Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582210 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #960 -: Юли 08, 2015, 09:05:01 am »
Привет на всички във форума!

След 14 дни изтича соларът, който прикачам. Ще се радвам, ако някой прояви интерес да направи прогноза, какво се е случило през отминаващата за мен соларна година. Ще дам обратна връзка за всяко едно събитие! Може би на някой ще му е странно, защо искам обратното на това, което всички останали правят?! :) Последните три години съм посетила трима известни астролози и дори една нумероложка с инициали КС(много разочарование от тази жена, не ходете там) и нямам сбъдната прогноза, но тук не искам да Ви занимавам с житейската си история. Часът е ректифициран :).

Искрено благодаря на всеки, който реши, че картата е интересна и иска да покаже, колко точна наука е астрологията!!!

в крайна сметка, на 31.07 или на 01.08 си родена? Предполагам, че е второто, ама ... да попитам

Проверих - 01.08 :)
« Последна редакция: Юли 08, 2015, 09:34:05 am от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #961 -: Юли 08, 2015, 09:45:02 am »
Здравей! Нямам гаранция, но три опита при трима различни астролози може би е причина?! Съвпада и с това, което помни мама. Нямам дете, нямам опити инвитро. Посещението при лекар не е свързано с опити за забременяване. Да, искам да имам дете. Първото събитие е това, че започнах да уча отново. Явявам се на изпити всеки месец. За моя радост всичко у дома е ОК. Сплотено семейство сме. Аз нямам собствено такова.

предвид описаните събития, предполагам, че картата може да се "пипне" още малко (ректифициране), така че сол МС да съвпадне с нат Нептун, У9 в 5 дом, а сол К12 да съвпадне с нат Луна, У1 в 6 дом. И тогава всичко ще се нагласи.

а относно нумерологичен анализ - ами ти си в ЛГ7, която предполага учене на някаква по-висока степен образование, а също така, неясни здравословни проблеми - съществува опасност от неправилна диагноза. В зависимост от месеца, в който се е появил проблема, може да се предположи за типа медицински проблем. Това не е за тази тема, затова само го споменавам - заради "вярата" в астрологията и нумерологията.
« Последна редакция: Юли 08, 2015, 09:48:17 am от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #962 -: Юли 08, 2015, 01:11:16 pm »
Първото събитие е това, че започнах да уча отново. Явявам се на изпити всеки месец. За моя радост всичко у дома е ОК. Сплотено семейство сме. Аз нямам собствено такова.
Радвам се, че всичко у дома е о.к., че със сол 8д и сол Марс в 4д се притесних да не е имало болест или смърт в семейството.
Излиза си по картата късното учене- сол. Сатурн У1 в сол. 9д.
А кое е това здравословно неразположение, което не може да се обясни астрологично?
Благодаря, че сподели с нас картата!
п.п. Ние тук не сме професионални астролози, а се занимаваме любителски с астрология- кой за развлечение, кой за убиване на времето, друг пък от чисто любопитство и т.н. , тъй че не си изкарвай недоволството от посетените профита върху нас- влизащите тук от любознателност.

До всички: Ако има още карти с отминали интересни събития, може да споделяте тук- http://astra.la/forum/index.php?topic=190.320

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #963 -: Юли 08, 2015, 01:13:59 pm »
Аз също имах предположение за смърт в семейството, не го написах, защото реших, че само по солар не може да се прави такава прогноза.

 Което следва да го има предвид и Рада - не може по солар да се прогнозира нещо със сигурност.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #964 -: Юли 08, 2015, 04:48:23 pm »
Това са карти на моя колежка, чийто съпруг я изостави и тя желае да се разведе. Има в момента връзка с друг човек, но не се чувства щастлива с него, така че отново е в процес на търсене. Завъртат се около нея колеги, но нищо сериозно засега.Изобщо към този момент е в доста тежък етап от живота си.Попита ме дали ще се разведе тази година  без усложнения и дали ще срещне любовта .Според мен развод ще има (сол.Уран на К7 в нат 3д;сол Плутон 3д) и той няма да мине гладко (сол.Сатурн 2 дом опоз. сол.Слънце 8 дом) - може да има финансови загуби от развода. Колкото до любовта - нищо положително  не можах да и кажа , защото ми се струва,е този солар е доста напрегнат откъм взаимоотношения .Кажете , ако на някой му се занимава, какви тенденции има тя за тази година и ще срещне ли нов човек?   :)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #965 -: Юли 08, 2015, 05:11:13 pm »
Още една близка с не по-малка криза в живота си - съпруг чужденец  Водолей(колко показателно нат.ДЦ) я напуска след множество негови изневери и си заминава в чужбина. Сега я тормози да отиде с децата в същия град при него, за да ги вижда , но не е склонен към развод, а тя иска да се разведе.В същото време и тя трескаво търси любовта. Изглежда доста притеснена и лабилна емоционално в момента, което е съвсем разбираемо.По тези карти ми е трудно да кажа нещо категорично,а ми се иска се всичко за нея да се нареди по правилния начин. :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #966 -: Юли 13, 2015, 12:19:55 am »
Здравейте  :) !

Ще прикача новият солар на сестра ми и ще съм благодарен за мнението ви относно него.


Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #967 -: Юли 13, 2015, 12:38:47 am »
Рожденият ѝ ден е малко след този на сестра ми  :)
Интересно ми е как се проявява съвпада Марс/Венера и квадрата на Плутон към Марс при нея, ако имаш имаш желание да споделиш, разбира се  :)


Иначе, годината ще е финансово благоприятна. Може да има пътувания свързани с работата/обучение. Относно интимните връзки, периодът не ми се вижда интересен.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #968 -: Юли 13, 2015, 12:39:52 am »
Динамична година, хубав развой, и да има здравословни проблеми-да не се плаши, накрая вс е ок

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #969 -: Юли 13, 2015, 01:13:58 am »
Здравейте  :) !

Ще прикача новият солар на сестра ми и ще съм благодарен за мнението ви относно него.
Активен 11д в солара- сол Меркурий У1, У10, сол Луна У11, сол Слънце, сол Марс У3, 8- ще общува с млади хора и с жени- комуникация, срещи, ще е неформален лидер в групата.
Сол 5д с Плутон в него, в 8д- това може да е свързано с дете, а може да е начало на интимна връзка по любов, на кармична основа, увеличена творческа активност; сол ДСц в 10д може да е брак, а може да е начало на кариера, свързана с публична и обществена дейност, връзки с обществеността, общуване с други хора, като ще има подкрепата на партньора

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #970 -: Юли 13, 2015, 01:43:23 am »
Благодаря ви  :58: !

Напипали сте посоката на основните теми през соларната и година /тенденциите са налице/   :) .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #971 -: Юли 13, 2015, 01:44:55 am »
Иначе, годината ще е финансово благоприятна.
По какво съдиш за това?

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #972 -: Юли 14, 2015, 07:36:01 pm »
Днес близка приятелка има рожден ден. Когато имате свободно време, може ли да погледнете солара й?
 Предварително благодаря!

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #973 -: Юли 14, 2015, 08:15:56 pm »
Може ли помощ при следния солар:

Много силен 7 соларен дом ,У1 соларен също е в 7 дом, а самият соларен АСЦ в 5 натален дом. Романтика ли ще е темата?


Давам обратна връзка по този солар: Никакви партньорства и романтични изненади. Имаше повече пътувания, предимно командировка в България и чужбина и много сериозни притеснения със здравето на близки членове на семейството ми. Вече си мисля, че и след ретификация, часът ми е объркан.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #974 -: Юли 14, 2015, 08:28:55 pm »

Давам обратна връзка по този солар: Никакви партньорства и романтични изненади. Имаше повече пътувания, предимно командировка в България и чужбина и много сериозни притеснения със здравето на близки членове на семейството ми. Вече си мисля, че и след ретификация, часът ми е объркан.

пусни го още веднъж - ама май имаше тема със стари солари - за практика - ако няма, давай тук :) Имаше ли коментари по самия солар?