Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583088 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #375 -: Октомври 27, 2014, 05:15:37 pm »
Аз напоследък се замислям колко буквален се оказа сегашния ми солар.... За пръв път е толкова наситен със събития по аспектите. И до март месец се чудя накъде още ще пътувам  :57:
Да, понякога е буквално- тази година солара ми започна ден преди рождения и радиатора на парното в кухничката протече, наложи се да го сваля, понеже не може да се ремонтира- сол Уран на сол ИЦ в нат 8д

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #376 -: Октомври 27, 2014, 05:22:25 pm »
Да, понякога е буквално- тази година солара ми започна ден преди рождения и радиатора на парното в кухничката протече, наложи се да го сваля, понеже не може да се ремонтира- сол Уран на сол ИЦ в нат 8д

Значи цяла година ще чистиш ненужното в канала.  :clap: На хаирлия да ти е, след Уран нищо не е същото.
Плутон не те оставя пред избор, но Уран, въпреки че ти предоставя избор и възможности за промяна, те кара да съжаляваш горчиво, ако не промениш статуквото. И е без поправителен.

Сега си погледнах следващия солар и си мисля, че ако и той е толкова буквален, ще се местя да живея в чужбина по любов.  :85:
« Последна редакция: Октомври 27, 2014, 05:29:43 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #377 -: Октомври 27, 2014, 06:02:34 pm »
Значи цяла година ще чистиш ненужното в канала.  :clap: На хаирлия да ти е, след Уран нищо не е същото.
Пепел ти на езика, ЯЯ, дано да няма повече катаклизми в дома и семейството!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #378 -: Октомври 27, 2014, 10:34:15 pm »
Пепел ти на езика, ЯЯ, дано да няма повече катаклизми в дома и семейството!

Акрукс, аз говоря за ненужното  :014: Как може да си помислиш, че ще ти пожелая катаклизми, бе, шемет!!!  :38:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #379 -: Октомври 28, 2014, 08:01:00 am »
Тазгодишния ми солар от март 2014,започна да се проявява отчетливо от 6тия месец нататък.Т.е след септември.
Сол АС в 3ти - междусъседски дрязги, ремонти в блока, събрания, жлъч, скандали. Откакто живея тук от 8 години, бяха се укротили малко,но сега наново започнаха.
Щом започна да действа солара чак сега, очаквам и другите му обаче хубави предпоставки :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #380 -: Октомври 28, 2014, 07:17:20 pm »
Акрукс, аз говоря за ненужното  :014: Как може да си помислиш, че ще ти пожелая катаклизми, бе, шемет!!!  :38:
Ненужното го чисти Сатурн, а не Уран
и в този студ тези дни изобщо не ми е ненужен радиатора, макар че дори да е здрав и прикачен към инсталацията пак щеше да си студувам, тъй като още не са ни пуснали парното, за капак днес и топлата вода нещо не е никак топла  ::)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #381 -: Октомври 29, 2014, 11:16:12 am »
Ненужното го чисти Сатурн, а не Уран
и в този студ тези дни изобщо не ми е ненужен радиатора, макар че дори да е здрав и прикачен към инсталацията пак щеше да си студувам, тъй като още не са ни пуснали парното, за капак днес и топлата вода нещо не е никак топла  ::)

В дом на Плутон, при теб с управител Марс ...  :38:

Аз пък съм болна, но това е за темата за транзитите.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #382 -: Октомври 29, 2014, 07:23:15 pm »
В дом на Плутон, при теб с управител Марс ...  :38:
Имаш предвид тр Сатурн ли? Той е в разходящ съвпад с Марс У3, У8 в 3д при мене, на 9* разлика вече, така че каквото имаше да чисти по 3д го почисти- почина на братовчедката съпруга юни месец, аз си имах проблем с крака в продължение на година и нещо- тр Сатурн в 3д квадрат нат Сатурн У6 на К6, но от месец кракът не ме боли, слава Богу!
Точно сол Уран на сол Иц в 8д ми повреди радиатора, а понеже водолей е вмъкнат знак в сол 2д, хазяина не разреши да се закупи нов, сега е свален и в кухнята греят само тръбите на парното, готварската печка и цигарата ми  :)



Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #383 -: Октомври 31, 2014, 09:17:21 am »
Въпросче - в новия ми солар сол съвпад Венера/Луна е в точна опозиция с нат ПФ. Това дали има някакво значение?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #384 -: Октомври 31, 2014, 10:11:19 am »
Аз не съм сигурна в отговора си, но по-скоро бих разглеждала ПФ като част от натала. Може би като солар ще гледам съвпада на Луна и Венера, който определено си е значим аспект за годината :-) Блазе ти  :clap:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #385 -: Октомври 31, 2014, 10:16:33 am »
Аз не съм сигурна в отговора си, но по-скоро бих разглеждала ПФ като част от натала. Може би като солар ще гледам съвпада на Луна и Венера, който определено си е значим аспект за годината :-) Блазе ти  :clap:

недей, в 8 дом е :), заедно със Слънцето, но то е в друг знак

Благодаря за отговора :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #386 -: Октомври 31, 2014, 10:36:26 am »
Че какво лошо, ако са добре поставени?
Ако гледаш Луна в 8д, то тя по-скоро при прогресия ти трови психиката, а не в соларната карта.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #387 -: Октомври 31, 2014, 01:56:54 pm »
Че какво лошо, ако са добре поставени?
Ако гледаш Луна в 8д, то тя по-скоро при прогресия ти трови психиката, а не в соларната карта.

ами, добре -добре ... - в Дева са, със сектил към сатурн в 10 дом

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #388 -: Октомври 31, 2014, 04:19:09 pm »
Въпросче - в новия ми солар сол съвпад Венера/Луна е в точна опозиция с нат ПФ. Това дали има някакво значение?
Не, значение има този съвпад в кой соларен дом попада и кои соларни домове управляват участниците в него
В случая сол Луна У7 в сол 8д е съвпад със сол Венера У4, У9, като сол 8д попада в нат 2д- трябва всичко това да разгледаш по отделно и да сглобиш в обща картина, която е част от фона на събитията за цялата тази година.
ПФ в солара е в сол 12д съвпад със сол Плутон У10 и квадрат сол Слънце У8 в 8д- като цяло сол Плутон в сол 12д показва трудна година, а ПФ там може да смекчи обстоятелствата, но не и по отношение на важен за теб мъж, с когото имаш тайна интимна връзка

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #389 -: Октомври 31, 2014, 04:30:02 pm »
Исках да попитам по принцип Марс и Плутон на Соларния Асцедент винаги ли дават , проблеми през годината или може да се отразят положително като да речем повече активност, някой до сега имал ли е подобен солар? При мен в една от идните години ( не сега) , Марс е в Първи соларен дом и точен квадрат натално слънце , не ми се вийда много положителен аспект ....