Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583120 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3705 -: Август 23, 2023, 12:08:00 pm »
Соларът на ММ.Напрежение по оста 1/7 соларен.Какво прави Юпитер на к8?
увеличава секса  :)
а напрежение не виждам - Венера У1 в секстил с Марс У7 в солара

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3706 -: Август 23, 2023, 12:14:03 pm »
Отново интересна фаза на Луната, сол. Луна на сол. Дсц.
Годишният управител е Марс, У5 и У12 в натала - заедно с Луната ги виждам в основата на разчитане на силата.
« Последна редакция: Август 23, 2023, 12:15:40 pm от terrarossa »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3707 -: Август 23, 2023, 02:15:56 pm »
Наследство?
възможно е, само ако мен ме заняма, всичко останало вече е преписано😉Имам имот от преди брака.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3708 -: Август 23, 2023, 02:17:54 pm »
Соларът на ММ.Напрежение по оста 1/7 соларен.Какво прави Юпитер на к8?
увеличава секса  :)
а напрежение не виждам - Венера У1 в секстил с Марс У7 в солара
Ей, Акрукс... Дано! От всеки ден - на всеки час. Абе да е жив и здрав!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3709 -: Август 23, 2023, 02:28:42 pm »
Отново интересна фаза на Луната, сол. Луна на сол. Дсц.
Годишният управител е Марс, У5 и У12 в натала - заедно с Луната ги виждам в основата на разчитане на силата.
terrarossa, благодаря! Управители Венера,( Марс) , профекция асц в телец ще е. Но, да Луната на к7, домът на партньора, домът на края на родител и т. н.
Сол. асц е на к11 натално, 8ми дом на родител. Меркурий е на к10 нат. Статус.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3710 -: Август 28, 2023, 12:59:18 pm »
Сафо, аз бих броила Юпитер в 7 ми. Юпитер освобождава, подкрепя, уверява, при добър статус. Тук е в собствена терма, акцента е знака. Материални притежания, придобивки, някои ще се увеличават, другите ще го освободят от присъствието си. Сол. Юпитер в 7ми, опозиция натално положение и с Венера управител на годината, съвпад к6- освобождава служители, ако има такива, трябва да избира между удоволствия, комфорт и финансова стабилност; ако е ангажиран с имот, земеделски земи вероятно ще се отложи някоя сделка с тях или тяхното обработване за по-добър период като време. 7ми дом е свързан и със залязването, края на взаимоотношения, актуални към момента спорове, но не на ниво съседи, колеги, а юридически такива; 8 ми дом ще покаже типа на този край. С Юпитер не боли, не са отчавайщи и пагубни нито загуби, нито кризисни ситуации, по-скоро са плод на неоправдани очаквания и липса на граници в искането да имаш/ в този случай/.
Марс в 1-ви соларен е трудно контролируем, тъкмо се е скрил и е съвпад с Южен възел, няма да са явни проявите му, което може да обърква натива по отношение на действия, начинания, особено в дневна карта. Марс е у7 в 1-ви, другите ще са причина за евентуални сблъсъци, конфликти, наранявания, загуби. Марс срещу Луна не е добро положение за бизнес, при наличие на такъв, както и тревоги около жени, понякога носи и раздяла. Целостта на тялото може да е разрушена, в следствие опасни ситуации, значи е добре да се избягват или натива да е защитен срещу ситуации с огън, горещ въздух, химикали, отровни материали и течности, същото важи и за сигнификации под управление на Луна.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3711 -: Август 28, 2023, 08:24:33 pm »
Рени, благодаря! Много гаден заточен Марс упр. на 7ми и 2ри домове и Луна в 7ми,не ми изглежда добре, може да "от пътувам". На сина ми соларът е още по-тегав.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3712 -: Август 29, 2023, 08:57:05 am »
Сафо, това е фонът, на който ще се случва всичко останало през годината. А годината е на 6 дом и Венера. Разгледай нейното натално положение и това в солара. Не прави прибързани изводи. Марс невидим с южен възел, може да е повод за екстремност, но ако натива точно това търси ? И, нали, сме споделяли, че някои неща се вършат на тъмно, по навик, там, където ни е познато ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3713 -: Август 29, 2023, 12:52:35 pm »
Извинявам се, че отговарям от името на Сафо, но соларът,з а разлика от натала, носи видимост по Венера.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3714 -: Август 29, 2023, 10:16:26 pm »
Сафо, това е фонът, на който ще се случва всичко останало през годината. А годината е на 6 дом и Венера. Разгледай нейното натално положение и това в солара. Не прави прибързани изводи. Марс невидим с южен възел, може да е повод за екстремност, но ако натива точно това търси ? И, нали, сме споделяли, че някои неща се вършат на тъмно, по навик, там, където ни е познато ? :)
Рени, да. Нативът това търси.
Върнах години назад, когато профекция асц. е бил в телец, 6ти дом. 1999 г. отново Марс опозиция Луна по оста 1/7,но в други знаци. Тогава е започнал "великият похоТ"
Тогава почина и моята баба.
« Последна редакция: Август 29, 2023, 10:19:34 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3715 -: Август 29, 2023, 10:18:46 pm »
Извинявам се, че отговарям от името на Сафо, но соларът,з а разлика от натала, носи видимост по Венера.
възможно е тайното да стане явно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3716 -: Септември 06, 2023, 04:58:12 pm »
Някой да е имал досега соларна К8 върху АС? Не знам какво да очаквам от това разположение, а ме притеснява. В текущия солар Марс в соларен 8д в Близнаци ми разказа играта цяла зима и пролет–  ковид, после респираторен вирус, грип на два-три пъти.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3717 -: Септември 06, 2023, 09:06:37 pm »
Акрукс,сол.асц е в 5ти дом,нещо свързано с наследствата,данъци,покупко/продажби,кредити.
Твой 8ми е 2ри на мъжа ти-вероятно ще има някакви финансови въпроси на дневен ред.Луна с Уран е интересна на к4 сол.Възможно е да има преместване ,ново жилище.
Меркурий и Слънце са в 8ми ,като Меркурий е упр.на 5ти сол.-възможно ли е зачеване при дъщеря ти?
Все пак сол.асц е в 5ти натален-домът на забавленията,тържества,деца,любов,спорт и хазарт(игри на късмета).Марс на к9,какво е по 9ти дом-сделки,пътувания,некръвни роднини,курсове,обучения,но и внуци.
Много ъглови планети-Плутон на асц-трансформация.Венера в 7ми дом,Луна и Уран в 4ти-нов дом,нови уреди у дома,сделки и пътувания.
По 5ти дом са и наградите.
8ми дом-секс,чужди пари,психолози,интервенции,инциденти.Може да си свидетел на такива .Процедури за разкрасяване.
Проверих назад във времето,не съм имала сол.к8 съвпад с асц(ще имам през 2038г),но Лунари съм имала-помня един ,беше ми притеснено-почти през целия месец виждах мъртви ,или сгазени животни.

Сол Юпитер е опозиция нат.съвпад Марс/Нептун.3ти дом.Братя,сестри и техните съпруги/зи.Свекърва.
Внукът ще е ученик ли тази година?
« Последна редакция: Септември 06, 2023, 09:14:18 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3718 -: Септември 06, 2023, 09:47:03 pm »
Меркурий и Слънце са в 8ми ,като Меркурий е упр.на 5ти сол.-възможно ли е зачеване при дъщеря ти?
Все пак сол.асц е в 5ти натален-домът на забавленията,тържества,деца,любов,спорт и хазарт(игри на късмета)
По 5ти дом са и наградите.
Сол Юпитер е опозиция нат.съвпад Марс/Нептун.3ти дом.Братя,сестри и техните съпруги/зи.Свекърва.
Внукът ще е ученик ли тази година?
Дъщерята по 5д няма мъж или гадже, че да зачене, но кой знае – всичко може да се случи за една година  :)
Внучето сега ще е 4-та група (предучилищна). Братя и сестри нямам, сестра ми е починала отдавна, преди шест години загубих братовчедка и братовчед, само един братовчед ми остана. А защо свекървата да е по 3-ти дом? Майката на моя мъж е по мой 4д., негов 10д.  ::) Благодаря, че погледна! Не се бях сетила да проверя лунарите назад, дали някой е с К8 на Ас

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3719 -: Септември 06, 2023, 11:48:33 pm »
Акрукс, твоя първи дом не е ли първи и за внучето, пети производен от девети.Имаш почти Меркуриев възврат там. Освен с детето и творчески проекти по пети да си ангажирана,друго не измислям.Детето има ли за уреждане някакви наследствени въпроси от баща си, или някакъв вид издръжка от чужбина?