Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583478 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #525 -: Февруари 06, 2015, 07:59:52 pm »
Привет на всички
Преди 2 години ходих при една астроложка и тя ми каза че аз никога няма да срещна моя човек в живота си. Вие какво мислите така ли е?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=dnufileaj7ehz-u1421411137&lang=e&gm=a1&nhor=427956&nho2=427956&btyp=31&mth=gw&sday=6&smon=12&syr=2014&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=
У1(Плутон) съвпад с У7Венера в 12Д. ;)
В твоята връзка той Плутонов ли е?Не може да е лесно и розово с този съвпад.Освен,че връзките ще те трансформират,за да те научат да си силна и ще оцеляваш сама и с видимо неподходящ партньор.Плутон е много жесток и много са малко достойните за истинската му любов. ;) Ще дере докато не ти извади душицата чиста и силна,без лиготии,неустановености,предразсъдъци,задръжки.
Пл/Вен съвпад е обещание,че след "термичната обработка" ще имаш силен съпруг.Венера може да е У7,но тя представлява твоите женски вкусове,а те са ясни.НЕ мисля,че си самодостатъчна с този Пл-това да не и Уран. ;)Пл се стреми към най-дълбоко сливане на физ,душевно и духовно ниво и не мирясва докато не стане.Плут може да е отшелник,може да е развратник,а може последователно да е и двете.....Мисля,че животът ти е динамичен,поне вътрешно,а това е чудесно.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #526 -: Февруари 07, 2015, 09:34:51 am »
Твоят казус "ме сърби" .  :012:
Ако приемем,че 12Д и планетите в него представляват  не последното прераждане,а миналото за този живот съвпадът и Марс пред дома,показват нещо,което ще бъде факт.Т.е: много страстна и тайна връзка.А дащо не и агресивна.Твоят хороскоп е това,което ти чувстваш(ще чувстваш),за това мисля че ти е гарантирана Плутонова връзка например в чужбина,в някоя секта,с човек увлечен по изкуството изобщо намесен 12Д
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #527 -: Февруари 07, 2015, 09:57:48 am »
Да Акрукс, даже ми каза кога ще гушна и босилека.

спри да готвиш с босилек :57:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #528 -: Февруари 07, 2015, 10:21:31 am »
Да Акрукс, даже ми каза кога ще гушна и босилека.
значи е от тази категория астроложки дето са  на импулсна линия по тв скат :57:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #529 -: Февруари 07, 2015, 11:55:57 am »
Днес е рождения ми ден и юбилей също , солара за новата година влиза в действие :) ако може някои да се включи ,както може би пове4ето знаете нямам работа в момента и нямам и гадже.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #530 -: Февруари 07, 2015, 02:49:08 pm »

Няма час на раждане и не се знаят упр,нито асп на Пл към асц. ;) Но Пл прави съвпад със СЛВ и така или иначе ще придобива Плутонови характеристики като манталитет,което ще се ускорява от тригона с Марс.
Първоначалният ти въпрос беше за "твоя" човек.Мнението ми е,че един след друг срещаме все "наши" хора. :)
времето им на интензивност на дадени отношения често изтича,защото трябва да влезем в други,които да ни поддържат добрия вкус към живота,а от там и на другите около нас. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #531 -: Февруари 10, 2015, 11:23:50 am »
За тази соларна година имам стелиум в 5-ти соларен дом. Чудех се как ще се прояви, но от няколко дена сякаш е започнало да действа. Изпитвам истинско вдъхновение, стар талант започна в мен пробужда. Моля се вдъхновението да не ме напуска-искам да създавам красота.
« Последна редакция: Февруари 10, 2015, 11:25:42 am от Just_a_Dream »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #532 -: Февруари 10, 2015, 11:45:41 am »
ще ми помогнете ли за новия ми солар  ::) влиза в сила април.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #533 -: Февруари 10, 2015, 12:37:01 pm »
Нереална, ти какви ще ги вършиш с тази Венерка (У5) в 12 дом :) - ауууу  :58: - ама умната, ей :)

в материален план явно ще има промени, но те ще са добри - нали Юпитер е там :).

Чудя се, как точно да се разтълкува, че тр нат У1 е точно върху Асц ....
« Последна редакция: Февруари 10, 2015, 12:40:30 pm от Happy58 »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #534 -: Февруари 10, 2015, 02:30:26 pm »
Нереална, ти какви ще ги вършиш с тази Венерка (У5) в 12 дом  - ауууу  - ама умната, ей
в материален план явно ще има промени, но те ще са добри - нали Юпитер е там :).
Чудя се, как точно да се разтълкува, че тр нат У1 е точно върху Асц ....
абе и аз не знам какви ще ги върша ...тр. сатурн ми е в пети дом. ::)


Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #535 -: Февруари 10, 2015, 02:34:46 pm »
абе и аз не знам какви ще ги върша ...тр. сатурн ми е в пети дом. ::)

и моя е там, ама по-напред от твоя .... ами какво - вкарваш в ред лИбовни въпроси или ... нещо с децата (ама аз понеже нямам и оставам само на лИбов). Сатурн в 5-ти въобще не изключва връзка - преди време го писах тук - студенската ми любов е започнала по това време.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #536 -: Февруари 10, 2015, 03:46:14 pm »
nerealna, асц ти е в знака на наталния, неговият управител е добре поставен. Акцентирани са 2 и 11 дом - нови приятелства, печалби покрай общи дейности с приятели, реализиране на нещо за което си мечтала в материален план.
Слънцето е У2 и У3 - в 11 сол и 10 нат. Може да предприемеш стъпка към допълнителни квалификации и пътувания заради работата ти. Във всеки случай това ще ти донесе печалби. Развоят на събитията ще зависи от теб заради У на асц в неговия знак. Края на годината се управлява от Мерк в Телец - резултатите няма да идват бързо, но ще се пребориш за тях заради съвпада с Марс. Възможно е повишение, кариерно израстване.
Имаш и Венера - Луна в солара. Чакат те доста нови контакти, може приятелство да премине в интимни отношения. Или някой в близкия ти кръг да се сдобие с деца. Година с хубави емоции.

Ще бъдеш леко повлияна от лунното затъмнение от 4 април. Но то е доста преди рождения ти ден. Все пак може да е показател за важна година. А и в солара всъщност имаш новолуние. Предвид първия дом - затвърждава се потенциала да дадеш ново начало по темите с лични ресурси и близки хора. Но инициаторът ще бъдеш ти.
« Последна редакция: Февруари 10, 2015, 03:58:07 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #537 -: Февруари 10, 2015, 03:50:53 pm »
Моля за коментар и по моя солар ,започващ през април. Пълният 12-ти дом ми прави впечатление.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #538 -: Февруари 10, 2015, 08:37:56 pm »
Моля за коментар и по моя солар ,започващ през април. Пълният 12-ти дом ми прави впечатление.
Стана ми интересно дали имаш планове за чужбина.
То на нашите години кариера или пари от изкуство много не ми е вероятно.Ако работиш в сферата на медицината виждам много успешна година.Трз Юпитер в 6Д прави опоз на нат Юпитер,което може да е пътуване,в следствие на гордост-така би се реализирал понтенциалът на планетите в твоя 12Д.Може да е едно пътуване на екскурзия,извън граница,което никога няма да забравиш.  ;) Нат У2 Марс ти е в 12Д,както и У10,У1 Д-каква е вероятността с препълнен 12 сол Д да заминеш на екскурзия,да пуснеш фиш и да .....разказваш  :012: Имаш тронова венераУ8,във 2Д-изгорена от Сл прави качествата и по-силни.
Защо не заплануваш една екскурзия,(ако не ти излезе предложение за работа навън) ?  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #539 -: Февруари 10, 2015, 09:33:28 pm »
ще ми помогнете ли за новия ми солар  ::) влиза в сила април.
ще ти е натопорчено в работата или повече задължения в ежедневието, неочаквани промени в кариерата, основно парите ще мислиш през годината- сол Луна У1 в сол 2д на сол к2,
с партньорствата/брака също няма да е леко покрай сол Плутон в сол 7д, сол Венера У5 в сол 12д- тайна любовна връзка, подаръци, придобивки покрай дете, любовник, приятели- сол Юпитер в сол 2д в секстил със сол Венера у5, 11, това е в общи линии