Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582201 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3780 -: Януари 07, 2024, 05:50:52 pm »
Здравейте на всички!
Пускам Солара на съпругът ми.
Благодаря предварително на всички, които ще се включат в разчитането му и се извинявам, ако не влизам често (с бебе на 2 месеца съм).
Питането ми по неговия Солар е, дали се вижда преместване в нов град, закупуване на ново жилище с кредит и смяна на работата или оставане на същата, но онлайн (т.е. хоум офис).
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3781 -: Януари 08, 2024, 02:29:07 am »
Сафо, парични и материални въпроси те вълнуват. По линия на мъжа, в твоя полза, мълчаливо съгласие, сделка по подразбиране, правилата помежду ви са ясни, ти получаваш от него. Договореност, справедливост, привличаш от него, пари, имот, ще си удовлетворена. Годината е под Венера, но с Плутон. Не знам накъде си тръгнала със Сатурн в 9 дом, по-скоро озаконяване на всичко това. Натални и транзитни Сатурн и Юпитер взаимно се подчертават и подкрепят ,7-8-9.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3782 -: Януари 08, 2024, 06:18:23 am »
Люба,благодаря от сърце,че се включи!Няма да си кривя душата,признавам си,очаквах с нетърпение.Когато видя акцентиран 8ми и само мрачни мисли ме обземат.
Цялото ми съзнание е насочено към селската къща(вероятно вече съм досадна),но градът ужасно ме изморява и правя планове колко овощни дръвчета да насадя,как да си обзаведа стаите,какви перденца да накича,в коя част на двора какви зеленчуци да насадя...........такива ми ти работи.Снегът направи доста бели,но не е болка за умиране,ще има още много работа,но съм щастлива с този имот.
Сатурн е в 9ти,но в риби,а синът ми иска да ме заведе в Холандия,на малка обиколка.
Ще видим,дано!Надявам се, да сме живи и здрави ,да дам обратна връзка.
Щелая ти радост и успех!
О,да не забравя.Луната в 11 дом-приятелско семейство ще правят сватба на дъщеря си,съпричастна съм с техните подготовки и организации. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3783 -: Януари 08, 2024, 02:08:25 pm »
Здравейте на всички!
Пускам Солара на съпругът ми.
Благодаря предварително на всички, които ще се включат в разчитането му и се извинявам, ако не влизам често (с бебе на 2 месеца съм).
Питането ми по неговия Солар е, дали се вижда преместване в нов град, закупуване на ново жилище с кредит и смяна на работата или оставане на същата, но онлайн (т.е. хоум офис).
:) то и преди бебето не влизаше често, а беше активна във фб под публикации на астролози и астроложки  :-X

При мъжа ти соларните оси повтарят наталните домове – годината ще е запомняща се с някакво значимо събитие;
Слънцето в 4д. – акцент ще са дома, семейството, жилище, населено място, недвижима собственост;
Плутон У2 в 4д. съвпад Слънце – при всички случаи ще има трансформация, промени в дома, с родител (бащата), пари от наследство или влагане на пари в наследствен имот;
Работата може би няма да смени, но да има нови ангажименти, които да изпълнява от дома си; Здравето – да се пази от бактериална инфекция, от грешна диагноза и лекарства, от злоупотреба с алкохол; уязвими са стомах, лимфи, ходилата, психиката, емоционален стрес. На прима виста е това, повече друг път и на друго място. Успешна Нова година!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3784 -: Януари 08, 2024, 02:22:58 pm »
Новият ми солар,който ще започне през февруари. Планети по ъглите-Венера в 7ми сол.в последни градуси,сол.асц е в рак,а Луната с Юпитер и Уран в един знак и дом.Екзалтирала.Тези планети на к8 сол.съвпад с нат.Меркурий как ви се струват?
Тези планети са Марс и Плутон, които управляват заключен знак Скорпион в соларен 5д. – освен татуси, може да са секс, тайна авантюра, в което няма лошо, дори е за предпочитане вместо да се шариш като абориген  :-X
Слънцето в 9д. освен на пътешествие, може да те отведе в съда, а защо не и в университета, никога не е късно за науката. Може да издадеш книга, да се занимаваш с дейност онлайн, да смениш религиозни, идеологически предпочитания, да прогледнеш философски – да ти светне  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3785 -: Януари 08, 2024, 02:47:27 pm »
Сафо ,след добрите орисници ,да кажа нещо което е леко смутително и това е ,че сол.к8 ,активира натално каре Меркурий\Сатурн. Сол. к8 е заедно с Марс,Плутон. За мен е възможно това да е подчертан страх и страхове,черногледство. Луната,соларна попада с проф.упр.Юпитер в 12 натален.А там,както вече казахме е нат .Сатурн квадратиран от сол.Асц! Може да чувстваш тъга, нещастие,подтиснатост,желание за самоизолация,черногледство,тежки мисли. За учение,обучение съм съгласна с Акрукс,много е вероятно да започнеш обучение в окултните дисциплини.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3786 -: Януари 08, 2024, 09:21:20 pm »
Акрукс,Ребека,Благодаря за насоките и идеите!Повече очи, виждат повече неща. :)

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3787 -: Януари 09, 2024, 08:56:05 am »
Качвам солара на приятеля си, с когото живеем заедно. То половината от солара мина, но все пак ще се радвам, ако някой коментира. Та с моите съвсем начални и оскъдни познания в астрологията, мога да кажа, че го очаква година на сериозна трансформация. Слънце на сол Асц в 7 ми натален. Сол плутон съвпад слънце откъм 1ви соларен дом. Ще бъдат засегнати партньорските отношения. Обаче с този сол Марс точно на сол К5 в 12 натален, да не вземе да се разделя с мен? Правеше и планове да се върне в чужбина (там където е живял преди да се запознаем), но със сол Сатурн в натал 9, май няма да стане. В момента се бори от известно време с една депресия и емоционални проблеми, не знам дали трансформацията по сол 1 дом не е свързана с нея. Може и много глупости да написах, но съм съъъвсем прохождаща в астрологията  ;)
Марс на К5 не е раздяла, а секс, направа на дете, а Плутон в 1д не е задължително да го трансформира, но пък ще му дава сили да преодолява пречки, ако възникнат. Плутон управлява МС, промени в кариерата, с родител, АС в 7д и МС в 5д е класически показател за брак. Уран на Иц ще го подтиква към неочаквани промени на дом, на населено място. Може и в семейството му да възникнат неочаквани промени, Уран руши, Сатурн гради, така че последният може да създава спънки, да го ограничава, но ще е за добро.

Давам ОВ по този солар на моя половин (качвам го отново за по прегледно).
Най-значимото събитие е, че му се роди племенник (първи). Иначе като цяло изключително спокойна година. Много изолиран живот и ограничени контакти както с роднини, така и с приятели (от време на време се чуваха само по телефона). Изолацията беше доброволна в опит да се справи със склонността си към зависимости и депресивни състояния. Тази година устоя. Марс на К5 почти никакъв секс не даде. Реши да се ограничава от всякакъв вид плътски удоволствия барабар с алкохола. Тази година беше без работа. Не замина и за чужбина, въпреки че през цялото време говореше, че трябва. Имаше период на активна онлайн комуникация с непознати хора по повод различни социално-политически теми, които го интересуваха. В общи линии е това. Ако се сетя още нещо, ще добавя.
Качвам и новия му солар, който ще започне след няколко дни. Сол АЦ в последния градус на телец, малко преди к12, но все пак в 11 дом. Сол У1 Венера в сол 7 дом - акценти любов, партньори, приятели. Слънце сол У4 в сол 9 дом - пътуване/преместване в чужбина. Профекционен управител тази година е Слънцето (нат 2 дом). Не ми харесва Луната с Нептун в сол 11 дом. Да не се върне към зависимостите си покрай приятели? Ех, и този Марс в сол 8 дом как е кацнал на нат ДЦ. Конфликти с партньора, пари, наследство?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3788 -: Януари 09, 2024, 09:56:21 pm »
Сол.асц е на Плеяди/изисква внимание.В квадрат с нат.Луна.Венера в 7ми,упр.на 1 ви и 6ти домове.Зависимост от партньор,от други хора/лекари,чужденци,съдружници.Луната е в 11 дом с Нептун-домът на приятелите,групите,съюзите.Възможно е да се събира с определени хора,тайно-Юпитер е в 12 дом.Събитие при приятел.Марс и Меркурий в 8ми дом/харчове,страхове,секс,скандали.Внася пари в чужд джоб,ако има заеми.
Венера и Марс не се виждат.Ще пътува до вода-море с приятели,но алкохола е утеха.
« Последна редакция: Януари 09, 2024, 09:59:42 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3789 -: Януари 10, 2024, 08:09:57 pm »
Сафо, аз  бих  ти препоръчала, първо, да  разгледаш обстойно натален Юпитер и тогава да правиш прогностика. При  теб не му е добър статуса и в соларната карта е в опозиция с натален.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3790 -: Януари 10, 2024, 09:24:24 pm »
Сафо, аз  бих  ти препоръчала, първо, да  разгледаш обстойно натален Юпитер и тогава да правиш прогностика. При  теб не му е добър статуса и в соларната карта е в опозиция с натален.

Той май и по профекции щеше да активира оста асцендент десцедент с опозиция.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3791 -: Януари 11, 2024, 07:00:41 am »
Рени,Тери,да.Благодаря за включването!Бях споделяла,че профекция асц в стрелец ,винаги е имало житейски обрати/събития със знак -,свързани със секс,смърт(загуба на близки хора).През 2000г,когато проф.е отново стрелец,Юпитер в солара е пак в телец-0*-почина баба по майчина линия,аз бях при нея.Следва 2012г-събития с чужденци,след които вече нищо не беше същото.
В този солар,Юпитер е в дом на радост,обаче по прогресия е точна квадратурата с Меркурий.
Женски планети.Луна,Венера се виждат и си разменят някаква рецепция.
« Последна редакция: Януари 11, 2024, 07:17:05 am от Сафо »

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3792 -: Януари 11, 2024, 02:41:26 pm »
Благодаря, Сафо  :-*

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3793 -: Януари 25, 2024, 09:59:49 am »
Здаравейте,
Пускам предстоящия солара на бившия /живеехме без брак доста години/ Като Коледен подарък заряза мен и детето , заради друга. На въпроса защо?, отговора беше - интересно ми е. Отказа да обсъждаме изобщо ситуацията. Не пускам мой солар, защото без да гледам, знам какво ще правя. От женско любопитство - какво виждате в неговия, ще се бракува ли, др. дете, дом ... ? Чета доста астрология, но не ми достигат знания, за да разчета картата.
Благодаря ви, ако отделите време за мен.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3794 -: Януари 25, 2024, 12:04:18 pm »
Транзитна Венера е кацнала на МЦ натално и е взаимна рецепция с Марс ,упр.на 10дом.Сол.МЦ в Дева,а Меркурий е ъглов ,в четвърти дом в солара.Луната в първи дом има видимост,за соларна,така че е напълно възможно да има брак/дете.Трбва да разгледаш дирекционни планети и куспиди,сменят ли знак и как си взаимодействат 1/7 домове,5/11,4/10.Прогресии и дирекции.
В соларната карта има индикации за това.К9 сол.е на нат.асц ,указва подписи.