Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582548 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #390 -: Октомври 31, 2014, 05:04:37 pm »
Исках да попитам по принцип Марс и Плутон на Соларния Асцедент винаги ли дават , проблеми през годината или може да се отразят положително като да речем повече активност, някой до сега имал ли е подобен солар? При мен в една от идните години ( не сега) , Марс е в Първи соларен дом и точен квадрат натално слънце , не ми се вийда много положителен аспект ....
Зависи сол Плутон в кой соларен дом попада- ако е в сол 1д ще даде сила за преодоляване на всякакви трудности, положителна трансформация, а ако е в 12д ще е трудна година
За Сатурн също се гледа в кой соларен дом попада, а също така кой соларен дом управлява, какъв аспект има с управителя на соларен АСЦ

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #391 -: Октомври 31, 2014, 05:10:38 pm »
Зависи сол Плутон в кой соларен дом попада- ако е в сол 1д ще даде сила за преодоляване на всякакви трудности, положителна трансформация, а ако е в 12д ще е трудна година
За Сатурн също се гледа в кой соларен дом попада, а също така кой соларен дом управлява, какъв аспект има с управителя на соларен АСЦ

да Aкрукс , ако си спомняш преди време ми даде едно руско сайт4е Астрохит и там пишеше това , което ти казваш , за плутона в първи дом , че е лошо а направотиб , дава сила да преодолееш нещата. Зна4и не е 4ак толкова лош , Плутон да е в сьвпад със соларния асцедент. ще подлегна и Сатурна за всеки случай.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #392 -: Октомври 31, 2014, 07:24:41 pm »
Не, значение има този съвпад в кой соларен дом попада и кои соларни домове управляват участниците в него
В случая сол Луна У7 в сол 8д е съвпад със сол Венера У4, У9, като сол 8д попада в нат 2д- трябва всичко това да разгледаш по отделно и да сглобиш в обща картина, която е част от фона на събитията за цялата тази година.
ПФ в солара е в сол 12д съвпад със сол Плутон У10 и квадрат сол Слънце У8 в 8д- като цяло сол Плутон в сол 12д показва трудна година, а ПФ там може да смекчи обстоятелствата, но не и по отношение на важен за теб мъж, с когото имаш тайна интимна връзка

благодаря ти. Опитвам да правя връзка с прогресии, дирекции и профекции относно ситуациите през настъпващата рожденна година, а там нещата не седят особено розово - добре се връзват с Плутон в 12 дом,  и затова попитах. :) А пък тайния любовник - ох, много ми се иска това вече да е отминало - не ми се занимава повече със стари и тайни истории.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #393 -: Ноември 01, 2014, 10:58:56 am »
Реших се да пусна един солар. В общи линии имам идея какво май ще става, но ме човърка дали множеството съвпади на транзитни с натални планети са значими по някакъв начин. Гледах тук какво пише, но не видях споменато. Юпитер в X май ще една от основните теми, а и се пада профекционен господар на годината. Най-точният съвпад е именно тр. Луна/Юпитер. Чудя се… татко ли ще ставам? :)
« Последна редакция: Юни 27, 2019, 09:28:12 pm от Reptil »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #394 -: Ноември 01, 2014, 11:24:16 am »
Разбира се, че са значими.
Предстои ти пик- личен/професионален. Възможно е и да се преместиш и, да, има индикации за бащинство.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #395 -: Ноември 01, 2014, 05:25:45 pm »
Реших се да пусна един солар. В общи линии имам идея какво май ще става, но ме човърка дали множеството съвпади на транзитни с натални планети са значими по някакъв начин. Гледах тук какво пише, но не видях споменато. Юпитер в X май ще една от основните теми, а и се пада профекционен господар на годината. Най-точният съвпад е именно тр. Луна/Юпитер. Чудя се… татко ли ще ставам? :)
А защо Юпитер да е професионален господар, понеже е разположен в сол 10д ли?
Годината ще е значима, тъй като соларните домове повтарят наталните, сол АСЦ везни, сол Венера в сол 1д- ще се разхубавяваш, нови дрешки, ще те вълнува красотата, изкуствата
сол Луна У10 в сол 4д, съвпад с нат Юпитер У3, съу5- може би професионално ще си ориентиран към дейност, извършвана от дома, творчество- писане на музика, стихове, рисуване; сол Марс У2, У6 в сол 3д- работа, свързана с общуване, търговия онлайн

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #396 -: Ноември 01, 2014, 05:51:19 pm »
Профекции. За следващата година излиза, че първи дом съответства на шести. Правих, струвах, па изкарах Юпитер да е господар на годината. Виж, това не ми беше хрумвало — работа от къщи. Мерси, Акрукс :)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #397 -: Ноември 01, 2014, 06:02:53 pm »
Профекции. За следващата година излиза, че първи дом съответства на шести. Правих, струвах, па изкарах Юпитер да е господар на годината. Виж, това не ми беше хрумвало — работа от къщи. Мерси, Акрукс :)

Юпитер ти квадратира нодалната ос в натала - в книгата на Селесте Тил за възлите има обяснения за това - можеш да се ориентираш, какви ги върши той в тази позиция :) - поне за моя Марс беше вярно.

А иначе, в солара СЛВ ти е в точен съвпад с Меркурий - значи ще бъдат застъпени неговите теми. Освен това, Слънце, луна, Венера са в близки градуси - те също ще бъдат изявени през тази година.

И другото интересно - сол съвпад СЛВ/Мерк е върху нат Венера, а сол Венера е върху ЮЛВ. Тук също ще има нещо свързано с Венерката ти :)

хайде и един лек нумерологичен прочит за РД-то :) - ако не си много разпилян и успееш да се организираш и да си "гониш" целите, ще имаш определено успех тази година - възползвай се - такава хубава, с подкрепа на Вселената, с лекота, ще ти е само една :) - но не всички я имат де :)
« Последна редакция: Ноември 01, 2014, 06:09:50 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #398 -: Ноември 10, 2014, 06:22:18 pm »
Ако някой пожелае нека си даде мнението. :)
Честит Рожден Ден и тук!
Аз поздравих наскоро всички скорпиони в темата за поздрави, надявам се да ти е харесала скорпионската торта  :012:
През годината актуални за теб ще са материалните блага и парите, изкарани с работа, което ще има благоприятно развитие- сол Юпитер У6, съУ10 в сол 2д, сол АСЦ в нат 2д
сол Луна У1 в сол 12д- може да търсиш уединение, да си изолиран, което не означава непременно нещо лошо- хората, които творят имат нужда от усамотение, а може просто да заработваш нелегално парите, защото сол У1 в 12д е в секстил със сол ЮпитерУ6 в сол 2д  :)
сол Уран в сол 10д- може неочаквано да смениш професията или професионалната ориентация през годината, или с гръм и трясък да пострада репутацията ти, но понеже сол Уран е У9, може да е свързано с висше обучение, което да е по Уран например или да смениш специалността ако следваш

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #399 -: Ноември 10, 2014, 07:17:21 pm »
Ако някой пожелае нека си даде мнението. :)
Усещаш ли как най-голямото ти изпитание(подвиг) тепърва предстои?  ;) Сатурн(У10),който е в натална квадратура със стелиума от Скорпион тепърва започва съвпад с Господарите ти Плутон и Марс.  ;) Толкова страхотно троново противодействие,но Сатурн е на трон и по дом,което означава,че в предстоящия транзит той ще е учителя на Плутон и Марс и ще вземе превес над тях.Приготви се да се изгърбиш от работа и после да приемеш щедростта на Стария.Само вземи мерки за здравето си,че транзитът става в 6Д,въпреки,че съм виждала Сатурн там да стабилизира,а не да влошава здравето.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #400 -: Ноември 10, 2014, 07:43:37 pm »
Благодаря и на теб ! Наистина по отношение на работата(без да намесвам астрологията) има изгледи и очаквам новини.
Сатурн винаги принуждава да се изпълнят исканията му,а в твоя хороскоп тотално е подчинил всички Господари на домове-където и да влезе особено до възврата ще ти тежи.Та най-добре е да не му се противопоставяш изобщо и да започваш "катеренето".Чудесна възможност е минаването му през 6Д за целта.Аз нямам търпение да влезе в моя 6Д и да застане опозиция на себе си-тук е много резултатен срещу положения труд.   :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #401 -: Ноември 10, 2014, 09:33:41 pm »
...че транзитът става в 6Д,въпреки,че съм виждала Сатурн там да стабилизира,а не да влошава здравето.  :)

Може ли примерна карта в "натални"?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #402 -: Ноември 11, 2014, 09:04:14 pm »
Може ли примерна карта в "натални"?
Това се случи при мен.
Когато Сатурн ми влезе в 6Д(предишния път) тотално смених средата.Бях ученичка.  :) Записаха ме в друго училище,при нови учители и нови съученици.Като дете често боледувах.Записах се на тренировки,които по-късно доста ми помогнаха,но укрепиха здравето ми.Времето ми минаваше в старателно учене и тренировки,а новите съученици се оказаха среда,близка до моя манталитет.Прогресивен период в много отношения.
  Сатурн ми е У7(и стар управител У8).В натален съвпад с К12 от 11Д.К6 Стрелец,натален сходящ тригон Сатурн/Юпитер.Напрегнати аспекти с Нептун и Меркурий,останалите са подкрепящи.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #403 -: Ноември 11, 2014, 10:13:36 pm »
Преди известно време бях качила новия си солар, но го изтрих. Сега ще го пусна пак, понеже е в сила от няколко дни. Ще съм много благодарна, ако споделите мнение :58:
Знаеш ли какво-тълкуваш го подобно на синастрия.
Опитай сама,а?  ;)
Ще ми е интересно,а може би и на други да ти прочетем тълкуването.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #404 -: Ноември 18, 2014, 06:54:49 pm »
Аз си направих един солар за следващата година...Мисля,че ще има някакво раздвижване в любовните връзки при мен най-накрая. Венера и МЦ са много интересно поставени. МЦ във 2ри дом, ДЦ в 10, Венера и Юпитер в 6ти. Момичета, мислите ли,че това е някакъв показател за наличие на връзка с мъж, от работното място?
Втория ми въпрос е, ще си намеря ли работа с чужди езици, т.е по специалността ми? И образованието ми гладко ли ще върви т.е ще мога ли да съчетавам добре работа+образование? По 9ти дом е Висшето образование, нали? Не знам луната там как ще ми се отрази....надявам се да нямам проблеми. 
« Последна редакция: Ноември 18, 2014, 09:08:12 pm от plutonian93 »