Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 747673 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1900
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3855 -: Септември 16, 2024, 12:09:44 pm »
Рени, годишен У е Венера.
По фирдариите е в главен период на Марс и подпериод на Марс/Меркурий.

Сафо, тя е пенсионер от 2 години. Като цяло има желание да работи, но в момента не работи.

Благодаря ви за включването!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3856 -: Септември 16, 2024, 09:07:22 pm »
Ако на някой му се занимава, искам да помоля за няколко изречения по този солар. На човек от моето семейство е.
АС в 9д, Слънце в сол. 12д. - да не се кани да пътува до чужбина, да пътешества до някое морско, океанско място, било на екскурзия или почивка. Сатурн в сол.6д – може да се обади някое хронично заболяване, свързано със стави, ставен хрущял и течност, лимфна течност, неврологични проблеми, както и психосоматични, алергия, но това са само предположения, не е задължително да се случи. С Венера в 1д ще си поднови гардероба, поднови външния вид, в тригон е с Юпитер У3 в 9д. - път в чужбина, може и да е по работа или свързано със здравето, но каквото и да е, ще е за добро.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7513
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3857 -: Септември 17, 2024, 10:12:24 am »
Соларът на ММ.Напрежение по оста 1/7 соларен.Какво прави Юпитер на к8?
Благодаря на всички ,които се включиха в тълкуването .Имаше от всичко,но повечето ситуации бяха при мен,преживях няколко травми,убождания,рискови за живота,баща ми почина.
Имахме работници почти през цялата му соларна година.Наследства-не.Повече харчове .
Напрегнати месеци са показани от дирекция сол.Луна сх.опозиция сол.Марс и дирекция сол.Слънце опозиция сол.Луна.
Всички останали аспекти са в сила ,ако директираме сол планети.
« Последна редакция: Септември 17, 2024, 10:16:31 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3858 -: Септември 17, 2024, 12:03:35 pm »
Романтика, има ли повод за притеснение около натива, защото само по солар няма да получиш изчерпателен отговор ?
По натал, и Венера, и Марс са със занижен статус, но са управители на ъгли. Меркурий има специфика.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1900
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3859 -: Септември 17, 2024, 04:25:47 pm »
akruks, благодаря за включването!

Рени, за момента не. Просто пуснах солара за общите тенденции през годината...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3860 -: Септември 18, 2024, 10:15:50 am »
Соларът на ММ.Напрежение по оста 1/7 соларен.Какво прави Юпитер на к8?
Благодаря на всички ,които се включиха в тълкуването .Имаше от всичко,но повечето ситуации бяха при мен,преживях няколко травми,убождания,рискови за живота,баща ми почина.
Имахме работници почти през цялата му соларна година.Наследства-не.Повече харчове .
Напрегнати месеци са показани от дирекция сол.Луна сх.опозиция сол.Марс и дирекция сол.Слънце опозиция сол.Луна.
Всички останали аспекти са в сила ,ако директираме сол планети.

Сафо, едва ли всичко изброено от теб е посочено в годишната карта на мъжа ти, защото "Напрежение по оста 1/7 соларен.Какво прави Юпитер на к8? "
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3861 -: Септември 18, 2024, 10:26:51 am »
Романтика, тао-то в кардинални знаци и ъглови домове заедно с нодална ос, ще формират годината, защото техните управители са и годишни. Венера е силна, но в знак на южен възел, който буквално е изсмуква- тук може да се наблюдава влиянието през годината върху здравен статус/ бъбреци, кръвообръщение/, капризи; ситуация от миналото може да промени статуса й и взаимоотношенията. Някой от близките й вероятно ще напусне дома или тя самата да се премести на друго място.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7513
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3862 -: Септември 18, 2024, 01:36:40 pm »
Рени,да,имаше напрежение по оста 1-7,а Юпитер на к8 -закупихме имот,за който бях пускала хорар.
Почти през цялото време посещавахме хомеопат.
« Последна редакция: Септември 18, 2024, 01:40:52 pm от Сафо »