Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582948 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3420 -: Август 05, 2022, 07:01:00 pm »
но съм много отговорен човек,
и ме притискат от двете страни да взема решение.
Също така, имам износена тазобедрена става, да не би да следва операция?

Цитат
  но съм много отговорен човек
Това не е вярно, поне  не в сфера бллизки взаимоотношения.

защото, това изключва предходното

Цитат
ме притискат от двете страни да взема решение. 

Цитат
Също така, имам износена тазобедрена става, да не би да следва операция?

В настоящия солар ще има такова предложение, а е следвало да се предприеме нещо тук, още миналата година в края на месец май




„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3421 -: Август 12, 2022, 10:51:30 am »
Здравейте! Това е соларът ми за следващата година. Не ми харесва съвсем.  Сл. затъмнение на 25.10.22г. е точно на ИЦ. Събитията ще са в семейството. Ще съм благодарна за ваша гледна точка....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3422 -: Август 12, 2022, 04:58:39 pm »
Здравейте! Това е соларът ми за следващата година. Не ми харесва съвсем.  Сл. затъмнение на 25.10.22г. е точно на ИЦ. Събитията ще са в семейството. Ще съм благодарна за ваша гледна точка....
СЗ на 25 окт. е на Иц, но откъм 3д. и няма негативни аспекти - ще задейства темите по 3д. – кратки пътувания, общуване, крсове, може нова кола да си купиш.
За новия ти солар е прекалено рано, може би пълния 8д да те е изплашил, но според мен ще се изяви финансово, да получиш пари. Осите на солара повтарят наталните домове – годината ще е значима и запомняща се с нещо, дано е само с добро!

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3423 -: Август 13, 2022, 09:48:18 pm »
Здравейте! Това е соларът ми за следващата година. Не ми харесва съвсем.  Сл. затъмнение на 25.10.22г. е точно на ИЦ. Събитията ще са в семейството. Ще съм благодарна за ваша гледна точка....
СЗ на 25 окт. е на Иц, но откъм 3д. и няма негативни аспекти - ще задейства темите по 3д. – кратки пътувания, общуване, крсове, може нова кола да си купиш.
За новия ти солар е прекалено рано, може би пълния 8д да те е изплашил, но според мен ще се изяви финансово, да получиш пари. Осите на солара повтарят наталните домове – годината ще е значима и запомняща се с нещо, дано е само с добро!


Благодаря за коментара, Акрукс!
 Този солар съм го фиксирала от дълго време. Да добавя, че годината ще е и с Пр. Пълнолуние в 4 д.. По фирдар - Юпитер - Меркурий, соларен у-л - Меркурий, годишен у-л - Меркурий (от 11 д). Може би и неговите транзити към солар ще са тригер. Намира се в 9 н.  дом (2,11).Има вероятност за съдебна имотна делба,но това не ми е значимо.





« Последна редакция: Август 13, 2022, 10:20:54 pm от zora »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3424 -: Август 13, 2022, 11:25:55 pm »
Благодаря за коментара, Акрукс!
 Този солар съм го фиксирала от дълго време. Да добавя, че годината ще е и с Пр. Пълнолуние в 4 д.. По фирдар - Юпитер - Меркурий, соларен у-л - Меркурий, годишен у-л - Меркурий (от 11 д). Може би и неговите транзити към солар ще са тригер. Намира се в 9 н.  дом (2,11).Има вероятност за съдебна имотна делба,но това не ми е значимо.
Наследствата са по 8д, звучи логично.
Прогресивно Пълнолуние ще имам месец преди новия ми солар, тази година. А в текущия ми солар осите повтарят наталните домове, за съжаление значимото събитие е с негативен характер  :(

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3425 -: Август 14, 2022, 07:26:22 am »
Здравейте! Това е соларът ми за следващата година. Не ми харесва съвсем.  Сл. затъмнение на 25.10.22г. е точно на ИЦ. Събитията ще са в семейството. Ще съм благодарна за ваша гледна точка....
Възможна е интервенция,упр.на 1ви сол. е в 8ми дом.Понеже знак овен управлява главата в човешкото тяло-зъби,очи,уши .Още е много рано за този солар,но ще е важна година със Сатурн на к7 сол-ще има видимост.

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3426 -: Август 14, 2022, 08:39:13 am »
Акрукс, Сафо - благодаря!
Критична явно ще е годината,  не съм оптимист в случая. Каквото е писано горе, такова ще е долу. ❤️

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3427 -: Август 14, 2022, 10:22:24 am »
zora,не се настройвай негативно,разгледай прогресии,дирекции и профекция асц.
Нали са важни годишните управители за периода.

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3428 -: Август 14, 2022, 04:44:08 pm »
Сафо - да, опитвам се. Благодаря!

Clover

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3429 -: Август 15, 2022, 02:05:18 pm »
Здравейте, давам обратна връзка за миналия ми солар. Akruks , ти ме предопреди да се пазя от инфекция на дихателните пътища и наистина последните три месеца се разболях много тежко, едва не стигнах до болница. Благодарение на приема на два антибиотика успях да оздравея.
Ще съм благодарна, ако погледнете и таз годишния ми солар и ми напишете какво да очаквам. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3430 -: Август 15, 2022, 03:23:57 pm »
zora, тази година соларът, харесва ли ти ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3431 -: Август 16, 2022, 10:12:59 am »
zora, тази година соларът, харесва ли ти ?
Рени - подвеждащ въпрос...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3432 -: Август 16, 2022, 10:40:18 am »
zora, тази година соларът, харесва ли ти ?
Рени - подвеждащ въпрос...

Цитат
  Това е соларът ми за следващата година. Не ми харесва съвсем.

В този ред н мисли и коментарът ти е подвеждащ. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3433 -: Август 16, 2022, 01:57:50 pm »
Рени,  щом смяташ така - добре.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3434 -: Август 16, 2022, 04:36:57 pm »
zora, щом си тук, за друга гледна точка, значи си готова за всякаква такава.
Аз смятам до 10.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“