Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583438 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #780 -: Май 07, 2015, 06:05:50 pm »
Грег, още няколко месеца и ще ти стане по-леко

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #781 -: Май 07, 2015, 06:29:29 pm »
Дано Папи, чул те Господ.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #782 -: Май 07, 2015, 06:47:01 pm »
Грег в конкретния солар не виждам сол.Сатурн като показател за несгоди от професионално естество, даже напротив.
Пък и самоделно да се разглежда единствено 10 дом в солара не е достатъчно (освен него трябва 2 и 6 дом що се отнася до кариера).

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #783 -: Май 07, 2015, 06:52:03 pm »
Санти , принципно говорихме с Акрукс, за МЦ върху ИЦ. Сатурна наистина тогава се отрази положително. Но това е солара ми за 2008 , не е за тази година. Това е за тази година. Да не ви объркам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #784 -: Май 07, 2015, 09:27:08 pm »
точно в този Солар имам дори и Сатурн съвпад с МЦ .... ти какво би казала? разгром , поражение ... да ама не , най-успешната ми и единствена работа до сега , намерена случайно чрез стаж и свързана с компания работеща в БГ , може би това е било прочита й ...
Какъв разгром бе човеко,  Сатурн дава стабилност, той е естествен у-л на МЦ, връх в кариерата
многото пари, за които спомена си излизат в солара- сол Юпитер У2  съвпад сол Венера в сол 2д, където е също сол Плутон У1, току-що навлязъл в знака на Сатурн и в тригон със соларния Сатурн У3 на МЦ (кариера 10д след стажа по 3д)
сол Уран в сол 4д показва непланирани промени в дома, които в случая са положителни, защото е в секстил със сол Венера У7, у11- може би си се събрал да живееш с приятели, партньор/ка
бил си активен в любовта и секса тази година- сол Марс У1, У5 в сол 8д, като е в тригон с цялата навалица в сол 3д- сол Нептун У4, сол Луна У9 и Слънце - може би често си пътувал на кратки разходки близо до вода, в компанията на жена отдалеко или чужденка
« Последна редакция: Май 07, 2015, 09:31:16 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #785 -: Май 07, 2015, 09:37:20 pm »
Санти , принципно говорихме с Акрукс, за МЦ върху ИЦ.
сол МЦ в 4д прави важни нещата в дом, семейство, недвижима собственост- поставени цели в тази насока може да се осъществят през годината- написала съм го
а относно евентуален застой в кариерата, неуспехи, загуба на работа може да се случат от сол ИЦ в 10д, но дали би могло да се случи това се гледа цялата карта, за да им се видят аспектите какви са- положителни или нехармонични, откъм зловредни планети

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #786 -: Май 08, 2015, 12:02:33 am »
Значи неща излизат Акрукс, защото аз гледах дословно Астрохит-а :) Права си

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #787 -: Май 08, 2015, 10:57:53 am »
Нито съжителство с партньор, нито смяна на дома са опции към момента. Затова допуснах, че натовареният сол. 7 дом може да даде промяна на работното място. Качвала съм солара, но ето пак картата.
У6 е във втори дом, добре поставен. У на МЦ е анаретна Венера - предстои промяна на ситуацията.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #788 -: Май 08, 2015, 12:05:05 pm »
Доколкото виждам, не 7, а 8 соларен дом е натоварен. Може да показва силно влечение към някого и връзка на сексуална основа. Промяна в парите, които получаваш, може да дойдат пари от някъде. Уран в 9 сол/3 нат дом върху Венера дали няма да даде внезапно пътуване в чужбина?  :017:
Сол. ИЦ върху натален Плутон и Сатурн в 4 соларен дом в квадрат с Нептун У8 в солара - възможно ли е да се наложи да се грижиш за близък човек от семейството?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #789 -: Май 08, 2015, 01:52:50 pm »
Нито съжителство с партньор, нито смяна на дома са опции към момента. Затова допуснах, че натовареният сол. 7 дом може да даде промяна на работното място. Качвала съм солара, но ето пак картата.
У6 е във втори дом, добре поставен. У на МЦ е анаретна Венера - предстои промяна на ситуацията.
сол 6д в 1д, като сол Мерк У2, 11 е в сол 6д- приятели, млад човек може да ти помага в работа, ежедневие, както и финансово
сол 3д в 9д= кратки пътувания зад граница или общуване с чужденец, повишаване на квалификацията или пътешествие/преместване на близки родственици
сол ИЦ в 10д-  Достигане на определени цели, свързани с местожителство, собственост, както и завършване на определен цикъл в развитието на кариерата, придобиване на определен статус. Родителите или други родственици може да окажат влияние, не на последно място, във връзка с това- в техния живот често показва събития това положение.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #790 -: Май 08, 2015, 02:23:38 pm »
И аз нахално да си подбутна питането отново... ;D

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #791 -: Май 08, 2015, 02:27:49 pm »
Извинете може ли да попитам как да си направя солар .

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #792 -: Май 08, 2015, 02:43:09 pm »
Отиваш в астро-кома, на опция Solar Return Chart + Natal Chart , много внимавай , кога си родена ако си октомври-ноември-декември , въвеждаш опция за 2014 , ако си началото на година оставяш днешната дата. И после чакаш Акрукс да ти отговори :58: :d030:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #793 -: Май 08, 2015, 02:46:34 pm »
Извиняваи за невежвството но съм родена на 17.01 .1982 как да го направя точно то е ясно, чв ще чакам аркус аз на нея маи трябва да и пратя пратка бонбони и усики за благодарност наистина не се шегувам .

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #794 -: Май 08, 2015, 02:56:47 pm »
Аделина, напиши си града и часа на раждане и аз ще ти направя карта :)

Иначе за почерпката и аз се бих присъединила, предвид многото хорари, за които ми е помогнала и не само... :58:
« Последна редакция: Май 08, 2015, 02:58:23 pm от romantica »