Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583390 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #570 -: Февруари 12, 2015, 10:24:00 pm »
Някой имал ли е Слънце в 6 ти соларен дом до сега?Ако може да сподели , какво се е слу4ило?
в онзи сайт пише, че човек ще изпадне в подчинено положение, но от какви хора и ситуации ще покаже дома, в който е разположен диспозиторът на сол Слънцето

В предстоящия солар, който започва есента на тази година, имам сол Слънце У5 в сол 6д, което е съвпад с ретро сол Меркурий У3, 6, а диспозитор на сол Слънце е сол Венера У2, У7 в сол 5д-  :017:

Ще погледна за минали години дали имам сол Слънце в сол 6д. 
намерих в солара от октомври 2011г- сол Слънце У5 в сол 6д където са диспозиторът му Венера У1, съУ6, сол Сатурн у10 и сол Меркурий У2,3,6- ноември 2011 започнах като частна учителка на първолак с увреден слух, който не можеше да посещава занималня поради многото деца и шум там, имаше нужда от самостоятелна работа и от индивидуален подход- справих се, но ми беше тежко и напрегнато през цялото това време, баща му е директор на училището и с кофти характер (Алдебаран точен съвпад с Марс)
Няколко години по-рано също съм имала сол Слънце У5 в сол 6д с диспозитор Венера в сол 5д на сол К5- това е годината, когато започнах да публикувам в блог мои неща, а една ме направи популярна в мрежата, като направи видео-слайд с мои творби. Освен това бях ангажирана изцяло с голямата дъщеря- подготвих я за матурата по математика- изкара 5,46 при положение, че започнаха късно учебната година заради учителските стачки, а след това им поднесоха новината, че техния випуск ще държат матури- задължително български и един предмет по техен избор. Помагах ѝ също с уроците по чужд език, че нали като завърши веднага замина на приемен изпит зад граница- бях наистина заета през годината с дела по 5д.
« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 10:50:08 pm от akruks »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #571 -: Февруари 12, 2015, 11:03:51 pm »
Като гледам колко е активна темата напоследък и не се сдържам повече - ето го солара ми за 2015 година. Ще влезе в сила следващата седмица.
Да си призная, много му се радвам, защото за първи път от три години насам управителят на сол. асц не е ретрограден, а и все пак е Слънцето:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #572 -: Февруари 12, 2015, 11:41:48 pm »
Благодаря ти Акрукс , четейки това което си писала , не би трябвало да е толкова зле. Според мен нещата които си описала са ти донесли радост.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #573 -: Февруари 12, 2015, 11:43:41 pm »
Хепи, за тая племенница не бих се притеснявала-с марс в скорпион, диспозитор на луна, ще оцелее момичето :) а-и юпитер в стрелец, асц рак

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #574 -: Февруари 13, 2015, 12:08:36 am »
Благодаря ти Акрукс , четейки това което си писала , не би трябвало да е толкова зле. Според мен нещата които си описала са ти донесли радост.
За годината, свързана с ангажиментите с моята дъщеря- да, беше удоволствие за мен, а и радост, но тогава Слънцето е в рецепция с диспозитора си в 5д, а за предната описана година не беше никак радостно положението, но предполагам е от сол Сатурн в 6д, който показва тежко задължение/работа, въобще не беше радостно, макар че имаше и забавни моменти с малкия, след като приключвахме с домашните се отдавахме на игри  :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #575 -: Февруари 13, 2015, 12:15:04 am »
аз сега гледам едни дечица на мои добри приятели , те заминаха за кратко и ми е много приято с тях.Щастие е с децата наистина.
 Не знам дано този солар най-накрая се задейства , не искам просто да стоя вкъщи , изморително и обезкуражаващо  ми е наистина.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #576 -: Февруари 13, 2015, 12:34:55 am »
Ще съм благодарна на допълнително мнение по този солар. Той е на племенницата ми, която иска да отиде на студентска бригада в Англия. Притеснява ме факта, че основната причина май за това желание е, че е НЕсподелено влюбена в някакъв момък, работещ там и си въобразява, че като отиде и нещо ще стане - не знае какво точно, но явно любовта си говори :).
Аз пък не виждам защо трябва да те притеснява солара или това, че момичето е влюбено (несподелено)- ако не отиде да се разочарова сама ще продължи да живее с илюзии и напразни надежди, ако не поема рискове да ѝ разбият сърцето рискува да си остане сама един ден, а тя е с овча Луна- по отношение на чувствата е вироглава и слугува на сърцето си :)
сол Уран в сол 2д- ще изкара бързо/ударно пари- какво лошо има да си изкара някой паунд детето покрай чувствата- Уран съУ1 съвпад с Луната У7 в солара?
Юпитер У11, съУ2 в 7д- покрай изкарването на пари ще завърже много нови приятелства, тя има сол СЛВ в сол 9д- тегли я към пътешествия, освен следването...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #577 -: Февруари 13, 2015, 12:45:20 am »
Ще съм благодарна на допълнително мнение по този солар. Той е на племенницата ми, която иска да отиде на студентска бригада в Англия. Притеснява ме факта, че основната причина май за това желание е, че е НЕсподелено влюбена в някакъв момък, работещ там и си въобразява, че като отиде и нещо ще стане - не знае какво точно, но явно любовта си говори :).
Аз пък видях сол Меркурий съвпад с нат ИЦ и го мисля от одеве,и ме яде.Той е соларен У6 и У8.Мирише ми въпреки всичко на секс на "работното място".Дали ще замине или не скоро ще има сексуална авантюра.Дали ще ти сподели?  ;)
Сол Марс съвпада с нат Плутон-тронови в Скр.Нейното увлечение ще бъде силно и съм сигурна сексуално консумирано.(може изобщо да не е с въпросния младеж)Нат К5 е в Сол 10Д,което няма как да не извади на приоритетна позиция любовния живот.  :)
« Последна редакция: Февруари 13, 2015, 12:50:08 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #578 -: Февруари 13, 2015, 01:07:40 am »
Като гледам колко е активна темата напоследък и не се сдържам повече - ето го солара ми за 2015 година. Ще влезе в сила следващата седмица.
Да си призная, много му се радвам, защото за първи път от три години насам управителят на сол. асц не е ретрограден, а и все пак е Слънцето:)
сол Слънце У1 в съвпад с диспозитора си- сол Нептун У8 в 7д- ще е доста чувствена година по отношение на партньорствата- лични или делови, дано нямаш заблуди относно тях, да не те излъже някой, защото сол Нептун в 7д показва нови отношения на база общи идеали, стремежи,интереси, които в крайна сметка може да донесат разочарование
 сол 5д в 12д е тайна любов, сол Плутон в сол 5д е повишена чувственост, стремеж към интимни контакти и любовни преживявания
сол Уран в сол 9д- може неочаквано/непланирано да отпътуваш в чужбина

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #579 -: Февруари 13, 2015, 08:36:14 am »
Благодаря ви, момичета, за мненията  :38:

Явно не съм се изразила правилно - притеснява ме не, че е несподелено влюбена, а че заради това иска да замине там. Там, както знаем, се иска бач-бач-бач, а тя не е много по това действие - по принцип е принцесата на тате :). Съмнява ме, че като отиде и види за какво става въпрос "на живо", а не само на приказка, ще си събере багажа и ще се върне, и така парите ще изгорят, а те все пак не са малко. Любовните проблеми не ме притесняват - естествено, че трябва да си изживее и хубавото и лошото.

Значи, да даваме парите и ако се получи, да заминава .... още веднъж, благодаря :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #580 -: Февруари 13, 2015, 03:14:01 pm »
Благодаря, akruks:)
Много се чудих как да тълкувам акцента 2-8 и 1-7 дом ::)
Като гледам моята карта не ми идват идеи.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #581 -: Февруари 13, 2015, 06:59:07 pm »
Нерелана погледах солара ти за тази година, нещото което ме приятеснява е Сатурн в 6 ти Соларен , при мен даде безработица , ве4е по4ти 7 месец и това което виждам е 4е по солара Сатурн ще квадратира Юпитер , който е управител  6 ти , в момента работиш ли? Асцедента в 12 може да означава пове4е отчужданост, вглъбеност в себе си.
благодаря ти.
на постоянен трудов договор съм от години. на този етап нямам проблеми в работата, разбира се, това не е гаранция.
сатурн и уран са ми любимите планети. досега са  ми носили само положителни събития, макар и някои постигнати по трудния начин. затова се надявам и този път да е така.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #582 -: Февруари 13, 2015, 07:10:47 pm »
да , напълно съм съгласен с тебе, невинаги един квадрат дава нещо лошо , някога , просто дава напрежение , пове4е усилие и дори постижения, при мен така се е полу4авало.
Нереална , ще мога ли да те помоля да погледнеш и моя Солар за тази година.

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #583 -: Февруари 22, 2015, 12:01:01 pm »
Здравейте! Спешно се нуждая от мнение за един солар...Интересува ме дали ще имам някакви грижи с недвижим имот на кредит или здравословно състояние/загуба на родител  :(
« Последна редакция: Февруари 22, 2015, 06:31:31 pm от plutonian93 »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #584 -: Февруари 22, 2015, 01:03:13 pm »
Здравейте! Спешно се нуждая от мнение за един солар...Интересува ме дали ще имам някакви грижи с недвижим имот на кредит или здравословно състояние/загуба на родител  :(

може ли да си сложиш нормална карта от астр-кома, тази е малко трудна за разчитане?