Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583184 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3510 -: Декември 11, 2022, 06:21:59 pm »
Аз нищо не съм познала. Какво ми благодариш ☺️ ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3511 -: Декември 12, 2022, 04:42:19 am »
Люба,познала си.Финансовата тема е силно застъпена през цялата година,големи харчове,кредити нямаме,но всичко се върти около разходи/приходи ,за единия член от семейството.Освен това,остават още два месеца време до новия ми солар.
Благодаря за старанието,отделеното време,винаги!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3512 -: Декември 12, 2022, 12:58:30 pm »
Новия солар на дъщерята.К8 с Марс върху Луната дали трябва да ме притеснява?
Марс управлява 5-ти и 1-ви дом, може да забременее...
Нейният солар е с Новолуние в 1-ви дом, ново начало я очаква, може да започне от нулата

Dahab

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3513 -: Декември 16, 2022, 04:14:36 am »
Моля ви помагайте момичета

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3514 -: Декември 16, 2022, 04:16:18 pm »
Има ли някоя хубава книга за соларите?

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 87
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3515 -: Декември 17, 2022, 02:39:43 pm »
Това са соларите на децата ми.Силно съм притеснена. На малкото сол.Асц в 8-и нат, Плутон от 12-и сол в/у нат. Луна квадратира Слънцето и то в 8-и сол.Соларните МЦ/ИЦ са на К6 и К12. 8-и сол. дом е в/у 4-ти натален.  На голямото, не стига ,че му предстои първа опозиция на Сатурн, ами се е настанил в 8-и сол на ДЦ. Сол Асц пък на К12,сол упр. Луната в 12 нат.Сол Марс на сол К12 в/у нат К11. Моля,който има желание, да ме успокои!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3516 -: Декември 17, 2022, 03:21:20 pm »
Аз в сегашния съм със сол асц в 8 дом, Плутон каре луна. На 3/4 от солара съм жива, здрава, както и майка ми и детето ми. Нататък ще видим, ама ако почна да мисля теории, които и без това си мисля, ще лудна тотално и ще изпусна живота. Ако има нещо да става, никой солар няма да го предотврати. Ако няма, драмите са кухи.
Голямото дете може да изпадне в аутсайдерска ситуация в училище, но като цяло всички тук, и вие също, минаваме целия зодиак във времето.

Всички имаме право на своя натал и да го изживеем така, както ни е нарисувано. Моят живот е моят натал. И нищо, което не е там, не се сбъдва.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 87
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3517 -: Декември 17, 2022, 03:44:22 pm »
Благодаря, Люба! Наясно съм, че никой не може да избяга,просто ми дойде в повече като ги погледнах/соларите/. Дори се колебаех, дали изобщо да се задълбочавам в детайли, но притеснението надделя.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 87
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3518 -: Декември 17, 2022, 04:17:47 pm »
Предишните им солари не бяха много различни от настоящите.Отново активирани 8 и 12 домове. И като видях,че сега не е по-розово положението се поразтроих.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3519 -: Декември 17, 2022, 06:03:50 pm »
Предишните им солари не бяха много различни от настоящите.Отново активирани 8 и 12 домове. И като видях,че сега не е по-розово положението се поразтроих.
Какво специално се случи в предишните солари,че те тревожат тези?
В първата карта,мисля детето ще е ученик,вероятно ще има неспокойствие,напрежение покрай уроци,съученици и т.н.Може зъби да правите,пломби,или сменя зъбки.
« Последна редакция: Декември 18, 2022, 12:31:42 am от Сафо »

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 87
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3520 -: Декември 17, 2022, 06:57:36 pm »
Нищо фатално не се случи, за щастие. И двамата изживяха кризи,всеки според възрастта си, по-скоро на вътрешно ниво.Не им беше лека година. И се надявах нещата да се кротнат. А като гледам ,филмът ще има 2-ра серия.

Jecrois

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3521 -: Декември 17, 2022, 07:09:19 pm »
Здравейте,

Нова съм във форума и тепърва навлизам в астрологията.
Разглеждах си солара за 23 година и се притесних… със Сатурн върху ASC и попадат в 12 дом. Не знам дали съм попаднала на правилната литература, но четейки разбрах, че е болести… неприятна ситуация/година.
Много моля, който има време и желание да ми каже трябва ли сериозно да се притеснявам.

Благодаря предварително

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3522 -: Декември 18, 2022, 12:42:59 am »
Здравейте,

Нова съм във форума и тепърва навлизам в астрологията.
Разглеждах си солара за 23 година и се притесних… със Сатурн върху ASC и попадат в 12 дом. Не знам дали съм попаднала на правилната литература, но четейки разбрах, че е болести… неприятна ситуация/година.
Много моля, който има време и желание да ми каже трябва ли сериозно да се притеснявам.

Благодаря предварително
Точен ли е часът на раждане ,главните оси в натала са критични в 0*на кардиналните знаци?Нещо необикновенно има ли в работа/здраве и партньорства?
Венера/Юпитер също са в 1ви сол.дом.Промени,външен вид,статус .Запомняща се година.
Зависи кои са годишните управители .

Jecrois

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3523 -: Декември 18, 2022, 10:15:57 am »
Здравейте,

Нова съм във форума и тепърва навлизам в астрологията.
Разглеждах си солара за 23 година и се притесних… със Сатурн върху ASC и попадат в 12 дом. Не знам дали съм попаднала на правилната литература, но четейки разбрах, че е болести… неприятна ситуация/година.
Много моля, който има време и желание да ми каже трябва ли сериозно да се притеснявам.

Благодаря предварително
Точен ли е часът на раждане ,главните оси в натала са критични в 0*на кардиналните знаци?Нещо необикновенно има ли в работа/здраве и партньорства?
Венера/Юпитер също са в 1ви сол.дом.Промени,външен вид,статус .Запомняща се година.
Зависи кои са годишните управители .

Привет,

Благодаря за включването.
Часът на раждане, не мога да твърдя, че е точен. Може да има разминаване около 5 Мин.
Ако приемем за необикновено в работата, че бившият ми стана шеф, а новата му е в съседният кабинет :)
Освен всичко това… ще имам и съвпад Плутон с Венера :)
Направо ми се свива корема.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3524 -: Декември 18, 2022, 11:49:35 am »
Здравейте,

Нова съм във форума и тепърва навлизам в астрологията.
Разглеждах си солара за 23 година и се притесних… със Сатурн върху ASC и попадат в 12 дом. Не знам дали съм попаднала на правилната литература, но четейки разбрах, че е болести… неприятна ситуация/година.
Много моля, който има време и желание да ми каже трябва ли сериозно да се притеснявам.

Благодаря предварително
Сатурн в натален 12д. по транзит не е лек транзит, но с Юпитер, Слънце и Венера/Марс в соларен 1-ви ще си пълна с енергия и хубави събития, закриляна от небесата. Сатурн е дисциплина, може да спортуваш и отслабнеш, ако имаш излишни кг, да промениш външния вид и гардероба, да пътуваш и общуваш повече, ще си в движение, може и курс да изкараш – Меркурий също в 1д. на солара.