят на твоето "Слънце", а и като цяло изненадващо дете. С Венера-Марс, у12, съу12 на к8 може ли да е "нова" снаха, непозната. Озаконяване и разходи, свързани с това.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3297 -: Януари 08, 2022, 12:21:49 pm »
Соларът ми за 2022г.
Луната в 8ми,дали ще сменям жилище,жена в семейството се претърпи интервенция,ще си замине.
Асц/Дсц соларни върху оста на катастрофите.Няма планети на главни оси,картата е нощна,всичко е под хоризонта.
Споделете нещо,ако ви прави впечатление,ще съм благодарна.....
Оста на катастрофите- Антарес/Алдебаран са над 10° , а твоя сол/АС е 7° в 7д. и близост до ДС-  интензивни взаимоотношения и контакти от най-разнообразно естество; Когато осите са разменени, соларният АЦ попада в 7д. - такава година няма да е кой знае колко успешна. Ще зависите от чуждото благоволение, а е напълно възможно да преживеете тежки професионални и брачни конфликти. Нещо подобно се разиграва и тогава, когато соларната Луна е в опозиция на Слънцето.

Цитат
АЦ в Стрелец
През такава година могат да се случат две неща: или да изпитате допълнителни финансови затруднения, или да ви се предостави възможност за по-големи печалби. Всичко зависи от положението на Юпитер в солара и аспектите, които получава. Ако Юпитер се намира примерно във 2 дом и сключва благоприятни ъгли със Слънцето и/или Луната, годината със сигурност ще ви донесе значителни печалби. Обратното, ако той е наранен от първостепенни планети, вие ще загубите част от средствата си.
Важно е да отчетем положението на Юпитер в радикса. При положение, че той сигнализира за склонност към пилеене на пари, точно през такава година вие трябва да бъдете особено дисциплинирани и пестеливи. Не проявявайте никаква снизходителност към себе си.
Във вас може да възникне неудържимият стремеж към пътешествия и приключения.
Освен това времената са много подходящи за учение, квалификация и преквалификация. През този период можете да постигнете удивителни неща.
Възможно е да възникнат правни проблеми-особено ако 7 и 9 дом са активирани по някакъв начин (например чрез струпване на планети в тях).
Напълно е възможно също така да се почувствате привлечени от хора, които живеят далече от вас. Може да се породи желанието у вас да се занимавате с причудливи и отвлечени неща. Постарайте се да запазите свежестта и оптимизма си; бъдете самоуверени най-вече в областта, указана ви от положението на соларния Юпитер. Но не прекалявайте в това отношение.
Луната У8 в 8д опозиция с Меркурий У2 във 2д. - мъжът ти ще има грижи относно финанси, кредит, няма да си замине жена, споко

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3298 -: Януари 08, 2022, 05:20:44 pm »
Момичета, благодаря за насоките! 🙏❤️✨

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3299 -: Януари 12, 2022, 02:25:41 pm »
Привет, качвам солара си, който започва март месец. Според вас какви са акцентите в него? :-*