Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583549 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #210 -: Април 20, 2014, 07:13:36 pm »
Здравейте можете ли да ми кажете моя солар какво показва любов имали този ли е човека

В солара няма как да се види кой е човекът. Де да можеше, щяхме всички да сме почти ясновидци.  ;D

За тоя солар бих казала, че предполага емоционална година, няма да липсва романтично настроение. Не виждам обаче активност по партньорската ос, за да предположа нещо по-стабилно и обвързващо. На фокус ще стоят публични контакти, общуване в група, колектив, може да завържеш нови интересни контакти. Дали ще се появи по-сериозен партньор - въпросът е да си готова да го "видиш" и да изместиш фокуса от "аз" към "ти" и "ние".  :)



« Последна редакция: Април 20, 2014, 07:15:34 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #211 -: Април 20, 2014, 07:18:33 pm »
Докато започне този солар да бъде активен има още половин година.

folk_mimi

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #212 -: Април 20, 2014, 07:20:26 pm »
В солара няма как да се види кой е човекът. Де да можеше, щяхме всички да сме почти ясновидци.  ;D

За тоя солар бих казала, че предполага емоционална година, няма да липсва романтично настроение. Не виждам обаче активност по партньорската ос, за да предположа нещо по-стабилно и обвързващо. На фокус ще стоят публични контакти, общуване в група, колектив, може да завържеш нови интересни контакти. Дали ще се появи по-сериозен партньор - въпросът е да си готова да го "видиш" и да изместиш фокуса от "аз" към "ти" и "ние".  :)
Благодаря!

folk_mimi

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #213 -: Април 20, 2014, 07:21:07 pm »
Ако часът на раждане е този или малко по-рано, възможно е да има влюбване (имал съм Уран в 5 соларен дом), но в случая по-скоро може да възникне някакво приятелство, отколкото любовна връзка, струва ми се.
Благодаря!

folk_mimi

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #214 -: Април 20, 2014, 07:23:16 pm »
Ако часът на раждане е този или малко по-рано, възможно е да има влюбване (имал съм Уран в 5 соларен дом), но в случая по-скоро може да възникне някакво приятелство, отколкото любовна връзка, струва ми се.
A Веско възможно ли е той да ме чувства като по-малка сестра а аз да го почувствам като по-голям брат!Защото по някой път така го чувствам!

folk_mimi

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #215 -: Април 20, 2014, 07:24:02 pm »
Докато започне този солар да бъде активен има още половин година.
Благодаря!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #216 -: Април 20, 2014, 09:18:43 pm »
Бъди благодатна Мария,воистина Възсскресе! :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #217 -: Април 20, 2014, 10:19:21 pm »
Не мога да разбера така ли се казва "здравейте" на стопаните, и така ли се посрещат гости

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #218 -: Април 21, 2014, 10:32:19 am »
Някой да има опит с Плутон в 12 дом, на 3 гр преди асц  в солара? То каквото и друго да има в този солар, Плутон направо зачерква всичко май. Тамън се позарадвах малко и като прочетох за него и ми се "стъжни обстановката" :)

« Последна редакция: Април 21, 2014, 10:43:17 am от Happy58 »

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #219 -: Април 22, 2014, 10:05:23 am »
Много се чудех какво може да даде соларен Асцендент в 4 дом, при положение, че нямах намерение да правя ремонти у дома, нито да се местя, но със стартирането на солара изведнъж започнах да се интересувам от вилата, която стоеше занемарена откакто почина баба ми. Реших да я приведа малко във вид, и най-вече да се възползвам от градината, като започна да си засаждам разни зеленчуци и подправки. Преди баба ми все ми викаше "Айде, идвай, виж какво спокойствие е тук", а аз все се чудех как да не отида. Скучно ми беше там. Явно остарявам вече и имам нужда от по-голяма близост с природата.  :012:
Serve, love, give

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #220 -: Април 22, 2014, 04:19:04 pm »
Някой да има опит с Плутон в 12 дом, на 3 гр преди асц  в солара? То каквото и друго да има в този солар, Плутон направо зачерква всичко май. Тамън се позарадвах малко и като прочетох за него и ми се "стъжни обстановката" :)
и аз съм така с с Плутон на асц в следващия солар ще пада преобразуване  :D дано без кризи

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #221 -: Април 22, 2014, 04:26:04 pm »
и аз съм така с с Плутон на асц в следващия солар ще пада преобразуване  :D дано без кризи

ти видя ли какво е написано в онзи руския сайт, където акрукс го даде?

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #222 -: Април 22, 2014, 04:37:55 pm »
ти видя ли какво е написано в онзи руския сайт, където акрукс го даде?
не къде  :engel016:

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #223 -: Април 22, 2014, 04:44:46 pm »
не къде  :engel016:

http://astrohit.com/lunar/lunar_0.php

акрукс я няма да даде малко позитивно тълкувание :) - тя е много добра в това.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #224 -: Април 22, 2014, 05:24:40 pm »
Транзитен или соларен Плутон през/ в 12-ти дом може да помогне за изчистване на старото и отживялото и да проправи път към новото.

Няко твърдят конкретно за соларните карти, че соларният дом в който попада Плутон, е дома с най-силна трансформация за годината. Най-лесно е да проверите, като се върнете назад и разгледате домовата позиция на Плутон в отминали солари и дали точно по тези домове, се е наблюдавала засилена активност. Мисля беше френската школа, която счита че позицията на Плутон в соларния дом, се отъждествява и показва зоните с възможност за най-голям прираст, израстване и обогатяване.