Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 575421 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #285 -: Юни 14, 2014, 12:14:39 pm »
Намесен е и 10 дом. :)
Блгодаря ти много Уран :58:

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #286 -: Юни 17, 2014, 08:04:14 pm »
когато зареждам карта в астро.ком с опцията "натал, прогресии, слънчеви дъги", с червен цвят излиза положението на текущите соларни АС и МС. Вие използвате ли ги по някакъв начин тези данни?

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #287 -: Юни 20, 2014, 01:45:13 am »
Аз :57:

Благодаря предварително на всеки включил се  :58: !

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #288 -: Юни 20, 2014, 04:44:40 am »
Благодаря предварително на всеки включил се  :58: !
  :happybirthday3: 
Година, в която ще си доста активен, особено по отношения на партньорства, които лесно ще завързваш и вероятно бързо ще приключват. Промени по отношение на дом, кариера, в която нещата ще се развиват благоприятно за теб, ще получаваш помощ от високопоставени- сол Слънце, сол Юпитер в сол 10д. Пари, материални придобивки от чужбина, вероятно от жена- сол 8, 9д във 2д, сол Венера У2,9 в сол 9д, а може парите, които изкарваш да имат някаква връзка с чужбина или с други дейности по 9д. Доходите ти ще са стабилни, макар на моменти да изпитваш затруднения в тази област- сол Сатурн в сол 2д е ретро. Тайна любов, тайни по отношение на работа, колеги, някакви скрити и измамни неща ще присъстват в тази част от живота. 

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #289 -: Юни 21, 2014, 12:06:01 am »
Благодаря акрукс за бързото включване  :93: .

Тенденцията с "идването на пари отвън" започна преди известно време, малко на шега и wishful thinking в самото начало, идеята да инвестирам в някои мои налудничави идеи малко по-малко започна да ме обзема и да се превръща в реална възможност за по-добър утрешен ден  :) .
По другите теми, пак 12 дом, пак тайни, пак възли за разплитане, както винаги  ;D .

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #290 -: Юни 21, 2014, 12:20:19 am »
Мисля, че ще се увлечеш по спекулативна форма на печелене на пари, Санти. Относно любовната сфера- очаквай неочакваното. Възможно е и да промениш резидънса си.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #291 -: Юни 21, 2014, 02:16:32 pm »
Мисля, че ще се увлечеш по спекулативна форма на печелене на пари, Санти. Относно любовната сфера- очаквай неочакваното. Възможно е и да промениш резидънса си.

Уран, благодаря  :) !
Ами аз съм се поувлекъл вече, нали съм с Луна/Раху, а Раху е алчен и като черна дупка иска да поглъща още и още, но не му се давам, колкото толкова  ;D .

Не ме кефи нещо този солар, не че предходния беше много готин с пълния 12 дом, но беше от друга страна съзидателен и продуктивен период, макар и с много нерви и трудности.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #292 -: Юни 21, 2014, 03:07:42 pm »
Струва ми се,че ти е заложено пътуване, промяна в работата, възможни грижи по близък човек.  Имаш голям тригон около2 , 6 и 10 домове, па и здраве изглежда да е стабилно. Виж в отношенията и партньорствата може да има изпитания заради ретрото на мерка, известна нелоялност, или потайност. Освен това личната ти година повтаря рожденната и в този смисъл може би ще разбереш нещо важно за отношнеитя с другите, баланса, колко даваш и колко получаваш от тях. ;)
А с опозицията марс-уран може да си склонен повече към избухливост, те застъпват и рожденните ти позиции-марс, квадрат луна. Може импулсивно и с облекчение да приключваш партньорски отношения, а после да съжаляваш.
Заради изгорения меркурий като че ли твоите думи ще идват пречупени през егото, или чувствата. ;)


А за последната декада на Билзнаци Вронский казва, че само те могат да постигнат нещо трайно/заради декада на сатурн/, визирайки непостоянството на знака. :08:
« Последна редакция: Юни 21, 2014, 07:18:32 pm от enigma »

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #293 -: Юни 21, 2014, 07:41:05 pm »
Другата седмица имам рожден ден и нещо изпитах нужда от чужд поглед върху солара ми  ;)...много неща се изсипаха накуп последните 3 месеца, уж всичко за хубаво, но се чувствам супер изтощена, почнах да се замислям дали ще издържа до края, който го очаквам към октомври. На рождения ми ден Луната е във фаза Новолуние, това как се интерпретира? Благодаря ви предварително за коментари. Между другото най-много ме тормозят настъпилите промени покрай работата ми-повишение, което точно в този момент изобщо не ми беше в главата, виждам пълен соларен Д6, интересно ми е там нещата дали ще се развият положително...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #294 -: Юни 26, 2014, 04:39:01 pm »
ок, ще го имам впредвид, блатодаря :)

а ти защо попита, дали е имало дете - нещо те притеснява в солара ли?
  Само попитах, какво да ме притеснява, дори не съм видяла солар + натал

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #295 -: Юли 02, 2014, 09:24:39 am »
ще помоля за едно безпристрастно мнение. В края на юли (31) шефът ми ще идва в БГ и имам някакво усещане, че е намислил някакви промени. Бих искала да знам, дали не замисля намаляване на заплатата ми или въобще закриване на офиса вече.
- Новолунието от 27 юли е все още в 1 дом и прави квадратура към куспидата на 5 дом, което не бих го свързала с работата. - В солара по принцип си имам натовареност относно оста шефа-аз.
- Транзитите не дават особена информация, освен че тр Юпитер по това време е в градуса на новолунието, а той самия ми е У6.
Бихте ли погледнали в лунала, дали може да се вземе някаква информация. Виждам тригона м/у У1 и шести дом, У1 е във 2 дом ... но пък Луната от 10 дом е направила квадрат към 6 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #296 -: Юли 02, 2014, 01:25:03 pm »
ще помоля за едно безпристрастно мнение. В края на юли (31) шефът ми ще идва в БГ и имам някакво усещане, че е намислил някакви промени. Бих искала да знам, дали не замисля намаляване на заплатата ми или въобще закриване на офиса вече.
- Новолунието от 27 юли е все още в 1 дом и прави квадратура към куспидата на 5 дом, което не бих го свързала с работата.
Новолунието в 1д е добро начало за теб самата, в хармоничен аспект ще е със Слънцето, така че вероятно ще имаш положително отношение от страна на шефа (Слънцето), ще имаш помощ от негова страна за твоя лична изгода
Соларът ти е хубав, няма от какво да се оплакваш

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #297 -: Юли 02, 2014, 02:23:34 pm »
Новолунието в 1д е добро начало за теб самата, в хармоничен аспект ще е със Слънцето, така че вероятно ще имаш положително отношение от страна на шефа (Слънцето), ще имаш помощ от негова страна за твоя лична изгода
Соларът ти е хубав, няма от какво да се оплакваш

ох, добре, благодаря :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #298 -: Юли 05, 2014, 01:41:18 pm »
Ще помоля за помощ за тълкуване на този солар.

Чак пък болести не бих казала. Предстоят ли някакви реорганизации в службата, на сигурна позиция ли е там? Предполагам, че работи, още не се е пенсионирала.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #299 -: Юли 05, 2014, 01:47:48 pm »
Наистина би било добре да си позволи и малко почивка, отмора, релакс, да си обърне внимание. Не може нон стоп с пълна газ, в един момент човек се изтощава, без значение колко е деен и издръжлив.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui