Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582884 пъти)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #555 -: Февруари 11, 2015, 06:00:28 pm »
Ето и двата солара, когато съм раждала. Тук вече има активност в 5ти соларен, но чак категоричност за раждане не откривам. :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #556 -: Февруари 11, 2015, 06:05:32 pm »
Акрукс , слънце в 6 ти соларен дом , какво озна4ава, пове4е натоварване свързано с работата ли? В астрохита, казват под4инено положение спрямо работния колектив :) дано се слу4и , за да имам работа :) Мерси Акрукс за Сатурн4ето.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #557 -: Февруари 11, 2015, 06:52:39 pm »
Това е стар мой солар на година, в  когато съм сключила брак.Най-яркото, което се откроява е соларен Уран на МЦ според мен  :)Нито соларен 7 дом е активен, нито имам соларни планети в 7ми натален.
сол Иц в 10д показва достигане на цел по отношение на дом, местожителство придобиване на определен статус, сол Мц в 4д- важни събития в семейството, които са от съществено значение за състоянието на човека
сол СЛВ в сол 9д и нат 3д- подписване, узаконяване на брак е по 3/9д и годината е била благоприятна за тази цел
сол Луна У9 в сол 9д също показва промяна на връзката, в случая узаконяване, промяна на семейната среда, семейно пътешествие
сол Уран У4 в сол 3д показва пълна промяна на обкръжението, свързано с дом/семейство


toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #558 -: Февруари 11, 2015, 07:02:41 pm »
Ех, колко подробности не забелязвам :012:.. Аз просто отчитам сол. Уран на МЦ ,което указва промяната в соц. ми статус  ;)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #559 -: Февруари 12, 2015, 11:35:29 am »
Някой имал ли е Слънце в 6 ти соларен дом до сега?Ако може да сподели , какво се е слу4ило?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #560 -: Февруари 12, 2015, 11:53:55 am »
Някой имал ли е Слънце в 6 ти соларен дом до сега?Ако може да сподели , какво се е слу4ило?
соларно слънце в 6ти соларен - здравословни проблеми. но и У6 соларен е бил в 6ти соларен.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #561 -: Февруари 12, 2015, 12:06:45 pm »
Някой имал ли е Слънце в 6 ти соларен дом до сега?Ако може да сподели , какво се е слу4ило?
промени в работата, ще се наложи да се приспособил към нови условията на труд /нови колеги, промяна на отношението ти към колегите или на тях към теб, нов офис ..нещо такова/.
за здравето  - не означава точно че ще боледуваш, но може да обръщаш по-голямо внимание на здарвето си, да водиш здравословен начин на живот, промяна в храненето, да се откажеш от вредни навици.
ако боледуваш, работата може да е причина за това. заболяването може да е св. със стомаха, храносм.система.
промяна в ежедневието, потребност от сериозно партньорство/връзка ....
...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #562 -: Февруари 12, 2015, 01:53:49 pm »
много ти благодаря Нереална :)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #563 -: Февруари 12, 2015, 02:03:34 pm »
Ще съм благодарна на допълнително мнение по този солар. Той е на племенницата ми, която иска да отиде на студентска бригада в Англия. Притеснява ме факта, че основната причина май за това желание е, че е НЕсподелено влюбена в някакъв момък, работещ там и си въобразява, че като отиде и нещо ще стане - не знае какво точно, но явно любовта си говори :).

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #564 -: Февруари 12, 2015, 02:31:19 pm »
Хепи ,ами Юпитер е в Седми дом :) благоприятства връзките. Другото , Слънце и Венера в 8 ми говори за хармонична сексуална връзка. С парите може да и е трудно заради Уран и Луната във втори. Може би мом4ето няма да иска да са официално двойка заради соларен 10 върху натален 5 ти , и този Сатурн и Марс там.

Според мен в работата ще и е трудно заради Плутона квадрат Мерк. Мерк и е управител 12 и 4 и диспозитор на Слънцето и Венера, с оглед на това , че е на върха на 4 ти , тя си изживяла плутонова криза по отношение на Дом-Чужбина, хубавото че СЛВ е в 9 ти , ще има помощ в чужбина.

Тази луна на Върха на МЦ да я отработи с Женствена професия: хотелиерство , готварство или гледане на деца според мен.,
« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 02:40:06 pm от greg07 »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #565 -: Февруари 12, 2015, 02:34:45 pm »
Нерелана погледах солара ти за тази година, нещото което ме приятеснява е Сатурн в 6 ти Соларен , при мен даде безработица , ве4е по4ти 7 месец и това което виждам е 4е по солара Сатурн ще квадратира Юпитер , който е управител  6 ти , в момента работиш ли? Асцедента в 12 може да означава пове4е отчужданост, вглъбеност в себе си.

« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 02:39:52 pm от greg07 »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #566 -: Февруари 12, 2015, 03:03:20 pm »
Хепи ,ами Юпитер е в Седми дом :) благоприятства връзките. Другото , Слънце и Венера в 8 ми говори за хармонична сексуална връзка. С парите може да и е трудно заради Уран и Луната във втори. Може би мом4ето няма да иска да са официално двойка заради соларен 10 върху натален 5 ти , и този Сатурн и Марс там.

Според мен в работата ще и е трудно заради Плутона квадрат Мерк. Мерк и е управител 12 и 4 и диспозитор на Слънцето и Венера, с оглед на това , че е на върха на 4 ти , тя си изживяла плутонова криза по отношение на Дом-Чужбина, хубавото че СЛВ е в 9 ти , ще има помощ в чужбина.

Тази луна на Върха на МЦ да я отработи с Женствена професия: хотелиерство , готварство или гледане на деца според мен.,

Благодаря за коментара. Но момчето (като гледам) въобще няма интерес за връзка с нея - тази любов си е в нейните представи. Тя вътрешно го знае, но като всяко младо/влюбено създание не й се иска да е така и май ще направи глупост.

Това с управителството на Мерка малко ме обърква - защо 4?12 + 3-ти е.

Това с професията е ясно, ама още не сме го осъзнали ... или по-точно, имаме някакви други мераци :) - да минем по по-лесното :)
« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 03:10:04 pm от Happy58 »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #567 -: Февруари 12, 2015, 03:18:37 pm »
Извинявай исках да кажа диспозитор на Слънцето , днес съм под голямо напрежение и съм се объркал. Хепи , според мен така или ина4е ще има връзка , Юпитер тригонира Юпитер, може да е с друго мом4е. Ох и аз съм минал през тези изпитания, колко са ме отхвърляли , кажи и да не се отчайва.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #568 -: Февруари 12, 2015, 03:23:28 pm »
Извинявай исках да кажа диспозитор на Слънцето , днес съм под голямо напрежение и съм се объркал. Хепи , според мен така или ина4е ще има връзка , Юпитер тригонира Юпитер, може да е с друго мом4е. Ох и аз съм минал през тези изпитания, колко са ме отхвърляли , кажи и да не се отчайва.

да, благодаря за уточнението.
Естествено, че й говоря, ама ... влюбения не чува много :) , въпреки че тя се допитва много до мен.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #569 -: Февруари 12, 2015, 04:28:15 pm »
мисля все пак че ще има връзка моми4ето тази година , да смени партньорите