Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562932 пъти)

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3495 -: Октомври 18, 2022, 10:35:16 am »
Мили момичета, моята соларна година започна.
Когато имате време, кажете по две думи за текущата вече година. Ще съм ви много благодарна.
Дано всичко да е за добро, че се уморих от битки.
 :-* :-* :-*
Сделки,финанси,смяна на статус,външен вид.Меркуриеви теми силно застъпени.Пази се от измами.Покупки.Събития при родител.
Благодаря ти  душичка.
А ако родитлите ги няма вече?  И двамата съм ги изпратила.
Как ще го тълкуваме .
И родителите на съпруга ли?Помен,кръгла годишнина.Събитие при приятел.При теб -смяна на статус,като например да станеш баба,или да се пенсионираш,или друго.Меркурий е на асц,ъглов,ще има видимост по неговите теми и сигнификации-дела,документи,завещания,сделки,договори,пътувания,братя/сестри,комуникации.Външен вид-какво ново?Или стари архиви,снимки,писма-но нещо запомнящо се.Първи братовчеди също са по 10 дом.Може да смениш местоживеене/местожителство,само документално.Внимание при пътуване.Може някаква търговия /сделка да има.
Ле леее...
Аз мъж нямам, щерката е на 15г. И таман направих  50г.
Интересно
 8) 8) 8)
elfidka,така ме развесели....ти си живото доказателство за непорочно зачатие.
Ами може да ти дойде вдъхновение и да измъдриш някой живописен стих с тоз Меркуриус на асц,или цикълът да те изостави,не ми се пише какво друго ми хрумва,че станах за резил.
Да си жива и здрава ти пожелавам,да споделиш.Успех!

Благодарско
  :-* :-* :-*

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3496 -: Ноември 10, 2022, 01:58:10 pm »
Може ли да разгадаем един стар солар? Според вас има ли изневяра тук.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3497 -: Ноември 10, 2022, 03:10:58 pm »
Да, възможно е. Венера в 12 дом в солара.
Трябва добре да се помисли и обмисли, дали в тази година, роднина на човекът, майка, сестра, любима е имала болнично лечение, пътуване зад граница и т. н. Ако изневерите са характерни за натива, понякога темата се размива, тоест, не е подчертана, защото, например е част от живота, а не изключение.



Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3498 -: Ноември 10, 2022, 04:31:10 pm »
А ако не е имало нито едно отизброените и натива не е от изневеряващите?
Понеже и плутон навлиза в 12 дом като подкрепа за скрита сексуална връзка

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3499 -: Ноември 10, 2022, 05:36:52 pm »
То е под въпрос защо нативът така остро се вълнува от уж минала връзка за събитие отпреди 3 години.
Което на фона на живота е незначително.
И самият натив как е с изневерите? Каква енергия излъчва, каква привлича?
Подвижни к1 и 7 с у в подвижни домове, двойнствени.
Каре слънце марс от подвижни двойнствени знаци.
Марс на асц откъм 12, у венера в овен 11 дом
Помощ от тайни мъже 😉
Гащите връзки имат ли?

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3500 -: Ноември 10, 2022, 05:50:45 pm »
Може ли на разбираем език моля🤣🤣 сега прохождам

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3501 -: Ноември 13, 2022, 10:06:43 pm »
Какво бихте казали за следващия ми солар? Някакви събития по него?
Тази точна опозиция Луна - Уран в 3/9 дом как да я разбирам? Както и Сатурн в 6 дом?
По солара ми вижда ли се загуба на работа? Защото днес имах спречкване с клиент и обстоятелствата налагат да напусна.  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3502 -: Ноември 20, 2022, 01:25:03 pm »

По солара ми вижда ли се загуба на работа? Защото днес имах спречкване с клиент и обстоятелствата налагат да напусна.  ???
По този солар не, а и той не е запознал още когато си писал тука. Какво стана, напусна ли?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3503 -: Ноември 21, 2022, 09:39:46 pm »

По солара ми вижда ли се загуба на работа? Защото днес имах спречкване с клиент и обстоятелствата налагат да напусна.  ???
По този солар не, а и той не е запознал още когато си писал тука. Какво стана, напусна ли?
Отидох да си пусна предизвестието, но ме викнаха при директора на дълъг разговор, за да давам обяснение за случилото се. След това се отказах от това да напусна работата засега.
Обаче се чувствам много депресиран от всичко, което ми се случи тази година и най-вече от загубата на майка ми, и единственото, което ме спира да направя някоя глупост е това, че душите,  които се отказват предварително, ги наказват и няма как да видят близките си на онзи свят.

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3504 -: Декември 02, 2022, 09:11:11 am »
Мисля че в картата ти има някаква грешка. Най добре пусни данните си да направим нова карта

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3505 -: Декември 02, 2022, 10:35:17 am »
Мисля че в картата ти има някаква грешка. Най добре пусни данните си да направим нова карта
това за картата на кого си написала?

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3506 -: Декември 02, 2022, 03:06:33 pm »
Новия солар на дъщерята.К8 с Марс върху Луната дали трябва да ме притеснява?

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3507 -: Декември 02, 2022, 08:25:35 pm »
Според мен ще има раздяла,ще тъгува,ще влезе бързо в нова връзка.ще има здравословен проблем с хроничен характер най вероятно.вероятна смяна на работно място,като към края на година ще поизхаби най много нерви заради интриги на работното място.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3508 -: Декември 02, 2022, 08:51:24 pm »
Новия солар на дъщерята.К8 с Марс върху Луната дали трябва да ме притеснява?
Сол асц в скорпион ,6ти натален с упр.1,5ти домове Марс на к8-да.Възможно е да има интервенция,пътен инцидент,бременност/аборт.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3509 -: Декември 11, 2022, 12:38:26 pm »
Соларът ми за 2022г.Луната е в 8ми сол.на к4 натално.Сол.асц в стрелец,7ми нат.дом и в опозиция прогресивен Марс.Юпитер в риби върху възела,но пък в слаб дом.Активни 2/8ми домове,като съвпадът Венера/Марс е квадрат нат.Марс.Меркурий в критичен градус.Фирдарий на Юпитер съм.МЦ в 5ти нат.съвпад Плутон.Възврат на Меркурий не точен,но ще окаже влияние.Пътуване,договори,подписи,сделки(продажби на коли/покупки),имотни,притежания и разговори едни безкрайни....с този Юпитер в 3ти.Събития при роднини,съседи,брат.Луната в 8ми,дали ще сменям жилище,жена в семейството се претърпи интервенция,ще си замине.Имам покана за сватба на близка,Юпитер е по ритуалите,дано няма спънки.Делата,разводите,съдилищата,нотариусите ....не ми харесва този Юпитер воден там.Упр.и 4ти сол.Трябва да почиствам една малка река,която е до имота ни.Ще плача сигурно,дано не напълнея .Имам намерение да ходя на рафтинг,сигурно ще се осъществи.Искам да летя с балон и други подобни неща-по екстремни.
Асц/Дсц соларни върху оста на катастрофите.Няма планети на главни оси,картата е нощна,всичко е под хоризонта.
Споделете нещо,ако ви прави впечатление,ще съм благодарна.....
Въпреки,че годината ми не е приключила,има още няколко месеца,давам обратна връзка по настоящия солар,по-важното до сега.
Оперираха сина ми-двустранна херния.Той се раздели с приятелката си.
Оперираха свекърва ми.Почина и другата й сестра,тоест,лелята на мъжа ми.
Грижи около двамата ми родители,с ковид в болница бяха и много тежко го изкараха.
Правихме ремонти на жилища,обзавеждане и подобни,които още не са приключили напълно.
Почиствах реката(на селският ни имот) няколко пъти,но дъждовете донесоха повече боклук отпреди.Посадихме 20 плодни дръвчета.
Преживях катастрофа,колата е като манерка,все още чакам да ми преведат пари от застраховател.
Имаше и хубави моменти-сватба,разкошна,тържество за 50 годишнина на приятелка,почивка заедно със сина ни(от години не сме били с него на море).
Благодаря  Рени,Люба и Акрукс,за помоща в тълкуването и насоките!