Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582058 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3720 -: Септември 07, 2023, 01:48:34 am »
Акрукс, твоя първи дом не е ли първи и за внучето, пети производен от девети.Имаш почти Меркуриев възврат там. Освен с детето и творчески проекти по пети да си ангажирана,друго не измислям.Детето има ли за уреждане някакви наследствени въпроси от баща си, или някакъв вид издръжка от чужбина?
внука ми е по 11д - производен 5 от 7 , първо дете на моето второ дете; издръжката от чужбина спря като почина баща му преди година, наследства за уреждате няма, има завещание – всичко е за трите му деца, като може да се разпореждат след навършване на 25г.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3721 -: Септември 07, 2023, 06:48:29 am »
Акрукс,твой 4ти сол е активен,освен дом,жилище,това е и родителската ос,затова написах -свекърва.Относно братя и сестри,да зная-но сестра на твоя мъж,мъж на твоята сестра са по 9ти дом и в частност тази ос-3/9/.
Между другото,в картата на БГ(от Левин),в този лунар к8 лунарно е на асц.
« Последна редакция: Септември 07, 2023, 06:58:38 am от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3722 -: Септември 07, 2023, 12:05:42 pm »
Оф, в грешка съм, неправилно съм запомнила,че второто дете е по 9-ти.Виж си времевия у-л, да разбереш кой ще действа.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3723 -: Септември 07, 2023, 03:00:29 pm »
Акрукс, следващ върху кардинален дом търси материализиране, стабилизация. Качеството на живот е пряко свързано с количеството лични доходи на партньор, клиенти, съдружници, както и дестинацията, която ти носи онова, което искаш да имаш, аналогично и за партньора, неговият здравен статус, да е в ущърб на твоите желания. При ъглови Луна, у4, вероятно ще има преместване. Ангажиране със съдебен процес, ако назад във времето не са юридически издържани договори за собственост.  Оста 2-8 освен с кризисни ситуации и интензивни изживявания, е и оста на какво и кой точно искам да имам, но и на подкрепата. За здарве, да има връзка с 6-ти дом, Светилата, у1.Бенки, отделителна и репродуктивна система, загуба на сили. Ако Меркурий или Слънце са хронократори, наблюдаваш през годината ингрес, фази, аспекти, за да си подготвена. Може да ти се върне заем, твое, което несправедливо е отнето, Юпитер е ретро  или аналогично на партньора. Аз бих обърнала внимание на сол.к8 към планета, тук, това е Плутон, както и планети в 8 ми дом, това са Меркурий и Слънце.
Меркурий е с добър статус, което позволява да се справиш там, където си уязвима, нямаш контрол върху обстоятелствата, при вероятни загуби, по-лесно се преживяват.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3724 -: Септември 07, 2023, 06:22:43 pm »
Оф, в грешка съм, неправилно съм запомнила,че второто дете е по 9-ти.Виж си времевия у-л, да разбереш кой ще действа.
третото е по 9д, ама за трето не ни стигнаха парите да платим на щъркела  :)
 по фирдарий съм в период на Венера, подпериод Венера/Марс,  11 август 24г влизам в подпериод Венера/Слънце, а по профекция АС  съвпада с АС от натала, т.е. Меркура ще е годишен у-л

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3725 -: Септември 07, 2023, 06:27:47 pm »
Оф, в грешка съм, неправилно съм запомнила,че второто дете е по 9-ти.Виж си времевия у-л, да разбереш кой ще действа.
третото е по 9д, ама за трето не ни стигнаха парите да платим на щъркела  :)
 по фирдарий съм в период на Венера, подпериод Венера/Марс,  11 август 24г влизам в подпериод Венера/Слънце, а по профекция АС  съвпада с АС от натала, т.е. Меркура ще е годишен у-л
А, аз за едно не хванах щъркела,ти за три. ;D Ето го отговора-подчертаният Меркурий!Той е! ::) Само ,че сега следват вариациите, кво може да стори?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3726 -: Септември 07, 2023, 06:39:11 pm »
Аз бих обърнала внимание на сол.к8 към планета, тук, това е Плутон, както и планети в 8 ми дом, това са Меркурий и Слънце.
Меркурий е с добър статус, което позволява да се справиш там, където си уязвима, нямаш контрол върху обстоятелствата, при вероятни загуби, по-лесно се преживяват.
Благодаря, Рени! Точно това са ми притесненията, от Слънцето в 8д., а то управлява заключен знак в сол. 7д. – съпруг, второто дете, а Меркурий е У5, първото дете, а с Плутон на АС откъм 12д. съм запозната  :)
С моята собственост се приключи преди 2г, след като съдих другите наследници, продаде се къщата от съда и си разчистих сметките с тях. Сега е ред на ММ, майка му и сестра му го притискат да отиде и отворят завещанието, а той им каза, че ще отиде за годината на баща си,  догодина през август. Знае какво е завещанието, прецакан е отвсякъде, лъжат го, а той се натиска да прави гроба на баща си от мрамор. Еми в крайна сметка не е луд, която яде зелника, а който го дава.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3727 -: Септември 11, 2023, 06:10:08 pm »
Големият ми син има рожден днес и прави 23 г. Това е новият му солар. Май пътуванията ще са доста застъпени в него, но мислите ли, че трябва да се притеснявам от асцедента в 8 натален дом?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3728 -: Септември 12, 2023, 01:06:45 am »
Големият ми син има рожден днес и прави 23 г. Това е новият му солар. Май пътуванията ще са доста застъпени в него, но мислите ли, че трябва да се притеснявам от асцедента в 8 натален дом?
Да е жив и здрав!
Луната У1 във 2д, Слънцето У2 на IC – според мен АС в 8д ще има финансов израз, получаване на наследство, пари от наследство – имот, земи или кредит, свързан с недвижима собственост

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3729 -: Септември 13, 2023, 07:14:31 am »
Големият ми син има рожден днес и прави 23 г. Това е новият му солар. Май пътуванията ще са доста застъпени в него, но мислите ли, че трябва да се притеснявам от асцедента в 8 натален дом?
Да е жив и здрав!
Луната У1 във 2д, Слънцето У2 на IC – според мен АС в 8д ще има финансов израз, получаване на наследство, пари от наследство – имот, земи или кредит, свързан с недвижима собственост
Благодаря, Акрукс. И аз това си го помислих за наследството, но  само дано не е нещо, свързано със смърт на близък. Че той реално може да получи наследство само от мен или баба му (майка ми).

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3730 -: Септември 13, 2023, 02:06:43 pm »
На сина ми солара също е със сол.асц в рак-8ми дом в съвпад съвпада Марс/Венера.Луната в 10ти сол.овен.
На 2.09. е роден-започна се с изследвания,снимки,зъболекари и др.специалисти.Има часове за татуиране октомври и ноември в БГ,февруари/март догодина в Испания.
Тази му сол.година трябва да се дипломира.
Исках да му прехвърля имот,но ще ни струва няколко хиляди и се въздържам засега.
Фирдар Меркурий Марс е ,а в соларът транзитен Марс е съвпад нат.Меркурий опозе нат.Сатурн,квадрат нат.Юпитер.
Дядо,баби.Така е редно.
« Последна редакция: Септември 13, 2023, 02:15:19 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3731 -: Септември 13, 2023, 04:45:54 pm »
Благодаря, Акрукс. И аз това си го помислих за наследството, но  само дано не е нещо, свързано със смърт на близък. Че той реално може да получи наследство само от мен или баба му (майка ми).
не винаги наследството е свързано със смърт, може да продадете нива, да му прехвърлите имот и приживе, както в повечето случаи става

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3732 -: Септември 13, 2023, 05:20:18 pm »
Благодарение на .astro-seek.com бързо прегледах минали години,където врем. управител ми е бил малефик или у на 8,12 дом. Та отварях солара за същата година и открих Асц на няколко пъти в 8 ми дом. Отдъхнах си и добре,че тогава не съм знаела или не съм гледала. ;D Резултатът:всички живи и здрави, не съм чупила кости ,зъби,операции няма,наследства също. Два пъти е била най-застъпена творческата част на тема секс. :D Имала съм неприлично много кандидати за топлото ложе.Значи,дори страхове не съм имала.Тъй че..споко, има и др.теми на този дом. 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3733 -: Септември 14, 2023, 10:15:47 am »
Ребека,упр.на 8ми нат.дом при теб ,има ли достойнства?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3734 -: Септември 14, 2023, 11:45:18 am »
Сафо, не.