Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582386 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #660 -: Март 24, 2015, 10:43:44 am »
Да бе, грег, смешни неща говориш

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #661 -: Март 24, 2015, 10:46:53 am »
:( Заради Сатурн-а в 5 ти ми се стори не особенно показателно за тази година :( може би когато направи съвпад с Уран-а там , Добре де Глупости са :(

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #662 -: Март 24, 2015, 01:07:09 pm »
Здравейте, има ли индикации за бременност в този солар според вас ?
според мен има индикации за това.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #663 -: Март 24, 2015, 01:17:12 pm »
Яя, като те гледам, на преден план ще са ти отношенията или някаква изява,зависи с кво се занимаваш, но, най-вероятно говорим за разочарование или тайни отношения. Ти да не вземеш да родиш,бе,душа :012:

 :-\ А? Защо така реши? Не мисля да раждам тази астрологична година  :57: Възможно е затъмнението да е свързано с детето ми. Но затъмнението ми се пада в 12 соларен и 6 натален, но не смятам да работя с чужденци или в чужбина, значи ще е другото по 6 и 12д :-) По принцип сега уча 2 неща допълнително и леко съм се ошашкала... но размяната на 3 и 9 домове май точно това показва :-) Мерси, че се включи, Кабалке :-)
« Последна редакция: Март 24, 2015, 09:06:25 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

airiin

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #664 -: Март 25, 2015, 08:23:52 am »
Благодаря на всички :) За второ дете питам, имам едно момченце, което утре прави 7, да ми е жив и здрав !

daisy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #665 -: Март 26, 2015, 03:00:22 am »
   Искам да постна соларите си, но по-скоро като статистика, защото имаше значителни събития в живота ми през тези години. Ако някой му се занимава, може на прима виста да се пробва да даде предположения, аз ще дам обратна връзка след това. Като ориентир само ще ви кажа, че са съсредоточени месец преди изтичане на солара и около месец от новия солар....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #666 -: Март 26, 2015, 01:18:17 pm »
   Искам да постна соларите си, но по-скоро като статистика, защото имаше значителни събития в живота ми през тези години. Ако някой му се занимава, може на прима виста да се пробва да даде предположения, аз ще дам обратна връзка след това. Като ориентир само ще ви кажа, че са съсредоточени месец преди изтичане на солара и около месец от новия солар....
по солара, започнал 2012г е възможно да си се бракувала, да си узаконила любовта си, а по солара, започнал през 2013г-  детенце

daisy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #667 -: Март 26, 2015, 11:40:58 pm »
Значи 2013г. беше гурбетчийска година с интересни преживявания, смяна на 4 работни места, накрая имах връзка, имах добра работа. Но точно на  рождения ми ден, баща ми направил инсулт. Върнах се на 9.1.14г. и веднага посетих баща си в болница, успя да ме познае, каза че не иска да живее и на другия ден почина. /Един вид успях да се сбогувам с него/. Седмица след погребението разбрах, че съм бременна. Въпреки месечния си цикъл, и въпреки противозачатъчните хапчетата. Бащаткото не пожела....та се наложи да правя аборт. Преди датата за аборта имах кръвоизлив, но плода останал жив, първия аборт излезе несполучлив, та го повторих....а господин бащатко, веднага след това се залюби с бразилка. Тааа 2014 г. започна доста стресиращо за мен. Предполагам Плутон дето толкова дълго се мота на Слънцето ми, накрая си беше свършил работата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #668 -: Март 26, 2015, 11:55:12 pm »
сол ИЦ в 8д показва кончината на татко ти, сол Уран У5 в сол 6д аборта, сол Нептун У6 в сол 5д цветната бременност, макар да си вземала противозачатъчни

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #669 -: Март 27, 2015, 12:54:46 am »
Дейзи аз помня тези неща ти ги беше писала в един друг астрофорум , сега как е положението при теб , по-добре ли е? в България ли си или отново в Швейцария?

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #670 -: Март 27, 2015, 09:00:52 am »
Дейзи, благодаря за споделеното - моля те, не махай картите още, че аз още ги гледам и размишлявам .... :)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #671 -: Март 27, 2015, 09:07:56 am »
Качвам тук солара, при който заминах в чужбина.
Първата карта е за Пловдив, където посрещам рожденния ден. На този момент вече знаех, че заминавам в чужбина на работа, при бившо гадже, във фирма, в която вече съм работила.
Втория солар вече е за града в чужбина - пътувам 10 дни след РД-то. При пристигането там се разбра, че нещата не стоят точно така, както сме си ги мислели и ситуацията се промени.
Можем да видим как се променя живота на човек при такова преместване - ако е интересно де. По-късно ще дам и повече информация за случилото се, че сега нямам време.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #672 -: Март 27, 2015, 11:20:03 am »
Хепи пусни с наталните домове ,че така е малко по-трудно и неясно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #673 -: Март 27, 2015, 11:49:02 am »
Качвам тук солара, при който заминах в чужбина.
Първата карта е за Пловдив, където посрещам рожденния ден. На този момент вече знаех, че заминавам в чужбина на работа, при бившо гадже, във фирма, в която вече съм работила.
Втория солар вече е за града в чужбина - пътувам 10 дни след РД-то. При пристигането там се разбра, че нещата не стоят точно така, както сме си ги мислели и ситуацията се промени.
Можем да видим как се променя живота на човек при такова преместване - ако е интересно де. По-късно ще дам и повече информация за случилото се, че сега нямам време.
Първата карта в случая е текущия солар за годината тогава- направен е за мястото, където си посрещнала чрд.
сол АС попада в 9д в натала ти, което показва заминаването ти за чужбина 10 дни по-късно, а сол Плутон у8 в сол 9д показва неблагоприятните промени, на които си се натъкнала там.
сол Сатурн в сол 1д също показва, че годината няма да е лесна за теб.
сол 5д в нат 12д- любовта ти тайна връзка ли е била?

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #674 -: Март 27, 2015, 12:22:45 pm »
Хепи пусни с наталните домове ,че така е малко по-трудно и неясно

целта е да видим измененията в солара как се отразяват и изпълняват. Те събитията вече са ясни.