Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582998 пъти)

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3645 -: Юни 21, 2023, 08:59:28 am »
Здравейте, качвам  солар на сестра ми, при който ми прави впечатление, че има едновременен възврат на Слънце и Луна , което подчертава наталния квадрат. Слънцето е в първи дом, което показва акцента върху мъжа, бащата . ИЦ върху Плутон. Едновременно с това тр.Плутон застава стационарен в опозиция на нейното Слънце. Притеснява ме баща ми, който оперирахме преди 2 год. , беше с тумор на дебелото черво, да няма повторение на ситуацията. Моя солар стартира със затъмнение тази година на 14. 10. 2023, по оста 4/10.
Благодаря на всеки, който изрази мнение
Слънце в 1д на солара е хубав аспект, ще я зарежда с енергия, ще блести, може да има ново начало в личен план. Плутон е в Козирог и е в 7д. на солара – планетата предполага силна воля, налагане на собствената воля, в случая от страна на нейния мъж и приятели, съдружници. Акцент през годината ще са приятели, колектива, групова дейност. Ще има засилена кореспонденция, общуване, пътувания, проява на агресия в речта, на пътя, да го има предвид и да се пази от скандали, особено в приятелския кръг, в колектива -- има опасност да загуби работа, престиж, висока позиция.
Луна У1 в 4д - ще полага грижи за дом и семейство, но не в смисъл, че ще има болен, а ще поддържа къщата, ще се стреми към уют, чистота и ред. Никой няма да умира, споко. Плутон също е наследство, във 2д пари от наследство.
А при теб новия солар със СЗ показва ново начало, ще имаш възможността да отвориш нова страница в живота в предстоящата соларна година.

Много ти благодаря, Акрукс , прекрасни неща каза  :-* :-* :-* :-*

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3646 -: Юни 21, 2023, 09:18:03 am »
Сестрата има много повече от възврат на светилата в солара и предвид възрастта й, ако има деца на подходяща възраст, то с огромна вероятност ще има и внуци.
Силни индикации за поява на дете в живота й, утвърждаване на темите за родословието, вечните истини и смисълът на битието, превратност и преобразуване, след това вече нищо няма да е същото.
Благодаря , Люба !  :-* :-* :-*

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3647 -: Юни 29, 2023, 11:59:03 pm »
Бихте ли погледнали моя солар- ще съм благодарна на всяко мнение!  :)
На мен ми изглежда недобра година, никаква, но заради съвпада и разменените оси ме заинтригува, дано не е нещо лошо! Също акивност по 3ти, 4ти и 5ти дом. Самите управители не изглеждат добре поставени в нощна карта(сол), но виждат сол. Асц.  Асц в 6ти натален. 8-2 домове в Асц - дсц.
По профекция съм 12д-Овен - Марс. Фирдарии на Луна и от декември подфирдарии на Марс. Хронократор е Юпитер.
Дано не е смърт на родител!!!

Давам ОВ за изминалата година. Нищо особено не се случи,основно работа и забавления. Създадох много нови контакти- това е най- осезаемо. Някои от тях се превърнаха в приятелство.
Тази година започна доста динамично и пълна със събития, които ще помня - някои цял живот, други за дълъг период. Надявам се, че няма да е такава цялата година, че съм на косъм от нерви да се осакатя за цял живот. Постоянно съм с някакви белези от изгорено,, ударено, одраскано и наскоро си счупих носа. Нямам разместване, но съм с чести болки в главата. Соларния Марс е в 6ти дом квадрат Венера в 3ти дом. Тази година профекцията ми е в 1ви дом с упр Венера. Номерологично съм година с ЛГ11 с ЖП 11.  ??? Сол. Асц(Козирог) е в нат. 8ми, сол Меркурий в първи и съвпад К9 натално. В солара Меркурий е упр на 6ти и 9ти дом, които са 1ви и 4ти за котарака ми. Мц/Иц соларни са в критичен градус и попадат в 6-12д натално,, техни упр са Венера- Марс. Сол. Луна на сол к7 е притеснително- последно съм имала такова при згуба на близък в семейството, но може и да са негативни емоции от явни неприятели. Покрай търсенето на котарака се появиха хора- доброжелатели, но май си е цяла схема на опитни измамници. По картата не мисля че ще успеят да ме изхитрят, но ще имам непрятни емоции.  Фирдар на Луна с подфирдар Слънце.  :-X По натал връзката им е положителна, но и двете ми светила нямат сила, особено Луната е доста коварна при мен. Вече от месец отрязах всякакъв контакт със семейството ми(майка, баща, брат)- за мен те не съществуват. Достатъчно прощавах, време е да премахна завинаги тези токсични отношения. И ако аз съм толкова лоша, колкото те твърдят и за тях е най- добре така!!! Да си намират друга изкупителна жертва, аз приключих с обвиненията. От месец съм на прага на нервна криза, но някак успявам да запазя самообладание, но нямам време за нищо- фокусът ми е върху две, три неща и всичко друго се отлага във времето, което ме побърква. Създала съм си едни навици, сега се налага постоянно да променям. Харча много повече отколкото изкарвам и всичко това от бързане и невъзможност да се организирам правилно. Този солар е голям шок - определено е от запомнящите се.
« Последна редакция: Юни 30, 2023, 12:11:18 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3648 -: Юни 30, 2023, 10:25:16 am »
Не се ориентирам с МС и 10 дом, защо са в различни градуси.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3649 -: Юни 30, 2023, 10:30:37 am »
Сафо, солар нали се гледа по равнодомната, затова 10ти и Мц са различни градуси.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3650 -: Юни 30, 2023, 11:47:45 am »
Драмите около котаракът са в този солар. Луната е кацнала на к7 соларен в квадрат с натална. По 7ми дом са партньорства, племенници, баби и дядовци. Премествания, загуби. Марс е в 6ти дом,а Диспозиторът е при теб - Меркурий. Срещи, комуникации, нерви. Асц  в 8ми дом, преживя доста стрес около котака. Но всичко около темите на домът ще те ангажира до следващият солар. Смърт, секс, пари, кризи, психика, данъци и такси. Сатурн е упр. на сол. Асц, а той е във водолей, 2ри сол. Ценностна система, като хобита, хранене, режим, тренировки като съвет, но постъпления, вложения, харчове, но и приходи. Нещо ново, за дома, лично за теб, може би мебел, уред, дребен. Венера е в 3ти дом, комуникацията ще върви точно както си написала-променливи, непостоянни емоции. Особено към семейството, близките, братя /сестри, съученици и съседи.
Луната е силна, но е в дом на края.
« Последна редакция: Юни 30, 2023, 11:52:33 am от Сафо »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3651 -: Юни 30, 2023, 07:58:32 pm »
Благодаря, Сафо!
« Последна редакция: Юли 01, 2023, 11:27:34 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3652 -: Юли 06, 2023, 12:03:25 pm »
Според този солар , възможно ли е да си намеря работа, която да трябва да работя предимно от вкъщи? Соларния асцедент е в 4-ти натален дом. Управителя на 6-ти е в 9 , може би свързано с някакви технологии ...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3653 -: Юли 06, 2023, 12:22:16 pm »
Грег,к6 е във водолей,упр.на водолей е Сатурн .В 6ти дом са Слънце и Сатурн(в солара).До догодина ли ще стоиш без работа?Не те ли търсят /не ти ли предлагат?
Соларът,който си качил е с ъглови планети „луна в 1ви опозиция Венера и Марс в 10 връх на тао.Луната е към натална почти възврат.Важна година,емоционална,промени в партньорства,във външен вид,любов,Меркурий упр.на асц е в 5ти дом,домът на удоволствията,но козирог е кардинален знак.Възможно е да имаш срещи с жени,по-емоционални,бременност при позната жена,сестра/братовчедка.
Но,все пак мисля,че дотогава ще намериш работа,все пак има много време.
Сол.асц в 4ти натален-насоченост към домът/къщата,корените,ъглов дом .
О,соларът е за тази година,сега видях.Нали беше качил някакъв друг.Соларен Сатурн е квадрат към натален.Ти си асц близнаци,а Сатурн е трипл.упр на асц.Сега предстои Венера да го активира
« Последна редакция: Юли 06, 2023, 12:27:47 pm от Сафо »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3654 -: Юли 06, 2023, 12:28:44 pm »
Това е Солара за тази година. Той започна на рождения ми ден сега аз съм по средата на него. Доста хора ме търсят за работа и всичко в последния момент пропада и за това търся помощ да се ориентирам малко къде да търся.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3655 -: Юли 06, 2023, 12:35:42 pm »
Това е Солара за тази година. Той започна на рождения ми ден сега аз съм по средата на него. Доста хора ме търсят за работа и всичко в последния момент пропада и за това търся помощ да се ориентирам малко къде да търся.
Видях,поправих се.Венера ще задейства Сатурн в 6ти натален.Мисля,че ще намериш работа,няма да ти харесва,но такъв е момента.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3656 -: Юли 06, 2023, 12:37:05 pm »
Сега когато Венерата е ретроградна ли? Защото локацията на предния не беше вярна. Все си мисля че ще успея да си намеря работа и да се наредят нещата. Сатурн в 6 ти не е леко място. Според мен държавна организация. Сатурновата квадратура ми даде доста големи проблеми , невъзможност за осъществяване на плановете

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3657 -: Юли 06, 2023, 01:01:17 pm »
Здравейте, това е действащият ми солар от три месеца насам. Имах емоционално труден момент още със започването му, преоценка на важните за мен хора. От октомври ми предстои връщане на работа, понеже майчинството приключи.
Бихте ли погледнали какво да очаквам, какви акценти се виждат. :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3658 -: Юли 06, 2023, 03:03:06 pm »
Сега когато Венерата е ретроградна ли? Защото локацията на предния не беше вярна. Все си мисля че ще успея да си намеря работа и да се наредят нещата. Сатурн в 6 ти не е леко място. Според мен държавна организация. Сатурновата квадратура ми даде доста големи проблеми , невъзможност за осъществяване на плановете
Венера ще се обърне в ретроградно движение в квадрат с нат.Сатурн и опозиция със соларен.Цикъл Слънце/Венера ще задейства с опозиция нат.ти Слънце.Ти си профекция асц в лъв,може би ще има развитие по финансови въпроси,свързани с работа,договори ,взаимоотношения.Новолунието,което предстои ,ще е в хармоничен аспект със Сатурн в 6ти.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3659 -: Юли 06, 2023, 09:56:23 pm »

greg07, тази година се занимавай с делата по 3 ти дом, там е акцентът- преквалификация, някакво обучение, рекламирай се. Слънцето е в 6 сол, отлрий причините, които ти пречат да си финансово и здравословно топ. Слънцето носи естествена сигнификация на управеление, зависимо е от диспозитора си Сатурн, който е западен и силно материално ориентиран, вероятно вече е залязал по време на рождения ти ден. Каквото ти предложат приемаш, като през това време се усъвършенстваш. Редуваш работа с почивка, щадиш здраве и ресурс за догодина. В периода Марс активира Слънце и Сатурн, искаш, но не можеш, опозицията е най-трудна за Марс- Сатурн. Като се разпадне опозицията, вероятно носеща криза, но и реалността, ще схванешпосоката. Тр. Марс в Дева ще ангажира сол. Луна в 1-ви дом и нат. Луна- ще ти стане толкова неудобно, че няма да имаш друг избор, освен да запретнеш ръкави. Обади се  на жена или се ангажирай с по-типична женска работа. Успех !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“