Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582152 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #195 -: Април 14, 2014, 11:58:16 am »
Да попитам - когато соларния Асц е на 4-5 градуса преди наталния Десц, трябва ли да го броим, че е в 7 дом, или разликата е много голяма за този анализ?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #196 -: Април 14, 2014, 12:08:07 pm »
Да попитам - когато соларния Асц е на 4-5 градуса преди наталния Десц, трябва ли да го броим, че е в 7 дом, или разликата е много голяма за този анализ?

Соларните домове се броят без орбиси. Ако имаш АЦ съвпад до 2-3гр с АЦ, но откъм 12 дом, соларното ти АЦ е в 12дом, тоест съвпадът ще клони към характеристиките на соларен АЦ в 12 дом.
Орбиси на планети съм чувала да броят до 6гр при солара, обаче.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #197 -: Април 14, 2014, 12:16:13 pm »
Соларните домове се броят без орбиси. Ако имаш АЦ съвпад до 2-3гр с АЦ, но откъм 12 дом, соларното ти АЦ е в 12дом, тоест съвпадът ще клони към характеристиките на соларен АЦ в 12 дом.
Орбиси на планети съм чувала да броят до 6гр при солара, обаче.

Благодаря :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #198 -: Април 14, 2014, 12:23:13 pm »
Да попитам - когато соларния Асц е на 4-5 градуса преди наталния Десц, трябва ли да го броим, че е в 7 дом, или разликата е много голяма за този анализ?
и на 4-5 минути да е преди дсц сол асц попада в 6д, и текущи през годината ще са делата по 6д- може да настъпи смяна на работата, да е с лошо самочувствие, да попадне в подчинено положение, физическо изтощение, при други негативни показатели в солара може да настъпи болест. Търпението е нужно да бъде девиз през годината.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #199 -: Април 14, 2014, 02:56:26 pm »
и на 4-5 минути да е преди дсц сол асц попада в 6д, и текущи през годината ще са делата по 6д- може да настъпи смяна на работата, да е с лошо самочувствие, да попадне в подчинено положение, физическо изтощение, при други негативни показатели в солара може да настъпи болест. Търпението е нужно да бъде девиз през годината.

Благодаря и на теб :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #200 -: Април 14, 2014, 04:15:29 pm »
точен възврат на меркурий как би се отразил?

в тазгосишния солар имам възврат на марс и венера...като събития нищо не забелязвам за сега. по-скоро на вътрешно ниво си преосмислям неща по оста 1-7 /която управляват натално/

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #201 -: Април 14, 2014, 04:20:30 pm »
точен възврат на меркурий как би се отразил?

в тазгосишния солар имам възврат на марс и венера...като събития нищо не забелязвам за сега. по-скоро на вътрешно ниво си преосмислям неща по оста 1-7 /която управляват натално/

Имаш възможност при настоящата небесна обстановка да оползотвориш максимално наталните положения на планетите, както и да срещнеш повече ангажираност от твоя страна по аналогиите им. Венера е и 2д, мисли за 1, 2, 7, 8 също така, не само за 1-7.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #202 -: Април 14, 2014, 04:28:18 pm »
да и 2-8 са в кюпа, вътрешна трансформация тотална. по темите 1-7 най-вече.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #203 -: Април 17, 2014, 11:01:40 pm »
Както обещах в една друга тема - слагам тук пресния солар. Напоследък позагубих вяра в тази прогностична техника, имайки предвид последния ( например), който беше наситен със събития, но не и такива, които уж се виждаха с просто око върху соларната карта. После мога да я кача и нея с коментар. Иначе този солар - не знам, плюсове и минуси  :012:  (дано плюсовете са повече). Правят впечатление хирон и венера върху сол асц, (хирон почти в точен съвпад, дано не е нещо супер негативно) , соларен юпитер пък каца на натален асц ( само да не вземе да заседне там на ширина) :) , сол иц в 12-ти натален ( годината май няма да предрича мн щастлив завършек), но пък сол Мц съвад натален уран  в 6ти натален- може би пак внезапни промени на работа и местожителство ( пък и по лунното затъмнение, което го улучих точно  :012:, попадащо в  10/4 домове). Ако на някой му се упражнява- да заповяда  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #204 -: Април 18, 2014, 12:09:04 pm »
Vesko, благодаря за отговора.

Соларен асцендент в 9 натален дом, У1 в 12 соларен дом, съУ1 в 5 соларен дом/12 натален дом - годината ще е благоприятна за обучение, себеусъвършенстване, за астрология,възможно е дълго пребиваване из форумите ( ;D). Личната изява ще е на преден план. Възможно и да има известни разочарования, в даден момент да решиш да се оттеглиш от света или пък да заминеш надалеч в друга страна. Възможни са промени в отношенията с другите хора (примерно прекратяване на една връзка и начало на друга). Може да има драми/интриги с приятел/приятели и промяна в приятелския кръг. Също така може да значи и включване в групи с плутонови интереси (примерно окултизъм).

И на мен ми се струва, че може отново да има курсове и преквалификации  :) Въпреки огромното ми желание за учене и усъвършестване, обаче, не ми се занимава точно сега, след толкова години тикане на висше и курсове по какво ли не  . Но промяната ще се наложи, добре  че съм с нестихващ интерес към новото. Мисля за някаква специализация, по-тясна, но трябва да го доизмисля и да видя дали ще стане. Може и пак някакво местене да има (емиграция задокеанска този път, макар че не планирам, но то знае ли се )  :012: И на мен не ми изглежда много ок У на сол асц в 12-ти , но нямах време да се релокирам за един ден и празнуване на друго място  :012: :012: Промени очаквам в работните отношения, може да има и в личните. Дано плутон в 11-ти не се изяви много кофти като предателства и тн, интриги вече ми се спретнаха в работната среда преди 1 месец , в сатурновия период. Убеждавам се, че соларите май започват да действат месец по-рано от рд-то, точно в сатурновия период ( има-няма 40 дни преди това). Може да сменя тотално обкръжението, средата, което да е в следствие на преорентацията, ново място, нова професионална насока.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #205 -: Април 18, 2014, 01:40:26 pm »
На мен ми прави впечатление точната квадратура м/у Плутон и съвпада на Уран и меркурий, но не смея да тълкувам, че се оплетох :) докато се опитвам да го направя :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #206 -: Април 18, 2014, 08:49:55 pm »
На мен ми прави впечатление точната квадратура м/у Плутон и съвпада на Уран и меркурий, но не смея да тълкувам, че се оплетох :) докато се опитвам да го направя :)

То целия кардинален кръст е замесен, но наистина меркурий е в точен съвпад с уран и квадрат плутон . Ами един вид, енергията щее много силна по тези теми, а те не са много маловажни, имайки предвид, че мерка управлява 4 и 12 дом при мен в натала  :91:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #207 -: Април 18, 2014, 08:53:19 pm »
някой има ли опит със соларен асц в точен съвпад Плутон (в 10 дом ми е ) на всичкото отгоре и транзитния ще е на асц  :D

folk_mimi

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #208 -: Април 20, 2014, 06:31:43 pm »
Здравейте можете ли да ми кажете моя солар какво показва любов имали този ли е човека

folk_mimi

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #209 -: Април 20, 2014, 06:40:43 pm »
Колко е точен часа на раждане?
'
Ами родена съм в 9 ч