Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582290 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #705 -: Март 29, 2015, 06:39:43 pm »
Акрукс , ти пък толкова учтиво започна да се заяждаш на лични с това , че щом смятам, че соларите са глупости , защо се се кося по солара си за тази година.... Ако не вярвах в значението на Соларите , мислиш ли , че щях да те питам на лични?

Не си създавай някакви идеи за хора , които дори и не си виждала или познавала!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #706 -: Март 29, 2015, 07:07:27 pm »
Не си създавай някакви идеи за хора , които дори и не си виждала или познавала!
Да съм писала някъде greg е еди какъв си?
Написаното в края на предния ми коментар е адресирано общо към хора, с които се знаем  :29:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #707 -: Март 29, 2015, 07:16:03 pm »
Между другото, Грег, трябва да ми пратиш обратна връзка по изминалия ти солар, който толкова много сме разисквали. Вероятно си забравил. Тъкмо ще видим наистина доколко е вярно това, че солара се прави за мястото, където човек живее през годината.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #708 -: Март 29, 2015, 10:17:38 pm »
И..., грег, не съм съгласна "селско" и "селски" да са обидни думи, роксана може да не е голяма астроложка, но като ти направи на теб хороскоп и не ти познае-тогава се произнасяй, ще е по-честно, нали?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #709 -: Март 29, 2015, 11:38:59 pm »
ето пак , неща които не съм казал , аз дори не знаех Оксана ли Роксана ли го е казал , сега от твоя пост разбирам, а под Селско визирах Гала , нямах на идея кой е астролога. Ок, нека не е селско , а мутро-празноглавско :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #710 -: Март 29, 2015, 11:43:36 pm »
Оксана-моя грешка
Са...не я гледай гала, щом не те кефи
Но аз нейното айкю не го знам, ти също, предполагам
И стига вече- после ще се трие

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #711 -: Март 29, 2015, 11:45:35 pm »
Добре :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #712 -: Април 02, 2015, 03:31:53 pm »
Дайте някакви предположения за вероятна изява на соларно МЦ в 12-ти дом, в съвпад с натален Плутон там (Плутон е У2 в натала).

Със сегашната релокация успях да преместя соларния АЦ от 12-ти дом, но пак не се получи, защото сега пък соларно МЦ застана там:(

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #713 -: Април 02, 2015, 03:48:23 pm »
Дайте някакви предположения за вероятна изява на соларно МЦ в 12-ти дом, в съвпад с натален Плутон там (Плутон е У2 в натала).

Със сегашната релокация успях да преместя соларния АЦ от 12-ти дом, но пак не се получи, защото сега пък соларно МЦ застана там:(

Защо това те притеснява? Може да се наложи да си останеш вкъщи (ако има аспекти за дете) или да получиш по-значими доходи от работа в чужбина (където си), ако има предпоставки за това. Не мога да ти видя картата, защото си релокирала, но ако си я представя, може да смениш местоработата, напр. да се върнеш?
Мен това ме чака след 3г.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #714 -: Април 02, 2015, 04:02:20 pm »
Защо това те притеснява? Може да се наложи да си останеш вкъщи (ако има аспекти за дете) или да получиш по-значими доходи от работа в чужбина (където си), ако има предпоставки за това. Не мога да ти видя картата, защото си релокирала, но ако си я представя, може да смениш местоработата, напр. да се върнеш?
Мен това ме чака след 3г.

Мерси, Yaya!

На мен също първото което ми дойде на ум, беше точно за изкарването на пари в далечната чужбина.

Точно в целта е интерпретацията ти, смятам да се прибера в Европа лятото и повече няма да се върна тук, тоест смяна на месторабота предстои. Тук си е друго измерение направо, не се виждам да си изкарам целия договор, при все че ще изгубя много във финансов аспект.

Иначе няма изгледи вкъщи да се застоя, много ми е интензивна програмата, поне засега де, защото никога не се знае какво може да се случи.

За деца не съм гледала аспекти, нямам желания и интерес в тази насока. Слънчевото затъмнение на 20-ти март попадна в мой 5-ти дом наистина, но аз и друг път споменавала че 5-тия ми дом е много "заспал", общо-взето никога нищо не се случва по неговите теми. Ако затъмнението успее да го поразтърси, не знам, до този момент все още нищо.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #715 -: Април 02, 2015, 04:10:53 pm »
Рядко те виждам тук напоследък :-) Затъмнението ти е било в 3 соларен, нали?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #716 -: Април 02, 2015, 04:15:38 pm »
Дайте някакви предположения за вероятна изява на соларно МЦ в 12-ти дом, в съвпад с натален Плутон там (Плутон е У2 в натала).

Със сегашната релокация успях да преместя соларния АЦ от 12-ти дом, но пак не се получи, защото сега пък соларно МЦ застана там:(
И какво като сол АС е в 12д-  може да имаш по-изолиран живот, което не е непременно нещо лошо- творческата работа например изисква човек да се усамотява и събере мислите в главата
освен това 12д е свързан с морски, океански страни- ако си близо до вода сол АС го е показал

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #717 -: Април 02, 2015, 04:57:07 pm »
И какво като сол АС е в 12д-  може да имаш по-изолиран живот, което не е непременно нещо лошо- творческата работа например изисква човек да се усамотява и събере мислите в главата
освен това 12д е свързан с морски, океански страни- ако си близо до вода сол АС го е показал

Акрукс, сол АЦ попадаше в 12-ти дом, при положение че си карам рд в България. При релокацията, МЦ попада в 12-ти дом, АЦ се измества във 2-ри натален дом.

Иначе преди няколко години имах сол АЦ попадащ в 12-ти натален дом, изкючително неуспешна година беше, много тежка! Вярно, тогава и транзитен Сатурн беше в 12-ти, което още повече утежни цялата астро картина в периода, но вече никак не искам да виждам някоя соларните оси в 12-ти натален дом :(

Yaya, , в почти вече изтеклия солар за 2014, слънчевото затъмнение от 20-ти март, попада в 9-ти соларен дом.
« Последна редакция: Април 02, 2015, 05:18:13 pm от MayFlower »

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #718 -: Април 02, 2015, 05:17:43 pm »
 :-*Здравей,May...Радвам се,че отново си тук.Може ли да споделиш,как точно ти подейства Плутон в 12,съвпад Сол.АЦ? Дефакто опозира 6 дом,което е работа/здраве...в тези сфери ли беше неуспешна годината ти,или в др.област/коя?

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #719 -: Април 02, 2015, 05:29:27 pm »
:-*Здравей,May...Радвам се,че отново си тук.Може ли да споделиш,как точно ти подейства Плутон в 12,съвпад Сол.АЦ? Дефакто опозира 6 дом,което е работа/здраве...в тези сфери ли беше неуспешна годината ти,или в др.област/коя?

Плутон не е бил на АЦ в солара.

Сатурн попадаше в 12-ти соларен дом, там в съвпад с Плутон и СЛВ, опозирайки Луна и ЮЛВ в 6-ти дом. Общо-взето стагнация имаше във всички сфери, чувствах се точно като в затвор. Не ми харесваше работата, исках да сменям средата, страната и т.н., но сякаш нещо опозираше много упорито всички мои начинания. Във финансово отношение това ми беше една от най-лошите години (Плутон е У2). Тогава почина и кучето, което имахме от 12 години. Като цяло бях зле психически, физически, слава-Богу, нямах проблеми. Това като цяло помня. Предходните две години бяха наситени с много важни и положителни събития, но в момента в който тр. Сатурн стъпи в 12-ти дом, всичко се обърна наопаки.