Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582032 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #225 -: Април 23, 2014, 09:23:53 am »
Транзитен или соларен Плутон през/ в 12-ти дом може да помогне за изчистване на старото и отживялото и да проправи път към новото.

Няко твърдят конкретно за соларните карти, че соларният дом в който попада Плутон, е дома с най-силна трансформация за годината. Най-лесно е да проверите, като се върнете назад и разгледате домовата позиция на Плутон в отминали солари и дали точно по тези домове, се е наблюдавала засилена активност. Мисля беше френската школа, която счита че позицията на Плутон в соларния дом, се отъждествява и показва зоните с възможност за най-голям прираст, израстване и обогатяване.

върнах назад да разгледам - има години, в които много буквално се проявява значението му, но има и такива, в които просто е ставало обратното :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #226 -: Април 23, 2014, 11:11:36 am »
върнах назад да разгледам - има години, в които много буквално се проявява значението му, но има и такива, в които просто е ставало обратното :)

И при мен е по същият начин, през някои соларни години съм имала акцент върху темите на дома, в който е бил разположен Плуто, а през други нищо.
Същото е и за лунните възли,ако соларните такива попадат в градус на натална или соларна планета, то сигнификациите на тази планета, ще са от водещо значение за конкретната година. При мен това твърдение изобщо не работи.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #227 -: Април 23, 2014, 12:49:08 pm »
 O:-)

Здравейте, днес мама има РД  :-* Какво казва соларът?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #228 -: Април 23, 2014, 02:51:47 pm »
Благодаря, Весо!

Дори вече започна предсказанието ти, благодаря ти,  :58: :85: ще има ремонти по старата ни къща и в частта на братовчедите основно, оттам захваща и нашата, баня, маня, двор, проект "Красива България", промени за добро или зло. Дано къщичката издържи))) Пълен фъншуй, а тя е такова теле, че ако може нищо да не мърда и да не се променя, най-добре ще й е. Затова сега е в драми и не може да спи, че е и основен двигател по организационно-изпълнителската част и не й е лесен живота. Дори днес чака майстор )))) Поздрави и мерси, позна, браво.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #229 -: Април 23, 2014, 02:55:41 pm »
Много се радвам, че съм познал!  :) Дано само добри неща да ѝ се случат!

 :38: Дай Боже!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #230 -: Април 23, 2014, 07:16:16 pm »
Някой да има опит с Плутон в 12 дом, на 3 гр преди асц  в солара? То каквото и друго да има в този солар, Плутон направо зачерква всичко май. Тамън се позарадвах малко и като прочетох за него и ми се "стъжни обстановката" :)

я да изтегля въпроса, защото акрукс май не го е видяла . Акрукс, въпросът е заради онези страшни работи в руския сайт :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #231 -: Април 24, 2014, 11:36:59 pm »
Някакви наблюдения имате ли над действието на прогресивния солар - т.е построяването на карта да стане не спрямо наталната позиция на слънцето, а според прогресивния му градус?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #232 -: Април 27, 2014, 01:23:51 am »
я да изтегля въпроса, защото акрукс май не го е видяла . Акрукс, въпросът е заради онези страшни работи в руския сайт :)
ами виж Плутон кой дом управлява в солара, за допълнителни насоки кои дела ще пазиш в тайна през годината, защото сол Плутон в 12д дава тайна интимна връзка, срещи, които ще е желателно да са скрити, скрити замисли, безпокойства, които за другите ще изглеждат непонятни и ненужни

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #233 -: Април 27, 2014, 10:51:20 am »
ами виж Плутон кой дом управлява в солара, за допълнителни насоки кои дела ще пазиш в тайна през годината, защото сол Плутон в 12д дава тайна интимна връзка, срещи, които ще е желателно да са скрити, скрити замисли, безпокойства, които за другите ще изглеждат непонятни и ненужни

Така вече е по-добре :) - поне ще е само една област ... че както го бяха написали в сайта .... то по-хубаво някъде там в манастир и кротичко изчакване да отмине годината :)

благодаря :) - знаех си, че ще дадеш по-оптимистичен поглед ...

сега го проверих - У10 :)
« Последна редакция: Април 27, 2014, 10:54:00 am от Happy58 »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #234 -: Април 27, 2014, 01:07:34 pm »
Така е, защото да пишеш за другите, не е като да пожелаеш на себе си. Аз имампозициониране на всеки 4 години, както е редно в 12 дом и планети биват понякога там. Желано време за занимания в изолация, това е. Ако в натала няма обещания за нещо-не ги брой.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #235 -: Април 27, 2014, 07:47:55 pm »
В руския сайт доста страшно е описано положението на Плутон в 12 соларен дом:

Проанализируем, какое астрологическое влияние имеет Сатурн в 12 доме соляра.
Весо, защо си копнал и поставил анализа за Сатурн в 12д?
Снощи четох за сол Плутон в 112д, което е същото и за лун Плутон в 12д, който го имам от вчера в новия ми лунар- както са го описали- големите безпокойства, които действително настъпиха при мен ден, преди да стартира новия лунар
Иначе месеца се очаква да прекарам в изолация, тъй като имам планирана работа, за която ми е нужно уединение...

galiusha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #236 -: Април 28, 2014, 11:58:14 am »
Здравейте,
след няколко дни е рождения ми ден... Надявам се тази тежка година, която изживях във всеки един аспект, вече да е в миналото и предстоящата година да започнат да ми се нареждат нещата малко по малко...
Това, което на мен ми прави впечатление ... Слънце в 9 соларен, надявам се да означава много пътувания в чужбина, ама наистина много  :29: АЦ върху 4-ти дом... надявам се най-накрая да стигна донякъде с ремонта в къщи. Венера в 7-ми соларен... добре звучи, но пък квадрат с Нептун?  ??? Някакви мнения относно соларна Луна върху натално АЦ?
Благодаря за всякакви коментари  :-*
« Последна редакция: Април 28, 2014, 12:02:52 pm от galiusha »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #237 -: Април 28, 2014, 01:16:23 pm »
Здравейте,
след няколко дни е рождения ми ден... Надявам се тази тежка година, която изживях във всеки един аспект, вече да е в миналото и предстоящата година да започнат да ми се нареждат нещата малко по малко...
Това, което на мен ми прави впечатление ... Слънце в 9 соларен, надявам се да означава много пътувания в чужбина, ама наистина много  :29: АЦ върху 4-ти дом... надявам се най-накрая да стигна донякъде с ремонта в къщи. Венера в 7-ми соларен... добре звучи, но пък квадрат с Нептун?  ??? Някакви мнения относно соларна Луна върху натално АЦ?
Благодаря за всякакви коментари  :-*
Сол. Слънце в сол 9д показва, че ще те влече пътуване в чужбина и пътешествията, но разположението благоприятства предимно творческата активност, свързана с чужди езици, религия, философия, литература и издателска дейност, а също продължаване на образованието, изучаване на чужди езици, успешно приключване на съдебен процес- сол Слънце е У12. Указания за кратки пътувания в чужбина дава сол Меркурий У1 в сол 9д., но като цяло през годината акцентът ще е върху това да си стоиш у дома, да разрешаващ жилищни въпроси, да се занимаваш със семейство, родители- сол АСЦ в 4д, сол Меркурий в сол 9д е в опозиция със сол Сатурн У5,6 в сол 3д, което налага ограничения, забрана на пътуванията, вероятно по здравословни причини, бременност.
сол 3д в 5д показва забавления, любовни писма, при наличие на други показатели може и бременност да има, а също започване на начално образование на дете ако имаш
сол 5д в 7д- любовна връзка, която може да прерасне в брак, сол 7д в 10д при женска карта също е показател за брак, сол Луна в сол 10д в женска карта показва сключване на дългоочакван брак, сол Юпитер в сол 10д в женска карта при добра връзка с 5д дава успешно раждане, в случая е в хармоничен аспект със сол Сатурн У5 в нат 5д
В подкрепа на това да имаш бременност през годината е транзита на СЛВ в 5д, както и СЗ в 11д, което ще се случи дни преди да стартира новия ти солар.


Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #238 -: Април 28, 2014, 02:20:02 pm »
Боже, чак сега видях...  :57: :57: :57:


Не се губи. Аз съм с текущ сатурн в 12 соларен.  :D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #239 -: Април 28, 2014, 02:22:10 pm »
И как ти се отразява?

Засега не са налични споменатите бедствия. Но има много време, де. Ще видим.