Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582563 пъти)

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3390 -: Юни 29, 2022, 11:08:28 pm »
Благодаря, Сафо, akruks.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3391 -: Юни 30, 2022, 08:45:15 am »
simona,виждам упр.на 1ви дом Юпитер в 4ти,упр.на 5ти дом марс в 4ти....и дотук.Профекция асц кой е ,не се знае.За такива сериозни въпроси ,не слагате данни,не се виждат куспиди на домове,по-добре се обърнете към врачка.
Сафо, куспидите на домовете се виждат, както и градусите на всички планети, та един астролог още като види Плутон в този знак и градус веднага разбира, че е родена през 1979г., на 28-ми юни.
 Плутон е стационарно директен по натал. По профекция АС е К8 с у-л Нептун на К5
Соларът ѝ започва с Новолуние в 11д. – ново начало през годината, лунация в 5-ти/11-ти дом е предпоставка за бременност, за дете, затова написах да пробва.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3392 -: Юни 30, 2022, 03:30:06 pm »

simona, периодът, когато Слънцето влезе в Лъв тази година и догодина, когато влезе в Овен. Успех !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3393 -: Юли 02, 2022, 03:16:33 pm »
Akruk, Рени, благодаря  :-*

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3394 -: Юли 07, 2022, 04:38:56 pm »
Отдавна не съм участвал във форума .. ще мога ли да помоля за коментари по солара ми за тази година ... каквото ви се набива на очи на пръв поглед ... Всички планети са над хоризонта ...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3395 -: Юли 07, 2022, 07:11:39 pm »
Дете ми се набива на мен на очи.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3396 -: Юли 08, 2022, 12:04:26 pm »
Освен ако не си взема куче съм далеч от тази тема :-)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3397 -: Юли 08, 2022, 08:23:12 pm »
greg07, големите 6-12 домове. Някъде на Север, може би си празнувал РД ди ден ?  :)
 АСЦ е в 12 дом, Меркурий  тъкмо е тръгнал директен, бавно ще се случваш нещата през годината. Тук може да обърнеш внимание, за неприятни ситуацияи, свързани с роднини, съседи, колеги. Меркурий в 9-ти, да експериментираш по нов начин с личните си качества, сол. Слънце в 10-ти, с цикъл Слънце/Сатурн, може би е редно да се усъвършенстваш, да добиеш квалификация, да откриеш ментор.
Направи ви ми впечатление, че се повтаря натални Венера/ Марс и сега пак цикъла Венера/ Марс. И все Марс е водещия.
Луната ти е годишен управител, растяща, есенциално силна, но в 12. Има връзка между 6,8, 12 домове- предстои ли ти някаква интервенция, или болничен престой, на теб или близък човек ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3398 -: Юли 08, 2022, 08:55:30 pm »
Отдавна не съм участвал във форума .. ще мога ли да помоля за коментари по солара ми за тази година ... каквото ви се набива на очи на пръв поглед ... Всички планети са над хоризонта ...
Упр.на сол асц е Меркурий в 9ти сол,съвпад Плутон-възможно е са смениш работа,да имаш някакви изяви по 9ти-курсове,уроци,квалификации,нотариуси,тесни специалисти.Пътуване.Помислих за разждане на дете,ти имаш сестра,нали?Луната в 12,но упр.твой 3ти дом-близки,роднини,братя и сестри,пътуване и договори.Луната е добре поставена в телец,10 ти дом от 3ти,така че,ще има изява там-статус на роднина.Марс/Венера в 8ми-куче е възможно ,да...но ще се занимаваш с ваксини,интервенции покрай него.Делби,наследства,Юпитер в 11дом е добре-печалби от нещо,мисля,финансови облаги.
« Последна редакция: Юли 08, 2022, 08:57:49 pm от Сафо »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3399 -: Юли 09, 2022, 01:15:51 pm »
Да опитвам се точно това да правя да сменя работата. Не знам обаче Сатурн дали ще пусне ... иначе Уран / Луна в 12 ми дадоха здравословни проблеми ... и много точно занимавам се с наследство ... по-скоро ремонт на наследство ... Мерк + Плутон според мен ще дадат значима промяна ...да видим ... дано е за добро ...
« Последна редакция: Юли 09, 2022, 01:43:55 pm от greg07 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3400 -: Юли 13, 2022, 12:22:27 am »
Отдавна не съм участвал във форума .. ще мога ли да помоля за коментари по солара ми за тази година ... каквото ви се набива на очи на пръв поглед ... Всички планети са над хоризонта ...
на пръв поглед - ти и домът ти, семейството ти сте в чужбина; страстна любов, тайна връзка с жена, нещо неконвенционално в тази връзка, може би е чужденка; израстване в кариерата, помощ от шефа, от мъж с висока позиция, може да е съсед или брат/сестра/братовчед

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3401 -: Юли 13, 2022, 08:48:12 pm »
  Благодаря предварително  :-*

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3402 -: Юли 15, 2022, 02:27:51 pm »
Отдавна не съм участвал във форума .. ще мога ли да помоля за коментари по солара ми за тази година ... каквото ви се набива на очи на пръв поглед ... Всички планети са над хоризонта ...
на пръв поглед - ти и домът ти, семейството ти сте в чужбина; страстна любов, тайна връзка с жена, нещо неконвенционално в тази връзка, може би е чужденка; израстване в кариерата, помощ от шефа, от мъж с висока позиция, може да е съсед или брат/сестра/братовчед

Много ти благодаря Акрукс.

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3403 -: Юли 18, 2022, 11:14:18 am »
Здравейте,
И аз помъдрях с една година съвсем скоро. Качвам солара, ще бъда много благодарна на коментар.
Точно в часа на завръщането пътувах и горе долу около Пловдив съм била, затова заложих този час за соларната карта.
Забелязах, че ъглите на домовете мърдат с около три градуса при промяна на родния град и града, в който бях.
Имам желание за много добри промени през тази година, и смяна на работа, и дай Боже нова връзка. Дано планетите да са благосклонни.


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3404 -: Юли 18, 2022, 02:00:15 pm »
Радост, асц във втори натален, Марс е в 6ти дом, домът на здравето, работата, ежедневието, домашните любимци. Освен това 12 сол е върху 1ви дом. Луна в 1ви опозиция Уран. Ще има изненади в партньорствата, при племенници, въобще при срещите ти с хора. Луната в 1ви дом е много възприемчива, честа смяна на настроения, тя управлява и течностите в организмът. Вероятно е болнично лечение в някакъв момент. Може и само зъби, снимки, ехограф... Оста 2/8ми сол. е много подчертана, с планети в 8 ми дом. Ще има финансови разчети, отчети, покупки, харчове, вероятно и приходи. Данъци и такси, кредити. Може би ще чуеш, разбереш за твой близък, приятел, познат нещо по 8ми-проишествие,раждане,бременост,операция и т. н. Скорпионски асц винаги се свързва със смърт, секс, чужди пари, наследства, операции. Може би ще си направиш татус, защото луната в скорпион и Марс в 6ти дом, пускат кръв. Може и някакви изследвания.Имаш и възврат на Меркурий, неговите теми ще са актуални и домовете, които управлява. Пътувания, договори, общуване, братя и сестри.
Пожелавам ти добра година✨☘️🌼
« Последна редакция: Юли 18, 2022, 02:02:48 pm от Сафо »