Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582175 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3405 -: Юли 18, 2022, 02:12:31 pm »
  Благодаря предварително  :-*
асц в 4ти натален и Слънце в 9ти дом, насоченост към дома, семейство, родители, жилище... Може да пътуваш, да приключиш с нещо, по 9ти дом е висшето образование, религия, философия, чужди страни и чужденци. Възможно е преместване. Марс в 7 ми дом, ще срещаш такива хора в тази си соларна година, полицаи, пожарникари, сприхави мъже, лекари и т. н. Парични постъпления са възможни. Курсове, уроци и подобни начинания. Социалните мрежи от вкъщи, но познанствата с непознати лица, ще носят проблем.

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3406 -: Юли 18, 2022, 04:59:30 pm »
Сафо, много благодаря!

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3407 -: Юли 18, 2022, 10:57:46 pm »
  Благодаря предварително  :-*
асц в 4ти натален и Слънце в 9ти дом, насоченост към дома, семейство, родители, жилище... Може да пътуваш, да приключиш с нещо, по 9ти дом е висшето образование, религия, философия, чужди страни и чужденци. Възможно е преместване. Марс в 7 ми дом, ще срещаш такива хора в тази си соларна година, полицаи, пожарникари, сприхави мъже, лекари и т. н. Парични постъпления са възможни. Курсове, уроци и подобни начинания. Социалните мрежи от вкъщи, но познанствата с непознати лица, ще носят проблем.

Благодаря много ❤️❤️❤️

Dimi2

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3408 -: Август 04, 2022, 01:37:06 pm »
Здравейте, това е предстоящия ми солар.Ще бъда много благодарен, ако го погледнете.. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3409 -: Август 04, 2022, 03:53:51 pm »
Здравейте, това е предстоящия ми солар.Ще бъда много благодарен, ако го погледнете.. :)
Нещо те тревожи,или просто ей така?!
Сол.асц в рак ,на к5-любов,деца,спорт,забавления-всичко това по 5ти дом-хоби,музика.Луната е в 8ми дом-водолей,напрегната,крампи,сухожилия,ахилес,разширени вени-възможно е някаква манипулация да има,снимка на зъб,да станеш баща,смяна на статус,събитие при родител,пачалби,заеми ,кредити,все по 5/8ми.Едно пъстро наситено ежедневие-истории с домашни любимци.Секс.

Dimi2

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3410 -: Август 04, 2022, 04:14:07 pm »
Много благодаря за отговора Ви! Всъщност, да, доста неща ме тревожат..Малко съм в задънена улица.Обичам друга жена, не съпругата ми, но съм много отговорен човек, имам две деца и не знам, какво да правя..Разсъсан съм между нея и домашните си задължения..а не искам да наранявам никого.Всичко това се разбра и ме притискат от двете страни да взема решение.
Също така, имам износена тазобедрена става, да не би да следва операция?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3411 -: Август 04, 2022, 05:42:02 pm »
Здравейте, това е предстоящия ми солар.Ще бъда много благодарен, ако го погледнете.. :)
малко е рано за този солар, не се знае къде ще бъдеш в края на ноември, а нали се прави според мястото на пребиваване
по тази карта лечението на тазобедрената става ще е медикаментозно, а не оперативно, опасност за здравето на близка жена, както и предпоставки за интензивни емоции, душевни терзания; пази се от интриги в работата, пази си репутацията и кариерата, останалото ще се нареди - не е грях, че обичаш  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3412 -: Август 04, 2022, 06:50:42 pm »
Dimi 2,искаш,не искаш ,вече си наранил.Аз бих избрала любовта и така съветвам всеки,който ме попита.Ти си  с асц в риби,Юпитер на к3,има особеност,ретрограден и в критичен градус,в слаб знак и дом.В дневна карта,Венера е трип.управител ,а тя в заточение,в 8ми дом.Не можеш да вземеш решение,защото нямаш силата да го направиш.Но Марс и Сатурн при теб са с достойнства,повече Марс,защото си дневно раждане,а той е малефика.Когато си в период на Марс,е вероятно да има промени.Разгледай си сегашния солар,до края има много време.
Относно ставата,аз мисля,че ще има интервенция.Без дирекции,прогресии,толкова.Успех!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3413 -: Август 04, 2022, 07:47:26 pm »
Жени много, а в дългосрочен план всичките сме еднакви, семейството е едно, а пък децата съвсем. Те имат нужда от здрава семейна структура. Отговорността към тях е от първостепенна величина.
Животът е игра и баланс. Оцеляват устойчивите системи.
« Последна редакция: Август 04, 2022, 07:57:12 pm от Люба »

Dimi2

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3414 -: Август 04, 2022, 09:41:55 pm »
Благодаря много на всички за вниманието, което ми отделихте..
Люба, не съм съгласен с Вашето мнение, но го уважавам! В живота на един родител единствената константа е детето/децата.Ако човек не е щастлив с партньора си, това се усеща и от децата..нима искаме да учим децата си на нещастие, само за да има структура, гнила отвътре структура? И т.н..

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3415 -: Август 05, 2022, 12:37:02 am »
Дими +1

Но да се прави с достойнство, а не да се наранява отсрещната страна. Против съм изневярата, в каквато и да е форма. След като аз мога да съм коректна, то и другата страна го може, но дали иска?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3416 -: Август 05, 2022, 03:29:39 am »
Дими2, успех. И до следващия път! Предполягам, че с този огнен тригон ентусиазмът и авантюрите Ви чакат на всеки ъгъл. А от водния и Ви заливат.
А всяка структура може да бъде заздравена. Защо Ви е даден иначе този водният!?
Карето Венера Луна е ергенски аспект. Като чуя за стар ерген и първо него търся. Вашият случай не е такъв, разбира се, но повредата е във Вашия телевизор. Никоя не Ви удовлетворява, заслужава, уважава ;D

И не, децата не са константа, освен на хартия. Но това се проумява чак към Сатурновия им възврат. Или Урановата им опозиция, ако сме живи.

То в тоя кокошкарник има дедицит на мъжка енергия и сега ни се е паднало да ни благодарите за вниманието.
« Последна редакция: Август 05, 2022, 04:29:29 am от Люба »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3417 -: Август 05, 2022, 10:26:03 am »
Като се надуем с райски газ,провеждаме имитационни боеве с диви петли. ;D А иначе- поо пъърви петлии ,светаа се въртии ,сто кокошки съм заклала,а пък супа не съм яла.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3418 -: Август 05, 2022, 10:40:10 am »
Като се надуем с райски газ,провеждаме имитационни боеве с диви петли. ;D А иначе- поо пъърви петлии ,светаа се въртии ,сто кокошки съм заклала,а пък супа не съм яла.
Ух, не съм си изпила още кафето и прочетох райски г^з , то било газ :)


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3419 -: Август 05, 2022, 11:06:50 am »
Сега е модерно сред младежите,по мое време трева пасяхме още,ама гледай Ицо Хазарта до къде стигна.Всъщност жалко,цял живот съм го харесвала..