Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582793 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #645 -: Март 22, 2015, 08:21:17 pm »
И, да в астрологията има вярно. Всичко  :)
Проверявам прилежно под микроскоп-не е да нямам фигурки на теория.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #646 -: Март 22, 2015, 08:30:29 pm »
:017: А иначе тези големите, грандиозни събития, които имам чувството, че очакваш ти  :012: така или иначе не се случват всеки ден.
Не се случват всеки ден,но всеки ден се подготвям за тях със здраво бачкане,с трупане на рутина и способности.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #647 -: Март 22, 2015, 08:42:27 pm »
Ще си го получиш признанието и това, което целиш  ;)
:08: Дай Боже,всеки му!  :58:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #648 -: Март 23, 2015, 08:50:51 am »
Хайде и аз  :012:
 :017: Картинката хич не е розова, надявам се да оцелея след толкова трансформации  :012:
Мерси  :012: Ей затова ще си спамя на воля  :043: :043: :043:

Уич, аз лично изкарах една трансформираща година, сега ми е втора (Плутон на Асц откъм 12 дом) - струва ми се, че страхотиите идват за тези, които се инатат на промените (като мен примерно :) ) - то не че е лесно, но човек поне може да направи опити. При теб наистина е акцентиран и е много важен Плутон в момента - хем е на МС, хем тр СЛВ е върху наталния, хем пък УСЛВ ти е Плутон и като последно указание от солара в тази връзка, СЛВ е в първи дом - няма мърдане и ще трябва сама да се справиш, да се вземеш в ръце и да действаш - при мен беше така миналата година.
Отделно, и сърдечни трепети, пеперуди в стомаха и т.н. също ще си имаш .... (възможно е чрез тях да се задейства 7 дом с Плутон) и на теб няма да ти е лесно, но .... давай смело напред ... имаш Уран там в 7 дом, промяната е необходима.

Интересна ти е картата :)  :08:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #649 -: Март 23, 2015, 09:14:33 am »
Слагам солара на една приятелка, има доста здравословни проблеми, аз не виждам хубави неща :(
може ли някой страничен поглед - и най-вече - според вас кога ще се стабилизират нещата

Да дам обратна връзка
През 2014 на два пъти беше на антидепресанти, единия път-доста силни. Подобри се, после пак се влоши. Започна работа за кратко, нещо се скараха-напусна. Сложи си брекети на зъбите, голяма мъка беше, докато свикне. Имаше проблеми с едно от децата, нищо сериозно, пубертетска история. Има нова кола.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #650 -: Март 23, 2015, 09:36:18 am »
Ако някой реши да облагодетелства темата и да даде ов:
- вещичка-6стр
- едната-6стр
- яя-7стр
- хепи-племенница-7стр
- валинка-9стр
- скорпионче-солар за мъж-9стр
- флора-11стр

Другите още не са приключили със старите солари май

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #651 -: Март 23, 2015, 10:44:14 am »
Ако някой реши да облагодетелства темата и да даде ов:

- хепи-племенница-7стр


Хепи с удоволствие дава ОВ, стига някой да се интересува :)

това беше въпроса, с картата:
http://astra.la/forum/index.php?topic=92.120

включване имаше само от акрекс:

разбирам това, че ти харесва вносната думичка "интерсептиран" , някак си интернационално и интелигентно звучи, но в случая при този солар няма заключени домове- просто соларни К3 и К4 попадат в натален 9-ти дом, но не са в един знак в соларната карта, за да е вмъкнат соларния 3д или интерсептиран, както ти харесва  :)
Сол 3д и сол Иц в 9д показват, че ще замине надалеко и ще държи изпит, сол СЛВ в 9д показва това, че има предпоставка да следва, сол МЦ в 3д- ще се представи добре на изпит, Сол Сатурн У1 на сол Мц- промяна на социалния статус, придвижване нагоре по житейската стълбичка, сол АСЦ и сол 12д  в 6д и сол Плутон в сол 12д показват, че ще е натоварена психически, ще е нужно да положи грижи за здравето; сол ДСц в 12д- партньорство, връзка, която няма да е явна, сол 6д в 12д- може нелегално да работи, че със сол 2д в 8д едва ли ще е много добре с парите през годината

ето и ОВ-то: 
- да, девойчето я приеха студентка, беше много напрегнато за нея, защото се явяваше и на предварителни. Накрая вече беше доста изтощена. Проблема беше, че не успя да влезе специалността, която искаше, та трябваше да вземе компромисно решение.
- изпита надалеч - тук не знам - от Пловдив в София? Но .... за нея София е наистина далеч, много е привързана към дома си и й беше проблем, че трябва да се отдели евентуално.
- лИбовта - чак тази година събра смелост да сподели и то май само с мен - още от миналата година се е влюбила в някакъв момък (контакт по фейса, но е българче), който работи в Англия - явно любовта е несподелена и й е тежко.
- за парите - не е работила, нито тайно, нито явно :) - не сме много по тази част (поне за момента) - направи някакъв опит лятото с някакви СВ-та, но не я взеха. За сметка на това, предполагам че по абитуриентския бал е получила парички, но никой не знае колко :) - и вече ги няма, се установи наскоро :), защото трябваше да я финансирам в една критична ситуация. Може би това астрологично положение да има и друго тълкувание ....

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #652 -: Март 23, 2015, 10:47:12 am »
Благодаря, Хепи  :-*
За мен промяната е като въздуха, жизненоважна. Скапва ме застоят и липсата на движение. А имам такива периоди. Иначе трансформациите си вървят при мен вече две-три години. Тъкмо ме поотпусна Нептун върху Слънцето и ме тресне друго по главата. И... аз не се изненадвам от нещата, които се случват, повече или по-малко съм подготвена за тях, което не ги прави по-лесни за приемане.
Друг въпрос е, че колкото и да променям нещата, средата последните години, промяната не е по същество. Променям мястото, но иначе нещата си вървят горе-долу по един начин. Развитие в застой  :012: В този смисъл промяна ми е необходима. С Плутоновите енергии мисля нямам проблем, обичам трансформациите, обичам да започвам от начало  :012: рестартирам разни неща периодично, изгарям и възкръсвам от пепелта  :012: Но Сатурн, Сатурн  :lol_hitting: Мразя ограниченията на дедовия :o , писна ми да ме спъва на всяка крачка  :lol_hitting: Е, направи ме като войник дисциплинирана дедо  :012: Право на грешки нямам аз, там където другите могат да си грешат и да правят, каквото си искат, иначе шут в г*з от дедо  :043:

Уич, Плутон иска промяна на теб самата .... с цел еволюция. Промяна на място, неща и всичко по материален план не се включва тук. Знам, че може и да съм досадна, но със сигурност ще имаш тази година преживявания, които ще те променят отвътре, или поне ще се опитат - личния ми съвет е, да изучиш много добре СЛВ в Скорпион, 7 дом и да направиш крачката за прилагането му в живота ти. :) Късмет! :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #653 -: Март 23, 2015, 12:35:21 pm »
Момичета , нека не се вълнуваме излишно , преди Калоян като влизаше в стария форум бяха подобни дискусии...

Когато не разбирах от астрология в началото и аз съм питал доста за себе си , сега като видя нещо в което съм сигурен го коментирам и аз

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #654 -: Март 23, 2015, 01:00:06 pm »

ето и ОВ-то: 
- да, девойчето я приеха студентка, беше много напрегнато за нея, защото се явяваше и на предварителни. Накрая вече беше доста изтощена. Проблема беше, че не успя да влезе специалността, която искаше, та трябваше да вземе компромисно решение.
- изпита надалеч - тук не знам - от Пловдив в София? Но .... за нея София е наистина далеч, много е привързана към дома си и й беше проблем, че трябва да се отдели евентуално.
- лИбовта - чак тази година събра смелост да сподели и то май само с мен - още от миналата година се е влюбила в някакъв момък (контакт по фейса, но е българче), който работи в Англия - явно любовта е несподелена и й е тежко.
- за парите - не е работила, нито тайно, нито явно :) - не сме много по тази част (поне за момента) - направи някакъв опит лятото с някакви СВ-та, но не я взеха. За сметка на това, предполагам че по абитуриентския бал е получила парички, но никой не знае колко :) - и вече ги няма, се установи наскоро :), защото трябваше да я финансирам в една критична ситуация. Може би това астрологично положение да има и друго тълкувание ....
Хепи, ти нали спомена нещо за студенстка бригада на острова, че иска да отиде там заради момчето, в което е влюбена тайничко- островните държави са по 12д, а бригадата включва работа по 6д, всичко си е показвал солара на момичето 
Мерси за ОВ-то

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #655 -: Март 23, 2015, 01:39:28 pm »
Хепи, ти нали спомена нещо за студенстка бригада на острова, че иска да отиде там заради момчето, в което е влюбена тайничко- островните държави са по 12д, а бригадата включва работа по 6д, всичко си е показвал солара на момичето 
Мерси за ОВ-то

бригадата е от тази година .... солара след септември ... или поне пък на мен ми каза сега :) - мислиш, че може да го замисляла още докато НЕ е била студентка .... ееей, това девойче направо ме убива - "ама, лельо, как така няма да стане? не може да не стане" ... и то взима че става ... :)

airiin

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #656 -: Март 23, 2015, 09:22:46 pm »
Здравейте, има ли индикации за бременност в този солар според вас ?
Луната на Асцендента и Сатурн в 5 дом, достатъчни ли са ? Ще съм благодарна ако споделите мнение  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #657 -: Март 24, 2015, 12:36:54 am »
Здравейте, има ли индикации за бременност в този солар според вас ?

според мене Не

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #658 -: Март 24, 2015, 01:56:56 am »
не, заради Сатурн-а в 5 ти дом ... не се отчайвай ще премине този период и ще имаш деца. Ако е нещо сериозно защо не се консултираш с астролози като Вотей или Илиана Магерова - горещо препоръчвам, Анелия Лечева също , Галя ИВанова от Варна - в никакъв случай

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #659 -: Март 24, 2015, 10:36:37 am »
не, заради Сатурн-а в 5 ти дом ... не се отчайвай ще премине този период и ще имаш деца. Ако е нещо сериозно защо не се консултираш с астролози като Вотей или Илиана Магерова - горещо препоръчвам, Анелия Лечева също , Галя ИВанова от Варна - в никакъв случай
имам натален Сатурн в 5д и двете деца родих при тр Сатурн в 5д  :)

ако съм дала отрицателен отговор е заради липсата на конкретни показатели за посочения период, но все пак до стартирането на солара има доста време, може да забременее по текущия в момента солар, с който не съм запозната, а в следващия да роди- сол Сатурн У8 в сол 5д съвпад с нат Уран У8 в нат 5д и във взаимна рецепция със сол Плутон У5
освен това не е споменала дали има деца и за кое поред дете пита
а пък с тези препратки към астроложки и отричането на такива ни пренесе на страниците на мама.бг  :D